36818
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • majonur
    #491
    Hibatlanul mukodik a modszered, csillagos otos.
    koszi
  • LeonSilver
    #490
    Csak Neked ;)

  • majonur
    #489
    Nincs valaki veletlen, aki 2 magos ATI kartyat vagy Crossfire-t hasznal az A-10 hez? (egy kis tapasztalacsere miatt, van 1-2 erdekes jelenseg neha)
  • Caterpillar
    #488
    Grét news! Én a héten hozzá se szóltam az A-10 -hez... Repültem Su-25 el egy kicsit és ennyi volt a hetem... Nah majd jövőhéten adok a disznó pofájának! Nem állapot ez!
  • Solt
    #487
    Cigi akkor van, amikor menet közben derül ki, hogy melyik rendszer nem aktív... :D
  • majonur
    #486
    oh, be szep is volt anno a Black Shark az elejen, csak kinlodtam, kinlodtam...
    azutan egyszer csak megmozdultak a rotorok arnyekai a foldon..
    sor kibontva, egy jo cigi, a jol vegzett munka orome.
  • Solt
    #485
    Egyik szemem sír, a másik nevet... kell a pénz is, de jó lenne végre pihenni, és játszani is... kevés a 24 óra egy napra! :)
  • Papa01 #484
    Na igen van úgy, hogy az ember nem örül a "szabad időnek"... :(
  • Solt
    #483
    Neeeem... az más világ, abban más a szép! :) Engem is meglep, de elég intenzív még a turpista szezon... estére általában hulla vagyok! Novemberben "sajnos" tuti több szabad időm lesz...
  • Papa01 #482
    No, és egy kis benzingőz, menetszél, motorzaj géppuskaropogás az smafu?? :)
    Mikor jössz repülni egy kicsit? :)
  • Solt
    #481
    Adom Urak, nem véletlenül a cápa a kedvencem... ha jut időm játszani vele, kizárólag nulláról indítom... fél orgazmus ahogy életre kel az ember ujjai közt... :D
  • majonur
    #480
    haha egyszerre gondoltunk ugyanarra.
    sajna megy a siras-rivas a kulfoldi forumokon, legallabbis jobban mint szoktak.
    Lasd a Lomac FC2, igaz hogy sokfele gepet repusz, lehetetlen mindgyiket igy megcsinalni(BS, A10C), de amikor 3 gombnyomas utan celba ert a raketa, hat az valahogy egy kicsit arcade.
  • LeonSilver
    #479
  • LeonSilver
    #478
    Igen, kicsit bonyolult :)
    Nem tudom, hogy valójában így működik e de ha igen akkor nagyon remélem nem fogja ED "lebutítani" annak ellenére sem, hogy vannak akik sírnak miatta a fórumon.

  • majonur
    #477
    de mennyire megdobja a szimulator erzest mikor mar rutinbol hasznalod, remelem eszukbe se fog jutni, hogy leegyszerusitsek 2-3 gombra, a vegleges verziot.
  • majonur
    #476
    Igen, csak az E lezeres, en tulajdonkepp a TPG-t vegyes uzemmodra szoktam alliatni,
    a szimben levo enciklopedia pedig megint alulmulta a varakozast, nem igaz hogy nem lehetne jobban megcsinalni, elintezik azzal, hogy fegyverek , azutan meg omlesztve, raadasul csak nagyvonalakban. Marad a Google kereso, es a wiki.
  • Solt
    #475
    Ezt be kéne másolni egy konzol topikba... szerintem helyből ugrana mindegyik egy hátra szaltót! :D Ennyit baszakodni egy indításért... 1. klikk befog, 2. tűz... :D
  • LeonSilver
    #474
    A lézert teljesen felesleges felkapcsolnod lévén tudtommal csak az "E" típusú maverick lézeres, az meg pont nincs a játékban. D-G-H-K van.
  • LeonSilver
    #473
    nincsmit
  • majonur
    #472
    Koszonom szepen, nemsokara kiprobalom.
    Ez az aktiv pause hatalmas segitseg lesz, hatalmas problema volt eddig nekem hogy amig muszerezek, szep lassan atcsorgok a celpont felett, majd megint eltavolodni majd kezdeni elolrol a rarepulest.
    (de jo is Ka-50, hogy csak lebeg egy helyben)
    Koszi, megegyszer.
  • LeonSilver
    #471
    Három lényeges momentum van.

    Az egyik az, hogy ha a TGP-vel kijelölted a célt akkor kell nyomni egy Hotas TMS Up -ot hosszan (kb. 2mp). A jobb MFD-n (persze ilyenkor ennek kell aktívnak lenni) nyomsz egy V-t hosszan ahogy írtad. Ilyenkor a fej rááll a célra. És itt jön egy fontos momentum. Rá kell zoomolni a célra (rövid V).
    Ha ez megvan akkor kell egy Hotas TMS Up hosszan és rögtön ugyan ez röviden. Ekkor fogja be a célt a mav és lehet indítani.

