52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Frequency
    #49655
    [URL=http://ets2.lt/en/?s=PHYSICS][/URL]
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.11.20. 16:04:25
  • ozimak
    #49654
    Hát igen :) Az a következő lépés. De sajnos ahhoz már kellene még1x ennyi lóvé :D De távlati célnak be van lőve. Köszönöm a tippeket! Neked is Tikudvar! Esetleg valami konkrétum a fizika modra? :)
  • Frequency
    #49653
    DK2 után a végleges oculust ajánlom,mintha vhs-ről dvd-re váltanál ;) Én is DK-2 vel teszteltem,és tényleg eszméletlen az érzés..de ne ragadj le,már a pixelek miatt is.Én általában csak a hangokat mod-olom,jók a V-8 open pipe hangok,és a fizika modot is ajánlom.
  • Bukephalos
    #49652
    Tudnád linkelni vagy privibe elküldeni? Előre is megköszönöm!
  • Stefan28
    #49651
    Hello!
    Nem tudok olyanról ami csak egy kifejezett típusra jó!De nekem olyan van hogy minden típusra jó modokra is.(reálisabb kabin mozgás)
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2016.11.20. 11:35:05
  • Bukephalos
    #49650
    Sziasztok!

    Lehet, hogy hülye a kérdés, de érdekelne, bármely kamion fizika mod működik kamion mod esetén is, vagy csak akkor ha célzottan adott típusra is elkészült?
  • Tikudvar
    #49649
    Én ets2.lt-ről szoktam mindent letölteni. Nagy a kínálat, és nem szoktam csalódni.
  • Memoo
    #49648
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja-e valaki véletlenül, hogyan lehet a sávok szélességét csökkenteni, hogy még reálisabb legyen a játék. A valóságban ugyanis gyakran 20-30 centivel szélesebb egy sáv a kamionnál, így izgalmasabb lenne az amúgy remek játék és térkép. Szóval keskenyebb utakat szeretnék. Köszönöm.
  • 12346
    #49647
    Igen egy ilyet le is toltam, miután olvastam, hogy van ehhez is valami mod, amivel az ilyen fuvarok után level sokat ugrik, meg végtelen bármi. Csak valamiért nem működött, így még tapasztalgatom a dolgot.
  • ozimak
    #49646
    Sziasztok, üdv mindenkinek. Még a játék megjelenésekor megvettem és játszottam sokat az ETS2-vel, azóta viszont rég nem volt indíttatásom összerakni a kormányt :) Most (már régóta terveztem) sikerült végre valóra váltanom az egyik nagy álmomat: szereztem egy Oculus Rift DK2-t használtan. :) Hát, rögtön ez a játék jutott elsősorban eszembe, és valóban ez adja vissza az élményt messze a legjobban. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki gondolkozott már rajta. Még legutoljára akkor játszottam vele, amikor megtudtam hogy kijött a "Hungary map". Akkor még viszont elég "sivár" volt. Most már remélem nem az. :) Letöltöttem, ma majd felteszem azt is. Egy kérdésem viszont lenne: Honnan érdemes letölteni kamionokat, festéseket? Nem ismerem az ajánlott oldalakat. Tudtok mondani konkrét pack-okat, amik egyben vannak és "kötelező" darabok/mindenki használja őket? Vannak "kötelező" modok? :) Úgy értem, amit mindenképpen érdemes felrakni. Mint anno a márkajelzéses mod. Azt hiszem azóta már licenceltek a járművek. A segítségeteket előre is köszönöm!
    István
  • Solt
    #49645
    A 980Ti-t is maxon pörgeti, ha nem kapcsolod be a V-Sync-t...
  • norbee46
    #49644
    Nekem az NV. 960-at se pörgeti 100%-on.
  • papi08
    #49643
    Létezik esetleg olyan VGA kártya, amit nem pörget folyton 100%-on a játék? :D
    Akár egy gtx1060-as? Valakinek tapasztalata vele?
  • hangacsi
    #49642
    Ilyen célra talán a gyorsfuvarok is jók. Tudsz választani kamionokat, és a térképet is "gyorsan" be tudod járni, hogy szétnézz egy kicsit.
  • DIESEL DOG #49641


    Short trip

    Arnhem (NL) - Brussel (BE)



    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.11.18. 23:11:14
  • 12346
    #49640
    Igen, ezekből egy párat kipróbáltam, de eddig nem nyertek. Vagy én voltam béna :)

