12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • [HUN]Crassus
    #1182
    nem csúnya,DE elbaszottul szar színész és olyan tenyérbemászóan irritáló feje van,hogy még!:P
  • Jim Morrison
    #1181
    wait, wut?
  • szucsy89
    #1180
    Komolyan, még magát ezt a vontatottságot el is viselném a sorozatban, de ez a "prizönbrékszárá" olyan szinten csúnya, hogy lehet miatta fogom kaszálni. Kiráz a hideg attól a csajtól...
  • desigo
    #1179
    Bezzeg Lori értelmes tekintetét tudják sokáig mutatni xD
  • Prof William
    #1178
    Fordítva mennyivel jobb lenne már. :)
  • G_ArchAngel #1177
    Durva dolog a zombie apokalipszis: a feher nok azsiai sracokra kenyszerulnek
  • Kaplan
    #1176
    Én még egészen jól bírom ezt a huzavonát de már jelen van a kezdődő frusztráció. Reménykedem benne, hogy a szünetig hátralévő pár részben feltornásszák az érdeklődésem különben... Különben akkor is meg fogom nézni a teljes évadot csak kegyetlen csalódott leszek.
  • Neoncsoves
    #1175
    a boltos rész folytatását megtalálod bármely torrent oldal XXX részlegében
  • Jim Morrison
    #1174
    én is csak a kutas jelenetet tudnám kiemelni, a boltos meg rövid volt :D kövi résztől már előre félek...
  • haxoror
    #1173
    Erről a részről a Stargate Universe jutott eszembe ahol volt olyan rész amiben nem volt csillagkapu.
    Ebben a részben nem volt túl sok zombi...
  • Narxis
    #1172
    need
  • szucsy89
    #1171
    humiariból:
  • ForzaInter
    #1170
    hát ez a rész volt a sorozat mélypontja..

    a kutas jelenet fasza volt, többi dögunalom.. oké ne csak akcioról meg zombiölésről szóljon a sorozat, de azért legalább lehetne több izgalom benne, drámát pedig rohadtul túlzásba viszik már.. kb 90% dráma 10% akcio, izgalom.. az egyensúlyt nagyon nem találják. pedig rohadt nagy a potenciál a sorozatban. az 1 rész nagyon jó volt, ahogy az 1 évad premierje is, de ahogy az 1 évadnál most itt is, csak lefelé ível a színvonal..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor csaj és a ferdeszemű gyerek elment, azt hittem lesz végre valami, erre bazmeg semmi, csak dugtak egyet.. a vége meg mint valami kibaszott szappanopera
  • precision
    #1169
    wtf happened?

    life happened! :)
  • [HUN]Crassus
    #1168
    kezdek haragudnia sorozatra! ezt a 4. már alig bírtam megnézni...semmi harc,semmi izgalom csak SZENVEDÉS az egész...WTF?! happened?D
  • False
    #1167
    Kösz.tehát 3 részük van rá hogy felkeltsék az érdeklődésem megint, ha az sem jön be,akkor részemről kasza.
  • Evoluti0N
    #1166
    13 részes lesz az évad. 7 részt leadnak most, utána február 12-ig szünet és utána leadják a maradék 6 részt.
  • kissssss
    #1165
    én nem is a kislányra értettem.

    én erre gondoltam.

    egy könyvben nem jelent gondot elolvasni 10 oldalnyit egy személy kereséséről, viszont ha betűre pontosan követik a 10 oldalon leírtakat egy egész évadban akkor nem csak az évad hanem a sorozat is könnyen unalomba fulladhat.

