36893
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #326
    Szia!

    Légyszi, írd már le, milyen tapasztalataid vannak a sebességet illetően.. Milyen konfigod van, és milyen beállításokat használsz? Milyen FPS-eket kapsz?

    A segítséged előre is köszönöm:
    Papa
  • LeonSilver
    #325
    Ja hogy kettő. Free Camera?
  • LeonSilver
    #324
    Ment egy PM Hunagaro, olvaZSd el lécci és ha tucc segijjeé nekem, plix!
  • LeonSilver
    #323
    M1A2
  • HungaroJET
    #322
    Csekély Import & Update :) Ki találja meg a 2 kakukktojást ? :)


  • Papa01 #321
    Én olyat még nem próbáltam, ez tény, de egy teljesen fém joy sem lehet akármi.. :)
  • Sanyo
    #320
    Nagyon tetszik, de Force Feedback nélküli joy már nem érdekel annyira. :)
  • Papa01 #319
    Nincs mit! :) Jó lenne nekem egy ilyen kis joy.. :)
  • Sanyo
    #318
    Köszi, itt a rövidhír róla.
  • wittman
    #317
    Ducky! Ez remek kis dvd borító lett!
    Sejtettem, hogy dx9c-s. Szóval maradok Xp32bit mellett, ott legalább működik a TrackIr.
  • wittman
    #316
    Jól nézz ki ez a HOTAS is. Na majd, ha nagykorú lesz a Hotas Cougar-om, ami most 8éves, akkor majd lecserélem egy ilyenre :) Addig hátha lesz a DCS-ben Su-25T... :)
  • Papa01 #315
    Thrustmaster_HOTAS_Warthog képek
  • DonZorro
    #314
    Bill kiosztás van valakinek?
  • majonur
    #313
    Aha! akkor ez a baj, kiprobalom 32 biten, mert nem aktivalodik a TrackIr nekem se.

    (Valaki nem tudja veletlen, hogy, mikor a jatekban az Esc bill lenyomasanal bejon a menu az ott levo panelen levo control miert nem aktiv soha, ha szeretnek megnezni valamit a billentyuzet kiosztasban, ki kell lepnem.)
  • Papa01 #312
    Urak, sajnos nem tudok belépni a zárt fórumba...
    Találtam egy post-ot ezzel kapcsolatban:

    Beta Forum Access - Solution!
    A squadmate told me that your email address must be the same on both the DCS (http://www.digitalcombatsimulator.com) and also the Forums site (http://forums.eagle.ru).
    My UserID, and also Password were already the same on both sites, but my email addresses were different. So, I changed my profile on the Forums (http://forums.eagle.ru) to match the email address that I had on the DCS site and now I do have access to the Beta Forums.
    After changing and confirming (by email link) my new email address, I then had to go back to that A10C Download page. There will now be a long button at the top telling you to click it to "request access to the beta forums". Once you do that, it becomes a link to the Beta forums that actually works. (I had this link before, but since my emails didn't match it said that I did have access, but obviously I did not. THIS IS A BUG!)

    Jól értem, a két jelzett weboldalon ugyanannak az azonosítónak/E-MAIL címnek/jelszónak kell lennie?

    A válaszokat előre is köszönöm:
    Papa
  • DonZorro
    #311
    Kezdetnek nem rossz! Majd egyszer biztosan lesz teljes borító is...
  • LeonSilver
    #310
    Ja. Azt nemtudhatom. Valami gebasz van a trekkir driverével. Ha az A-10c-t 64bitesként futtatod, akkor nem megy. Ha 32-es ként indítod akkor igen.
  • Caterpillar
    #309
    Mármint nem megy a TrackIr.. És a Freetrack működik? Nem ismerem az utóbbi rendszert csak kíváncsi vagyok az működik e esetleg mert (egyébként is de) a NaturalPoint bezony bekaphassa bőnyállal...
  • LeonSilver
    #308
    Mármint?
  • 59th Ducky
    #307
    Javaslom alapnak ezt :)

  • DonZorro
    #306
    Valaki, aki profi ebben, csinálna ehhez király DVD borítót???
  • Caterpillar
    #305
    Freetrack?
  • LeonSilver
    #304
    Engem mindemellett az izgat a legjobban, hogy a kibebaszott naturálispont mikor csinál olyan drivert ami hajlandó lesz menni az a10c-vel. Mert ha minden igaz most valami gáz van vele. Az ember nem kevés zsetonért megveszi a szarukat akkor mozgassák meg a szarcsimbókos seggüket. Nahát.
  • 59th Ducky
    #303
    Belekukkoltam a bin könyvtárban lévő EXE és DLL fájlokba és az összes DirectX hivatkozás d3d9.dll-re hivatkozik :D
  • Papa01 #302
    Ezt a site-ot ismeritek?

