1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • Was
    #438
    Akartam már régebben is ajánlani neked a Dark Souls-t, ha jó harcrendszert akarsz.
    A lehetőségekről csak felsorolásképpen pár dolog:
    - egykezes fegyver egy kézben
    - egykezes fegyver két kézben
    - kétkezes fegyver egy kézben (persze kisebb hatékonyság)
    - kétkezes fegyver két kézben (nagyobb hatékonyság)
    - védekezés pajzzsal (staminát csökkenti találatnál, 50-100% találat felfogás)
    - védekezés fegyverrel is (kb. 50% alatti találat felfogással)
    - pajzs két kézben (!)
    - 2 pajzs két kézben (!)
    - pajzzsal visszatámadás
    - backstab
    - parry/riposte
    - íjjak
    - nyílpuskák
    - meg természetesen mindenféle varázslatok
    - online pvp (pl. valaki megjelenik a világodban és betámad, vagy te idézel segítséget magadnak)
    - mérgezés ( ha sikerül valakit megmérgezned folyamatosan csökken a HP, amíg meg nem gyógyítja)
    - vérzés ( ha sikerül valakit éles fegyverrel -szóval nem kalapács- megvágni, akkor folyamatosan csökken a HP, amíg meg nem gyógyítja)

    Szerintem egyszer próbáld ki, ha közelébe kerülsz!
  • Nos
    #437
    Azért az, hogy a storyt húzzák le, ráadásul azzal, hogy ismétlődő, nem a legjobb előjel. Mert ha még a sokak által "casual playernek" tituláltak számára is ez a baj, akkor a magát ezek fölé képzelő HC-nek ez még inkább előjön.

    De én remélem, hogy ezt csak a beta alapján mondják és a story szuper lesz.
  • Molnibalage
    #436
    Egyéblént tényleg nem értem, hogy miért nem hoznak létra normálisabb harcrendszert és mágiát. Minimális erőfeszítéssel sokkal összetettebb, de megésem elbonyolított rendszert lehetne létrehozni...
  • Molnibalage
    #435
    A Gothic 3 is ilyen vegyes értékeléseket kapott. Nekem meg a CP-vel minden hibája ellenére is örök emlék a 3, és maga az egész széria.
  • grebber
    #434
    Nézegettem teszteket.Elég nagy a szórás a pontozásban. (No nem mintha engem érdekelnének úgyis én döntöm el nekem tetszik-e nem más oldalra hallgatva mondom hogy igen vagy nem)
    86%-tól egészen 58%-ig süllyednek a pontok.
    Mellékküldetéseket csinálva azt írták akár 50 órás is lehet de ha csak a főküldetésre gyúrunk akkor átlag 25 órás!
    Elég sok helyen húzzák le a harcot ,meg hogy sok az ismétlődő küldetés (melyik kalandgameben nem? )
  • Shep
    #433
    Szerintem már csak a világa miatt sem lehet rossz, és ha legalább olyan lesz, mint az 1 akkor nagy baj már nem lehet.
  • Molnibalage
    #432
    Minden PB játék jellemzője az hiperprimitív modellező rendszer. Se normális páncél/ellenállás modell, se mágiaellenállás, stb.
    Soha nem játszom mágussal, mert vicc az egész.
  • Palinko
    #431
    úgy gondoltam az újságok az szerint lövik be.

    de szomorúan olvasom Jethrol bejegyzését :(
  • rotator
    #430
    Hát aki az IGN véleményére ad... :)
    A legnagyobb sziget akkora, mint a Risen teljes területe.
    Én bétáztam, és összességében tetszett, de pl. a QTE-k az agyamra mentek, és kezdetben, az első kardozós skillig tényleg csak veszett klikk-klikk-klikk a harc. Utána már lehetett trükközni, csak kifutottam a tartalomból. :D
  • JethroHUN
    #429
    De épp ez az, hogy nem. Azt írják, nem csak játékosok, de pl az IGN kritikusai hogy 1 gombos játékká van butítva. Ismétlődő és unalmas, mini játékok amiket nem is éri meg csinálni. Konzol RAM barát méretű szigetek.
  • Jakuza001
    #428
    De kit erdekelnek a tomegek ? Gondolom te se a tomegeknek veszed a jatekot, vagy erdekel az hogy ok jol szorakozzanak, te meg nem.
  • Palinko
    #427
    de a tömegeket nem érdekli olyan játék amihez 3 gombnál többet kell használni, és fél mondatnál többet olvasni.
  • Jakuza001
    #426
    Az elso resz minosege alapjan, akar az is lehetne.
  • rotator
    #425
    Ja, érdekes kritikákat kapott. Annyira nem butították le, hogy a casual réteget kiszolgálja, viszont a hc-sok így nem kapják meg, amit szeretnének. 2 szék között a padló esete...
  • Palinko
    #424
    első rész sem az a kifejezett tömegjáték (szerencsére)
  • JethroHUN
    #423
    Elég gyengének tűnik a kritikák alapján...
  • Palinko
    #422
    tényleg mintha valami indie jelenne meg.
  • Palinko
    #421
    warez oldalakon néztem ott semmi clonedvd
  • rotator
    #420
    Amúgy a Cenega oldalán mintha nem is hallottak volna erről a játékról. Mekszpéjnhárom minden mennyiségben mindenhol. -.-
  • rotator
    #419
    Akkor küldenek, ha megjön a szállítmány. Ha pénteken jön meg, az nekem hatalmas szívás, mivel vidékre már csak szerdán hozzák ki. Reménykedem még a holnapban, de 16 óra előtt muszáj lesz visszajelezni, különben akkor is csúszik.
  • Molnibalage
    #418
    Mindjárt péntek. Értesítő nuku...
  • grebber
    #417
    Bár mondjuk lehet nekem kicsit a képzelőerőm meg türelmetlen vagyok,de nem értem ,hogy a már februárban előrendelhető gyűjtőiről miért nem tudtak visszaigazolás küldeni kell-e vagy sem.