    PetiM44: Köszönöm. Ott a pont :) Nagyon jó lenne egy freeride. Különböző mapok körbejárása miatt egészen biztos nem fogok fél életet gép előtt tölteni a feloldások miatt.
  • 12346
    #49639
    Jó helyen járok, hisz ez az ETS2 topik. És tudtommal ez csak egy játék. Nem kell ennyire véresen komolyan venni, nincs mit megfontolni. Anno kipróbáltam, érdekesnek hatott, de egyéb elfoglaltságaim miatt nem mélyedtem bele túlzottan. Így amit leírtál a játékmenetről elméletet, azzal képben vagyok, csak a gyakorlati felépítés nincs meg, és nem is nagyon érdekel. Bár nem hiszem, hogy magyarázkodnom kéne. De mint említettem, én csak a pálya és jármű készítők munkáját szeretném megnézni, megcsodálni, ami az elmúlt x évben létrejött, mivel igencsak igényesnek hat némelyik. A fuvarozgatás, cég alapítás picit sem izgat. Ez nem tudom mitől olyan ördögtől való. Erős a gyanúm, hogy ezzel senki szórakozását nem rontanám el
  • PetiM44
    #49638
    Ebben alapvetően igazad van, de szerintem mindenképpen lehetőséget kéne biztosítani azoknak is, akik valamilyen "szabad"/"free ride" módban szeretnének csak gurulgatni, mindenféle kötelezettség nélkül. Arról nem is beszélve, hogy aki szeretne például multizni, és játszani a ProMods térképén, meg esetleg a magyar mapon is, azoknak alapból szükségük van három profilra, és nem biztos, hogy van idejük vagy türelmük mindhárom profilon órákat játszani, hogy mindent feloldjanak.
  • DIESEL DOG #49637
    #Puhos hozzászólásával kell hogy egyetértsek. Ez a játék alapjába véve arról szól hogy kicsiben kezded aztán fejlődsz folyamatosan. Annyival kiegészíteném viszont hogy léteznek easy economy, fast level up modok amelyek tulajdonképpen afféle cheatként működnek. Rengeteg ilyet találhatsz szerte a játékkal foglalkozó mod gyűjtő portálokon. Ez valamelyest megoldás lehet számodra, de így a játék elveszíti a jellegét szerintem.

    #Punky: Még mindig pöpec!
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.11.18. 20:56:23
  • Puhos
    #49636
    Akkor te nem jó helyen jársz. Ez a játék arról szól, hogy eleinte egy cégnél dolgozol, majd pedig ha lesz elég pénzed megalapíthatod a saját cégedet. Vehetsz fel embereket, akiknek különféle kamionokat vásárolhatsz, illetve rengeteg országban vehetsz garázsokat. Persze közben vállalhatsz te magad is fuvarokat (A-ból B-be). Közben fejlesztheted a kamionodat, illetve bővítheted a garázsaidat is. Hála a moddereknek vannak plusz dolgok amiket letölthetsz és berakhatsz a játékba (plusz térképek, kamionok, rakományok, stb.).
    És még annyi, hogy csalásba nem nagyon várj segítséget. Fontold meg, hogy te tényleg ezzel szeretnél-e játszani?!
  • goofey84
    #49635
    Nagyon szép! A dashboard illetve az interior privát vagy esetleg megosztanád velünk?
  • hotwheels
    #49634





    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2016.11.17. 21:10:01
  • 12346
    #49633
    Halihó!

    Még mielőtt csíter gémer hülyegyereknek tűnnék, leszögezném, hogy csak szórakozásból szeretnék egy kellemeset gurulgatni a játékban egy-egy térképen, mindenféle kötöttségek nélkül :) Nagyon csábító néhány map, de semmi képp sem szeretnék szállítgatni, meg fejlesztgetni.

    Létezik ehhez valami megoldás, hogy elérhetőek legyenek a dealerek, és egyéb korlátok is megszűnjenek? A CheatEngine-el szereltem már pénzt, aztán tovább még nem jutottam :) Kb teljes mentés meg mintha nem lenne nyerő, mert ahogy néztem, minden új mapnál új profil kell(?) Legalábbis a magyart próbáltam eddig, ott így ment.
    Még valami olyat láttam, hogy minden fuvar után level mittomtén' hányat ugrik a profil egyből. Ez nem tudom mennyit segít a kötetlen játék elérésében, nem ismerem a játékmenetet, de remélem van valami egyszerűbb megoldás is :)

