52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • PetiM44
    #49452
    Belülről meg a Mercire. :D
  • Carl Davies
    #49451
    Elölről hasonlít a Daffra.
  • yossarianHUN
    #49450
    Apropó új Scania. Pár kép:




  • mardal
    #49449
    Kijött az 1.25 open beta
    Megint csupa hasznos dolog :(
  • mardal
    #49448
    Sziasztok
    Erre a RTA csapat által csinált renault range t-re van valami ingyenes letöltő link mert 10dollárért kicsit sokallom úgy hogy nem is megy a legutolsó update óta.
  • SimaSuna #49447
    Ki-be szállásról ne is álmodj...
    A térképről meg főleg.

    Korábban a TSM térképet istenítettem, aztán a 6. copy paste város után rátértem a Promods-ra.
    Nem csalódtam. 2-3 havonta update 1-1 dollárt megér nekem, hogy nem egy ingerszegény térképen furikázzak.
    Pláne úgy, hogy új országok is vannak benne.

    Az RTA csapat megcsinálta a Range T-t....
    Most sanda gyanúm, hogy az új Scania is már modellezés alatt....

    De az SCS továbbra sem tudta még kiadni...
    Se a Range T-t, se a francia DLC-t, amit már a Prommods-osok majdnem befejeztek...

    A kamionokról meg annyit, hogy ha már saját cégem van, adnék a kamionomra, de moddert kellett megbíznom.

  • Frequency
    #49446
    Ha ki is adják,akkor azt dlc-ben adják majd..de én már egy fillért sem fogok rákölteni.
  • yossarianHUN
    #49445
    Az a baj, hogy az általuk kiadott tartalmakért is nagyon sokan fizettek. Ha nem fizettek volna, nem adták volna ki a megint csak totál félkész (mit fél, inkább negyed, vagy nyolcad) ATS-t. Annál is letették a nagyesküt, hogy nem kell aggódni, folyamatosan jön majd hozzá a tartalom, erre fél év után nagy nehezen megszülték az Arizona DLC-t, meg a Kenworth W900-at, amiket két héttel a megjelenés utánra ígértek. De legalább azóta kaptunk színes kerékcsavarokat. Az egész ATS megint egy büdös nagy, pofátlan lehúzás volt, de hát a játékosok megveszik az összes kacatot, amit eléjük szórnak, akkor meg minek fejleszteni a játékot? Rendes multihoz, teljes, kidolgozott EU-térképhez, újabb kamionokhoz ténylegesen dolgozni kéne, de mivel így is remekül megy a szekér, tök fölösleges törniük magukat, majd a modderek úgy is megcsinálják, és nekik még fizetni sem kell. Mi ez, ha nem a tökéletes üzleti modell?

    Azért szomorú, hogy egy ilyen, kvázi nulláról indult fejlesztőstúdió is ezt a kizsákmányoló (bár kétségtelenül működő) üzletpolitikát nyomja, általában a nagyobb mammutcégek (khm, EA) szokása, hogy szemérmetlenül kizsigerelik az őket etető playereket. Az ember azt hinné, hogy a kisebbek még tisztelik a játékosaikat, de sajnos már ez sem így van.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.23. 21:04:40
  • Axtros
    #49444
    Egyébként nem hiszem, hogy az SCS valaha is kiadja a teljes USA-t, vagyis minden államot az ATS-ben. Ha Európát nem tudta lemodellezni ennyi idő alatt (legalább 80%-ban), akkor miért gondolnánk azt, hogy Amerika menni fog nekik, Los Angeles-től New Yorik-ig.
    Azt hiszem ez is a modderek-re vár. :)
  • Axtros
    #49443
    Hát ha már úgy is erről beszélünk, akkor egy kis kívánság lista:
    MAN Euro 6 (vagy régebbi modellek a 80-as, 90-es évekből, vagy akár régebbről)
    Térkép: Balkán + Törökország, Írország, Izland, Spanyol, Olasz, és úgy kb. Moszkváig a keleti oldalon, illetve a Balti államok, mondjuk inkább a teljes EU (kb. a TSM Map + RusMap hozza ezt)
    Tandem, illetve egyéb pótkocsi variánsok
    Légrugó, ki-be szállás a kocsiból, állandó pótkocsi, animált fel/le rakás - legalább látszatra
    Saját céges AI-k az úton (pedig ez már korábban volt a 18WOS-okban), esetleg más céges kocsik, konkurencia megjelenése
    Rendes multiplayer (játékosok által menedzselt cégalapítás, vagy alkalmazottak, esetleg független fuvarozók (lehetne akár buszt is vezetni, bár ez annyira engem nem érint))

