36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beci43
    #533
    Megköszönném,ha leírnád melyik sorban kell állítani az épületek betöltését.
  • DonZorro
    #532
    "Azok a hülye ED-sek az épületek betöltését 20km-re állították. Visszavettem FC2 szintre"

    Ez melyik adat pontosan???
  • wittman
    #531
    Megoldás az alacsony FPS-re.

    Viszont a DCS:A-10C kevés FPS problémára megtaláltam a megoldást és máris szépen megy full grafikán is.

    Még mindig a graphics.cfg-ben a megoldás. Azok a hülye ED-sek az épületek betöltését 20km-re állították. Visszavettem FC2 szintre és máris 30-40FPS van.
    Valamint MSAA-t Ati Radeon kártya tulajok mindenképpen kapcsolják ki.
    HDR annyira nem fogja, csak tök homályos szerintem, szóval így nekem szar.
    Vizet mindenki vegye le lóra...
  • Papa01 #530
    Nagyon kíváncsi leszek a végleges verzióra... :)
  • wittman
    #529
    na de ez már nem ide tartozik...
  • wittman
    #528
    akkor papa nálad sem gyorsult. Gyere vazzeg FC2-vel, az megy szépen. Most win7 64biten használom és azt kell mondanom, hogy simábban megy, mint 32bites xp-n.

  • Papa01 #527
    n
  • Papa01 #526
    Bízom benne, hogy jelentőseb fog gyorsulni... :)
  • Buren
    #525
    Nem. Sőt.
  • Papa01 #524
    Értem, köszi a választ! :)
  • LeonSilver
    #523
    Igen, mintha kicsit jobb volna. Igaz a vizet meg az árnyékot most jobban lelehet butítani, talán ezért is. Meg vannak most már szkinek is. Mondjuk közelébe sem jönnek az FC-s sim-mod szkinekhez.
  • Papa01 #522
    Oki, már nekem is lejött! :) Kíváncsi vagyok gyorsult -e.. :)
  • LeonSilver
    #521
    Mivel valamit elkurtak ezek az okosak a peccsben ezért itt egy kis maszek gyorsjavítás a nevadai mutatványra:

    - :\Eagle Dynamics\DCS A-10C Beta\Bazar\shaders\terrain\functions\ itt keressétek meg a camera.hlsl fájlt

    - csinálni biztonsági mentést róla

    - bemásolni ezt a fájlt a helyére és minden fasza lészen http://www.mediafire.com/file/3ymml5ufucbo57c/camera.hlsl
  • LeonSilver
    #520
    Nekem semmit sem kért, simán elkezdte letölteni.
  • Papa01 #519
    Az FTP-nél miért kér jelszót? Mit kell megadni? A Beta fórum adataival nem enged be.
  • LeonSilver
    #518
    Ducky kollégáé az érdem. Az 59-esek oldalán olvastam én is a hírt.
  • Papa01 #517
    Köszi! :)
  • LeonSilver
    #516
    Kint van a patch.

    1)torrent

    2)mezei

    1.85GB
  • majonur
    #515
    Igazán, elragadó.
  • Sanyo
    #514
    Thrustmaster HOTAS Warthog - első benyomások. 59th_Bird beküldött cikke.
  • LeonSilver
    #513
    :)
  • Caterpillar
    #512
    Remek... Tisztában vagyok a dolgokkal látszik! xD
  • LeonSilver
    #511
    Nincs lézeres az A-10C-ben ;) #474
  • Caterpillar
    #510
    "The Maverick was extensively used by the USAF in Operation Desert Storm (ODS). More than 5000 missiles of the AGM-65B/D/G variants were launched, mainly by A-10A aircraft. The hit rate was reported as between 80% and 90%. The USMC also fired a few AGM-65Es in ODS, with a reported hit rate of about 60%."