    Minden segítséget köszönök előre is.
  • Bukephalos
    #49632
    Itt tudod figyelemmel kísérni a híreket. Ha minden jól megy karácsonyra lesz valami meglepi tőle.
  • Frequency
    #49631
    Nem tudjátok srácok hogy mi van Frank-el?Leállt a magyar map fejlesztésével?Régóta csak az aktuális frissítéshez jön javítás,de új városok nem kerülnek bele.
  • kejfeljancsi
    #49630
    Köszönöm a válaszokat :) ja igen és nem vagyok itt 24/7 :) 260 óra munka mellet kicsit nehezen jönne össze :D
  • DIESEL DOG #49629
    Vannak akik nem 24/7 ülnek a monitor előtt... kérdésedre a válasz:

    Próbáld ki EZT. 1.25-ös verzióval tökéletesen működik, a mod készítője jelenleg dolgozik az 1.26-os verzióhoz való modon mivel az új patch alaposan megvariálta a növényzeti modellek zömét plusz érkezett vele pár új modell is.
  • SimaSuna #49628
    ETS2.LT oldalon van egy csomó.
    Nagyrészük nem módosít a fizikán.
    A hólánc meg csak vizuális effekt. Jobban nem fog tapadni....
  • kejfeljancsi
    #49627
    Az én kérdésem ennyire nehéz? Hogy nem kapok választ? Egy működő téli módot szeretnék kérni, hogy hóláncot tudjak tenni a kerékre. Találtam több félét is 2016-ost is csak a bőség zavara miatt nem tudom melyiket válasszam. Legyetek szívesek egy működő linket itt vagy privátba. Köszi
  • Solt
    #49626
    Köszönöm, mindenképpen jelezni fogom mit tapasztaltam! ;)
  • Frequency
    #49625
    Te tudod,én csak balesetmentes közlekedést és széles utat tudok kívánni ;) Majd számolj be a tapasztalataidról!
  • Solt
    #49624
    A játéknak a szimulációhoz nem sok köze van, de ettől még van értelme az 1080 foknak, csak egyelőre kevés embernek van ilyen kormánya. PH-n találtam ilyen júzert, megerősített abban amit gondoltam. ;)
  • Frequency
    #49623
    Az eredeti kérdésed az volt hogy van e valaki aki 1080 fokos kormánnyal tolja,nos nem csak itt de a Youtube-on sem fogsz olyan embert találni..ha a patch-ek nem a kerékanyákról szóltak volna,hanem a játék "szimulátorrá" válásáról..akkor lenne értelme az 1080 foknak.
  • Solt
    #49622
    Ha 900 fokkal sikerül megoldani, akkor sikerülni fog 1080 fokkal is, a kulcs a sebesség megválasztásán van. Viszont nem szeretném ezt tovább ragozni. Sajnálom, hogy nincs senkinek ezzel tapasztalata.
  • Frequency
    #49621
    Gondolom rakodott és magán felejtette ;)
  • Frequency
    #49620
    Sajnos az AI öngyilkos manőverei miatt nem nevezném egy kiforrott szimulátornak,1080 foknál ezeket a manővereket soha nem fogod kivédeni..egyszerűen nem tudod félre rántani a volánt,900 foknál is izzadós.És egy nagyobb ütközésnél oda a haszon.Nem beszélve az autópályákra felvivő derékszögű,tűfoknyi szélességű bekötéseiről..azokat is élmény lesz abszolválni.Tesztelheted egy sima kormánnyal is az 1080 fokos érzést,egyszerűen vedd le minimumra a kormány érzékenységet.
  • gumikacsa
    #49619
    Én ebben a videóban csak a kesztyűt nem értem... :)
  • Solt
    #49618
    Irreálisak? Egy valódi kamionban a kormányelfordulási szög körülbelül 1800 fok. Nem azért, mert ez egy szép nagy szám, hanem azért, mert például parkolásnál a precízebb irányításhoz ez az ideális. :) Na mármost ha egy szimulátornak nevezett programról beszélünk, és van lehetőség minél közelebb menni a valós értékhez akkor miért ne? :)
  • Frequency
    #49617
    Tőlem aztán azt használsz amit akarsz,legrosszabb esetben a nyakad köré tekered a kormányt ;)
    Szerintem tök irreálisak ezek a kormánymozdulatok 1080 fokban:


  • kejfeljancsi
    #49616
    Sziasztok, tudna nekem valaki privátba küldeni olyan linket ami működik? amit keresek az téli hólánc a kerékre, ilyen módot ha tud valaki küldje át nekem a linket privátba. azé kérem privátba hogy tuti megleljem, nem jövök ide gyakran így a privát az a tuti. Köszi