1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • Sunrider924
    #278
    A gothic vilagot mindig is azert szerettem, mert hosszu idore el lehetett bennuk veszni, es akarmilyen komolyabb rpg minimum 80 ora jatekidot iger, ehez kepest kicsit karcsu az az 50. Nem vontam ketsegbe a minoseget, az zavar hogy tulsagosan rovidnek tunik.
    Offtopic- az az erzesem, hogy nem ismered a KoA-t, az pont ellenpelda a kozhelyre amit irtal, a hossz es a minoseg.
  • Molnibalage
    #277
    Egy RPG hossza és minősége nem feltétlen arányos...
  • Sunrider924
    #276
    KoA az fejlesztok szerint 200 ora, nekem lett 135, akkor ha Risen2 fejlesztok szerint 50 ora, bele se merek gondolni. Kicsit elszartak a kedvemet vele. Amugy meg Gamekapocs-on kint van a beta teszt ott irjak az 50 orat.GK betateszt a Risen2rol
  • Molnibalage
    #275
    Ez mit akar jelenteni?
  • Sunrider924
    #274
    Most komolyan azt irjak egy Kingdoms of Amalur utan hogy Risen2 50 oras jatekido?? Nemar...
  • grebber
    #273
    Gamechannel előzetese!
  • rotator
    #272
    Hehehe... na majd ha meglátod mozgásban.
  • Molnibalage
    #271
    Nem egészen. A PB játékai mindig nagyon elütöttek a többitől. Ezért is volt akkora siker a Gothic és a Risen is.
  • JethroHUN
    #270
    Akkor hoki... kár, pedig lehetett volna vmi olyan csinálni ami nincs a piacon. Minek mindig ugyanazt a sablot újra és újra más környezetben megcsinálni.
  • Molnibalage
    #269
    Nem igazán. Lesznek benne kalózok, de ez egy fantasy RPG.
  • JethroHUN
    #268
    Ez csak nem valami kalózos játék lesz? Már nagyon régóta várok olyasmit mint az Age of Pirates 1-2, csak jobb megvalósításban. Itt is lehet majd tengeri csatákat vívni? Vagy szimpla quickbaros rpg lesz, nyílt/cső pályák és dungeonok. A lentebbi screenshotokon és a #251 hszben lévő videó, mintha nem is ugyan az a játék lenne.
  • Molnibalage
    #267
    Szerintem semmi különleges. Nem szebb, mint a Skyrim erdős vegetációs része. A csupasz fehér bőr meg kifejezetten furán néz ki. A színvilág szép.
  • rotator
    #266
    Nem olyan rossz?!? :DDD Bokalef*sósan szép a környezet szerintem.
  • Csokis
    #265
    Nem olyan rossz pedig a grafika. Talán egy kicsit a bloom itt is túl van néha erőltetve (Na nem annyira, mint a Syndicate-ben!), de nem komoly. Itt van még 3 kép:



  • Prince23
    #264
    A hivatalos ingame képek szebbek...
  • W B
    #263
    Élmény beszámoló lehetne?
  • Csokis
    #262
    Huhh, van neki gépigénye! FullHD + minden maxon és nézzétek a képen az fsp-t!

  • rotator
    #261
    Lesz. Az első rész CE tulajai bétázhattak az elmúlt napokban (+ most már az IGN-esek).
  • Was
    #260
    Van már pc-s CE?
  • rotator
    #259
    Nekem nincs, mégis tolom pár napja (CE tulajoknak is lehet). :) Jó lesz!
  • grebber
    #258
    Risen 2 zárt béta Akinek van IGN Prime accountja tolhatja!
  • steweee
    #257
    közben rájöttem, a pirates of the caribbean volt az. köszi
  • ratgab
    #256
    Pirates?
  • lerboy
    #255
    Sok ilyen volt. Az első ilyen komolyabb kalózos játék a Pirates! után a Sea Legends volt. Ezt fejelte meg komolyabb grafikával a Sea Dogs. Aztán eszkalálódtak a kalózos játékok lett ezekből még 5 ugyanolyan.
  • steweee
    #254
    volt régebben ilyen kalózos játék, nagyon sokat játszottam vele, de nem ugrik be a neve. sok drágakövet lehetett benne találni meg pénzzé tenni, és hasonló kardozós pisztolyozós csaták voltak benne...

