52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ChaosTeam
    #49575
    Nem akar itt senkit vitát kelteni. Csak elég "fura", amikor valaki egy adott játék talán "legnagyobb előnyét" hozza fel hátrányként.

    Az SCS fejlesztői tisztában voltak kezdettől fogva azzal, hogy amit ők tudnak adni a játékba, az csak az "alapja az egésznek", de nem fognak tudni olyan szinten koncentrálni 1-1 területre, amit a játékosok elvárhatnának.

    Viszont azzal is teljesen tisztában vannak, hogy nagyon sok játékban - így az ETS2-nek is vannak olyan lelkes rajongói, akik saját idejüket nem sajnálva, elsősorban saját örömükre különféle kiegészítéseket, "modokat" készítenek a játékokhoz.

    Az SCS ezt a trendet felismerve eleve úgy alkotta meg a játékot, hogy ők adnak egy "alap játékot, alap rendszerrel" és mellé kifejezetten támogatják a Moddereket, akik termérdek új, kiegészítő tartalommal tudják kibővíteni a játékot úgy, hogy ezeket a "kiegészítéseket" nem erőltetik rá senkire azzal, hogy beleraknák az alap játékba, mint hozzá tartozó, "kötelező elem".

    Én úgy gondolom, hogy éppen ettől ennyire színes és változatos a játék, hiszen az alap dolgok mellett mindenki maga kedvére tudja alakítani akár a már kész modokkal, akár egy saját mod elkészítésével.
  • Axtros
    #49574
    Imádom, amikor egy kopasz, aki most talált rá a játékra, idejön, és ossztja az észt, hogy miért rossz egy program, miért fizettem ennyit, és miért nincs ez, meg az. És én kikérem magamnak..., meg ez így nem korrekt..., fizettem érte..., stb., stb.
    Nos..., sokan nem vagyunk elégedettek az SCS tartalomgyártó hatékonyságával, ismerjük a problémát, sokan, sokszor írtak már nekik (köztük én is), a fejlesztők is tisztában vannak a helyzettel. A probléma sokrétű, lehet magyarázni, de felesleges, főleg olyanoknak, akik csak most kapcsolódtak be ebbe a "világba".
    Azt ajnálom, hogy mielőtt bármit is megvásárolsz - akár programot, akár mást - előtte informálódj, olvass fórumokat, teszteket, vagy kérdezz egy adott termékkel (játékkal) kapcsolatban, mielőtt megveszed. És akkor nem fog akkora csalódás érni. :)
  • Robertoo21
    #49573
    Ne keltsetek vitát, semmi értelme!

    @kejfeljancsi : beregisztálsz az oldalra, majd letöltöd egyenként a módokat.
    http://www.promods.net/setup.php - magyar nyelvet is választhatsz, ez végig le fogja írni pontosan mit kell tenned,

    Ezeket a letöltött módokat kicsomagolva(ez annyit jelent, hogy a 7zip kiterjesztésből .scs kiterjesztés lesz.) beteszed a mod mappaba(általában ez a c:felhasználóneved/számítógép neved : dokumentumok : Euro truck simulator2 : mod - található)

    Ezután belépsz a játékba és a módosítások - ba belépsz és aktiválod az összes promods módot.

    Ezek után tudsz vele játszani.

