36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Caterpillar
    #369
    Utána olvassak pontosabban? Úgyis meg akarom tanulni :D
  • Papa01 #368
    Köszi a választ! A 10 perces hűtési idő nem akármi! :)
  • Caterpillar
    #367
    Hát ha olyan mint az igazi akkor tényleg eléggé nyűgös a cucc...

    Valami 10 perc a lehűtése le kell dobni elötte a védőkupakot ami az optikát védi, meg eleve a felbontása sem egy húb+ kategória főleg az infrásnak... Egérmozin repülés közben célozni meg nem funny!

    Bár ez csak annak szívás aki nincs ehhez hozzászokva by Su-25T...
  • Papa01 #366
    A Maverick-et nehéz használni?
  • Caterpillar
    #365
    Kérdés: Leon neked milyen Proci+Videokártya Kombód van?
  • LeonSilver
    #364
    Na. Két tankot sikerült leszednem. Egyiket maverickel a másikat meg ledobtam egy kaviccsal :)
  • LeonSilver
    #363
    Ezért megy az oboa. Qrva "szar". Gondolom ha az ember betanulja majd fasza lesz de egyelőre "direkt" nem is tudtam indítani csak véletlenül. :D
  • Buren
    #362
    Amellett elvileg kva nehéz, a maverick-el kifejezetten szopókanyalókáznak a külföldi harcostársak.
  • GaBika6
    #361
    Ha szépen beszélsz HungaroJET-el akkor megmodolja neked, csak kérdés mennyi idő alatt... Remélem, amit én kértem idén meglesz.
  • GaBika6
    #360
    Miért oboázol? Gépigény???
  • GaBika6
    #359
    Ez nagyon király...
  • LeonSilver
    #358
    Ehhh, az szar. Én tegnap este beszereztem :) Nem bírtam magammal, most meg oboázok. Nem egyszerű az biztos.
  • Buren
    #357
    Még nem, új videókártya kéne először, a régi elszállt jelenleg az alaplapiról működnek a dolgok...
  • sanya200
    #356
    köszi:)
  • Caterpillar
    #355



  • sanya200
    #354
    Jó lenne ha kiadnának egy olyat is amiben egy F-15E Strike Eagle-vel kell repkedni az egy nagyon jó gép.
  • LeonSilver
    #353
    Te befizettél rá fater?
  • Buren
    #352
    Elméletileg Q4 2010, de nem nagyon erősítették (vagy cáfolták) meg az elmúlt időben.
  • sanya200
    #351
    Nem tudjátok egyébként mikor jelenik meg?
  • majonur
    #350
    ja, ez igaz, pattanjon csak nyugodtan
    az masnak is feltunt, hogy amikor a Trackir-el (csak 32 bit) elore hajolok, hogy jobban lassam a HUD-ot akkor a HUD feliratok is osszemennek teljesen kicsire, viszont ha siman zoomolok billentyuzettel akkor minden rendben.
    Tehat a Blak Sharkhoz kepes meg nem egeszen jo a 6DOf tamogatas?
    Vagy csak en nem allitottam be jol valamit?
  • sanya200
    #349
    Nézegettem a gépigényét a játéknak nem semmi:
    Recommended system requirements: OS: Windows 7 64; CPU: Intel Core i7-970; RAM: 4+ GB; Graphics: 512+ MB ATI HD4850+ or nVidia GTX260+; Sound card; 6 GB of free space on HDD; Copy protected, requires internet activation; Joystick.
    Azért na kell vas alá ha valaki fullon akar vele játszani.
  • Caterpillar
    #348
    Nem tudom menniyt kellene repülnie de amikor én AK -val lőttem nyomjelzővel akkor az a kis 7,62*39 is 100m -en becsapódva elpattant 1,5km re... Mi meg egy 30mm -es szörnyetegről beszélünk! :D
  • majonur
    #347
    ja, a gepagyu az teljesen olyan mint a youtube-on levo felveteleken, viszont ballisztika meg eleg erdekes (nemelyik lovedek elrepul a francba, aztan meg hosszu masodpercek utan is lehet latni becspodasokat a vilagvegen, szerintem ezek felpattano lovedekek, csak meg nagyon sokat repulnek utana)
  • Papa01 #346
    Értem, köszi! :)
  • Caterpillar
    #345
    Nahmeg a repmodell az nagyon durva! A Su-25 nek sem piskóta de ez a gép ez kész! :D Gau-8 hangja is jóféle a füsttel együtt!
  • Caterpillar
    #344
    2 hónap.. Sok bétateszter akik most majd floodolnak a zárt fórumon hogy ez se az se jó. Nevada sehogyan sem áll. Egy kisfelbontású paca az egész. Jó ha jövő év első negyedére kész lesz!
  • majonur
    #343
    ja ez igy van, az a kapcsolo nem mukodik egyelore, a texturak se befejezettek,
    viszont a gep gyonyoru mar most is, latszik hogy nem sajnaltak a polygont belole (100000)
  • Papa01 #342
    Az igen! Szerinted idén megjelenik? :)
  • Caterpillar
    #341
    Remény hal meg utoljára... Egyébként egyelőre sok helyen csúnya. A ramp startot a tutorial alapján nem lehet végig csinálni mert az egyik kapcsoló (ami a gázkar alatt van ha hátra van húzva nem lászik) ha kattintok rajta egy tök más kapcsolót kapcsol... o.O
  • Papa01 #340
    Én (nagyon) bízom benne, hogy végleges kb fog úgy futni mint az FC2.. Meglátjuk mi lesz belőle... Reménykedem. :)
  • Caterpillar
    #339
    Opteron 180 x2, 2Giga 333MHz ddr1, 4850 512MB...

    Nem mai vas de az FC2 majdnem fullban muzsikál 40-50FPS -t... Az új játékok maxon szaladnak...
  • Papa01 #338
    Köszi, olvastam... :) Milyen géped van?
  • Caterpillar
    #337
    Vmh fórumon a tapasztalatom... :S Küzdk mint az oroszlán met nagyon tetszene!
  • Papa01 #336
    Jaaa, így értem.. :) És nektek tetszett a szim? :)
  • Caterpillar
    #335
    Nah ja de mi többen használjuk azt a kulcsot... :D
  • Papa01 #334
    Érdekes.. nekem annyi volt, hogy jelezte azt, hogy csökkent az aktiválási számom 1-el...
  • Caterpillar
    #333
    Annyit tudok hogy amikor aktiváltam én aktiváltam utoljára és kiírta hogy 31 nap úlva kap egy újabb aktiválási lehetőséget a kulcs.
  • Papa01 #332
    Nem tudom, Leon.. :) Remélem, hogy minimum reset lesz benne... :)
  • LeonSilver
    #331
    Vótmá?

  • LeonSilver
    #330
    Papa. Volt szó vagy van szó arról, hogy a kulcsokat resetelik ha kiadják a véglegest? Erről tudni valamit? Egy closed teszt során elég hamar efogyhat a kulcs lévén a closed egyik jellemzője az, hogy egy viszonylag "kezdetleges" szoftverről van szó amiben akármilyen és akármennyi hiba előfordul. Nagy kibaszás lenne szerintem ha nem adnának ki Nektek új kulcsot vagy nem resetelnék majd.