36804
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Mozes
    #4705
    Azok nagyon jó eredmények. Nekem is minden HIGH-on van kívéva a víz, amin LOW-n és a MFD felbontása, az 512 every frame sync-en. Nekem Instant Action Medium-Summer betöltése utána 50FPS, ha bekapcsolom a TGP-t akkor meg 40.
  • HungaroJET
    #4704
    A CCC az a "régi" 13.1.
    Ha a DCS-options-ban veszek mindent alapra VSYNC nélkül, majd a CCC-ben veszek mindent maximumra (ahogy eddig csináltam), akkor kissé szebb a grafika, de az FPS csak kb. fele.
  • HungaroJET
    #4703
    Hali, 1920*1080. CCC-ben minden levéve alkalmazás-kezelt-re csak a Tesselation van 64-en és az Anti-Alliasing Method Supersampling-on, a többi a DCS Options-ban van bekapcsolva a HDR az AA (MSAA) és az AF (TSSAA). Azok is mint minden más maximumon.
  • DonZorro
    #4702
    3200x1080...

    1920x1080+1280x1024
  • Mozes
    #4701
    Milyen felbontásban nyomod?! Nekem ugyan ez a konfig van, de amikor TGP vagy MAV az MFD-n van akkor legyem 20-30FPS környékére.
  • DonZorro
    #4700
    Igen. Manualisan tüzel. A CCRP dobásnál kell nyomva tartani és akkor oldja a bombát majd ha kell...
  • Papa01 #4699
    Köszi a választ! :)
    Lehet, de az az érdekes, hogy a manual az automatikus tűzmegnyitást írja.
  • TG Gida
    #4698
    Én úgy emlékszem,hogy nem kezd el lőni automatikusan, csak amíg megy a lézer addig célon tartja a gépágyút.A tüzelés manuális.
  • sure
    #4697
    Na, örülök, hogy a sok tipp közül az egyik bejött, és jobban jártál, mint ha tényleg el kellett volna kezdeni a "DCSW általános hibaelhárítás" részt :)
  • HungaroJET
    #4696
    Köszönöm Mindenkinek a hardver-ügyi segítséget :)
    Végül egy Gigabyte HD-7950 WF3-at vettem, csak azt nem értem, hogy miért is 1000Mhz az alap gyári órajel. Lehet, hogy "rossz" procit tettek bele ?
    Ilyet én még nem láttam DCS alatt: Életemben először (komolyan !!!) most először kapcsoltam csak be a VSYNC-et. Minden maximumon és 40-50 FPS stabilan mindenhol ! ! ! GPU közben 50 fokos, ventillátor 40%-on. Alig zümmög. Lehidalok. Most kezdeném a tuningot, de lehet, hogy elhalasztom. Fölösleges lesz ha ilyen bársony sima futású a szim
  • Csnakos
    #4695
    Köszi szépen a segítséget! Arra hirtelen nem gondoltam, hogy a joystick drivere akár ilyet is okozhatna, ugyanis más játékokban kifogástalanul működött. Utánanéztem, találtam frissebb verziót a joystickhoz tartozó driverek közül, és azzal már nincs probléma. Azért magamtól is gondolhattam volna rá, de köszönöm szépen a segítséget! Egyébként az emlegetett joystick egy Genius Metalstrike Pro.
  • DonZorro
    #4694
    Az új kétmonitoros rendszerem, KA50 és A10C:





  • Papa01 #4693
    Sziasztok!

    Most a Szu-25T-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem, ha nem gond! :)
    A gépágyú konténereket szeretném úgy használni, hogy lézerrel megvilágítva a célt automatikusan nyissanak tüzet.
    A manual ezt írja:
    The ПРОГР (PROGR) mode is used to concentrate gunpod fire on a point target from horizontal flight. For this it is necessary to depress the barrels to the desired angle with [RCtrl-[] and [RCtrl-]], switch on the laser rangefinder - [RShift-O], maneuver the aircraft to put the pipper over the target and pull and hold the trigger. The gun barrels will automatically start firing at the right time, then deflect automatically in vertical plane to stay on target.