    ...és ez csak az, amit elvárhatna az ember egy ilyen szimulátortól, három év fejlesztés után.
    Nem ATS kell ide, elég lett volna az ETS2-őt fejleszteni, és azt folyamatosan update-elni meg patch-elni, DLC-t kiadni hozzá. A fenti és hasonló tartalomért nagyon sokan fizettek volna, sőt, a multuplayert még el tudom képzelni olyan konstrukcióban is, mint ami például a WoW-ban van. Az folyamatos bevételt termelt volna, hosszú távon.
    De mindegy, csak gondoltam leírom... :)
  • yossarianHUN
    #49442
    Azt már csak félhangosan merem megjegyezni, hogy az ATS-ben még mindig kőkemény 3 darab gyári kamionnal furikázhatsz, ha nem akarsz moddolni.
  • Frequency
    #49441
    Frank félig sem kész Magyar map-ja jobban leköt mint a hivatalos egész európai!
  • gumikacsa
    #49440
    Idézném magam a Restacar oldalról:

    "Scs, elmentek most már a jó édes.... Már a fenti linken is ezerszer igényesebb céges festések vannak, az scs meg az arcunkba tolja ezt a fost. A "művészek" legyenek szívesek, és lőjék fejbe magukat, hasonló fost hátrakötött kézzel, csukott szemmel lazán összerakok egy 8 órás műszak alatt."
    Az eddig ptodukált festések 90%-a egy rakás szar.

    Nem lenne baj a kis semmi újításokkal, ha a normális tartalommal is haladnának valahova. Amióta kijött a játék, Már a teljes EU-t Balkánt, Afrikát, le kellett volna modellezniük. Arról ne is beszéljek, hogy éves szinten minimum 4db új kamionnal kellett volna jelentkezniük. Ez az, amit még egy magam is be mernék vállalni, hogy megcsinálom, nem annyian, mint amennyien ők vannak..
  • SimaSuna #49439
    A legalja...
    De biztos valamelyik POTENCIÁLIS vásárlónak SZÜKSÉGE van erre a festés csomagra...
  • Axtros
    #49438
    Ezekkel az ócska festéseikkel is már tele van a t***. Tényleg, amibe nem kell semmi extra energiát befektetni, azt csinálják. Kit érdekelnek az országokat reprezentáló festések, kinek kellenek az éppen aktuális témákat megjelenítő pingálások. Ezerből csak egy-két ember van, aki megveszi ezeket, amúgy senkit nem érdekel.
  • ntex
    #49437
    Érdemi update valahol ott kezdődne, amit a Promods team csinál. A játék nagy része most már Promods mellett ill. nélkül én is látom hogy copy-paste. 2-3 féle lehajtó és elágazás létezik az egész játékban alapból, a skandináv DLC-vel ugye jött 1-2 új amit a Promods team ügyesen fel is használ az alap térkép változatosabbá tételéhez ugye, de ez még így is szegényes szerintem. Telephelyek is szabványosak, semmi változatosság, minden város szinte ugyanúgy néz ki, ugyanaz a 2-3 utcából álló hálózat. Gondolom nem véletlen gondolkodtak el az ATS rescalen sem, itt is kéne egy ilyesmi és sokkal nagyobb városokat lehetne tenni a játékba, de gondolom ekkora költségvetésből amit a játékra fordítanak nem akarnak rá időt szánni egyszerűen. Az ATS is ugyanazt a több éves motort használja amit már az ETS első részében is használtak, ami egy rakás szar már, Promods mellett sok város környékén úgy leesik az fps hogy szinte játszhatatlan lesz (Berlin, München pl.) Annyi ötletet meg lehetne valósítani de ezeket is már csak a pénz motiválja, ülnek a játékon és várják hogy dőljön a pénz. Azért tisztelem az SCS-t azért amiből lettek és amivé lettek, de sajnos érezhetően alábbhagyott az elhivatottságuk ahogy bejött nekik a pénz az ETS 2-ből.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.08.21. 14:21:13
  • Axtros
    #49436
    Így van, sok felesleges baromságot adott megint az SCS, olyanokat, amelyek csak az érdeklődést próbálják meg fenntartani, de valódi tartalmat nem adnak. Amiket update néven kiadtak az utóbbi időkben az csak a kis Vér Pistikéket dobja fel, legfeljebb néhány órára, de a normális játékosokat hidegen hagyja. Kinek kell a nagyítás, látom a táblákat anélkül is, kinek kell a kormány állítás, leszarom, eddig is jó volt ahogy eddig volt - fel sem tünt. Ezeket a módosításokat azért teszik bele, mert egyszerű őket megoldani, gyorsan bele lehet tenni a programba, mint fejlesztést - mind programozási, mind pedig grafikai szinten - és utána elmondhatják magukról, hogy ők update-et adtak ki. Szánalmasak.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2016.08.19. 21:21:24
  • SimaSuna #49435
    Már egyszer kifakadtam, most nem írom le, de az SCS elmehet melegebb éghajlatra.
    Szükséges volt a színezett kerékanya, vagy az a k...a zászló.

