12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • tutituti
    #1102
    Nekem tetszett ez a rész,de én már annyira vakon bízok a sorozatban hogy ha teletubbies lenne benne akkor tetszene lehet:DD
  • Jim Morrison
    #1101
    de akkor ki kell vennie a hajat, mert nem fogja tudni rendesen lehúzni, eldugul a cső, stb
    + ahhoz hogy 1es géppel végigmenjen a fején nem hiszem hogy kellett volna neki tükör, esetleg ha valami frizurát akart volna kaszabolni...
  • ldavid
    #1100
    mondjuk, mert ott volt tükör?

    #1096 +1
  • mascarun
    #1099
    Ez engem is felbaszott! xD

  • szucsy89
    #1098
    :DDDDDDDDDDD

    neked a részből ennyi jött le? :DDD hát ezen most szakadok :D
  • Jim Morrison
    #1097
    most kezdtem el nézni. Ekkora hülyeséget:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a tökömért a csapba vágja a haját?
  • Lantee
    #1096
    Az elmúlt 2 részt nyugodtan egybe gyúrhatták volna. Nyújtják, mint a rétestésztát.
    Mit nézünk már másfél órája? Gyereket meglövik, meg kell műteni, elmennek szerezni cuccot. Ennyi! Értem én, hogy nem pörgős, de az évadkezdet óta egyhelyben topog a sztori, szinte nulla történéssel.
  • tigeroo
    #1095
    a lövésre is odamennek ugyanúgy, szal mindegy szerintem, tartom a scumbag címet :D
  • MrSpock
    #1094
    Ez mi a szar volt megint? 35 percnyi sírás-rívás,és moralizálás! Már kedvem sincs írni,a végét azért sejtettem,hogy nem lesz kóser valami. De remélem innen már csak felfele ível a sorozat! Lassan odáig jutok,hogy inkább egyenek meg a zombik!:D
  • stargatelost
    #1093
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valszeg el van kerítve, mondta is a csaj, hogy bezárták-e a kaput. Úgy azért nehezebben jutnak be kerítésen át.
  • szucsy89
    #1092
    + azt ne feledjük hogy így ő lett a hős :)
  • Szolnokboy1
    #1091
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "amúgy jó egy scumbag volt, legalább lőtte volna fejbe hogy ne szenvedjen..."
    Ha fejbelövi, akkor szerencsétlen ürge nem jajveszékelt volna, így a dögök csak simán elsétálnak mellette és mennek tovább a lassan mozgó Shane után. Így, hogy rámentek Otis-ra, volt elég idő elbicegni a kocsiig. Ebből a szempontból én nem venném ezt hibának, rohadt egy dolog volt Shane részéről az biztos, de emellett logikus és következetes. Számomra emiatt a tett miatt már nem annyira izgalmas a karakter mint eddig, remélem nem akarnak belőle abszolút geciembert csinálni. A színész még mindig magasan a legjobb a bandából btw.
  • Narxis
    #1090
    Hát nem tom.... én sehogy se tudom ezt megemészteni, hogy így kellett lennie a végén...

    A farm tényleg érdekes, vagy valami simlisség van ott vagy simán igaz amit mondtak korábban, hogy néha betévednek azért de mivel a semmi közepén van, messze a főúttól így csoportosan nem jönnek. Aztán ki tudja mi lesz később...
  • Neoncsoves
    #1089
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    azt tette amit tennie kellett... valamelyiküknek meg kellett halnia, különben valószínűleg mindketten meghaltak volna és így a kis srác is meghalt volna most. egyébként simán fejbe is lőhette volna, ugyanúgy megzabálták volna.


    amúgy kicsit érdekes, arra a farmra miért nem tévednek be walkerek? amikor volt a táboruk oda persze betántorogtak csoportosan a walkerek, de ezt a farmot valamiért elkerülik kilóméteres körzetbe...


  • tigeroo
    #1088



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mondjuk amikor visszatér egyedül már gondoltam hogy valami sumákság van a dologban... de konkrétan erre nem gondoltam. amúgy jó egy scumbag volt, legalább lőtte volna fejbe hogy ne szenvedjen...de így meg lábonlőtte, viaskodott vele, és szegényt pluszban élve ették meg...jó így legalább nem gyilkos, csak közvetve... de ezen a logikai bukfencen kívül tökéletesen volt megkomponálva a rész!)
  • Narxis
    #1087
    OMFG ennek nagyon sokkoló vége volt...basszus, mindenre számítottam csak erre nem.
  • Narxis
    #1086
    Új epizód tölthető!!!!
  • Jim Morrison
    #1085
    zsiir, de ettől függetlenül én már csak hétfőn nézem meg... :D
  • kommersz
    #1084
    misfits oktober 30.
  • Jim Morrison
    #1083
    ha jól tudom jövőhéten.


    #1080: hát igen... azért kíváncsi leszek
  • csubakkamuki
    #1082
    most akkor megkukkolom én is a the killing-et vagy mit és a misfits-et..
  • G_ArchAngel #1081
    Ami kepregenybol keszul az sosem volt komoly, se a szuperhos filmek, se sorozatok, de meg a Sin City sem:)

    A masik az, hogy tinisorozat ismertojele, hogy a neked tetszo nemet kepviselo szereplok 90%-aval szexulalis kapcsolatot letesitenel, mint Vampire Diares, The Secret Circle, etc.
  • kommersz
    #1080
    jovolt csak kitudja milyen lesz, mert szerintem misfits=nathan.
  • Sir Quno Jedi
    #1079
    Misfits is jó volt. Lassan folytatják is.
  • tutituti
    #1078
    pár éve elkezdte nézni a külföldi sorozatokat.Azóta megállíthatatlanul falja őket:DD
    Meg nem az a karosszékben ülő öregbácsi fajta.
  • kommersz
    #1077
    az az oltas:D
  • Herold
    #1076
    Akkor szólj faterodnak, hogy elvileg ez egy tinisorozat.
  • G_ArchAngel #1075
    Kozepen hagytam abba, egyszeruen semmi nem maradt meg belole, csak annyi, hogy allandoan esett az eso Seattle-ben.
  • G_ArchAngel #1074
    Most nezem, nalam veri a TWD-t...

    Van tortenete, nem csak agyatlan vonulas ertelmetlenul...
  • tutituti
    #1073
    most nézzük faterral.neki jobban bejön,bár én csak a poénok miatt nézem.De frankó sorozat.
  • Wlanseraf
    #1072
    Killinget mért? kicsit leült a közepén de nekem bejött:)
  • G_ArchAngel #1071
    Nalam egyedul a The Killing volt, amit elkaszaltam, ami valamiert mar nem tetszik ugy, mint a kezdetekben, azt is nezem melo kozben a masik monitoron.
    Vagy inkabb hallgatom, de nem szoktam feladni sorozatokat.
  • Sir Quno Jedi
    #1070
    Jaja, azt én is betankoltam magamnak.
  • Higany
    #1069
    Thx! csekkolom!
  • Herold
    #1068
    The Fades pl.
  • tutituti
    #1067
  • Sir Quno Jedi
    #1066
    Maradjunk abban, hogy ez nem. :D És akkor ti is nyugodtan tudtok aludni. :D
  • tutituti
    #1065
    ne akarjuk tudni...
  • csubakkamuki
    #1064
    akkor én olyat kérdeznék, hogy nállad mi a nézhető?
  • PetruZ
    #1063
    +1