    Remélem tudtam segíteni!!!
  • komiki
    #49572
    Nem.Még senkinek sem sikerült.Ülj le jancsi 1-es..
  • kejfeljancsi
    #49571
    valaki le tudta tölteni az 1.25-ős vrziót?
  • kejfeljancsi
    #49570
    ja és evvel a RroMods térképpel kapcsolatba annyi a kérdésem simán beillesztődik a játékba letöltés után vagy úgy kell beilleszteni.
  • kejfeljancsi
    #49569
    Igen barátom engem ez zavar hogy abba amit pénzért vettem meg miért nincs egy olyan teljes Euroapa térkép mint az egyesbe. nem értem ha ott meglehetett tenni itt miért nem? és igen sajna megvettem a 2 nagy kiegészítőt a east és skandinávot is. stb. És igen ennyi pénzért joggal várom el hogy egy kidolgozott mod legyen benne egy teljes térkép és ne egy töredék. Másrészről nincs semmi bajom a játékkal szeretem, de ez az egy nagyon zavar.
  • ChaosTeam
    #49568
    Mielőtt bárkit bármiért "perelgetnél", szerintem nézz jobban utána, hogy miről is van szó, mert nagyot lehet ám az ilyen pereken bukni! ;)
  • Bozi_Vilag
    #49567
    Sziasztok! Eléggé kezdő vagyok, és egy skint szeretnék készíteni. Sajnos ott elakadtam, hogy hogyan csináljam meg azt, hogy a kamionnak a szélvédő körül piros legyen, máshol meg zöld. Mármint, hogy hol kell pirosra színezni, hol van a szélvédő körüli rész. Valaki tudna segíteni?
  • cxaxoxc
    #49566
    Ömmm... Nem teljesen értem amit mondasz. "Mivel kimondottan ets2-es térképek a scs-től vannak mindenfele, miért nincs az benne abba amit pénzért veszel meg?" Ez alatt mit értesz? Az SCS amit készített, az benne van az alapjátékban, plusz emelett (jelenleg) van még két pluszban megvásárolható map DLC. Ezeket meg szintén nem lehet letöltögetni innen-onnan (mármint persze jogtisztán nem). Amire te gondolsz szerintem, azok teljesen különálló, lelkes modderek munkái, akiknek közük nincsen a fejlesztőgárdához. Az tény, hogy kicsit "érdekes" dolog az, hogy egy térkép mod (lásd: ProMods) összehasonlíthatatlanul részletgazdagabb, nagyobb, komolyabban kidolgozottabb (és egyúttal nagyságrendekkel magasabb gépigényű is) tud lenni, mint a gyári játéké. De ez van, ezt kell szeretni. Véleményem szerint tiszteletre méltó, hogy egyáltalán foglalkoznak még bármilyen szinten a művűkkel ennyi év után is, még ha ez legtöbbször teljesen haszontalan festések formájában is nyilvánul csak meg. De azt ne felejtsük azért el, hogy ha az SCS nem készíti el az alapjátékot (vagy csak szimplán nem teszi moddolhatóvá), nem lenne a moddereknek mire készíteni a modokat sem. Az meg, hogy mennyit adtál ki rá... Ez egy olyan dolog pl. részemről, hogy annyit adok egy játékért, amennyit számomra megér. Én kivártam, és nagyobb akciónál csaptam le rá. Összesen nincs 5-6eFt-nál többe nekem az egész (beleértve az alapjátékot Gold Editionben + Skandinávia + High Power Cargo Pack + Cabin Accessories). Mellette van még egy rakat egyéb DLC is, amik ingyen lettek meg, így azokat nem is írom le. Ez az ár persze lehetett volna magasabb vagy akár kevesebb is, de nem lett, mert számomra ennyit ért meg. De ezt a pénzt teljes lelki nyugalomban fizettem ki érte. Szerettem volna megvenni például az OMSI 2-t is, de az ha 2-3eFt lenne (de marhára nem annyi!) sem biztos, hogy megvenném, mivel hatalmas csalódás számomra az összecsapottsága miatt, egyszerűen nem érzem azt, hogy megérdemelnék a fejlesztők a pénzt érte. Az ETS2 esetében ezt nem így érzem.

