52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • kukubenko66
    #49332
    Kaptam segítséget máshonnan is, úgyhogy el is készültem vele. Ezek az adók kerültek bele:

    Poptarisznya, Class FM, Sláger FM - Juventus, Petőfi Rádió, Kossuth Rádió, Music FM, Rádió 1, Klubrádió, Retro Rádió, Best FM, Dankó Rádió, Jazzy Rádió, MegaDance Rádió, Disco's Hit, All In Party Rádió, Mix Rádió, Kék Duna Rádió, Rádió88, Ozone FM, Rádió Gold, Rádió M, Rise FM, Dance Wave, CoolFM, Klasszik Rádió, Helikon Rádió, Bartók Rádió, Tilos Rádió, Luxfunk Rádió, BeatBird FM, Fresh FM, Music Queen Rádió, Rádió Italo Disco Hungary

    Ha érdekel esetleg valakit akkor még nem tudom hogyan, de eljuttatom a live_streams.sii fájlt. Vagy feltöltöm valahova ha van rá igény csak mondjátok meg hova, mert én nem nagyon értek az ilyen feltöltésekhez. :-D

    Köszi a segítséget
  • Carl Davies
    #49331
    A rádiónak a Stream címe kell. Ezeket jó esetben megtalálod a google segítségével (XY rádió stream)
    Class FM nekem is bent van.

    stream_data[0]: "http://109.199.57.91/4784/live.mp3|Class FM|Live|HU|128|1"

    Az első elé illeszd be. A többit majd a végére tudod. Számot kell neki adni. (data utáni kapcsos zárójelbe.

    streamstat.hu-n elég sok megvan.

    Ozone: http://o3.hu:8006/185.80.49.78:8006
    Utoljára szerkesztette: Carl Davies, 2016.07.15. 20:08:14
  • kukubenko66
    #49330
    Sziasztok.

    Szeretném frissíteni a rádióadókat, de segítség kéne.
    Itt ez az oldal:

    http://myonlineradio.hu/

    Innen majdnem mindet szeretném beleszerkeszteni a mostani live_streams.sii fájlomba, de honnan lehet megszerezni az elérést ? Gyanítom ha csak simán beillesztem a rádió internetcímét akkor nem lesz jó, mert a mostani sii-ben minden adónál van egy port, mp3 kiterjesztés stb...
  • Skrupi
    #49329
    A Fred_be-s elég frankónak néz ki megnézem majd.Sajnos egy éve hogy játszottam a játékkal és amikor abbahagytam akkor már ezeket a módmegosztó oldalakat se látogattam így lemaradtam a módokról.
  • fazerus
    #49328
    A hiba az ön készüléket sújtja :DDD
  • cxaxoxc
    #49327
    Én Fred_be és Jazzycat trailer pack-jeit kedvelem leginkább, szerintem az általuk készített pótkocsi modok nagyon jók, ha nem a legjobbak. Én vegyesen használok tőlük többet is, és nem nagyon ütköztem eddig hibába. Mellesleg aki esetleg nem ismerné Jazzycat AI pack-jeit (bár kétlem, hogy akadna itt ilyen ember) az bátran szedje, mert messze a legjobb modot tudhatja a magáénak e téren.
  • Skrupi
    #49326
    Sajnos nem jó az új patchen mert több pótkocsi is full rózsaszín.... :S
  • Skrupi
    #49325
    Köszönöm szépen :)
  • fazerus
    #49324
    SCS Trailer Patch V 1.5









  • Skrupi
    #49323
    Valaki tudna ajánlani valami minőségibb pótkocsi packet mert amiket én találok azok elég gyatrák.
  • Skrupi
    #49322
    Elnéztem a lehajtót, de így utólag örülök neki hisz egy elég szép szakaszon mehettem a célig
    (DIESEL DOG írtam egy privátot)







  • szazoltan
    #49321
    Szia emlékszem rá. :)
    Örülök hogy látlak.
  • macleody
    #49320
    Hmm... csinos jószág.
  • SimaSuna #49319
    szar képkezelő...

