12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • [HUN]Crassus
    #1262
    uhh na az durva lenne
  • Narxis
    #1261
    Amúgy nem viszont egyesek azt pedzegetik, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sophia ott van bent zombiként...


    Egyesek elég komolyan veszik a sorit, de nem tudok nem egyetérteni vele :DDD

    GUYS I SWER,I WANTED TO KILL THAT DAMN BITCH THAT SHOT DARYL ON HIS HEAD! i mean WTF for all women! STOP DOING THINGS THAT YOU ARE NOT SUPPOSED TO DO! fucking bitch,delete her as a character wtf,smart fucking ass wanted to show that she is know how to hold a gun,go wash some clothes as you said! .fucking bitch!
  • [HUN]Crassus
    #1260
    kivel kekszelne akkor?
  • tutituti
    #1259
    100%!!!
  • Narxis
    #1258
    Az kemény.
  • Neoncsoves
    #1257
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csaj befogja lökni közéjük az ázsiai csávót
  • Herold
    #1256
    A következő részben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kamra ajtaját betöri a zombisereg, elözönlik a házat és mindenkit megesznek, ezzel vége is az évadnak.


    Egyébként az elején amikor a napalm robbanásokat mutatták, feltűnt valakinek, hogy a robbanás hangja egyidőben hallatszott a villanással? Pedig több kilométere volt a megfigyelőktől.
  • G_ArchAngel #1255
    amc

    Mi koze a The Killing-nek?
    Sorozat, jobbak, mint ez.
    Sokkal.
  • berczely
    #1254
    Mi köze van a Hell on Wheels sorozatnak ehhez? Még csak nem is zombis...
  • G_ArchAngel #1253
    De esett rola szo: Glenn-nel beszelt rola, mikor mosott/teregetett. Meg onsajnalkozott is.

    A zombikkal az a baj, hogy alapvetoen novenyek, csak eppen nem cserephez kotve. Kis figyelemmel, elkerulve oket tulelheto ez az egesz. Lassuak, osztonlenyeknel is butabbak, hangosak. Resident Evil-ban mas volt a helyzet es valojaban egy olyan biokatasztrofa vezetne egy porgosebb filmhez.

    nezzetek Hell on Wheels-t, masodik resz is jo volt:)
  • [HUN]Crassus
    #1252
    akkor már hárman vagyunk...az öreg elvei/gondolkodásmódja miatt tartják ott ket..szerintem azt hiszi Isten műve és majd Isten is segít rajtuk vagy ilesmi...
  • Lantee
    #1251
    Jah, apropó, terhesség. Egy büdös, árva szó nem esett erről, az előző rész végi "HÚMICSODAFORDULAT"-ról.
  • Lantee
    #1250
    Dehogy tudjuk meg! Majd esetleg az utolsó 10 másodpercben az öreg belenget valami többértelmű bölcseletet, aztán prisonbreaksarah meg belenéz terhesen a lenyugvó napba... ;)
  • Prof William
    #1249
    Az eleje tényleg az. Csak aztán jön 40 perc dögunalom. Most tényleg ennyire unalmas amikor kitör a zombiapokalipszis?

    amitől tartottam bejött... Hiába lesz tizenvalahány rész a szezon ha ezt úgy érik el hogy a részek nagy részében SEMMI sem történik...

    Hány rész is lesz összesen?
  • zotja22
    #1248
    Minden egyes részben csökken a színvonal..szörnyű! Következőben megtudjuk,miért vannak ott Zombik és ennyi..megint elmegy 42 perc :)
  • tutituti
    #1247
    erre gondolok én is.
  • Narxis
    #1246
    Ez majd csak a köv. részben derül ki...

    De szerintem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azok a rokonok, barátok akiket a farmon élők elvesztettek és addig tartják őket amíg nem lesz gyógymód. Szerintem ezért is volt rosszul Maggie mikor a kútba esett zombit szétverték. Ők nem szoktak hozzá ehhez.
  • böröczk
    #1245
    Aki látta a legutóbbi részt, leírná nekem spoilerben, hogy mi a fene értelme volt a végén látottaknak? Láttam, amit láttam, de nem igazán értettem.
  • szucsy89
    #1244
    Egyetértek. Nem értem mi volt az elejében is olyan jó, ez is olyan vontatott volt mint a többi...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan, papírfecnire irogatnak egymásnak, hogy feltűnjön mindenkinek mikor félre is hívhatta volna őt egy pillanatra és megbeszélhették volna? Aztán ott volt a Daryles rész, mikor a nyílvesszővel a testében visszacsúszott és gurult egy csomót, majd csak egy "ahh"-t nyögött ki?! Hát kb. ott kellett volna meghalnia a fájdalomtól... amúgy itt lett volna a lehetőség, mikor eszméletlenül feküdt, Sofiának meg kellett volna találnia, mert most már addig húzzák hogy már leszarom mi van a kiscsajjal, felőlem meg is ehették a zombik csak lépjünk már túl ezen a keresősdin... az uccsó 1 percben volt valami izgalom legalább, de ez (még mindig) édeskevés. Abbahagyni pedig azért nem hagyom, mert ha elkezdek egy sorozatot akkor azt általában akármilyen szar is, befejeztem mert nem szeretek félbehagyni semmit :D
  • tutituti
    #1243
    Stake land csapata kellett volna.
    Ők nagyon odarakták magukat.
    The Killings-et darálom én.Nálam most az tette magasra a mércét.
  • G_ArchAngel #1242
    En elkezdtem a masik AMC sorozatot, a Hell on Wheels-t, egyelore az elso resz utan messze jobb, mint ez.
    A legnagyobb bajom nem a realis vergodessel van, hanem a nagyon gyenge kepi vilaggal. Ertem, hogy ez a realitas, de ez nem szippant be, nincs folyamatos belso feszultseg, amit egyszeru trukkokkel - sotet, eso, jobb kameraallasok - meg lehetett volna oldani.