    Gyakorold úgy, hogy a cél közelében nyomsz egy LWIN+LSHIFT+Pause-t. EZ egy aktív pause, lehet ügyködni, indítani de a gép helyben marad.
  • majonur
    #470
    Bocs, csak kesobb vettem eszre a videot amit linkeltel, miutan beirtam az alabbiakat, akkor megnezem.
  • majonur
    #469
    ok. liteningben megvan a celpont, lezerre allitva pl.lezeres Maverickhez
    celkereszt rajta, point felirat megjelenik,
    kapcsolom a Mav kepernyot:aktivalom Throttle Hat Coolie balra (K), Hotas Slew-vel en iranyitom a Mavot, elvileg China foward (V) hosszan es osszeilleszti a ket ikont a HUDON legalabbis igy kene szerintem, de valamiert mostanaban az utvonalpontra teszi a Mav celkeresztjet a (karika, kozepen pont) Hudon, de hogy miert az uvonal ikonra azt nem ertem.
    Szerinted mit rontok el kozben?
    Pedig ez par napja mukodott, de lehet hogy csak almodtam es azota folyamatosan tevuton jarok.
    (az allando ejszakai muszak fruttit csinal az agyambol)
  • majonur
    #468
    Csak gratulatam magamnak, hogy ilyen szarul sikerult belinkelni.
  • LeonSilver
    #467
  • LeonSilver
    #466
    Miről beszélsz?
  • majonur
    #465
    Ugyes!
  • Molnibalage
    #464
    Mozgó célok ellen?
  • LeonSilver
    #463
    Én rájöttem papukám! Simán megy a maverick a TGP célzással!!!!!!!!! Jjjjjjíííííííííhaaaaaa! :D
  • Caterpillar
    #462
    Amíg nem megy rendesen mav addig használjatok JDAM -ot!

  • LeonSilver
    #461
    Ja. És ugyan azt a három videót szúrtad be ;) a part1, part2, part3 helyett.
  • LeonSilver
    #460
    Jók ezek a videók, de a mav indításokról semmi újat nem mutattak.
  • majonur
    #459
    hasznalhato videok:

    Repterv keszites a fulkeben

    Maverick hasznalat 1.

    Maverick hasznalat 2.

    Maverick hasznalat 3.
  • majonur
    #458
    bocs, a multkori kijelentesem, hogy csak egyfele skin van, az kicsit elhamarkodott volt mert :
    a 23th fs: zold terepszin
    Barksdale:Varacskos pofaju gep vegre, es nem csak capa.
    104 es szamu skin: elege lehasznalt allapotot mutat, jol nez ki
    103 as skin: Villam indul az orr felol, gondolom ez Thunderbolt nevre utal.
    meg picike elteresek vannak a tobbi skinek kozott is, mar amik mukodnek, szazadjelzes, ilyesmik.

  • LeonSilver
    #457
    Ja, ugyan az a helyzet.
  • HungaroJET
    #456
    Gondoltam, hogy nem lesz ennyire 1szerű, de vannak még 5leteim :)
    Akkor most átnevezhetnéd a Shapes folder-ba másolt F-117.lom-ot F-117.edm-re. Ne törődj vele ha ugat, csak próba. Valószínűleg így is Klingon lopakodó lesz.
    Egyébként meg mindjárt belenézek a lua cuccokba és a planetable.sht-be, hátha látok valamit :)
  • LeonSilver
    #455
    A következőt követtem el.
    Az f-117.edm -et átneveztem f-117.edm.EREDETI -re, a shapes/lom mappából az f-117.lom fájlt bemásoltam a shapes mappába. Itt az eredmény :(
    Remélem jól csináltam.

  • HungaroJET
    #454
    Most nézem:
    Az F-18 rossz példa volt, de ott van pl. az F-117.edm <--> F-117.lom vagy a régi cmd-k közül F-16.edm <--> F-16.cmd
    Úgy látom, hogy a részletesebb .lom modellek mind megmaradtak a Shapes "főkönyvtárban" .edm-re alakítás nélkül, szóval biztos van rá jó esély, hogy a többi régi .lom-ot is kezelje a program.
    De mondok mást: meg lehetne próbálni pl. Beczl MiG-21.lom-ját felrakni, vagy a VNAO Tomcat-et, hátha "vadidegen" fájlokat is kezel.
    Az lenne csak az igazán jó hír ^ :)
  • LeonSilver
    #453
    Az F-18 -ra keresve ezek vannak az említett mappákban.

  • HungaroJET
    #452
    Hali Papa !
    Ha jól rémlik (most nem az otthoni gépem előtt ülök) akkor a Shapes könyvtárban van egy külön LOM könyvtár is. (többek között)
    Szerintem az összes régi modellt (ami a "főkönyvtár" Shapes-ban van mint .edm) ugyanúgy megtalálod a LOM alkönyvtárban is a totál új F-15E, A-10C stb. modellek kivételével.
    Szóval ha veszed pl. az F-18C, Su-25, Su-25T vagy KA-50 .edm modelleket és átnevezed őket (beteszel elé egy X-et) xF-18C.edm akkor a progi nem fogja látni.
    Viszont a LOM-ból kimásolod ezen .lom fájlokat a "főkönyvtár" Shapes-ba és csinálsz mission-t ezekkel a modellekkel akkor kiderül, hogy kezeli-e a .lom kiterjesztésűeket az .edm mellett a játékon belül.