36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • HungaroJET
    #452
    Hali Papa !
    Ha jól rémlik (most nem az otthoni gépem előtt ülök) akkor a Shapes könyvtárban van egy külön LOM könyvtár is. (többek között)
    Szerintem az összes régi modellt (ami a "főkönyvtár" Shapes-ban van mint .edm) ugyanúgy megtalálod a LOM alkönyvtárban is a totál új F-15E, A-10C stb. modellek kivételével.
    Szóval ha veszed pl. az F-18C, Su-25, Su-25T vagy KA-50 .edm modelleket és átnevezed őket (beteszel elé egy X-et) xF-18C.edm akkor a progi nem fogja látni.
    Viszont a LOM-ból kimásolod ezen .lom fájlokat a "főkönyvtár" Shapes-ba és csinálsz mission-t ezekkel a modellekkel akkor kiderül, hogy kezeli-e a .lom kiterjesztésűeket az .edm mellett a játékon belül.
  • LeonSilver
    #451
    :D
    Én szívesen kipróbálom ha megmondod mit - hova másoljak próbaképpen.
  • HungaroJET
    #450
    Hali Skacok !
    Az érdekelne, hogy Varacskosban lecserélve az új .edm fájlokat a régi .lom-ra vagy .cmd-re lehet-e látni a különbségeket ill. egyáltalán tudja-e kezelni a régi 3D kiterjesztéseket.
    - különben összes 3rdParty 3D cuccokat fel kell majd konvertálni .edm-re :(
  • majonur
    #449
    megy rendesen, de egyelore csak ha 32bites(x86) verziot inditod, 64 biten nem indul a TrackIr 5
  • DonZorro
    #448
    Köszi, majd 2 hét múlva kiderül...
  • Caterpillar
    #447
    Szerintem ha a 3 megy gond nélkül akkor az 5 is fog! :)
  • DonZorro
    #446
    Van valakinek tapasztalata TrackIR 5-el? Megy az A10C vele rendesen???
  • csolee
    #445
    hi!
    ha van még, aki 1/4 zsetont feltenne a betára, az kérem jelezze...
    2 kulcs elég az ismerkedésre koponyánként talán...
  • sanya200
    #444
    ez csak akkor béta inkább megvárom a rendeset úgy sincs most botkormányom:(
  • majonur
    #443
    az alabbi lapon a 9. hozzaszolashoz van linkelve egy A-10C keys.pdf
    vagyis egy kinyomtathato billentyuzetkiosztas.
    (jol johet joy profil keszites kozben)
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=993408#post993408


  • Sanyo
    #442
    Vagy itt? :)
  • Caterpillar
    #441
    Itt mikor jártál utoljára?
  • sanya200
    #440
    gyerekek vagy én maradtam le vagy most mivan megjelent már a játék vagy mi?
  • Caterpillar
    #439
    Itt a topic egyébként... Valszeg lesz benne még bőven post! Érdekes amit az egyik srác (jelenleg az uccsó komment) ír a MAV nem túl felhaszálóbarát lock rendszeréről!
  • Caterpillar
    #438
    Ezt találtam ugyan arra a problémára ami nálad is van:

    Lock the target with the TGP, set SPI with TGP (TMS FWD SHORT), switch SOI to MAV, Set SPI with MAV (TMS FWD LONG )and quickly initiate track (TMS FWD SHORT).

    Remélem műxik...
  • LeonSilver
    #437


    Szerintem ott a bibi, hogy a TGP jelzései nálam nem teljesen oylanok mint a másik videón.
  • Caterpillar
    #436
    Gondolom a Maverick mint olyan ki van választva a profilok között mint aktív meg a fegyverzetnél is ki van jelölve... Érdekes mert ahogy elnézem a videót tényleg nem csinál mást csak hosszan lenyomja a fwd buttont és voi la villog hogy mark...

    Nah ha addig nem jössz rá vasárnap én is ráderítek! :D
  • LeonSilver
    #435
    Azt én is meg tudom csinálni. Nézd meg a #417 hszben lévő videót.
    Azt nem tudom előcsalogatni, hogy a TGP-n villogjon az "M" betű. Nem bírok rájönni, hogy miért. Gondolom az adja át az adatokat a mavericknek és így be is fogja a célt. De mivel nekem ez nincs csak rááll a maverick a célra de nem fogja be.

    **--**

    Egyébként a TGP-n ráviszed a célkeresztet a célra, nyomsz egy TMS TWD rövidet, ekkor átvált area -ról pointra és a tgp követi a célt.
  • Caterpillar
    #434
    Őőőő én mikor bohóckodtam a Liteninggel akkor előfordult olyan hogy fogalmam sincs hogy de tudtam fixálni, hogy hova nézzen.. És mivel a Mavrick párhuzamosítható a Liteninggel ezért nagyban megkönnyíti a célzást is.

    Sajnos fogalmam sincs hogyan csináltam de tudom hogy hiába fordultam bármerre a befogott M1A2 akkor is az MFCD -n volt igaz néha belelógott a szárny... :D

    Skinekből meg szerintem egyiknek sincs több... Az F-15E -ből is csak egy darab az LN -es van. Jah és ne akarjátok megnézni az orosz légiharc rakétákat ha nem akartok sírni.. Még a Flanker 2.0 -ból származó modellek vannak benne textúra nélkül.
  • majonur
    #433
    RCTRL+H : semmi nem tortenik
    skin pedig csak egyfele van, de nem is talatam a felsoroltak
    (Mission editor) kozul egyet sem a jatek konyvtarban.
  • LeonSilver
    #432
    Ha majd valaki ráér megnézné nekem a következőt?