    A dolog másik része, hogy én személy szerint örülök is, hogy az alapjáték ennyire "alap". Mert így ennek hála milliónyi mod van hozzá minden kategóriában. Szinte lehetetlennek tartom, hogy ne találja meg mindenki a számára legmegfelelőbb modokat, és ne tudná tökéletesen testreszabni a játékot a saját ízlése szerint. Ha elégedetlen vagy a térképpel, javaslom a ProMods használatát (feltéve, ha megvan a Going East és a Skandinávia DLC). Csak regisztrálsz, és ingyenesen töltheted is lefelé. Ugyan így az ets2.lt oldalt is ajánlani tudom böngészésre, mert rengeteg jobbnál jobb modot találhatsz rajta. Én konkrétan mindenhez használok valami modot (AI járművek (Jazzycat), AI járművek viselkedése és sűrűsége, térkép (ProMods, RusMap), időjárás (Grimes), pótok (Fred_be, Jazzycat), kamionok, kamion hangok (Kriechbaum), kerekek és gumik valamint egyéb kiegészítők (50Keda)) és ezt a listát még szerintem folytathatnám... Nem olyan nagy dolog modokat használni, pofon egyszerű a használatuk: csak letöltöd és bemásolod a .scs kiterjesztésű fájlokat (nagyon ritka esetben .zip) a Dokumentumok\Euro Truck Simulator 2\mod mappájába, majd aktiválod a játék mod-kezelőjében. Remélem nem sértettelek meg az írásommal, abszolút nem állt ilyesmi a szándékomban, csupán leírtam ahogyan én látom ezt a témát, és igyekeztem segíteni, hogy számodra is élvezetesebb lehessen a szimulátorozás.
  • peti79
    #49565
    Azt lehet tudni, hogy a francia dlc mikor jelenik meg?
  • Stefan28
    #49564
    A készbe mindig lehet hibát találni! Annak kellene örülni hogy még foglalkoznak vele mert van olyan játék amivel nem foglalkoznak nagyon kiadás után Pl. ETS 1!!Igaz pénzért teszik de egyik napról a másikra nem lehet el várni hogy egész Europát retusálják és kiegészítsék.Sok mindent hozzá tettek ahhoz képest ahogy kijött akik rég játszanak vele tudják.A modot pedig csak át másolod mi benne a bonyolult?

    Személyes véleményem nem bántásból írtam!:)
  • kejfeljancsi
    #49563
    De gyerekek néztem googlen, hiszen aprólékos térkép van tőlük kidolgozva minden államról, akkor mért kell azt külön külön? miért nem lehet ebe a szarba betenni egybe az összest úgy, és akkor fizetnék érte 20 ezret is, mi a frászra fizettem akkor én ki 12 ezret? SCS-es térképek vannak a netten fent amiket úgy kell levadászni és letölteni, kínlódni beilleszteni. Legyen a játék pár giga helyet pár száz giga. Hiszen ma már minden játék alapból 50 felet kezdődik. És akkor lehet érte kérni pénzt. Ha ezt tudom előre hogy egy ekkora halom fos meg se veszem, kiadtam a sok pénzt ugyan azért amit bárhonét le lehet tölteni. Jogilag simán lehetne őket perelni. Mivel kimondottan ets2-es térképek a scs-től vannak mindenfele, miért nincs az benne abba amit pénzért veszel meg? Elvileg azért veszed meg pénzért hogy ne ennyit kapj amit bárhonét ingyen letölthetsz, hanem olyan élményt amit másképp nem kaphatsz meg. De itt lószar sincs pluszba.
  • bajusza
    #49562
    Indulás Ráckevéről Nagykőrösre. Jó utat és balesetmentes vezetést mindenkinek.

  • Axtros
    #49561
    Röhejes? Nem! Szomorú. Ez van sajna, ezt kell szeretni.
  • jindesign0100
    #49560
    SCS kicsit lassan halad. Európa még egész jól áll, nézd meg az American Truck Simulatort! :P Ott egyenlőre csak 3 állam van benne :D
  • kejfeljancsi
    #49559
    De hát ez röhejes hogy nincs kidolgozva hiszen az euro truck egyesbe kivan az egész. Mi az hogy nincs kidolgozva. Azé vettem meg az eredeti játékot hogy máshonnét töltögessek le adatokat? Ez valami vicc ugye? Meg utána kínlódjak beilleszteni a játékba.
  • Desert
    #49558
    A Vive la France DLC-hez kapcsolódóan megjelent pár új Achievement.
  • Axtros
    #49557
    "A másik miért csak egy része érhető el Franciaországnak meg olasznak? A többi ország miért nem érhető el? Vagy hogy lehet feloldani őket? vagy pénzért tehető elérhetővé? "