    A beállítások után így néz ki a Weapon System Control Panel:


    Mégsem működik... Ezt úgy értem, hogy ha a joy-on bármikor megnyomom a tűz gombot, akkor a gépágyúk elkezdenek lőni... holott itt az lenne a lényeg, hogy folyamatosan nyomni kell a gombot, majd a rendszer végzi a tűzmegnyitást, ha jól értettem. :)

    Van ötletek? Köszi a válaszokat! :)
  • beci43
    #4692
    Hálás köszönet!
  • Papa01 #4691
    Gondolhattam volna.. :)) Köszi a választ! :)
  • gsg16
    #4690
    nem tűnt el,ha nincs a küldetésben JTAC,vagy csak nincs feladata,akkor nincs is a rádiózás menüben
  • Papa01 #4689
    Nagyon hosszú idő után újra repültem a Varacskossal.. :) Érdekes, hogy korábban a GBU-12 is simán "behorpasztott" egy hangárt. Most Két GBU-10-es sem.
    Gondolom, így reálisabb. Viszont új animációt készítettek a hangárok megsemmisüléséhez, nagyon jól néz ki! :)

    Abban tudnátok segíteni, hogy a rádió parancsok közül eltűnt az F4, a JTAC. Tudjátok, hogy hol találom? :)

    Köszi a válaszokat! :)
  • GaBika6
    #4688
    Igen! Újra beültem a kamovba és pont tegnap tapasztaltam én is ezt a problémát. Korábban a ground-ra állított rádiózásnál rendben megtörtént a felfegyverzés, de most csak rádióüzenet van. Szerintem ez hiba, mert a-10c-nél mind2 megoldás működik.
  • Leon77
    #4687
    Bal Alt+Á. Ha a sima menüből választottam, akkor nekem sem tették fel a kiválasztott fegyvereket (Kamovnál), de a jelentés szerint mégis. Vagy mohók a fiúk és kevés a potyavodka...
  • beci43
    #4686
    Hello!
    Multiban ha kiválasztok egy gépet,alapból üresek a pilonok.Hogy lehet azt elérni hogy feltetessem a pilonokra?Hiába kérek ground crew-ot,azt mondja rendben megtörtént.Mégis üresek a pilonok.
  • SnowFox79
    #4685
    Üdv.

    Gépigény rendben van?
  • gsg16
    #4684
    Isten hozott a DCS univerzumban!!
  • macleody
    #4683
    AMD_Catalyst_13.2_Beta7
  • sure
    #4682
    DCSW adminisztrátorként telepítés, futtatás. Megnézés, hogy a joy és minden egyéb nélkülözhető USB kütyü nélkül is van-e controls lefagyás?

    Ha igen -> kezdődhet az általános DCSW hibafelderítés megkezdés. Ehhez a legjobb első lépés az oprendszer frissítések letöltése, alaplapi driverek, videokártya driver frissítés.

