52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ets2mplayerHUN
    #49412
    SZABI,megpróbáltam de ezekre is csak egyetlen egy rácsot és fényhidat engedélyez de nem értem hogy pl.a csávónak hogy van fent ennyi rács és fényhíd egyszerűen nem vágom már régóta akarok én is felrakni dubla rácsokat és fényhidakat csak nem értem/tudom hogy hogyan
  • Bowie
    #49411
    Megpróbáltam felrakni neked fuszhi a megára az én saját Hungary_base és Hungary_dm scs fájlom de valami ziccer van a Megával, kegyetlen lassan tölt és hibákat is kihoz annak ellenére hogy a netemmel semmi baj sincsen, teszteltem.
    Holnap reggel megpróbálom újra felrakni, reggelente jobban lehet feltölteni.
  • Szabi #49410
    ezeket próbáld ki egyjátékosban, majd vedd ki a módokat és úgy menj fel multiba
  • ets2mplayerHUN
    #49409
    valaki segítene nekem ebben?
  • Szabi #49408
    nagyon el vagy tévedve...
  • smog15
    #49407
    Nem tudom mi bajod, jól írta Bowie legegyszerűbb ha Restacar oldalon regisztrálsz, belépés után a letöltés fül alatt egyből ott is van most töltöttem le működik...
  • fuszhi
    #49406
    Bowie és PetiM44 nagyon rendesek vagytok hogy segíteni szeretnétek,egyszerűbb lenne ha valaki gyorsabb megoldást kínálna mint hogy elemezgetnénk azt hogy mit ronthattam el, és ki a hibás sok időt takarítanánk meg ha a segítség nyújtása valaki esetében be is töltené eredeti megbízatását. Amit leírtatok tényleg kedves dolog , de azt eddig is tudtam. Esetleg ha meg van nektek egy használható tudnánk rövid időre megoldani hogy számomra elérhető legyen? Azt megköszönném. Üdv.
    Utoljára szerkesztette: fuszhi, 2016.08.06. 08:08:37
  • Bowie
    #49405
    Ha szabad kérdeznem! Engedélyezted is a hungary mapot? Vagyis kiválasztottad az európa helyett hogy Hungary map legyen?
    Mert ha nem akkor kidob betőltés alatt.
    A Restacaron meg nem véletlen írtam hogy "csak regisztrálás után" tudsz letölteni
    Utoljára szerkesztette: Bowie, 2016.08.04. 15:50:22
  • PetiM44
    #49404
    Most próbáltam leszedni a RestaCarról, és tökéletesen működik a letöltés, nincs semmi baj vele.
  • fuszhi
    #49403
    Egy villanás volt egy gázfelhő ami megrekedt egy termikus zsebben és visszaverte a Vénusz fényét? Ugye? A restacar oldalon nem tudom leszedni a letöltés nem elérhető, és a másik oldalról meg leszedtem , de ha mód mappába teszem a kicsomagolt fájlokat elindul a program aztán kilép. Azért köszi az információt.
  • ets2mplayerHUN
    #49402
    én vissza raktam 1.23ra a játékot mert az a WorkShop-os mod csak 1.23al kompatibilis és azzal is megpróbáltam vagy ezerszer és akkor is csak egy rácsot és fényhidat engedélyez,nos ez esetben mit kell tenni hogy ezeket a "DUPLA" rácsokat és finyhidakat fel tudjam pakolni? valaki segítene nekem ebben? megköszönném.
  • Bowie
    #49401
    Regiszrtálsz a Restacar.hu-ra és közvetlen letöltheted az aktuális legfrissebb Hungary Mapot vagy innét leszeded. Nem baj hogy 1.23-at ír mert működik az 1.24-el gond nélkül.

    http://download-ets2.com/maps-ets-2/8705-hungary-map-v0928-by-frank007-123x.html
    vagy itt:
    http://ets2.lt/en/hungary-map-v-0-9-28-1-23/
    Ez pedig kijavítja a körforgalmakat, hogy ne angolosan mutassa a gps:https://mega.nz/#!BlJEQIhQ!tlGrDcnUHLBcmoF9tR5mKzdYyL85GA050FUywvxG_74
    Utoljára szerkesztette: Bowie, 2016.08.04. 12:31:21
  • fuszhi
    #49400
    Üdv egy működő hungary map módhoz hogy lehet hozzájutni amit Frank007 szerkesztett?
  • Kopasz13
    #49399
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Egy olyan problémám lenne, hogy belső nézetben nem tudom mozgatni a kamerát egérrel.
    Nem tudom mi történhetett a játékkal, előző héten még gond nélkül játszottam.
  • ets2mplayerHUN
    #49398
    egyébként ezt a modot aktiváltam be a WorkShop-ban: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=672026620
  • ets2mplayerHUN
    #49397

    az oké,hogy singleplayerben (egyébként ez egy WorkShop-os mod) amit beaktiváltam csak az a baj,hogy hiába mert csak egy fényhidat és rácsot engedélyez ez a bizonyos mod hol ott ez a mod mind a 2-ből duplát kéne engedélyezzen és nem értem,hogy miért csak egyet engedélyez
    Utoljára szerkesztette: ets2mplayerHUN, 2016.08.04. 01:17:04
  • ets2mplayerHUN
    #49396


    az oké,hogy singleplayerben (egyébként ez egy WorkShop-os mod) amit beaktiváltam csak az a baj,hogy hiába mert csak egy fényhidat és rácsot engedélyez ez a bizonyos mod hol ott ez a mod mind a 2-ből duplát kéne engedélyezzen és nem értem,hogy miért csak egyet engedélyez
    Utoljára szerkesztette: ets2mplayerHUN, 2016.08.04. 00:58:22
  • ets2mplayerHUN
    #49395
    sziasztok
  • yossarianHUN
    #49394




