52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • akos25
    #49372

    Szép gépek / képek...
  • Axtros
    #49371
    Nem, saját flotta kamionjai még nem közlekednek, és egyenlőre nincs erről szó. Csak AI-k vannak.
  • regelek5
    #49370
    Sziasztok!

    Megcsinálták már azt, hogy a saját flotta autói is járjanak a forgalomban? Mert most még nem szoktam festegetni a kamionokat, amíg úgysem látni őket forgalomban, pedig tök szépek lennének, ha a saját autók jönnének szembe.
  • Skrupi
    #49369
    Sárgaság!!





  • Skrupi
    #49368
    Már megoldódott ez is. Vagyis rájöttem hogy kéne hozzá a Skandináv dlc is.
  • Skrupi
    #49367
    Egyik gond a másik után.
    Sikerült kibontani és berakni a játékba de betöltésnél kifagy.
    Talán a prioritásokat kellene állítani?

  • Skrupi
    #49366
    Köszönöm szépen a segítséget.
  • Stormbird
    #49365
    Töltsd le INNEN vagy bárhonnan ahonnan akarod ezt az ingyens tömörítőt. Ezzel ki tudod csomagolni és akkor megkapod a szükséges scs fájlokat.
  • Skrupi
    #49364
    Igen, igazad van tényleg nem scs fájlok.
    Viszont akkor ezek hogyan is csomagolom ki? kell hozzájuk program?
  • Stormbird
    #49363
    Biztos, hogy az a 7 fájl scs kiterjesztésű?
    Nekem úgy tűnik, hogy az 7 darab 7z-ben tömörített állomány lesz, amit ki kell csomagolni és akkor kapsz 2 db scs fájlt.
    Utoljára szerkesztette: Stormbird, 2016.07.23. 19:29:11
  • Skrupi
    #49362
    Megint én és megint segítséget kérek(viszont a Scania RjL-ről már nem kell link mert találtam)
    Promods mapot szeretném berakni a játékba és a hivatalos oldalról szedtem le.
    Az a helyzet hogy nekem alapból 7 scs fájl jött le.
  • norbee46
    #49361
    Szia!
    Köszi a választ! Csak az ets2 mappát nem lehet kell a dokumentumok is?
  • macleody
    #49360
    Igen, a dokumentumokba teszi, de elvileg a dokumentumok mappát áthelyezheted másik meghajtóra.
  • norbee46
    #49359
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy ha a hdd-re raktam steam klienst és ide kerül ets2 is , akkor is a rendszer partícióra hozza létre a dokumentumokba az ets2 mappát? Ezt át lehet helyezni hdd-re hogy ne az ssd-t gyilkolja?
  • Skrupi
    #49358
    Valaki tudna nekem adni egy linket Scania RjL kamionról?
  • NIBI
    #49357
    Hát majd megpróbálom de csak közeli mentéseim vannak, szóval jobb ha újrakezdem már vagy 30-adszor. :(
  • smog15
    #49356
    Én igen se garázsba se sehova nem tudtam ugrani egyből befagyott visszatöltöttem egy előző mentés utána jó lett.
  • NIBI
    #49355
    Nekem olyan gondom van, ha pihenőben pihenek, vagy ha kompozok, akkor lefagy a játék... Bejön hogy WOT szinkronizálása (vagy mi) az is csak félig jön fel és már lefagy és hiába várok nem megy onnan már tovább... Ezt csak azzal a profillal csinálja ami csatlakoztatva van a WOT-hoz.
    Járt már így valaki? Esetleg megoldás? :)
  • milán2002
    #49354
    sziasztok! az a problémám, hogy a mentéseim minden frissítés után eltűnnek. mit lehet tenni ez ellen? előre is köszönöm!
  • Frequency
    #49353
  • mardal
    #49352
    Köszönöm a választ de közben megoldódott,sikerült beállítani mostmár minden jól működik,én rontottam el részben mert a beállításvarázsló után már nem kell a kiosztásban hozzárendelni pluszban.
  • Frequency
    #49351
    A fékkel akad össze,amikor nyomod a gázt,a fék is működik?Vagy azt is nyomogattad?Próbáld meg kihúzni a kormányt az usb-ből..majd újra be.A legfelső sorban látja a játék a kormányod?
    Utoljára szerkesztette: Frequency, 2016.07.18. 19:58:08
  • mardal
    #49350


    ezt csinálja és nem tudok rájönni mi a baj,eddig nem volt gond
    Utoljára szerkesztette: mardal, 2016.07.18. 17:54:48
  • Frequency
    #49349
    Szia!A beállításoknál a gázpedálnál klikkelj a "fordított"-ra.Aztán lépj a pedálra,egy zöld csík mutatni fogja hogy működik a pedál.
  • kukubenko66
    #49348
    Az online rádió végleges verziója. A már benne lévő magyar adók után bekerült kb 30 külföldi is a következő kategóriákban: Reggae, 80s, Jazz, Smooth Jazz, Spacesynth, Disco, Chillout, Rock, New Wave, Dance.

    http://data.hu/get/9857660/Online.radioadok.2016.07.18.zip
  • Stefan28
    #49347
    A csuszkán kell állítani szerintem.
  • mardal
    #49346
    Sziasztok
    Az miért lehet hogy a játékban ha be akarom állítani a kormányt (G25),a gázpedált úgy érzékeli mintha folyamatosan le lenne nyomva,más játéknál teljesen jól működik,már a drivert is újra feltettem.
    Valaki találkozott már ilyen problémával?
  • cxaxoxc
    #49345






  • joceruza
    #49344
  • RiCSi1234
    #49343
    Én is leszedtem, köszönöm!
  • kukubenko66
    #49342
    Nincs mit, örülök ha jól sikerült és tetszik.
    Annyira belejöttem, hogy már pakolom a külföldi adókat is befele.
    Találtam egy végtelenül egyszerű módszert. A rádióknál van egy playlist fájl (m3u, pls) és azt indítom el. Nálam a foobar játssza le ezeket és csak ki kell másolnom és beilleszteni az adatokat a sii fájlba. Track Titlel az adó neve, File Path pedig a stream url-je és ennyi. Csak arra kell figyelni, hogy a codec mp3 legyen, mert némelyik adó aac-ben tolja és az nem jó az ETS2-höz.
  • toocha
    #49341
    Frankó lett! Köszi!
  • SimaSuna #49340
    45-s pihenés...
  • szazoltan
    #49339



  • Skrupi
    #49338




  • kukubenko66
    #49337
    Bocsi, de már nem tudtam az előző hsz-emet szerkeszteni, de kellett egy kis javítás az online rádióknál mert a Sláger - Juventus nem akart megszólalni és bekerült a Rádió Rock is.

    Ez a jó letöltőlink:

    http://data.hu/get/9854807/Magyar_radioadok_2016.07.16-an_mindegyik_mukodik.zip
  • kukubenko66
    #49336
    Itt van, remélem jól csináltam.

    http://data.hu/get/9854736/Magyar_radioadok_2016.07.16-an_mindegyik_mukodik.zip

    A zip-ben van egy txt fájl, amiben az adók és a stream url-ek vannak felsorolva és van egy Olvass_el fájl is azoknak akik esetleg nem tudják, hogy hova kell a live_streams.sii fájlt másolni.
  • Skrupi
    #49335
    Üdv!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Az alábbi módot hogy tudom működésre bírni?
    Chassis custom Daf 50Keda V2
  • Carl Davies
    #49334
    data.hu-ra fel tudod könnyen tölteni.
  • toocha
    #49333
    Én megköszönném, ha majd fel tudod tölteni.