    vki emléxik még a nevére ű?
  • grebber
    #253
    Chani a voodoo papnő
  • W B
    #252
    Eddigi piranyás játékokba is karót nyelt karakterek voltak. De itt még nagyobbat nyeltek.
    Ez az agyon lövés fájt. Semmi kivégzés, semmi... Rögtön agyon lőni....
    Ez a mások testébe bújás jó.
    Azt a k*rv* ez a kardozás jól néz ki, aztán a kivégzés... HÚH. Remek.
    Kis majmos dolog is jó.

    Karóba nyelést leszámítva nagyon jó.
  • jarlaxxe
    #251
    Risen 2 Dark Waters - Gameplay walkthrough video.



    Ez a majmos ficsör érdekes lesz.
  • grebber
    #250
  • grebber
    #249
    Gépigény:

    Mindestanforderungen:
    Betriebssystem: Windows XP (mit Servicepack 2)
    Prozessor: Dual Core mit 2,1 GHz
    Speicher: 2 GB System-RAM, 5,5 GB freier Festplattenplatz
    Grafikkarte: 512 MB Radeon 3870 / GeForce 8800 GTX
    DirectX: DirectX 9.1c
    Soundkarte: DirectX-kompatible Soundkarte.
    Tastatur/Maus oder Gamepad erforderlich
    Internetverbindung zur Online-Aktivierung

    Empfohlen:
    Betriebssystem: Windows XP (mit Servicepack 3), Windows Vista (mit Servicepack 1), Windows 7
    Prozessor: Dual Core mit 3 GHz
    Speicher: 4 GB System-RAM, 5,5 GB freier Festplattenplatz
    Grafikkarte: 1024 MB Radeon 4890 / GeForce GTX 260
    DirectX: DirectX 9.1c
    Soundkarte: DirectX-kompatible Soundkarte.
    Tastatur/Maus oder Gamepad erforderlich
    Internetverbindung zur Online-Aktivierung
  • Prince23
    #248
    :)
  • ratgab
    #247
    Nem kicsit hatásvadász a hsz-ed...XD
  • W B
    #246
    HAR!
  • Prince23
    #245
    Kint a kalózverzió!
  • W B
    #244
    Mi az az állat mi nagyon sok pirannyát zabál? Kajmán?
    Uszítsunk rájuk egy falka mutáns éhes kajmánt.
  • grebber
    #243
    "A Deep Silver ma bejelentette, hogy ha idejében előrendeled a Risen 2-t, ingyen és bérmentve megkapod a Treasure Island névre keresztelt DLC-t, mely egy exkluzív küldetésszálat tartalmaz majd. A legendás kalóz, Steelbeard kapitány elfeledett kincsét kutathatjuk fel.

    A Treasure Island egyfajta izgalmas továbbgondolása a Risen első részében található küldetésnek, s minden előrendelő ingyen juthat hozzá. A történet Harlok körül forog - ő Steelbeard kapitány hajójának, az Elenornak a szakácsa volt. A gaz inas ellopta Steelbeard kapitány elrejtett kincséhez vezető térképet. Hősünk Steelbeard leányával, Pattyvel szövetkezve ered a kincs nyomába egy ismeretlen szigeten, mely teljesen új környezetet vonultat fel - számos misztikumot fejthetünk meg a kaland során."

    info: Gamekapocs
  • W B
    #242
    És mi azaz extra DLC? 5 különböző színű papagáj?
  • Prince23
    #241
    Hát hogy rendeld elő és kapsz exta dlc-t, ami pl a normális vásárló csak pénz ellenében tud majd beszerezni.
  • W B
    #240
    Nem értem... fizetős letőti mini kieg?
  • Prince23
    #239
    Már ők is kezdik :S