52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • lacica
    #49615
    Megoldottam,kötyi.
  • lacica
    #49614
    Üdv Nektek.Segítségre lenne szükségem.Most frissítettem 1.26 bétára.Kezdtem volna a játékot,de olyan gond van,hogy nem tudok csatlakozni a World of T... fiókomhoz.Vki esetleg? HELP !!!!
  • Solt
    #49613
    Eldönthetem én? Köszi! :)
  • Frequency
    #49612
    Tök felesleg az 1080 fok,a 900 pont jó.
  • Solt
    #49611
    Az csak 900 fokos, de azért köszi! ;)
  • kejfeljancsi
    #49610
  • kejfeljancsi
    #49609
    Sziasztok, lehet én vagyok a hülye :D Egy kérdés hogy lehet mondjuk Izlandon hóláncot rakni a kerékre például, hogy megtudjam mászni a havas emelkedőket is. Ha jól tudom a sima beállításokba erre nincs külön lehetőség. Válaszotokat előre is köszönöm :)
  • Stefan28
    #49608
    Szia!
    Én igen egy Logitech G27-et.
  • Solt
    #49607
    Üdv Urak,

    Használ valaki 1080 fokban elforduló kormányt az ETS2 / ATS-hez? (Például Thrustmaster T300)
  • Bukephalos
    #49606
    Pár kép a legutóbbi fuvarokról











  • ikarus44
    #49605
    Bocsánat tárgytalan lett.
  • ikarus44
    #49604
    Üdv mindenkinek, már jó rég jártam erre

    Azt szeretném megérdeklődni, hogy van olyan no damage mod, ami a pótot is védi, mert kezd már elegem lenni, hogy kb. minden második fuvarom alatt nekimegy a pótomnak egy AI, és emiatt sérül a rakomány.
  • kejfeljancsi
    #49603
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy akinek a pro.mods térképe van, előfordult e hogy Lublin városába hiba lépet fel? Az az hogy kiirtja a steam nem kompatibilis. Ez csak egy ponton van. Egy kieső cég a város szélén, a bekanyarodásnál két kamion vesztegel az úton, befele kanyarodásnál is meg kifele oldalon is. Itt mindig kiléptet a játékból ezzel az üzenettel, a steam nem kompatibilis. Másoknál is megvan itt ez a hiba?
  • Stefan28
    #49602


  • ets2mplayerHUN
    #49601
    konkrétan arra vagyok kíváncsi,hogy az "sii" fájlokat hogyan lehet át konvertálni/szerkeszteni SCS fájra (gondolok itt kamionra)
  • ets2mplayerHUN
    #49600
    valaki tudna segíteni nekem?
    a "def" nevezetű mappát/mappákat (amikben csak kamionok vannak,azokban a mappákban .sii fájlok vannak) nos azokat a mappákat vagy fájlokat hova kell be rakni/másolni? valaki segít nekem ebben? köszönöm előre is a segítséget...
  • Bukephalos
    #49599
    Sziasztok!

    Tudna valaki küldeni egy MAN TGA template-t? Előre is köszi!
  • gumikacsa
    #49598
    Ha használtad, esetleg még regisztráltad is a Steamen, nem hiszem, hogy át lehet ruházni. Legálisan legalábbis.
    Utoljára szerkesztette: gumikacsa, 2016.11.02. 09:28:55
  • Stefan28
    #49597

  • Puhos
    #49596
    Reggeli csúcs Kassán:

    Valaki tud működő Scania S730-at? Mert amit találtam az nem jó.
  • Skinner_11
    #49595
    Mikor új mentést kell kezdened, mert a régi profilod nem kompatibilis a frissített verzióval/modokkal... Felbecsülhetetlen