    Forrás
  • Caterpillar
    #509
    Milyet indítasz?
    Ha lézeres akkor egyértelmű ha TV akkor passzolom a dolgot...
  • LeonSilver
    #508
    Kettő simán megy, a három is megoldható gyakorlással.
    Amire nem tudtam még rájönni az az, hogy ha indítok és rögtön váltok a következő célra és meint indítok, akkor az első miért megy mellé (nem mindig). Biztos van valami trükk vagy csak ennyire szar a maverick.
  • Papa01 #507
    Köszi a választ! :) Most próbálom ki elsőként, a gyakorló küldiben, még földön lévő gépben.. :)
  • Caterpillar
    #506
    Ha megvan a procedúra akkor a váltás gyorsan megy mert csak az átadás kell meg az indítás és kész.. egy rácsapásból 2 simán indítható! Olvastam valahol hogy tényleg nem egy user friendly a Mav mint fegyver.
  • Caterpillar
    #505
    Köszönöm! Nos kipróbálni nagyon nem lesz időm mostanság.. Kecskemét ROVKI utána meg hétvége.. Szóval majd 1 hét múlva ráderítek bár addigra lehet kijön az update is... :D
  • Papa01 #504
    Köszi szépen a leírást Leon! :) Vajon valóságban is ennyi lépésből áll? A célpontok közötti váltást mennyire gyorsan lehet csinálni?
  • LeonSilver
    #503
    Na.
    Szóval fel van minden kaccsolva (TGP, weapony).
    Bal MFD-n elkövetendő föladatok:

    -maverick profil aktiválás majd start
    -átváltani TGP-re
    -célt megkeresni
    -átváltani POINT célzásra, ráállni a célra, rázoomolni (v és vagy home)
    - nyomni egy HOTAS TMS Up-ot hosszan, ha jó akkor a célon lesz egy ilyen bizbasz. Biztos van valami hivatalos izéje, esetleg valami roppant tudományos halandzsa de szerintem ilyenkor adja át az adatokat a mavericknek. Vagy valami.


    Most át kell váltani a jobb oldali MFD-re amin a maverick az aktív.

    -nyomni kell egy HOTAS TMS Up-ot hosszan, ilyenkor rááll a célra a maverick

    -nyomni kell egy rövid v-t, hogy rázoomoljon a célra
    -nyomni kell egy HOTAS TMS Up-ot hosszan (olyan 2mp) majd rögtön utána egy rövidet. Ha minden igaz ilyenkor kezd villogni az MFD-n a az izé ami jelzi, hogy indíthatod a cuccost.

    Kb. ennyi. Ami érdekes az az, hogy ha az aktiv pause van bekapcsolva akkor van, hogy nem működik a procedúra.

    Talán érthető volt amit próbáltam elmakogni. Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan, legjobb tudásom szerint válaszolok.
  • LeonSilver
    #502
    Majd próbálok időt szakítani rá de lehet, hogy csak hétfőn lesz belőle valami. Egész eddig itt volt az összes unoka (3) és már nincs idegzetem nekiállni. Holnap meg megyünk erre-arra tudod, mécses, virág, stb...
  • Caterpillar
    #501
    Valamit nagyon elbaltáztam a héten.. Próbálkoztam ugyan de valami nem kerek... o.O

    Hiába a TMS Up nem működik... Eleve a joy profilon kell valamit baxnom mert onnan nem megy.. Billről látom hogy mozog a button de mégsem vált át a TGP point -ra... o.O

    Leírnád hogy vacap? Mármint onnan hogy felkattintom a TGP -t(azért az Masterarm az megy xD)
  • Sanyo
    #500
    Na ez érdekesen hangzik, tudósítsatok ha már megvan. :)
  • majonur
    #499
    remek, azt is hallottam, hogy talan elerheto lesz a legi utantoltes is,
    persze ez is csak egy pletyka a sok kozul, majd kiderul
  • LeonSilver
    #498
    Most olvasom, hogy olyan 2giga lesz a mérete.
  • majonur
    #497
    Allitolag a par napon belul erkezik a beta verzio masodik felvonasa, gondolom patch formajaban lesz elerheto.
  • majonur
    #496
    bocs, a simhq regisztracio 2010.okt 20. elotti legyen
  • majonur
    #495
    Uraim! Itt a lehetoseg, ha szeretnenek nyerni 1 Hotas Warthog -ot,
    mindossze kell egy reg (okt.26. elotti) a Simhq -n, gondolom ez itt sokaknak megvan, irni egy maximum 500 szavas szoveget aminek a temaja : Miert szeretnek
    Thurstmaster Hotas Warthog-ot (a komolysag itt kerulendo, inkabb a humort eroltetni).
    Bekuldesi hatarido:Nov 5. egy 3 tagu zsuri dont, Nov.12.

    Felhivas!
  • majonur
    #494
    Turn on/Off/Test IFFCC kapcsolora, tudna valaki egy billentyut mondani?
    Egyszeruen nem lelem a bill.zet kiosztasban, csak egerrel kapcsolgatom.