34808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • csolee
    miről is volt szó korábban? nyár végére talán fogható a 21Bis?
  • Sanyo
    MiG-21Bis pilótafülke éjszaka - folytatás.
  • 59th Ducky
    Vagy van még egy módszer miután interneten nyitottunk PayPal fiókot

A PayPal számla feltöltése:

Bejelentkezés után válassza ki a Top Up Account menüpontot.

A betöltődött oldal jobb oldali részében láthatja az átutaláshoz szükséges adatokat, melyek segítségével a hazai bankszámlaszámáról fel tudja tölteni a PayPal számláját.
    Beneficiary Name: a PayPal teljes neve: PayPal PTE LTD.

Bank: a PayPal magyarországi számlavezető bankjának neve: Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest
    Bankszámlaszám: a PayPal bankszámlaszáma: 10918001-00000001-15050684
    Your Transfer ID: az Ön átutalási azonosító száma, ennek a segítségével tudják Önt beazonosítani az átutalást követően, tehát az átutalás alkalmával a közlemény rovatba pontosan adja meg ezt a számsort.

Tehát be is lehet sétálni az Unicredit Bankba és a fent említett számlaszám és a saját Transfer ID azonosítóm megadása után kezébe nyomom a forint zsetont a hölgyike kezébe és pár nap múlva a paypal számlámon megjelenik a lóvés és lehet vásárolni.
    Bár az OTP direct-et használom én is WEB számlacsomagommal ;)
  • LeonSilver
    Nekem is hozzá van kapcsolva a paypalhoz, de paypal nélkül is tudom használni.
  • gsg16
    nekem is az van,és hozzá van rendelve a paypal fiókomhoz.így tudok vele fizetni
  • LeonSilver
    Nekem nem dombor nyomott a kártyám (MasterCard) és simán vásárolok vele.
  • mcsaba
    Csak sima kártyám van, nem dombornyomott, azt hiszem akkor legegyszerübb az lessz ha hitelesítem a paypal számlám, kösz a segítséget.
  • gsg16
    vagy virtuális kártya.sima kártyával nem lehet szerintem,mert csak dombor nyomott kártyákat fogad el,amennyire emlékszem
  • LeonSilver
    Nem tudom, de szerintem nem hitelesítettel nem lehet vásárolni. De mondom, nem tudom mert nekem hitelesített van. De nem kell hozzá paypal, simán bank kártyával is tudsz. VISA vagy MasterCard kell hozzá.
  • mcsaba
    sziasztok, megtudnátok mondani hogy pontosan hogy lehet online dcs termékeket venni, pontosan a p-51 érdekelne, van paypal számlám, de nincs hitelesítve, azt elfogadja? kösz a segítséget.
  • Leon77
    Üdv!

Ühüm!
  • gsg16
    Üdv!
    a P-51D Mustang csak letöltős verzióban létezik?
  • 59th Ducky
    Repvez!

Gondolom már észrevetted hogy a modulok megvásárlásakor gyakorlatilag csak a cockpitot veszed meg, mivel a gép külső nézeti modellje az alapból benne van a DCS Worldben.
    És azt hiszem ez a koncepció meg is marad. Aki kiérdemli hogy DCS: előtaggal fusson a projectje annak a madárkáját alapból bepakolják így multiba mo problem.
    A gyenge silány motyókat használók meg egyenek kefét ha multiban nem tudnak csatlakozni a modolt szerverekhez :)
  • Molnibalage
    Egyáltalán nem az F-16 a heppem. ;)

Egyszerűen ahhoz csináltak dinamikus hadjáratot. Pont olyan szívesen tolnám, ha F-15C-t, 'C' Hornetet vagy akár F-14A/B-t csinálták volna - persze úgy, hogy a haditengerészeti része is működjön a dolognak, tehát AS rakétákra dolgozik az MI és lelőhetőek - akkor okés. F-16-ból egyébként az 'A' változat a kedvencem.

Egy MiG-21bisz szim mindig is a titkos álmom volt. Nem hittem volna, hogy lesz valaha. Azt sem hittem volna, hogy ilyen szinten lesz, azt meg végképp nem, hogy egy magyar hozza össze.
  • LeonSilver
    Hasonlóan vélekedek. A 21bis-t akkor is megvenném ha nem érdekelne (persze érdekel mint az állat) mert magyar gyerek fejleszti. Az a minimum, hogy megveszem. A kandúr szóba jöhet ha fasza lesz mert az egyik legszebb gép (számomra, tetszik, hogy olyan kurva nagy :D ), és hát én szeretnék valami nagyon fasza Harrier szimet. Valami igazán jót. Szinte bármennyit hajlandó lennék érte csengetni :) Nem tehetek róla, ahogy Balázsnak a 16-osok úgy nekem a Harrier a heppem. De leginkább a gép kezelése. A harc vele annyira nem birizgálja az agyamat :)
  • repvez
    Én a legjobban attól félek, hogy hogyan lesz megvalósitva az , hogy azok az emberek is tudjanak egymással játszani akiknek nincs meg minden gépe ami az adott küldetésben szerepel.
    Tehát az addonoknak valamilyen modon AI gépként benne kell hogy legyen mindegyik verzióban .
    Vagy máshogy nem tudom elképzelni, hogyan látszódna a másik gép, mert letölteni netről amikor épp azt a misszioban vagyok nem célszerü a lagg és egyéb miatt.

