1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • grebber
    #398
    Magyaroknak drága!
  • rotator
    #397
    Vicces amúgy, hogy a Mass Effect 3 CE, ami a kiadó szerint mindenhol a világon elfogyott előjegyzésben, a CDG-nél még mindig ott figyel, és meg is vásárolható.
  • Molnibalage
    #396
    Ha már alfát emlegetsz. Na a Forsaken Gods, az az volt. Nálam konkrétan a grafikai motor sem működött. Úgy nézett ki kb. mint a Gothic 2...

    Mai napig nem toltam végig is és soha nem is fogom. Lerombolta mindazt, amit az első 3 rész felépített...
  • Molnibalage
    #395
    Én is akkor vettem. Az 1.06-08 patch táján tudtam vele játszani. Ez 1 hónapon belül volt a kiadás után, mert november végén már végigtoltam.
  • grebber
    #394
    Nem tudom ,de írhatnának végre mailt!Lemaradok róla kettérúgom arcukat!
  • rotator
    #393
    Helyes, több dobozos/hordós marad nekünk. :D Kíváncsi lennék, itthon hány CE kerül piacra. Vajon eléri a 100-at?
  • Botond #392
    Steamen még mindig ápr 27, én onnan szerzem be.
  • Palinko
    #391
    májusban jön nem?
  • Botond #390
    Mondjuk nekem ati kártyám volt többnyire, egyszer volt egy 9800gx2m, mert akkor az volt a giga mega, és akartam egy top gépet, de amikor rájöttem, hogy 3 fokkal emeli a szoba hőmérsékletét annyira melegszik (igaz nem is akadt rajta semmi max felbontáson), akkor lecseréltem egy 4770esre, azóta is az van. Szóval ez az nvidia vergődés kimaradt, a többi javítás meg csak szépségtapasznak tűnik szemben pl egy G3 patch listával. :)
  • Botond #389
    G3ból első napon vettem collectort, és hidd az bughalom volt. 1.0-tól 1.6ig vagy mi volt az official vége kismillió dolgot javítottak ami játszhatatlanná tette a dolgot (mármint gyakni lehetett a szörnyeket, csak küldetéseket százszámra nem tudtad befejezni, történettel haladni, stb), és minden patch után újra kellett kezdeni, mert addigra már túlhaladtam bugos dolgokat, majd CP-knél ugyanez. Végül sose fejeztem be, mert 50. újrakezdéshez már nem volt erő. Szóval G3 bár végül az egyik legjobb rpg lett, amivel valaha játszottam, de kiadás napján az még nem hogy béta nem volt, de alphának is a gyengebbik fajta.
    Mondjuk ez itt off, de gondolom ilyesmivel fogjuk elütni a maradék 6 napot Risen2 kiadásáig. :D
  • rotator
    #388
    Az alapverzióval nem értem a végére, már valamelyik CP kint volt, amivel sikerült.

    Holnaptól lehet sasolni a levelezést. :) Fontolgatom a péntek kivételét. :D
  • Molnibalage
    #387
    Az új harcrendszert és MI-t leszámítva az újrajátszások alatt én nem éreztem abből semmit. Azért, mert elsőre is jó volt.