    Ha nem -> joy driver legfrissebb, az oprendszerhez illő verzió telepítés, windows control panelben, más játékban, esetleg másik gépen megnézés, hogy jó-e a működés. Ha igen, DCSW késztőinek felmenőit szidás, sör, feles megivás, DCSW általános hibaelhárítás megkezdés (lsd picit feljebb). Ha nem, joystick pontos típusa + "problems" kulcsszavakra guglizás. Ha ismert hibára és megoldására vonatkozó releváns találat nem lelés, gariztatás megpróbálás.
  • Csnakos
    #4681
    Hali, lenne egy problémám, remélem tud rá valaki megoldást:
    Eddig nem rendelkeztem joystick-al, így nem voltam érdekelt ilyen játékokban, de most beszereztem egyet, így ezt is szeretném kipróbálni. A DCS: World-öt leszedtem (su-25 miatt), telepítettem, el is indul, viszont ha a beállításokban rámegyek, hogy Controls, akkor kifagy. Ha akarok indítani egy új játékot, fast action-el, vagy bármivel, akkor is kifagy. Ha a multiplayert indítanám el, akkor azonnal kifagy, a menü se jön be. Gondolom ezt több probléma is okozhatja, de megköszönném, ha valaki felvázolna 1-2 lehetséges megoldást! Előre is köszönöm szépen!
  • beci43
    #4680
    Leonsilver a házigazda,vele próbálj ez ügyben értekezni.
  • gsg16
    #4679
    Urak!
    nem tudom ki az,aki meg tudná csinálni,de ezt a fórum fejléc képet lassan frissíteni kéne.mert ugye van már FC3,és a DCS World verzió száma sem ez már.

    Airfield Diagrams
    A-10C HAT switch mapping

    ezt a két linket is fel kellene éleszteni,ha már vannak.
  • gsg16
    #4678
    TS3 androidra
    TS3_admin ez pedig TS3 szerver adminoknak van kitalálva.
  • csolee
    #4677
    DCS - Gazella
  • SnowFox79
    #4676
    Üdv Gida.

    Van saját ts-szerónk gsg jóvoltából de a címét olyan 16:00 után tudom megírni. Akkor érek haza

    Üdv
    SnowFox
  • DonZorro
    #4675
    Gyönyörű!!! Jól látható, éles, valódi... <3
  • wittman
    #4674
    Ok!

    Így már értem!

    Nagyon jól nézz ki!
  • TG Gida
    #4673
    Szeva Snowfox!

    Megváltozott a ts címe?
  • TG Gida
    #4672
    Megmaradtak nagyrészt,csak a CDU repeater,a besugárzásjelző meg az óra tűnt el a második monitorról.
  • DonZorro
    #4671
    Tudom Beci43. Meg is oldottam gyorsan csak mondtam, hogy törli őket. :$

    Wittman, nincs benne az amit én használok!
    Nekem ez a verzió van: RICARDO HD for DCS KA50...
  • beci43
    #4670
    Minden frissítés után a DCS World mappán belül a program elmenti a modokat egy _backup.000 nevű mappába.Onnan csak visszamásolod a dolgokat a Mods mappába és kész.
  • wittman
    #4669
    Ricardo HD cockpit-ek odalettek?

    Az gyárilag benne van 1.2.2 óta.

    Mivel mindenkinek van egy DCS mappája a Win7 vagy Win8 oprendszerben a c:\Users\felhasználói neved\Saved Games mappában, így sem a frissítés, sem az uninstall+ új install nem törli azt. Mivel itt van őriz minden beállítást, trackfilet, screenshoot-okat.
    Ha ezt nem törlitek, akkor minden marad a régiben, kivétel a DCS:World telpített könyvtárában lévő a felhasználó által módosított file-ok állnak vissza gyárira.
    Ekkor sincs még baj, mert az autoupdate készít egy backup mappát a DCS:World gyökérben, ahová kipakolja a felhasználó által módosított file-kat könyvtárstruktúra szerint.Csak vissza kell másolni az oda kihelyezett módosított file-okat és minden marad a régiben.

  • DonZorro
    #4668
    A különféle modokra, kiegészitőkre gondoltam! ;) Nekem speciel a fülkék mentett távolsági beállításait elcseszte. Jo hogy mentettem előtte! :S Ja és a Ricardo féle HD pitek is odalettek... :(
  • gsg16
    #4667
    nekem uninstall után,1.2.3 install,és megmaradt minden beállítás.gombok,monitorok beállításai,mission-ök,stb
  • sure
    #4666
    Nekem autoupdaterrel az options, a billentyűzet-kiosztás és a missionjeim is megmaradtak.