DE ha valakinek más ötlete van arra kiváncsi lennék.
  • GaBika6
    Ebből lett valami?

• Caterpillar
    Nem nagyon szokták lefordítani, hat switch, olyan "gomb" melynek pl az x45 -ön 8 állása lehet körben, de pl a Röfinál van olyan is amelyik tulképp egy mini jostick, de van olyan is amelyiknek körben 4 iránya meg még egy függőleges nyomógomb funkciója is van. Természetesen vannak olyanok is mint pl a gázkaron amelyiknek csak 3 állása van. Tulképp minden "gomb" ami nem "ki-be" módon működik.
  • gsg16
    olvasgatom az A-10c manualjat.találkoztam egy kifejezéssel,amit nem értek,aki tud az segítsen már legyen szíves!
    "The stick has a number of buttons and hats".
    A kérdésem,hogy mik azok a "hats"-ek?minek lehet fordítani,mert gyanítom,hogy nem kalapoknak.
  • Sanyo
    SH.
  • Molnibalage
    A Hornet = SH vagy sima darázs? Mert az SH kapcsán én sem lejtek örömtáncot...
  • Sanyo
    Sok nyilvánosan elérhető infó van, de természetesen senki sem gondolja, hogy a Typhoon és a Raptor realisztikus lesz. Ez miatt én is aggódom egy kicsit, de nekem elég lesz Laci MiG-21 Fishbedje és az IRIS F-14D. :) A többiről idővel kiderül, hogy mennyire válik be a dolog, de remélem hogy ED-nél azért odafigyelnek a minőségre és nem engednek szart kiadni.
  • LeonSilver
    Ez tiszta sor. Sőt! Véleményem szerint elég sok lesz a szar is. A srácok is örömködnek az F18 miatt, de én azt mondom várjuk ki a végét. Elég erősen kétlem, hogy mindegyik cég beczl szintű cuccot csinálna. Lesz itt bőven összecsapott munka is, mint ahogyan FSX-ben is van nem egy.
  • Kapido
    Én aggódom a DCS: Word-ért, nehogy a minőség és a realizmus rovására menjen ez a sok repülő. Aggályomat megerősítették a Typhoon és Raptor hírek. Nem hiszem, hogy elég infó lenne ezekről a gépekről. Miért nem elég az F-14, 15, 16, 18 ? Nyílván ezekről sem tudni mindent, de több adat elérhrtő róluk. Ennek nagyon péz szaga van!
  • 59th Ducky
    Azért annyit hozzátennék az "özönlik a sok cucc"-hoz,
    hogy EDe azért lerakta a 3 moduljával az alapszintet !
    Rohanhatnak ide FSX-es gyerkőcök a már "KÉSZ" modelljeikkel,
    bár a műszereket ugyan hasonló koncepcióban kell programozni
    mint az FSX-es xml-es megoldás, de ide azért egy pofás sérülés
    megjelenítés is kell ami ugyebár FSX-ben egyáltalán nincs :)
    Annak a megrajzolgatása és leprogramozása és tesztelése is
    igényes munka esetén sztem. vagy 3-4 hónap. Mármint 1 emberkének ;)
  • 59th Ducky
    A Tacpack nagyon ígéretesnek tűnik annak fényében,
    hogy pre-order már pont 10 hónapja megvettem :D
  • Sanyo
    Nem semmi, kiraktam mindent, linket minek, a lényeg úgyis már itt van. :)
  • GaBika6
    Ez igen jó munka így a videót nézve.

THX Ducky
  • LeonSilver
    Hohóó, özönlik a cucc World alá :D
    EDe most láthatja igazán mekkora egy balfasz volt!
  • 59th Ducky
    IRIS Simulations Projects
    ED fórum links

DCS: BD-5J Microjet

DCS: F-14D Tomcat

DCS: F-15E Strike Eagle

DCS: F-22 Raptor

DCS: T-38A Talon
  • 59th Ducky
    CoreTex Designs DCS: F/A-18E Super Hornet

ED fórum: ED fórum link
    Facebook link
  • sure
    Ha mindig ugyanabba a missionben történik, nem a failure van valami vicces százalékkal beálltva?
  • gsg16
    nem,megvárom amíg az első felpörög az előírt fordulatra,és utána indítom a másodikat.nem csinálja minden alkalommal.
  • csolee
    gsg16! kamov indításban nem lehet hogy túl gyorsan akarod egymás után röffenteni a kettőt?
  • gsg16
    jó kis videó.abból a korból ez az egyik kedvenc gépem.elvileg együtt lehet vele repülni az A-10-el,és a BS2-vel?
  • gsg16
    érdekes dolgot tapasztaltam BS2-ben,van,amikor a jobb hajtóművet nem tudom beindítani.a bal beindul,de a jobb nem
  • Kferro
    Köszönöm szépen a segítséget srácok!
  • 59th Ducky
    A DCS: A-10C legutolsó verziója: 1.1.1.1
    Amennyiben 1.1.1.0-ás változatod van a következő oldalon találsz hozzá frissítést:
    http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/patches/dcs-wh_patch_1.1.1.1_en/?
    Továbbiakban a DCS: A-10C nem kerül frissítésre csak a DCS: World A-10C modulként fogják supportálni.
  • GaBika6
    patch
  • Kferro
    Sziasztok!

Hol tudnék utánanézni, hogy DCS: A-10-hez milyen patch-ek vannak, s ezeket hogy kell feltelepíteni?