    Mire várnak.Gondolom ezeket fix db-ra gyártják akkor meg mire várnak? Vagy hozzáfaragnak még pár hordót vagy mi a rák?
  • rotator
    #416
    Lett? :D A dobozos változatokról még semmi hír...
  • Palinko
    #415
    ma lesz preload?
  • rotator
    #414
    Tényleg... valami hiányzott a képről! :D Viszont ezt a kiadást a CDG-ben nem látom, fura.
  • Shep
    #413
    De ebben nincsen hordó :)
  • rotator
    #412
    Őőő, érdekes áron van itt... ekkora különbséget!?
  • rotator
    #411
    A kiadó döntésének értelmében kedvenc szerepjátékunk folytatása április 27. helyett május ötödikén látja meg a napvilágot a PS3 és X360 konzolos változatok esetében, míg a PC-s kiadás a magyar kiadó szerint időben érkezik.
  • Molnibalage
    #410
    http://www.gamestar.hu/csuszik-a-risen-2-megjelenese.html

    Nem friss. Azóta megint változott volna? Mert angolul mindenhol most péntek van. Én sem kaptam értesítésts, pedig előrendelet a CE-t.
  • rotator
    #409
    MIndenhol péntek van írva, hol látod? Egyébként esélyes, ha ma nem jön értesítő levél a megérkezésről.
  • Molnibalage
    #408
    Jól látom, hogy a megjelenés az május 4 lett ehéz péntek helyett?
  • grebber
    #407
    Minimum vs Maximum grafika interaktív képeken!
    Nappali vs éjjeli képek!
  • sanyiiiii
    #406
    A hivatalos 1,5 GB, az enhanced edition ezt tartalmazza. link
  • Molnibalage
    #405
    Tehát akkor az a 2GB cucc az nem is hivatalos patch?
  • rotator
    #404
    Van belőle egy enhanced verzió, azok csinálták, akik a CP-t, gyakorlatilag nagy részét újraírták az indiai bénázásnak.
  • Molnibalage
    #403
    Akkor egyszer majd sort kerítek rá. Normális állapotban lehet kapni és még utána patch is kell? Mert anno mérgemben kivágtam a kukába a cuccot...
  • Nos
    #402
    Akkor sajnálhatod. Később kijavították. Most már egész komoly patch van hozzá. Én nem olyan rég játszottam végig. Nagyon hangulatos játék lett (persze nem ahogy kijött, az nagyon gáz volt). Tök jó pár évre a G3 story után ugyanazokon a tájakon mászkálni. Megnőttek a falvak, más lett a társadalom, nem rossz.
  • rotator
    #401
    A nagy leértékeléseknek nehéz ellenállni. :) 30k az a gyűjtői Diablo III, de gondolom te legalább 10 játékot vettél ennyiért, az meg már mindjárt jobban hangzik.
  • grebber
    #400
    Én az idén eddig kb 30k-t kötlöttem játékokra.
    + lesz ez és az AC3-at is megszeretném venni a fllós gyűjtőibe.
    És mondanám hogy idén többet semmit.De nyomorék steam és amazon ugyis lenyűgöz majd valami fullos akciókkal és fillérekért ismét muszáj lesz gameket vennem!Szar dolog a függőség
  • rotator
    #399
    Pedig már felment 30%-ra a kedvezmény is. :P Hát nekem mindegy, csak a hordóból jusson. Idén több dobozos játékot (pláne induló áron) nem veszek ezen kívül...