36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DonZorro
    #4548
    Vagy ez:

  • Mozes
    #4547
    Nem lehet tudni, csak annyit írt egy fejlesztő a DCS fórumon, hogy egy merevszárnyas vadászgép lehet a következő teljes értékű játékuk.
  • DonZorro
    #4546
    Ez kell neked Gida:

  • beci43
    #4545
    Na és ha nem titok,milyen merevszárnyas vadászgép lesz?
  • sure
    #4544
    DCSW-ben nincs valami módja a gyári Low víz helyett az FC-ből megszokott Mediumot varázsolni? Az eddigi Lock On/FC-knél ez nagyon bejött mint FPS növelő, most viszont a Low beállítás 0 értéket jelent a \Users\juzernév\Saved Games\DCS\Config\options.lua fájlban , "szépségre" és persze gondolom FPS-éhségre viszont nagyjából a Lockon/FC-s Highnak felel meg.

    Hétvégén kicsit repkedtem DCSW Su-25T-vel, a High és a Low Scenes beálítások között pusztán 5-7 FPS-nyi különbség van, pedig Low-nál szinte semmi épületet vagy fát nem jelenít meg, ezért gyanítom, hogy a még mindig a talaj alatt hullámzó víz eszi meg az erőforrásokat. Pozitív csalódás viszont, hogy a 4x-es és a 16x-os antialiasing között semmi különbség nincs FPS-ben.
  • Mozes
    #4543
    Nem rossz, mondjuk ha tényleg marad a nem klikkelhető cockpit, azért az elég nagy gáz. Jó lenne már látni egy megjelenési dátumot, főleg ezért is mert azt mondják FC3 után jön egy ütős merevszárnyas vadászgép szimulátor tőlük.
  • gsg16
    #4542
    nekem el is adták harmadjára.az F15-ért szerintem megéri megvenni.
  • wittman
    #4541
    Azért nincs benne, mert a DCS:World tartalmazza ingyen.

    Itt egy összehasonlítás miben különbözik majd a kettő, mikor már végleges lesz a FC3, mert ez még csak béta.

    1- FC3 is a DCS World module that makes it single player and multiplayer compatible with all other DCS modules, including Combined Arms.
    2- New F-15C 6 DOF cockpit
    3- New F-15C 3D model
    4- New Su-27 6 DOF cockpit
    5- New Su-27 3D model
    6- New A-10A 6 DOF cockpit
    7- New A-10A model
    8- Advanced Flight Model for A-10A
    9- New Su-25 6 DOF cockpit
    10- Expanded map into eastern Georgia and southern Russian that includes several new and detailed Russian and Georgian airbases, cities, and topography.
    11- Many new unit models that include: A-10C, F-15E, F/A-18C, MiG-31, A-50, E-3, KC-135, IL-76MD, IL-78M, An-26B, An-30M, E-2D, E-3C, P-51D, Yak-40, CH-47D, Mi-8MT, Perry Class Frigate, Ticonderoga Class Cruiser, T-90 tank, and SA-3, SA-6, SA-11 and SA-15 SAM systems.
    12- Updated and improved graphical effects for water surface / transparency, ground explosions, smoke, fire, and lighting.
    13- Improved air-to-air missile flight physics.
    14- Resource Manager system.
    15- Many new trigger options (both Conditions and Actions) for the Mission Editor, permitting for more tactically varied missions than ever before in the FC series.
    16- New and updated campaigns that cover all of the FC3 aircraft.
    17- Pitch and roll sea states depending on wind weather.
    18- Dynamic weather system.
    19- Improved low altitude graphical detail that includes grass and higher detailed terrain noise.
    20- Improved air and ground unit AI.
    21- Fast Mission Generator.
    22- New AI radio communications from other flights.
    23- Improved airbases that include Batumi, Senaki-Kolkhi, and Sukhumi-Babushara.
    24- Added bullseye to mission map and AI radio references.
    25- New single missions.
    26- New multiplayer missions.
    27- New dual engagement radar mode for the MiG-29S.
    28- Improved flight manual.
    29- Improved cockpit textures.
    30- New weapons such as JDAM, WCMD, and senor fused weapons.
    31- New coalitions of Italy, Abkhazia, and South Ossetia.
    32- Adjusted landing properties for Standard Flight Model aircraft.
  • macleody
    #4540
    Úgy tudom nincs klikk, a 25T meg benne van a World-ben alapból.
  • wittman
    #4539
    Gyere te is, neked is lesz esélyed akkor...
  • bgabor
    #4538
    Gyerekek, nézegettem ezt a Flaming Cliffs 3-at, mit tud ez a régiekhez képest? Amennyire én látom, tökugyanaz az egész, ugyanazok a gépek, sőt, a Su-25T még hiányzik is. Eljutottak legalább a klikkelhető cockpitig? Vagy csak harmadjára akarják eladni ugyanazt nekünk?