  • Krisztiam #49594
    rendes doboz, semmi karc nincs a dvd-n, egyszer használtam a dvd-t azóta benne van a dobozába
  • sure
    #49593
    Valami díszdoboz vagy limited edition? Vagy mi az, hogy megkímélt állapotú? Nem beolvashatatlanul karcos a dévédé?
  • Krisztiam #49592
    sziasztok
    egy dobozos megkímélt állapotú ETS 2 mennyiért lehetne eladni?
  • ets2mplayerHUN
    #49591
    hali skacok
    valaki tud segíteni nekem?
    van néhány multis pótkocsi amiket multiban szoktam vinni
    nos az van,hogy Singleben felveszem az egyiket,majd megyek át vele multiba,és multiban a Singleben elvállalt (multis fuvarom) vagyis pótkocsi automatikusan eltűnik viszont valakinél néztem,hogy ez másnál is előfordul és érdekes módon másnál megmarad a Singleben elvállalt fuvar (pótkocsi) vagyis az illetőnek multiban NEM tünk el,nekem miért? már csináltam mindent,pl.vissza állítottam 1.24-re,aztán 1.25-re,még a pótkocsi DLC-t is kikapcsoltam de mégis ugyan az a helyzet
    valami ötlet? vagy esetleg tanács? !!flegma válaszokra nem vagyok kíváncsi!! köszönöm előre a válaszokat
  • Puhos
    #49590
    Jah idő közben én is rájöttem. De akkor meg, oda kéne írni a link után, hogy csak ATS-hez.
  • Szabi #49589
    ez most csak ATS-hez van, de a régebbi ETS2-es csomagot is frissíteni fogják hamarosan
  • ets2mplayerHUN
    #49588
    nekem itt a fórumon az van ahol néztem itt az előbb,hogy Play American Truck Simulator for 3 hours on Steam
    ets2be szeretném beaktiválni,csak hogy ott csak az American Truck Simulator van az aktiválásnál és nekem az American Truck nincs meg
    most így az ETS2be hogy aktiváljam be? valaki segít nekem ebben? azt megköszönném
  • Puhos
    #49587
    hali!
    Hogy lehet letölteni? segítenél benne?!
  • Szabi #49586
    Halloween Paint Jobs Pack ingyen amíg a készlet tart.. :D
  • SimaSuna #49585
    Viszont :)
  • akos25
    #49584

  • ets2mplayerHUN
    #49583
    ha nekem írtál esetleg,akkor nem jött semm :/
  • Robertoo21
    #49582
    ment a PM :)
  • ets2mplayerHUN
    #49581
    jaa az,a tehenes pótkocsi :D na de nem értem,hogy arra a tengelyekre hogyan lehet megváltoztatni mert elvileg vhogy meglehet csak nem tudom hogy :/ és ebben kéne nekem segítség...
  • Szabi #49580
    omgwtf.. ez élő skoda szállító ? :D
  • ets2mplayerHUN
    #49579
    hali skacok
    valaki segítene nekem ebben? azt nagyon megköszönném
  • SimaSuna #49578
    Nem szítom tovább a vitát, DE.

    Megjelenés óta játszok vele. Saját magam tapasztaltam ki, hogy az SCS egy alapot adott ki, amit majd később a modderekkel szinesít.
    Megjelentek festések, kamionok, trélerek, hangok, kiegészítők.

    Maga az alap játék, bohóckodni jó, másra nem. Kellenek kamionok, trélerek, hangok, kiegészítők.
    (Ohaha, Kriechbaum, 50K, Kelsa, Viper és a többiek nélkül) A játék már réges-régen halott lenne.

    Térképből sokáig a TSM-et használtam, de meguntam a copy paste városokat. Áttértem ProMods-ra.
    Minden frissítésnél 1$-ért megveszem, mert igényes és szép munkát csinálnak. Illetve mellé a RusMap, mert kell a változatosság.
    Az oroszok odateszik magukat, mindig valami extrával.
    Épp leszarom, hogy Spanyolország vagy épp Francia ország nincs benne...(bár Promods következőjében már elvileg benne lesz)

    Az SCS igérte a Range T kamiont, a modderek elkészítették....Ígérte az új Scania-t, a modderek már lassan publikálják..

    Az eredeti azért jó, mert folyamatos a support és nem kell mindig encore-ozni...
  • Puhos
    #49577
    Lerakó után a megérdemelt pihenő:
  • kejfeljancsi
    #49576
    Axtros kopasz az te vagy, hasonló játékokkal lehet már akkor játszatom amikkor te a bilit rángattad az udvaron. És igen az eredetit most vettem meg de már nagyon rég játszom vele. És azé vettem meg mert reméltem majd az eredeti ami pénzért van többet ér annál ami az encore van fent vagy bármelyik másik torrente oldalon. Kb ennyi.