    Azért nem érhető el - az SCS-féle "hivatalos" eredeti térképen, mert egyszerűen nincs kidolgozva. Attól még, hogy a program nevében benne van, hogy "Euro", az még nem jelenti azt, hogy az egész kontinens ki is van dolgozva. :)
    Keress más - modderek által fejlesztett - térképet, ami bővebb, nagyobb, részletesebb. ProMods, TSM, stb.
  • Desert
    #49556
    Mindegyik márkával legalább 999km kell teljesíteni.
  • kejfeljancsi
    #49555
    Sziasztok, lenne egy kérdésem, a Drive limited-et mért nem lehet teljesíteni? Már próbáltam mindegyik kamionnal, külsős és sajáttal is. A másik miért csak egy része érhető el Franciaországnak meg olasznak? A többi ország miért nem érhető el? Vagy hogy lehet feloldani őket? vagy pénzért tehető elérhetővé?
  • Stefan28
    #49554


  • DIESEL DOG #49553
    Ehhez még hozzá lehet dobni akár EZT is, kiegészítve 50keda pakkját. ;)
  • chrisfly
    #49552
    Közben találtam neked kerék packot,igaz nem az amit kerestél de ebben van lowdeck gumi és hozzá passzoló felni is. 1.25 kompatibilis :)

    ..:Letöltés:..
  • Robertoo21
    #49551
    Köszönöm, ez nagyon sokat segített!!!
  • chrisfly
    #49550
    Ezen a linken találsz egy MPIV-es módot amiben van mega variáció.

    Letöltés
  • Robertoo21
    #49549
    megnéztem!
    Sehogy sem működik, mindig van különbség a felni és a gumi között...szóval halott ügy...
  • SimaSuna #49548
    DS3 nem hiszem, max ha az Antos-t berakod még pluszban. Bár még nem próbáltam..
  • Robertoo21
    #49547
    Sziasztok!

    tudtok valami igényes mega szerelvényt, vagy pótkocsit? (MPIV érdekelne főleg)
    D3S wheel pack működik valakinek 1.25-n?

    Köszi, előre is! :)
  • SimaSuna #49546
    Csak papíron..
  • Z33noo
    #49545
    Ave
    Mennyire "interaktiv" a játék? Elképzelhetö hogy a saját kamionjaim szembe jönnek velem az utcán? Vagy ők csak papiron léteznek?
  • SimaSuna #49544
    Gyere, gyere állj, még van 4 méter...lelóg a vége!
  • regelek5
    #49543
    Köszi a választ. Szomorúan hallom ezt, azért jó játék.
  • balika223
    #49542
    Üdv mindenkinek!
    Szép gépek/képek.
  • akos25
    #49541


  • Desert
    #49540
    Nincs több sofőr.
  • regelek5
    #49539
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy másnál is előfordult-e az, hogy elfogytak a felvehető sofőrök? Jelenleg 227 fő sofőröm van, és már nem tudok többet felvenni, pedig van még sofőr nélküli kamionom, meg még van pár város, ahol vennék telephelyet. Eddig az összes meglátogatott városban felkutattam a JobCenter épületeket is, tehát azzal nem lenne gond. Valamiért azonban kiírja, hogy már nincs több ember. Nálatok is volt ilyen? Mit lehet tenni ilyenkor, hogy legyenek még sofőrök?

    Köszi a válaszokat.
  • Desert
    #49538
    Alakul ez. Vive la France! DLC
  • Stefan28
    #49537
    Köszi! Hasznos dolog!
  • macleody
    #49536
    Köszi!