12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • fejnelkuli
    #1382
    Anno én is ezt kérdeztem,de gyorsan leoltottak!
  • Tikal #1381
    Csak most kezdtem el nézni....

    DE engem olyan részletek is érdekelnének, hogy hol a katonaság, ők voltak a legjobban felszerelve és mégis... én ezt semelyik zombis filmben nem értettem :) A faszi itt is talál egy tankot, és csak egy katona van benne, holott a legtutibb jármű, és nem hiszem hogy üres tankkal parkolt ott... :)
  • tigeroo
    #1380
    megnéztem az aktuális részt.

    nálam kasza a sorozat. irritál szinte az összes karakter, gyengusz nagyon, de komolyan, azt azért szép munka volt elérni hogy inkább a walkereknek szurkoljak??! semmi myst, semmit nem tudunk a világról, csak a farm van már 6 részen keresztül és kurvára nem érzem azt hogy haladna a sorozat. andrea jelenete vicc volt (elmennek nyomozgatni aztán kemény 2 skúló van a tárjában amikor jönnek a zombik, majd hirtelen fókuszál mint triniti és már mindent headshotol lefele)

    nemtudom hogy direkt számolták ki ilyen low budget fos mellett a nézőszám maximalizálást, de ez már megérdemelne egy műsortörlést, de úgy, hogy írmagja se maradjon.

    nekem ez így hirtelen sok(k) volt egy részben...
  • ForzaInter
    #1379
    mégis rohadt sokan nézik, ezt a részt is 6 millioan nézték, ami kábelen rengeteg..

    ez a rész amúgy szerintem nem volt rossz, bár még mindig túl sok a dráma.

    én is a feszültséget meg az izgalmat hiányolom elsősorban, meg azért lehetne több zombi is, nem kell túlzásba vinni, de azért az vicc, hogy volt olyan rész amibe 1 zombi volt:D ezzel a farmos dologgal elbasszák az egészet, az a jó mikor folyamatosan mozgásban vannak.
  • Lantee
    #1378
    Én csak az FB-s kommentekből tudom, hogy arrafelé is van zúgolódás bőven.
  • Herold
    #1377
    Az amerikai nézettségről lehet tudni valamit?
  • desigo
    #1376
    Amilyen jól zárták az előző részt feszültség keltés szempontjából olyan rosszul folytatták a mostanival.
    Az első 25 percet ásítva néztem végig.
    botrány :/
  • [HUN]Crassus
    #1375
  • kissssss
    #1374
    "Egyszerűen végigásítozom az összes részt"

    jó neked én meg be aludtam a 6 részen(komolyan) annyira untam, majd holnap vagy hétvégén újra neki esem hátha sikerül megtudnom mi volt a végén.
  • Wlanseraf
    #1373
  • Lantee
    #1372
    Én pont nem agyvelőre, csonkolásra és vérfürdőre vágyom, hanem FESZÜLTSÉGRE! Az évadkezdésben pl. a zombivonulás is egy feszültséggel teli jelent volt, pedig vér egy csepp sem esett (jó-jó, a lakókocsiban azért csak agyonlőttek egyet).

    Értem én, hogy dráma, de akkor legyen drámai! Annyira súlytalanok ezek az (ál)problémák, amik még egy átlagos hétköznapon is nevetséges lenne, na de egy zombikkal fertőzött, poszt-apokaliptikus világban pont, hogy minden egyes cselekedetnek kőkemény SÚLYA kéne, hogy legyen...de NINCS!

    Egyszerűen végigásítozom az összes részt, aztán remélem, hogy a következőben már történik valami, de persze azt is végigásítozom.
    Még azt is sikerült elérniük a készítőknek, hogy már egy zombie feltűnése sem vált ki belőlem semmiféle reakciót, nemhogy félelmet vagy borzongást.

    Alapvető filmes eszközöket kéne csak bedobni, minimálisan feljebbtekerni a "para-faktort", és felőlem jöhetnek a totál nem odaillő beszélgetések, de legalább egy parával teli világban lennének.

    Most komolyan, meglátja a csávó a zombikat a pajtában, és nem üvöltve-lövöldözve rohan vissza mindenkihez, hanem ilyen dedós szinten "nem mondom el senkinek-de azért valakinek csak elmondom" nyomja?! hihető...
  • Wlanseraf
    #1371
    Junkies-ről:) kis érdekesség..

