1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • grebber
    #198
    Képek
  • grebber
    #197
    Gamescom-Preview (Németül)
  • W B
    #196
    A hajó szerzésről mi infó van?
  • ratgab
    #195
    Harci papagáj gondolom a lágy részekre megy...

    Majmok megszállása (Pirate magic... sőt még Voodoo is lesz Risen 2-ben ha jól emlékszem, abba meg bőven belefér)

    Inkvizíció: Lehet itt papolni becsületről, meg erkölcsről, de a szükségletek, azok mindenkinél ugyanazok... (Katolikus papok is megoldják a dolgaikat az tuti, pedig nekik aztán tényleg nem szabad)

    Továbbá, aminek én kifejezetten örülök:

    - Kalóz világ (nem sok ilyen játék van sajnos)
    - Több bejárható sziget
    - Fejleszthető hajó
    - Lehet kereskedni is
    - Dual Wield Pistol

    Még ha időnként jó vagy rossz oldalról a tengeren ránk rontanak az még egy nagy pozitívum lenne! (Mert vannak felülnézetes kalózos játékok, de TPS nézetes 1 db nincs, legalábbis ami igényes is lenne)
  • W B
    #194
    Az inkvizícó a naaaaaaaagy becsület mióta kergeti a ledér hölgyeket.... már az inkvizíciót is meg kell égetni :p

    Harci papagáj? majmok testének megszállása? o.O
  • ratgab
    #193
    Arrrrrgh... Bitang jól hangzik!
  • grebber
    #192
    A Quake Con-on buggyant felszínre némi csámcsogni való infó a Risen 2-ről. Olyanok, hogy pl :

    - 30-50 óra játékidő,

    - teljesen nyitott, bejárható világ (nem csak egy sziget, de több is)

    - fejleszthető hajó (olyanképp mint a Mass Effectben és a szigetek közti utazás is hasonlóan lesz megoldva)

    - lehetőségünk lesz kereskedni a szigetek között

    - harci papagáj!(igazi kalóz kellék)

    - kismajmok testének megszállása! :D

    - egy időben két darab tölcsér csövű, szakáll szaggató pisztoly viselése (dual wield pistols)

    - mindenféle asszonynépek és prostik hajkurászása

    info:Hardwired
  • grebber
    #191
    Új Trailer (A koponyás az)
  • rotator
    #190
    Gamescomon (aug. 18-21.) játszható lesz a játék!
  • W B
    #189
    Jöjjön má' ki!!!!!!
  • rotator
    #188
    Újabb képek (legalábbis remélem)

    Ugyancsak a Gamespoton friss interjú, amiből kiderül, hogy lassan alfa stádiumba lép a fejlesztés, vagyis nagyjából minden tartalmi rész kész van, kezdenek végre hangolni.
  • W B
    #187
    Gothic 3 eredeti. Sőt kétszer vettem meg. Mivel az elsőt megette a bátyám gépe
  • Molnibalage
    #186
    Én azért szomorú vagyok, hogy meg sem jelent, de már a warez a téma. Nem igaz, hogy egy jó játékra nincs pénz. Ma évi 1-2 értelmes játék van. A havi net előzfizetés árából kijön egy játék...
  • W B
    #185
    Tudom :p
  • Newreg345
    #184
    Nagyon jó hamar lesz törés ezzel együtt ingyen demó.
  • Molnibalage
    #183
    Mert?
  • Palinko
    #182
    lesz törés ne aggódj
  • rotator
    #181
    Nagyon jóóó!!!
  • W B
    #180
    azóta elolvastam.
    höhö, akkor megszívtam XD
  • Jaka923
    #179
    Steamen kell majd aktiválni a játékot.
  • W B
    #178
    ez mit is jelent?
  • Jaka923
    #177
    Ennek örülök.
  • grebber
    #176
    Steamworks védelmet fog használni a Risen 2: Dark Waters
  • rotator
    #175
    Egy képecske!
  • rotator
    #174
    Abszolút semmi új információ nincs.
  • W B
    #173
    De nagy a csend...
  • Jocisan
    #172
    Új infók a Risen 2-ből!Itt!
  • morzsi555
    #171
    Én a speedtree-t ezért rühellem, vicc, hogy 2d-s sprite-okat kell bámulnom manapság emiatt. Elöszőr az oblivionban láttam 2006-ban, egyszerűen nem hittem a szememnek... Számomra teljesen elrontotta a játékélményt, hogy mindenhova követtek a bokrok, falombok. A 90-es években még elment, de manapság már hadd ne kelljen ilyet bámulni.
  • rotator
    #170
    A legújabb verziót használják majd (vagy ők piszkáltak bele), mert a levelek végre már nem fognak velünk forogni.
  • Molnibalage
    #169
    Nem tudom, hogy mennyire továbfejlesztett, de a G3 majd 5 éve jött ki, tehát a ST olyan 7 éves fejlesztés. Ezért kérdeztem.
  • Was
    #168
    Hát, ha az Avatarba is ezt használták, akkor annyira nem lehet elavult.
    De jó pár rpg is ezt használja:
    - Gothic 3
    - The Witcher 1-2
    - NWN sorozat
    - The Elder Scrolls
    - Fallout 3
    - Divinity 2
    - stb.

    Nekem a Gothic 3-ban, illetve a Risenben emlékezetesen jól teljesített a "természet".
  • Molnibalage
    #167
    Az nem elavult már egy kicsit...?
  • Was
    #166
    Most például erről jutott eszembe, hogy nekem sokat számít, ha egy ilyen típusú játéknál a növényzet megjelenítésénél a SpeedTreeŸ motort használják. És most nem a grafikai megjelenítésről beszélek, az lehet közepes minőségű is, de egy szerep/kaland/akció játéknál rengeteget dob a hangulaton.
  • Molnibalage
    #165
    Élsimítás.
  • W B
    #164
    Az mi?
  • rotator
    #163
    Ez lesz az első Piranha Bytes játék, amiben lesz antialias, hehehe... FORRÁS
  • W B
    #162
    amennyi látszódik... az szép
  • rotator
    #161
    Első ingame (khm) videó!

  • Molnibalage
    #160
    Jó soká? Ahogy öregeszem, az idő úgy repül gyorsabba. Anno 2005 elején láttam képeket egy repszimből, ammit azóta is várok. A 2012 első fele az kb. a jövő hét kategória nálam...
  • rotator
    #159
    E3 infó: 2012 első felében várható, hát ez még jó soká lesz...