    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2016.07.13. 17:14:58
  • AttilaRO
    #49318
    Valaki ad nekem is privibe frank007 mentest.Koszi !Szep gep SKrupi!
  • Skrupi
    #49317
    Sziasztok!
    Rég jártam már itt! Újra kedvet kaptam a játékhoz úgyhogy megint hozni fogom a képeket! :)







  • fazerus
    #49316
    Papi, ez most fájt :D Tegyük fel van egy 1024x1024-es template. Ha neked nagyobb méret kell, akkor photoshopban méretezd át, pl. 4096x4096-ra. Pixeles lesz a template, de mivel úgyis festesz rá jobb minőségben nem lesz pixeles.. :-)
  • SimaSuna #49315
    Nem is olyan rossz a Range T ha szépen kidolgozott..
  • Skinner_11
    #49314
    @papi08 Sztenderd BKK bugyikék?

    Közben irány keletre, naranccsal a pótunkban

  • papi08
    #49313
    Én nem értek hozzá, viszont láthatóan kevésbé lett pixeles közelről a kétszer akkora felbontású dds-en, mint a kicsin :D
  • gumikacsa
    #49312
    Őőő, miért kell ahhoz HD template, hogy ne legyen pixeles? :D Lehet, már rég készítettem festést, de ezt nem értem.
  • papi08
    #49311
    Vége találtam egy HD templatet.. Már nem pixeles a drága :D
  • AttilaRO
    #49310
    Sziasztok,van valakinek egy mentes a frank mapjarol unlocked.Varok privibe egy mentest.Koszonom
  • smog15
    #49309
    Multiban 110-l lehet menni csak a beállításoknál ki kell szedni a sebességlimitert.
  • Stefan28
    #49308
    Estét!



    Magyarország és az én hű társam!

    Szép gépek/képek!
  • Sanyiryyd
    #49307
    90-nel megyek, azt megelőznek
  • macleody
    #49306
    Sehogy. Szerver oldalról van tiltva. De anno valamelyik szerón nem volt ha jól emlékszem. Bár lehet csak álmodtam.
  • Sanyiryyd
    #49305
    Sziasztok, valaki tudna segíteni hogyan lehet kikapcsolni a multiba a sebesség limitert?
  • norbee46
    #49304
    Köszi szépen!
  • RiCSi1234
    #49303
    Nincs, most néztem!
  • Skinner_11
    #49302
    Szeva srácok!

    Az első posztom, beruháztam egy DFGT-re így most már szabadidőm nagy részét kedvencem volánja előtt töltöm









  • norbee46
    #49301
    Szia!
    A 3 tengelyes változatokhoz van már ebbe a pakk-ba oldal spoiler?
  • sewy21
    #49300
    szia szazoli, de jó újra látni téged itt! egyszer csináltál nekem Perspedes skint, még ETS1-re. örülök, hogy jól vagy, pacsi!
  • SimaSuna #49299

  • RiCSi1234
    #49298
    Nagyon klassz ez a Scania pack ami jött. :)
  • Alexzel
    #49297
    Mindenkinek más tetszik, de ha erőset akarsz akkor a Volvó érdemes, mert az olcsóbb verziónak az alapmotorja erősebb mint némelyiknek a legerősebb motorja, és a Volvóhoz van a legerősebb végső motor is (750 hp) már 16-os szinten, míg a második legerősebb motort (730 hp) a Scania-hoz ha jól emlékszem 23-as szinten lehet megvenni.
  • Vesporigo
    #49296
    Nagyon köszi a választ! Úgy látom, saját kamion kell a fuvarozáshoz, mielőtt a World of Trucks fuvarok megjelennének, szóval most erre gyűjtök. :)

    Melyik kamiont ajánlanátok elsőre megvenni? Külföldi fórumokon jópáran a legolcsóbb Volvót ajánlották, kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
  • Frequency
    #49295
    A daf festését a wolksvagen szponzorálta
  • fazerus
    #49294
    Régen festettem Magnumot.. egy egyszerű, de nagyszerű következzék:



  • Alexzel
    #49293
    Szia!
    Semmi különös, a fuvaroknál a gyors és vállalkozói fuvart mellett megjelenik egy harmadik lehetőség, a 'Külső megbízás'. Egy különbség a másik kettőhöz képest, hogy nem kell kijelölni melyik városnál akarod megtekinteni a listát, mivel mindig az adott helység területét listázza - de ha elég közel van egy másik város, akkor lehet hogy abból a városból is lesz szállítási lehetőség. Mielőtt erre rájöttem, egyszer át kellett mennem a szomszéd városba emiatt.