    Ahelyett, hogy olyan mósodításokat tettek volna közzé amit neves modderek készítettek anno.
    (Ez az animált kormány 2014-ben MÁR elérhető volt!)

    Ha már saját kamionom van, RÉG kellett volna bele opciót tenni, hogy orientálódsz-e esetleg valami felé.
    (Konti, hűtős, dobozos, ponyvás, stb...) - Ezt is egy modder oldotta meg.
    Vagy ha már saját kamion, esetleg stílus jegyek...(Holland, Minimal, vagy valami egyedi..) - Ez is egy modder oldotta meg.
    Ha már R730 Scania dukálna hozzá V8 hang....és? Ki csinálta meg? Na? Na?...igen. - Ezt is egy modder csinálta meg.
    Az alap térkép ingerszegény, copy paste másolatok...ki tette izgalmassá, érdekessé?...Na?...Hát persze, ezt is egy modder csinálta meg...

    Multizzunk....igen?...ki csinálta meg? Hát ezt is egy modder...
    SCS menj haza részeg vagy..

    Modderek:
    50k (már Pavel felvette szerencsére)
    Viper2
    Ohaha

    Hang:
    Kriechbaum

    csak, hogy említsek neveket...
  • joceruza
    #49434
  • Frequency
    #49433
    Az túl FPS zabáló lenne,mert sokan vannak :D
  • joceruza
    #49432
    Igazad van! Jobbá lehetne tenni ezt a játékot,de nem szélvédőn szétkenődő bogarakkal.......tele kell rakni az autópályákat migránsokkal!
  • Frequency
    #49431
    Hát srácok,szomorúan vettem tudomásul hogy a következő patch-ben ismét csupa felesleges dolgok lesznek.Vegyük a kormány állítását,egyszer beállítod..és soha többé nem fogod használni,a vezetési élményhez vajmi keveset ad hozzá.A másik a zoom,állítólag azért hogy jobban lássuk a táblákat,miközben mindenki GPS-szerint közlekedik nem a táblákat sasolja.Amúgy sem láttam még kamionost egy távcsővel a kezében táblákat nézegetni! :D Viszont az élményhez rengeteget hozzá adna pl.ha esőben sz esőcseppek jobban szétszórnák a fényt..a szélvédő szélei elkezdenének párásodni.Szinte nem is kell az ablaktörlőt használni,mert simán kilátsz nélküle is..elvileg csak ott kellene tisztán látnod ahol a lapátok dolgoznak.Néha koppanhatna egy egy bogár a szélvédőn,zöld pacát hagyva..amit le lehetne mosni.(Ezeket más játékokban már használták,csak át kellene venni)Körforgalomban,vagy ha jobban alászeded a vasnak..lehetne a gumiknak egy kis visító hangja,terheléstől függően.Éjfél körül jó lenne ha főképp csak a felfestéseket látnánk..illetve amiket a lámpák fénye megvilágít,nem akarom a horizonton lévő fák leveleit számolni.Szóval lehetne jobbá tenni a szimulátort...de nem így!
  • DIESEL DOG #49430


  • Frequency
    #49429
    Igazán nincs mit!Örülök hogy sikerült!Youtubon is sok beállítás van,ott is nézegethetsz párat.
  • cxaxoxc
    #49428
    Köszi a válaszod! Tegnap pontosan ezt tettem, amit te is írtál. Most azt hiszem sikerült egészen normálisra belőni, igaz kis finomítás még ráfér, de így már egészen használható lett. Persze tudom, hogy mindenkinek más a jó, van aki azt szereti, hogy teljesen ellenállás nélkül tekerhető a kormány, van aki azt, ha izomból kell cibálni, stb. Ezért gondoltam, hogy esetleg valami hozzáértő megoszthatná a tudományát, akinek van összehasonlítási alapja. Én még sajnos a való életben nem vezettem teherautót, csak egy buszt, és azt sem hosszan, így ebben a témában nincsenek ismereteim egyáltalán.

    (Egyébként ha valaki elégedetlen a jelenlegi beállításaival és nincs kedve/ideje a beállításokkal babrálni nyugodtan írhat és megosztom vele amire jutottam, hátha jobban bejönnek neki ezek a beállítások.)