    @wittman: Oké, köszi! :) DirectX kérdésben ezt találtam:
    A-10C Warthog is a DirectX 9 game, so before starting the installation, go download and install the Microsoft DirectX 9.0c Redist package for June 2010. Yes, it installs just fine on Windows XP, Vista, and Windows 7, 32-bit or 64-bit. Yes, DirectX 11 is supposed to be backwards-compatibile with DirectX 9 but, from personal experience, no DX9 = no sound, and the Warthog's engines and cannon are marvels to be heard.

    A forrás EZ.
  • Caterpillar
    #301
    Ez engem is érdekel!
  • Buren
    #300
    Valószínűleg igen. De max DX10-es mert DX11 biztos nem lesz még a 'rendes' játékban sem.
  • LeonSilver
    #299
    WTF?
  • wittman
    #298
    Amúgy a böte verzió dx9c-s még?
  • wittman
    #297
    Esetleg érdemes az energiagazdálkodást is átnézned, mert igaz a Win7-nél már sokkal jobb, mint a Xp-nél, de érdemes csinálni a w7-ben egy 100%-os proci terhelés engedélyezést. Na majd pénteken megmutatom Neked. :)
  • Papa01 #296
    Köszönöm a tippeket, otthon megnézem! :)
  • Caterpillar
    #295
    Esetleg less rá hány százalékon terheli a procit. Gyanítom ha nem 100% akkor ott driver probléma lesz és nem feltétlenül a te részedről vagy az ati részéről... -.-
  • Solt
    #294
    Akkor passz... vagy valami driver gixer, vagy programozási hiba... ( lásd RoF )

    Directx okozhat akadást, esetleg frissítsd, hátha...
  • Papa01 #293
    Háát, nekem 3,5-ön megy a CPU (i7) és nagyon gyatra FPS-ek vannak... A visibility range-el kapcsolatban pedig azt nem értem, amit korábban írtam, hogy BS, FC2 alatt ok.. Ott HIGH-on van.
  • Solt
    #292
    Kevés a 3GHz az 5850-nek... ráadásul ugye kimondottan proci éhes a játék. 3.8GHz-n más lenne a kép.

    A visibility range nagyon zabálja a gépet, abból elég a medium.
  • Papa01 #291
    Igen, ez jogos. Többen is írtak a hivatalos fórumra, én eddig nem mertem nyilvánosan leírni a tapasztaltaimat , mert nem tudtam szabad -e, de , most már úgy gondolom igen. Leon mester a fórumotokra postolt ez ügyben, nos az az én konfigom volt.
    A beállítások a következőek voltak: (Elnézést fejből írom, lehet lesz benne csacsiság is.. :) )

    - HDR: OFF
    - MSAA: 2x
    - TSSAA: OFF
    - Resolution of Cockpit: No, erre nem emlékszem, talán 256?
    - Visibility Range: HIGH
    - Shadows: MEDIUM
    - Víz: MEDIUM
    - Civ Trafic: Medium
    - Felbontás: 1680x1050

    Talán ennyi hirtelen, ami eszembe jut. Még azt fűzném hozzá, hogy a BS/FC2 alatt semmilyen problémám nincs.
  • Caterpillar
    #290
    Depláne mert én pl sem az FC -t sem a BS -t nem futtatom full highban mégis baromi szép de pl a vizet lexarom meg a civ traficot is jah és madarak sem röködnek és az árnyékokat sem látom a kabinból!
  • 59th Ducky
    #289
    Ez a 8-13 FPS beírás bevágása így csúztatás !!!
    Szép hogy leírja a gépét a kölök, de milyen beállítások mellett igaz ez a fos framerate?
    - HDR ?
    - MSAA ?
    - TSSAA ?
    - Resolution of Cockpit ?
    - Visibility Range ?
    - Shadows ?

    Szóval az options-ok tudatában ítélkeznék ha lehet...
  • bgabor
    #288
    Sajnos várható volt.
  • Papa01 #287
    A topic linkje.