    En elhiszem, hogy kepregenykent jo, filmkent is lehetne, de ez a csapat nagyon gyengen dolgozik.
  • tutituti
    #1241
    Hát ezek után nagy csodát nem vártam!
    Én megelégszek ennyivel is:))
    Bár a sorozat irány fanatikusan elvakult a látásmódom,tehát ritka a negatív hozzászólásom:D
  • Wlanseraf
    #1240
    Igen de ez a rész egyenlőre csak megakasztotta a sorozat sülyedését:)
  • tutituti
    #1239
    ha végeztél vele várom a véleményed.Mint mondtam,én is talonba raktam volna ha ez is ugyanolyan lett volna mint az előző 3-4 rész.
    DE ez már egy kisebb seggberúgás lett.Megindítja a történéseket talán.
    többet nem mondok mert spoiler.
  • PetruZ
    #1238
    Szerintem volt egy sztorijuk 5-6 részre és ezt húzták szét 13-ra, amikor siker lett az első évad, ettől lett szappanopera-jellegű, ami se nem zombis, se nem családregény, hanem valahol a kettő között billeg - és ettől ennyire kibírhatatlan. Én már az előző után kaszálni akartam, ennek a résznek még adok egy esélyt.
  • Narxis
    #1237
    Nem mondom, hogy nem tűnhetett unalmasnak a rész, de azért van benne realitás. Nem keresik a bajt, én se keresném. Az meg biztos, hogy ha minden részben leölnének egy tucat zombit akkor tök természetesnek vennénk.
  • tutituti
    #1236
    Közel álltam hogy megvárom amíg kifut az összes rész és akkor darálom le.De jól tettem hogy megnéztem.
    Mert nálam ez megint visszabillentette a mérleget a jó irányba!

    -----

    A fura hogy pl a poszt-apok filmre példa a The Road.Abba se volt több esemény mint ebben.És az is van ilyen jó,de ugye az film és nem sorozat.Ott nem tűnik fel ha kicsit kevesebb a cselekmény.
    Az meg hogy zombis és nincsenek az utóbbi részben előtérbe helyezve azért van mert akkor mindenki sírna hogy már megint leöltek 46 zombót és nem történik más csak megyünk-ölünk-megyünk-ölünk.
    Az a baj hogy sokan szapulják(miért ne tehetnék!) de mégis hétről hétre megnézik az új részt.
    Ha annyira szar lenne akkor már rég el kellene személyesen kaszálni, és nem kéne megbotránkozni az új részek "monotonitásával".
    Szerintem legalább is.
  • G_ArchAngel #1235
    Azt 15 korul megtalaljak, a maradek 27-rol magadnak kell magad fele elszamolnod:)
  • toysoldier
    #1234
    jól indult, de aztán csak sikerült már megint összehozniuk egy unalmas szar részt
  • Lantee
    #1233
    Nem tudom mit vagytok oda ezért a részért, de megint végigásítoztam az egészet. A vége meg már kb. 2 epizód óta egyértelmű.

    Egy zombis, poszt-apokaliptikus sorozat hogy a fenébe lehet ennyire unalmas, fel nem foghatom! Szinte az összes karakter szánalmasan vergődik, nyivákol mindenért, ahelyett, hogy valami értelmes dolgot csinálnának. Nagyjából midnenki tesz magasról a kislányra, de senki nem indul el, inkább piknikeznek egy debil család farmján. Annyira ostobák, hogy zombik nélkül is kinyírják magukat vagy egymást, minden részben valamelyik súlyosan megsérül, de zombi még a közelben sincs.

    Kezd már nagyon tele lenni a púpom, azt hiszem megvárom a végét, aztán majd egymenetben átpörgetem, mert ez így heti 42 perc színtiszta időpazarlás.

    SPOILER
    Most tényleg azért ültem 42 percet, hogy találjanak egy BABÁT VAZZEG!?
    Ennyi fért az egész epizódba, egy nyavajás BABA?!?!? pffff
  • tutituti
    #1232
    Magyar felirat!!!!!

    Az eleje beszabehú!
  • Narxis
    #1231
    hehe, majd elmondjuk privátban, hogy mi történt :DD
  • Freddycom
    #1230
    Na akkor ebbe a topicba csütörtökig be sem nézek, csak akkor tom megnézni a részt. :D
  • tutituti
    #1229
    Tűkön ülök egy feliratér!
  • Narxis
    #1228
    Adom. Itt már eldurvultak a dolgok!
  • Jim Morrison
    #1227
    áááá ne mondj semmit úgy megnéztem volna, de 4-szer 5ször is megszakadt a letöltés ááá
  • mascarun
    #1226
    Na aki ezt a részt nem találja érdekesnek az szerintem fejezze is be a sorozat nézését! :)
  • Jim Morrison
    #1225
    letöltő oldalról próbáltam 4szer letölteni mindegyik megszakadt... dexter is... :(
  • mascarun
    #1224
    Új rész!
  • Fenrir
    #1223
    Ő a piros dimenzióban van, álá Fringe :)