    @Kuksi14: Beállítások -> Grafika -> Vertikális szinkronizáció (Minél magasabb, annál több az FPS.)
  • Frequency
    #49427
    Játékon belül próbálja a felbontást kisebbre venni,400% a max.Esetleg videókártya driverének cseréje?De lehet a gépe kevés hozzá..
  • Kuski14
    #49426
    Sziasztok! Olyan problémája lenne a haveromnak ,hogy Multyplayerbe és Single Playerbe , sőt már a betöltő képernyőnél a fix 30-as fps-e van.
    Valaki tud helpelni ?!?!
  • Frequency
    #49425
    Mindenkinek más beállítás fekszik jobban,a lényeg hogy a kormány setupjában legyen minden 100%-on,a forgási szög meg 900°-on.
    Játékon belül meg úgy finomítsd ahogy neked jó,én pl.a motoreffektet teljesen le szoktam húzni mert zavar ha végig rezeg a kormány.
    Rámész egy autópályára,nyomsz egy esc-et..picit állítasz a kormányon..visszalépsz és teszteled.Ezt addig csináld míg megfelelő nem lesz neked.
  • cxaxoxc
    #49424
    Kedves Axtros! Köszönöm szépen, a Google-t én is tudom használni, nyilván ez volt az első dolgom, miután saját magam nem jártam sikerrel. Mint ahogyan előzőleg írtam: "Rá is kerestem a témára, de annyi féle beállítást írnak, hogy már teljesen eltévedtem...". Gyakran egymásnak teljesen ellentétesek az értékek, amit realisztikusnak neveznek egyesek. Ezek után gondoltam egyszerűbb itt feltennem a kérdést, mint egyesével megpróbálgatni minden fellelhető sémát, vagy magam végigzongorázni az összes lehetőséget, hátha akad olyan G27(/G25) tulaj aki hasonló cipőben járt, és azóta megtalálta már a szerinte legjobbat. De lehet rosszul gondoltam... Sebaj, majd ha akad olyan, akiben ott a segítőszándék és birtokában van a megfelelő adatoknak remélhetőleg megosztja majd. Addig pedig próbálkozom a finomhangolással.
  • Axtros
    #49423
    Talán ez segít.
  • cxaxoxc
    #49422
    Üdv! A Logitech kormány tulajdonosok felé intézném kérdésem. Vettem egy G27-et, és szeretném a lehető legrealisztikusabbra belőni az irányítást vele. Próbáltam magam is finomhangolni, de be kellett látnom, hogy ez nagy falat nekem... Rá is kerestem a témára, de annyi féle beállítást írnak, hogy már teljesen eltévedtem... Esetleg lenne valaki olyan kedves, hogy megosztja velem a G27 és a játéka beállításait?
  • Axtros
    #49421
    Vedd meg ezt és minden benne lesz.
  • Soram
    #49420
    Az alap játék +Going East dlc miatt szeretném megvenni a Gold kiadást, de mivel én is úgy láttam, hogy mindkét verzióban benne van, ezért lettem kiváncsi, hogy miben különböznek, mivel tud esetleg többet az egyik a másiknál:)
  • smog15
    #49419
    Gold Edition csak a Going East tartalmazza pluszba.
  • Frequency
    #49418
    Szia!
    Ahogy utána néztem,arra jutottam hogy tartalomban semmiben nem különböznek.Mindkettőhöz jár a Going East dlc.
  • Soram
    #49417
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi a különbség az ETS2 Gold Edition és a Gold Bundle között?
  • Stefan28
    #49416


  • Bowie
    #49415
    fuszhi!
    Itt a kért Hungary_base.scs: https://mega.nz/#!htRw3JZb!D04HoXSBmq28_VHPmTDmCVkz6Ji1XVCc7Trm_iVJrPc
    A hungary_dm.scs: https://mega.nz/#!shgQDJTb!8t9xGKtlTib-WJMxMLRk1juJaTy11pFj4ycfwyVtuIk
    És a korábban említett körforgalom javító roundabouts.zip: https://mega.nz/#!BlJEQIhQ!tlGrDcnUHLBcmoF9tR5mKzdYyL85GA050FUywvxG_74
    Ha ezek után is kifagysz akkor javaslom az ingyenes regisztrálást a Restacar oldalon, majd a Hungary Map - Segítségkérő topik-ba bemásolod a game.log.txt-t amit a dokumentumok/Euro Truck Simulator2 mappában megtalálsz, szöveges fálj. Az alapján tudnak segíteni hogy konkrétan mi a problémád és mi okozza a fagyást..
  • ets2mplayerHUN
    #49414
    nem tudom hogy a csávónak hogy van DUPLA rács és fényhíd
  • ets2mplayerHUN
    #49413
    egyszerűen hiába aktiváltam be a modot amit találtam mint ha nem aktiváltam vna be ugyan ugy csak egyet lehet felrakni mind a 2ből