12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • artschi2
    #222
    "A The Walking Dead 2. évad várhatóan októberben fog indulni. De legalább 13 résszel. És a hírek szerint Frank Darabont bevállalja egy rész megírását és rendezését."

    sorozatjunkie
  • G_ArchAngel #221
    jo ez a kemping, mindenki allandoan mos es tereget valamit:)
  • G_ArchAngel #220
    Remelem Egyarcu Sarah agyat (muhaha) megeszik es Andrea lesz Rick csaja:)

    Nem egy klasszikus szepseg, de valamiert inkabb O jon be...
  • MR ME
    #219
    +1
  • [HUN]Crassus
    #218
    a Zombikirálynő szerepe kéne neki:P:)
  • [HUN]Crassus
    #217
    borzalamas ez a csaj...ebben a 3. részben is annyira fos volt ,hogy még!:D
  • Neoncsoves
    #216
    jó rész volt, csak kár hogy nem volt túl akciódús...
  • krisz073
    #215
    Remélem ma holnap lesz felírat és akkor tudom egybe nézni a 2. és 3. részt :)
  • Doomista
    #214
    Duknám.
  • Waczkor
    #213
    Nekem se szimpatikus.
  • Hoz_Hun
    #212
    Hahaha igen. Egy az egyben Francis. Remélem megússza valahogy.
  • Hoz_Hun
    #211
    Marha jó a sorozat. Nagyon tetszik! Egy aprócska motívum zavar (de nagyon): a csaj a Prison Break-ből. Hogy minek rángatták ide be? Ááááh. Elnézést azoktól akik kedvelik a színészn.... akarom mondani .. azt a csajt. Remélem jól kinyírják. Bár a Prison Breakben is visszajött, hogy a fene ott egye meg (meg a zombik). Mondjuk ha itt visszajön, talán egy élőhalottat el tud játszani.
  • Evoluti0N
    #210
    A haláli hullák hajnalát és a Zombieland-et is láttam már és mindkettő nagyon tetszett :D (na de elég az offból :))
  • G_ArchAngel #209
    Hullajó
    Black Sheep:)
  • modellmaker
    #208
    Zombieland
  • Big Bad Ryder
    #207
    Haláli Hullák Hajnala, a sok zombis film után jól fog esni egy paródia-szerűség :D
  • Teppik Amon
    #206
    Gyere át a zombis topikba :D
  • Neoncsoves
    #205
    Holtak hajnala, A kaptár film is megér 1 nézést, több most így nem jut eszembe
  • Evoluti0N
    #204
    Nagyon rákaptam a zombis témára a sorozatnak köszönhetően. Le is töltöttem és megnéztem a 28 nappal később, a 28 héttel később, meg a Dead Set-et. :D
    Tudnátok ajánlani még valami jó zombis filmeket, sorozatokat? :)
  • modellmaker
    #203
    A képregényben le van vezetve, hogy miért nem mentek érte a kórházba. Majd megtudjátok ti is. :)
  • PetruZ
    #202
    Uhh, véletlenül belefutottam a következő három rész rövid ismertetőjébe a tvguide-on, kicsit spoileres volt (grr, jelezhették volna előre )... és úgy néz ki, a Dixonnal kapcsolatos tipp nem fog bejönni.
  • PetruZ
    #201
    Két hónapig nem húzza ki kaja és víz nélkül. Sztem max. 2 hét lehetett azután, hogy a virágot vitte neki, kb. ennyi idő alatt száradtak ki. Amikor meg elindult a balhé, gondolhatta, hogy a haverja ott van a kórházban és kihozhatta volna, nem egy csapásra lett mindenki zombi ott. De tekintve mi volt az 1. részben a kórházban, a legtöbb halottat vszleg oda vitték eleinte, ergo ott volt a legtöbb zombi, tehát simán gondolhatta, hogy esélytelen a dolog. Viszont meg sem próbálta, akár a 2. részben, gyorsan lemondott róluk.
  • Herold
    #200
    De nekik miért nem jó a halottak húsa? Válogatnak?

    Folyt. köv.
  • Doomista
    #199
    szerintem remek sorozat volt! ettől a TWD-tól is elvárom.
  • paly90
    #198
    én ma néztem meg mind a 2 részt, ls meg kell h mondjam, h teljesen lenyűgözött.
    Pedig nem vagyok zombi rajongó
  • Neoncsoves
    #197
    hát ha nincs más, de kizárólag fajfenntartás végett! meg amúgy is. ki más dugná a csajt? öreg faszi vagy a kisgyerek? :DD
  • [HUN]Crassus
    #196
    de a csaját tuknád azé mi?:)
  • Fenrir
    #195
    Az irónia ezek szerint nem ment át.

    Sőt még azt is tudom, hogy Abruzzi csapta le T-Bag kezét.
  • Neoncsoves
    #194
    ja de ugyanakkor nem tudni, hogy mennyi időt töltött kómában a főszereplő... lehet hogy már 2 hónapja zombi invázió van és addigra már elég nyilvánvaló lehet, hogy már halott. egyébként lehet fasznak fogok tűnni, de én 1 haver miatt nem mennék vissza egy járkáló hulláktól hemzsegő városba...
  • Doomista
    #193
    a szökés...
  • Fenrir
    #192
    Ez mintha már lett volna valami sorozatban :P
  • jAsOn VoOrHeEs
    #191
    Bosszúként majd fejszével levágja T-Dog egyik kezét, aki ezt követően egy állatorvosi rendelőben fogja a levágott testrészt visszavarratni magának. :)))
  • [HUN]Crassus
    #190
    mondjuk az a kulcsos elsesés az nagyon bárgyú volt:)
  • PetruZ
    #189
    Jó, hát tényleg annyira nyilvánvaló volt... :)
  • Evoluti0N
    #188
    Dixon szerintem is túléli. Amikor T-Dog ki akarja szabadítani, akkor lelök egy szerszámos ládát, ami a közelében ér földet és fémfűrész is van benne. A kamera pedig ráközelített, ami azt jelenti, h annak lesz még vmi jelentősége :)
  • PetruZ
    #187
    Nekem is úgy tűnik. Ahogy a 2. részben is pikkpakk lemond a városban ragadtakról, sztem ugyanúgy lehetett a haverjával is. "Az egész kórházat ellepték a zombik, tuti senki nem élhette túl. Sajnálom, jó haver volt... Jössz dugni?", vagy valami ilyesmi lehetett. :P
    Na, talán majd legközelebb többet fogunk tudni, remélhetőleg már találkoznak. És szerintem Dixon még vissza fog jönni, élve, és nem érdeklik őt a zombik, csak a bosszú, ő fogja okozni az egész társaság felbomlását és a jó kis rejtekhely lebukását.
  • [HUN]Crassus
    #186
    hááát nekem sokkal inkább úgy tűnik,hogy cserbenhagyta a haverját a kórházban és lenyúlta a csajt....
  • G_ArchAngel #185
    bazz, most megjott a kedvem egy kis L4D2-hoz...
  • mascarun
    #184
    Nekem is ez jutott eszembe!Lehet valamelyik lopta a karaktert! Vagy csak alap hogy egy ilyen fickónak is lennie kell benne!
  • Neoncsoves
    #183
    az a csávó úgy néz ki mint az L4D-ben a Francis :D