    A Where is the Guru volt egy összeomlásos hiba, de az a játékmenetbe nem szólt bele, csak bosszantó volt. Nem tűntek el emberek, nem sétáltam át objektumokon, stb.
  • rotator
    #386
    Azért ne túlozzunk, több ezer hibát javítottak a CP-k, és komplett kódátírások árán sikerült mindenki számára élvezhetővé varázsolni, de tény, hogy az alapok jók voltak (a harcrendszert leszámítva talán :D).
  • Molnibalage
    #385
    A Gothic 3 sem volt az a bughalom, nekem legalábbis nem. Kb. egy súlyos bug volt benne, ami még a CEP 1.74-ben is volt. Mora Sul felszabadításakora nomádok átgyalogoltak a falon meg a vízmágus a barlang falán. Ennyi.
  • Shep
    #384
    1,01-1,1-1,2 ez utóbbi a nem hivatalos. 1.01 volt az nvidia hotfix de szódát mem ért ezért nem is játszottam vele az 1.2-ig mert után volt jó. Vissza lehet olvasni a Risen topicot ha valakinek a memóriája már nem az igazi :)
  • grebber
    #383
    Nem mellesleg semmi bajom nem volt nekem nvidia kártyával!
  • Botond #382
    Az első részhez két patch volt, egy hivatalos és egy fan made. Szóval bennem felmerült a kérdés, hogy ti melyik játékról beszéltek, amihez 1000 patch volt, és ami ilyen bughalom volt? Mert a leírtak alapján nekem a gothic3 rémlik talán, de az nem a risen.
  • Molnibalage
    #381
    Más játékokkal játszunk. Ennyi.
  • Shep
    #380
    Ezt ne mondtad volna. Ez volt az egyetlen játék hosszú ideje, ATI-s sírásokkal meg szinte minden topicban találkozni.
  • Molnibalage
    #379
    Most erre mit mondjak? Évek óta szinte minden gammánál, amivel játszottam csak az Nvidiások sírtak. Én ezért nem használok egy jó ideje olyan VGA-t...
  • Shep
    #378
    Nvidia kártyával az első pár patchig játszhatatlan volt a játék szóval ...
  • rotator
    #377
    Lesz, mivel nem implementáltak a srácok hajószimulátort. :D
  • Molnibalage
    #376
    A finoman szólva nem új gépemmel maxra húzva lazán elment az első rész...
    2.4 GHz, 4 DB RAM és Radeon 4850 1GB.
  • Shep
    #375
    Hát az első optimalizálása egy rossz vicc volt az első pár patchig. Remélem itt nem lesz ilyen.
  • Shep
    #374
    Ja, azt nem tudtam ,hogy lesz töltögetés a szigetek között.
  • tomy88trance
    #373
    Az szép, nekem az 1be se volt kicsi a játéktér,nem is értettem a sok fanyalgót,de most már nekik se lehet egy szavuk se :D El leszünk vele egy darabig azt hiszem, én legalább is elég lassú rpg-s vagyok, nem a gyorsaságra hajtok,hanem az élvezetre :D
  • tomy88trance
    #372
    Az jó! :) Remélem olyan jól optimalizálták mint az elsőt :D
  • tomy88trance
    #371
    Aha az se néz ki rosszul, sőt, lehet még jobb mint a fadoboz :D
  • rotator
    #370
    Igen, de nem egyben tölti be, hanem szigetenként. A legnagyobb (fél)sziget pedig akkora, mint Faranga (vagyis a Risen teljes játéktere).
  • Shep
    #369
    Az jó hír főleg hogy a térkép jóval nagyobbnak tűnt, mint az 1-ben volt.
  • rotator
    #368
    A gépigénye szinte semmit nem nőtt...
  • grebber
    #367
    Itthon kis rumoshordó jár hozzá #306 ott a kép, de a tartalom minden ugyanaz lesz mint a fadobozosban!
  • tomy88trance
    #366
    Amúgy jöhetne már ,remélem futni fog,ha az első futott :D
  • tomy88trance
    #365
    Uh nagyon durva a fadobozos :D Olyan gondolom itthon nem is lesz :D
  • grebber
    #364
    CE Unboxing Video (Nagy fadobozos)

    CE Unboxing (Sima papírdobozos)

  • Prince23
    #363
    Konzolokra csak augusztus 3-án jön :D
  • rotator
    #362
    Elhiheteted, hogy nem jókedvükben csúsztatták, valószínűleg még mindig nem sikerült eléggé lebutítani a játékdizájnt annyira, hogy 1:1 portot lehessen csinálni belőle.
  • enlightened
    #361
    Azért ez jó hír, hogy végre van egy játék ami előbb jön ki PC-re mint konzolra. Sajnos manapság az a trend, hogy a PC-sek várnak fél éveket a konzol után.
  • rotator
    #360
    A harmadik DLC ("The Temple of the Air") a német szuper-hiper-giga-über-brutál gyűjtői pakkban benne lesz, szóval az mindjárt 3 DLC-vel több (100 euroért :P), mint a sima változat. Szerintem a mi hordós kiadásunkba ez a 2 másik DLC már nem fog beleférni.

    Egyébként - bár senkit nem érdekel itt, de - a konzolos verziókon ismét csúsztattak egy kicsit, most már augusztus a kitűzött megjelenési időpont.
  • rotator
    #359
    Jövő hét eleje szerintem...