    RCTRL+H -ra ( HUD Color ) nektek sem csinál semmit?
    Valamint nektek is csak ez a szutyok, szürke szkin van? A listában van egy csomó ( eu, flipper, stb) de hiába választom csak ez a szürke van.

    dankesün, vödörszén
  • LeonSilver
    #431
    Majd ha ráérsz esetleg ránézel, ha előbb nem hát a hétvégén.
    Egyébként az a legrosszabb a Maverickel való célzásban, hogy ha a keresed a célt és valahova odaviszed a pointert akkor az nem marad ott hanem mozog a géppel együtt. Ezért qrva nehéz vele célozni illetve befogni vele a célt.
  • Caterpillar
    #430
    Őszintén szóéva még nem próbáltam és vasárnap estig nem is kerülök a nagygép közelébe sajnos így nem tudok érdemben belevauzni! :(
  • Sanyo
    #429
    Vagy használjátok a videógalériát, csak a linket kell bepöccinteni, a többi automatice. :)
  • LeonSilver
    #428
    Megtenném Papa nagyon szívesen de egyelőre oylan 50-50%-ban megy.
    Ami a #417-es videóban van azt nem én csináltam, sőt. Meg sem tudom csinálni. Van egy rész benne 0:10 környékén ( make SPI..) amit nem tudok megcsinálni hiába nyomom hosszan a TMF Up-ot.


    Caterpillar kolléga, neked valami ötleted, hogy mi lehet a bibi?
  • Papa01 #427
    Én egy kicsit később, de annak örülök, hogy megoldottam, azt a bizonyos problémát, ami miatt kibuktam.. :)

    Irigyellek, hogy ilyen jól kened a Meverick-et, ha valamikor van kedved/időd, kiokosíthatnál TS-en.. :)
  • LeonSilver
    #426
    Tegnap olyan 23:00 - 23:30 -kor sikerült. De 22:30 előtt soha.
  • Papa01 #425
    És mikor fekszel? :D
  • Caterpillar
    #424
    Tegnap bohóckodtam Gau8 -al és érdekes volt hogy míg a Su-25 -öt összevissza rángatja a 30mm addig az A-10 -et csak szó szerint megemeli! Lehet valami nem volt felkattintva de mindenesetre meglepődtem hogy alá kell céloznom mert emelgeti az orrát. Mondjuk sima A verziónál nem lepődnék meg de fbw mellett érdekes volt és még így is lényegesen könnyebb célozni vele! :D
  • LeonSilver
    #423
    Én 4-kor kelek a héten :P Nekem az 5:50 már délelőtt :D :D ;)
  • Papa01 #422
    Jogos! De reggel is volt még nagyon számomra.. :)
  • Caterpillar
    #421
    Noh pár percet röpködtem ezzel a szörnyeteggel... Háttő alapvetően a Litening zoom meg a nézelődés már megy hotasról, meg a jobb-bal MFCD hud kiválasztása is. Nem megy viszont valszeg a profile miatt a CMS.

    Ellenben rájöttem mi a CMS Z axis. Indítja az ECM -et semi és manual módban.

    Sokat kell repülni vele hogy ne kelljen gondolkodni mi hol van.
  • LeonSilver
    #420
    Papa. Ha olyan fórumra teszel be videót ahol nincs a menüben az a szkript akkor a következőt tedd.

    Bemész a RoF fórumba (vagy ahol van ilyen), beilleszted a videó linkjét abba a bizbaszba, mindent végigcsinálsz csak a végén nem nyomsz rá a MEHET-re hanem kijelölöd az egészet és ctrl+x. Ide meg(vagy másik topikba) ctrl+v ;) és akkor ilyen fasza lesz. Ezt nem kioktatásképpen vagy kötözködés miatt írtam Papa, nehogy félreértsd. Csak egy javaslat ;)

  • Papa01 #419
    Új vidi a SimHQ-n!
  • DonZorro
    #418
    X52 PROFIL
  • LeonSilver
    #417
    Ez egy igan hasznos vidijó!!

  • LeonSilver
    #416
    Faterkám. Ha jól emlékszem a Falconban lehetett állítani a Mavericknek, hogy földi / földi mozgó / vízi járművet akar az ember cálbavenni. Itt nem lehet valami hasonlót? Egész faszán megy már a puffogtatás de mozgó járművet kibaszott nehéz befogni.
  • LeonSilver
    #415
    :D

    Nagyon szépen dobálja a csalit!
  • Caterpillar
    #414
    Csak azt nem tudom van e benne alapból default program amiből a rendszer tud választani vagy eleve be kell vinni őket?

    Mindenesetre az auto mód azért javasolt mert én mondjuk az ECM -et nincs az az isten hogy kézzel keresgéljem hogy akkor most SA2 vagy S300 "világít" e a pofámba... :D
  • LeonSilver
    #413
    Ja. Éppen most akarom kipróbálni, hogy lerakok egy hülyegyereket egy kályhacsővel és megnézem mit csinál autón a cms. Ha fasza akkor nem is fogom kézzel basztatni asszem.