  • z0ty4
    #4537
    ezaz rúgjátok őket seggbe XDDDDDD

  • DonZorro
    #4536
    VMH59 Repülőbázis nyílt wargame-t szervezz ismételten!!! :D

    Tessék bátran jelentkezni!

    Az alábbi linken minden információ megtalálható és itt lehet jelentkezni is: VMH59 OPEN Wargame...
  • SnowFox79
    #4535
    Üdv Gida.

    Leszek
  • TG Gida
    #4534
    Snowfox leszel ma ts-en? Monitorbeállítással kapcsolatban lenne kérdésem.
  • macleody
    #4533
    Ez meg az előző videó csak ezt track-ből vettem fel. Itt van némi eksön.

    [center]
    [/enter]
  • macleody
    #4532
  • macleody
    #4531
    Mire eszembe jutott hogy videózzak már nem volt eksön :)
  • DonZorro
    #4530
    Király lett... :)
  • macleody
    #4529
  • macleody
    #4528
    Nagy betűvel írd.
  • Mozes
    #4527
    Nekem nem fogadja el a jelszót! :(
  • Solt
    #4526
    Persze... a Fraps is képes erre, csak beállítás kérdése! :) Egy fájlba elmenti, és utána lehet elemezgetni... :)
  • Solt
    #4525
    Nem tudom mekkora felbontásban játszol, de full hd mellé a 4xAA már szerintem nagyon szép, e felett már nem igazán látni különbséget. Ami érdemi szépség javulást eredményez (SSAA), az meg megöli még ezeket a csúcskártyákat is...

    A tesztekben mindenképpen olyan játékra alapozz ami DX9-s, és nem NV logós... Mondjuk egy ArmA2, bár az is elég ritkán szerepel... főleg mostani driverekkel. No meg szerintem ezek a szimulátorok külön "állatfajok", így igazából nem hiszem, hogy más játék ebből a szempontból mérvadó lehet! :)

    Nyers erő összehasonlításra talán az Unigine Heaven, vagy az új 3D Mark.

    Összességében az a tapasztalatom, hogy a legjobb ár/érték arányt most a GTX660TI, vagy a HD7950 adja... Ha a HD7950-ből kifogsz egy még nem Voltage lock-s referencia példányt, akkor azok egy kis tuning után könnyű szerrel mennek ilyen 1150-1200Mhz-t, amivel már egálban vannak az 1100MHz-s HD7970-l... 80000.-Forintért ez nem rossz! :)
  • HungaroJET
    #4524
    A Benchmark-hoz kapcsolódóan: tudtok olyan programról ami nem csak a pillanatnyi FPS-t mutatja, hanem az adott lejátszott jelenet után átlagot is tud számolni/megjeleníteni ?
    Arra gondolok, hogy ha lenne egy egyezményes DCSW-Track a Benchmark-hoz, akkor mindenki tudna egy eredményt felmutatni amit össze tudnánk hasonlítani mások eredményivel.
  • HungaroJET
    #4523
    Egyetértek veled teljes mértékben. Én is a 7950 felé hajlok, csak mivel ugyanott még a 7970-et is veri a 7870 a Pixel Rate-ben ezért gondoltam, hogy inkább rákérdezek a dologra, hátha valakinek van konkrét tapasztalata ez ügyben, mert én többnyire mindig max. AntiAliasing-val nyomom.
    Kár, hogy nincs beépített Benchmark a DCSW-hez (majd írok Edéhez ez ügyben) ill. kár, hogy senki nem tesztel DCSW-re az efféle hardware összehasonlításokban.
    http://www.hwcompare.com/12192/radeon-hd-7870-vs-radeon-hd-7970/