    ami azt illeti a game of thrones sorozaton is nyomon követhetők a történethűség árnyoldalai/hátrányai.
  • False
    #1164
    Hány részes lesz az évad?Mert ha ez is 6 mint az előző, és tényleg ebben a tempóban haladunk,akkor talán az évad végére eljutunk a pajtába.Amien jó volt az első,annyira szar a második évad,sajnos.
  • csubakkamuki
    #1163
    tényleg egyre unalmasabb lesz! már szinte el is alszok a rész alatt!
  • tutituti
    #1162
    lusta vagyok spoiler tag-elni.de amit írtál így van.
    fogtam a fejem egyes dolgokon.a boltos dolognál csak sóhajtottam kínomban.
  • öregharcsa
    #1161
    kezd elég unalmas lenni, ellaposodott, lelkizős, nemhogy inkább azt a vonalat vinnék mint az elsőben... sajnálnám ha ez így menne végig...
  • BlackWolf
    #1160
    Kraft ebben a részben sem volt igazán, ennek ellenére 1 nek elment , de ez nagyon kevés :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kutas jelenettől egyenesen röhögőgörcsöt kaptam. Van 5db kút a tanyán , de abból az 1 ből feltétlenül ki kell halászni azt a zombit aki napok\hetek óta ereszti a béltartalmát az egész biztosan nem fertőző vízbe.! + Ami tök természetes , hogy a város közepén kikötök 2 lovat a közért elé , majd 1 ZOMBIAPOKALIPSZIS közepén nekikezdek odabent kurálni :D:D a következő részért sem kell aggódni a promo alapján lesz megint dráma a farmon, kislány keresés , de legalább fel fog tűnni 1 rég elfelejtett szereplő. Remélem odacsal vagy 50 zombit Hershelékhez "mi van a pajtában?"
  • tutituti
    #1159
    végre volt bél:D
    Eddig tartottam magamat hogy jó,de ez most már tényleg kicsit lapossá vált.(kimondtam volna?)

    Remélhetőleg most már bepörögnek úgy rendesen a dolgok,mert egyre jobban kezd a született feleségekre hajazni a sorozat...ejnyebejnye
  • cylonflatus
    #1158
    Tessék A hosszúpé nekem most nem ment az előbb
  • Narxis
    #1157
    Má van. husszupuskan

    Gyengus rész volt, kezd már nekem is sok lenni ez a Sophia. A vége meg okádék. Remélem nem ebbe az irányba akarnak menni tartósan...
  • Barni
    #1156
    mikor lesz felirat? :)
    még ma várható?
  • Jim Morrison
    #1155
    [spoiler]
    még nem láttam a mait, de szerintem az lesz az évad végén a csattanó, hogy megtalálják
  • mascarun
    #1154
    Képregényben nem tünt el. :)
  • kissssss
    #1153
    nos igen ilyenkor mutatkozik meg a képregényhűség árnyoldala.
  • Wlanseraf
    #1152
    Sajnos ez egy vicc:(
  • Victor1103
    #1151
    Ez az évad idáig olyan semmitmondó :/ Meddig fog még ez a keressük meg Sophiát szál menni?
  • Prof William
    #1150
    Tudom mire gondolsz mert olvastam a képregényt de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sorozatban több alkalommal is találtak hullákat, pl kint a kocsikban amig meghaltak de mégsem zombultak be. És fejbelőttnek sem tűntek. A Képregény szerint mindegy hogy halsz meg zombi leszel de nem kizárt hogy a sorozatban ez másképp lssz.
  • mascarun
    #1149
    Link
  • Malakai
    #1148
    Fogjuk rá nagymennyiségben kell bekerülnie a szervezetbe ahoz, hogy öljön, egy harapás pedig valószinüleg elég sokat bejuttat a gyilkos vírusból. Ezen a téren klasszikus Romeros stílusú, legalábbis a képregényben ez volt a cél. A zombiktól nem azért kell félni, hogy elkapod tőle a kórt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...azt már megkaptad réges rég...
    ...hanem mert a harapásuk mindenképpen végzetes.
  • Prof William
    #1147
    Monjuk tényleg fura volt hogy pl ott maszkoztak az első részben a múlt részben meg csak úgy turkáltak a a zombi beleiben. Veszett álatnál is elég ha csak mikrosérülés van a kezünkön é már meg is kapjuk...
    De ezt el lehet annyival intézni hogy úgyis csak akkor fertőződik meg valamelyik ha majd a forgatókönyvíró úgy gondolja. :)
  • mascarun
    #1146
    Vagy csak nyállal terjed.
    Fene se tudja pontosan ennek a logikáját.
  • Prof William
    #1145
    Gondolom úgyvannak hogy ha eddig nem kapták meg akkor már most se fogják. Vagy lehet hogy a vírus úgy virulens ha rögtön gazdaszervezetbe kerül. Szabadban meg hamar elpusztul.
  • Garga Pitic #1144
    Második részben még maszkot is viseltek a szem-száj közelébe fröccsenő vér ellen, most már lazábbak.
  • Andr0
    #1143
    igen nekem is feltűnt, hogy nem figyelnek túlzottan oda az ilyen fertőzés terjedés formákra.. csak a harapásra.