    <3
  • Bukephalos
    #49393
    Legutóbbi utam az új traktorral.







  • kukubenko66
    #49392
    Szia.

    Itt az összes kereskedő listája az alapjáték plusz a 2 dlc-re vonatkozóan. ProMods nem tudom mennyi plusz kereskedőt ad hozzá, de remélhetőleg így is találsz megfelelőt Volvo vásárláshoz.

    DAF: Amsterdam, Bergen, Bremen, Cardiff, Glasgow, Leipzig, Salzburg, Zurich

    IVECO: Brussel, Frankfurt am Main, Grimsby, Hamburg, Kobenhavn, Torino, Wien

    MAN: Berlin, Bern, Birmingham, Calais, Dortmund, Edinburgh, Krakow, Linkoping, Munchen

    Mercedes-Benz: Bratislava, Geneve, Kalmar, Newcastle-upon-Tyne, Plymouth, Rotterdam, Stuttgart, Szczecin, Warszawa

    RENAULT: Budapest, Dusseldorf, Felixstowe, Lyon, Oslo, Paris, Praha, Rostock, Szeged

    SCANIA: Aberdeen, Dresden, Gdansk, Hannover, Lille, Manchester, Milano, Stockholm, Strasbourg

    VOLVO: Goteborg, Graz, London, Luxembourg, Nurnberg, Osnabruck, Verona, Wrocław
  • mardal
    #49391
    Sziasztok

    Megtudja nekem valaki mondani hogy a promods mapon magyarországon vagy ahhoz legközelebb hol van volvo kereskedés,mert már csak azt nem találtam és így nem is tudok elmenni oda.

    Köszi előre is.
  • Frequency
    #49390
    Nincs,nem lehet.
  • Maceehun13
    #49389
    Sziasztok olyan kérdésem lenne,hogy van-e olyan mod amiben megszólal a gps?Vagy azt meg lehet csinálni,hogy megszólaljon valahogy?
  • Zanetti
    #49388
    Van néha egy-két idióta, de összességében nem vészes. Egész értelmes a közösség.
  • cxaxoxc
    #49387
    A mai fuvar képei egy valamivel modernebb vassal:











    @Zanetti: Én még régebben próbálkoztam párszor a multival, de akkor még elég sok volt a troll. Mostmár amennyire néztem kigyomlálták szépen a nagyját (aki meg 160-nal akar száguldozni egy kamion szimulátorban kapott limiter mentes szervert), de nekem a modok több élvezetet tudnak nyújtani, mint amennyit a multi... De kinek a pap, kinek a papné.
  • Zanetti
    #49386
    Srácok, szoktatok online is menni?
  • cxaxoxc
    #49385


  • yossarianHUN
    #49384


  • SimaSuna #49383
    Ess, eső ess!...


  • Muand
    #49382
    Óóóó, soha nem jöttem volna rá. Köszönöm szépen (:
  • smog15
    #49381
    Megnyomod az F4-et és ott be tudod pipálni, hogy világítson.
  • Frequency
    #49380
    A sebesség limitert ki tudod kapcsolni a játékon belül,a beállításoknál,nem kell hozzá mod.
  • Muand
    #49379
    Üdv!
    Tudna nekem valaki ajánlani olyan modot, amivel a kamion tetején lévő kiegészítő lámpák is világítanak ha refizek, ill. hogy a kamion ne tiltson le 90-nél? (viszont a sebességhatárok maradhatnának) Kerestem már annyit de semmi nem volt jó :(
  • SimaSuna #49378
    a modderek segítségével...inkább. Az SCS szerintem 3 évet csúszna vele, mert az apró idegesítő faszságok fontosabbak.

    Mert rohadtul fontos a kerékanya színe, vagy épp a következő frissítés..ami valszleg a mozgatható kormány lesz...amit 2014-ben már megcsinált egy modder...
  • smog15
    #49377
    Szuper majd talán 2 év múlva benne lesz hivatalosan is a játékban
  • yossarianHUN
    #49376
    Nemtom volt-e már, de augusztus 23-án leplezik le az új Scania generáció első tagjait.
  • ntex
    #49375
    Eskü először azt hittem igazi kép :D Jól elkaptad
  • regelek5
    #49374
    Köszi a választ, akkor továbbra sem festegetek, csak a pénzt vinné...
  • RedRooster
    #49373