    Mellesleg szerintetek melyik játék az amelyik a DCSW-hez hasonlítható ATI-s hardware igény és kihasználtság alapján és sokat emlegetik az efféle VGA tesztekben? Talán a Crysis 3, vagy a Far Cry 3?
    Én sajnos nem tudom összehasonlítani mással, mert nálam a DCSW-n kívül nemigen található más a gépen :)
  • macleody
    #4522
    Bakker, vettem egy HDMI-DVI átalakítót és nem tudom begyömöszölni a kártyába, nem fér el a másik csatitól.
  • Solt
    #4521
    Hmmm... nem hittem volna, hogy a 7870 bármiben is jobb elméletben. Viszont ez csak elmélet, a gyakorlatban szerintem sokkal inkább számít a shaderek és a textúrázó egységek száma, valamint a memória sávszél. ÍME ( kb középen van a táblázat )

    Játékok alatt ki is jön ez a különbség. Ha van rá pénz, én mindenképpen inkább a 7950-t választanám... :)
  • HungaroJET
    #4520
    Van itt néhány összegyűjtött/újabb kép a fülkékről:
    KATT IDE:
  • HungaroJET
    #4519
    Köszönöm az infókat, a Pixel Rate dolog pedig itt van:
    http://www.hwcompare.com/12190/radeon-hd-7870-vs-radeon-hd-7950-3gb/
    Specifikáció lentebb:

    Pixel Rate
    If running with high levels of AA is important to you, then the Radeon HD 7870 is a better choice, and very much so.

    Pixel Rate: Pixel rate is the maximum amount of pixels that the graphics card could possibly record to the local memory in a second - measured in millions of pixels per second. The figure is calculated by multiplying the number of colour ROPs by the the card's clock speed. ROPs (Raster Operations Pipelines - also sometimes called Render Output Units) are responsible for drawing the pixels (image) on the screen. The actual pixel rate is also dependant on many other factors, most notably the memory bandwidth of the card - the lower the memory bandwidth is, the lower the ability to get to the max fill rate.
  • wittman
    #4518
    Na az első mondatot jó elszúrtam.
    Így akart lenni: Amennyivel drágább a HD7950 a HD7870-hez képest, annyival többet is tud, ami kb. 20%. Ha tunigolod simán 35-40%.
  • wittman
    #4517
    Amennyivel drágább a HD7950 a HD7870-hez képest, annyival többet is tud, ami ha tunigolod, akkor kb. 20%.

    Igaz a HD7870-ben van kb 20% tuning potenciál, de a Tahiti Pro GPU erősebb is, mint a Pitcairn XT GPU.
  • wittman
    #4516
    VMH59 szerver most lett elindítva!

    Mission Offensive 1.6

    password a szokásos első három betű.
  • gsg16
    #4515
    tiszta klón hadsereg.de azért még mindig látványos videó
  • DonZorro
    #4514
    Skacok, szerver nincs most??? :(
  • Solt
    #4513
    Ezzel annyira nem vagyok képben, de, ha jól tudom, sli, cf csak azonos széria esetén működik. Tehát GTX560-l csak GTX560 megy sli-ben.
  • Solt
    #4512
    Nekem 7970-van, ezzel elégedett vagyok teljesen. :) A 7950 kis tuning után hozza a 7970-t, szerintem minden téren jobb mint a 7870. A Pixel Rate dologgal bevallom őszintén nem tudom mire gondolsz! :)
  • DonZorro
    #4511
    VASÁRNAPRA FEL!!!




  • GaBika6
    #4510
    THX! Igen jól néznek ki...
  • Caterpillar
    #4509
    A-10 + Su-27 kabinok!

    EDE fórum