    "A The Walking Dead-ben Frank Darabont lelépése után az egyik állandó szereplő is azt kérte, hogy nyírják ki a karakterét – az írók, mire ezt megcselekedték volna, a személy meggondolta magát. Kérdés, hogy mi lett a döntés ezután."
  • G_ArchAngel #1370
    2. resz volt ez a mutettol szamitva, es lehet apjaban kriptoni ver van, ami az atfejtessel Carl szervezetebe is bekerult:)

  • SötétBarom
    #1369
    Ez egy FOS. Kisgyerekből egy hálószobában kiműtenek egy marék sörétet, és a következő részben lőni tanul?! Egy zombikkal teli erdőben kislányt keresnek egy hete(?) ?!!? És ekkora ökörségek tetejébe bedobják (hogy legyen valami izgi), HOGY SÁRA TERHES?!?!?!? WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • precision
    #1368
    már régóta nem lényeg a kislány, mármint a sorozat szempontjából, az csak egy "ürügy", hogy kimenjenek és olyan helyzetbe kerüljenek amilyenbe kerültek és olyan szituk jöjjenek létre mint amilyenek létrejöttek (pl hogy meglőtte a csaj a csávót mert azt hitte, hogy zombi - annak is a kislány keresése volt a fő oka)
  • Wlanseraf
    #1367
    Senki nem agyatlan hentet akar:) van olyan sorozat... de pl az első évad szintjét elvártam volna..

    De tök jó annyi részben egy kislányt keresni mint a komplett első évad.. akit mielőtt eltűnt láttunk egyszer:D
  • precision
    #1366
    HoW -t nem nézek

    Breaking Bad viszont az egyik kedvenc sorozatom... voltak benne keményen vontatott és karakterdrámára épülő részek (vagy inkább fél évadok) és mégis mennyire jó

    persze a walking dead meg sem közelíti a breaking bad szintjét, de simán nézhető kategória szerintem

    persze akinek nem tetszik, az ne nézze... nyilván :)
  • G_ArchAngel #1365
    Most megint a Hell on Wheels-szel peldalozzak, ami szinten AMC? Esetleg Breaking Bad?

    Ez a sorozat rossz, nincs rajta mit megmagyarazni.
  • precision
    #1364
    én meg még mindig azt mondom, hogy AMC... ez a csatorna egyenlő a drámával
    aki ezen csodálkozik, és 10 másodpercenként kifordult zombi agyvelőre és agyra vágyik az rossz sorozatot/filmet néz :)

    ez a rész azért picit jobb volt mint az előzőek, persze sok minden egyetértek a lentiekkel, de azért én még nem temetném a dolgot

    PéBéSzárá tényleg irritáló, de hát ez van... viszont a kialakuló konfliktusok a többi szereplő között még sejtet valami "fight -ot"

    a mostani részben is volt egy jó zombis rész, a többi dráma

    kb eddig is így volt, csak azért tűnt pörgősebbnek mert mozgásban volt a banda (kivéve persze a gyógyszergyáras mókát az első évadban, ahol pont ugyanennyire volt vontatott a sorozat mint most)
  • SötétBarom
    #1363
    Botrány.
  • G_ArchAngel #1362
    Mar kepernyo felso sarkaban is luxus futtatni ezt a szart

    Aki olvasta kepregenyt, kerem arulja el, hogy szamithatunk-e javulasra...
  • sparrow35
    #1361
    Várható volt hogy a pajta okozza majd a legfőbb konfliktust a kislányos szálat meg szépen elfelejtik mint Merle-t. :D
  • Narxis
    #1360
  • Vaxi
    #1359
    jah :(
  • csubakkamuki
    #1358
    hát jah, az első évad az zsír volt! A második jól kezdődött, de azóta csak egyre gányabb.. :S, én lehet végleg be is fejezem..
  • Frosty01
    #1357
    én még bízok benne hogy ezeknek a langyi puncsos-gecis részeknek valami nagyobb, megdöbbentőbb valami kifejlődésében van szerepük :/

    de már nem sokáig.....
  • öregharcsa
    #1356
    amilyen jó volt az első évad ezt legalább annyira szarra csinálták...bazz
    szerintem ha csak egy kicsit is odafigyeltek volna nem lenne ez a tingli-tangli szarakodás a részek alatt...

    lehet nem volt forgatókönyvük de mégis csinálni kellett valamit...pffff
  • bcrics
    #1355
    Átment ratyiba a Sorozat.
    Remélem a második évaddal befejezik.
    Ennél azért jobb sorozatokat kaszáltak.
  • Hoz_Hun
    #1354
    Akkor azért tesznek szünetet a sorozatba, hogy feljtsünk. Hátha mire újraindul az emlékek megszépítik...
  • hapi
    #1353
    Ez az évad ugyanúgy megy lefelé minőségben mint az első.
    Szerintem egyre rosszabb. Ebben a részben konkrétan kinyírtam volna már a terhes csajt ne szenvedjen annyit.
  • [HUN]Crassus
    #1352
    mi volt benne a jó?
  • toysoldier
    #1351
    még lesz egy rész a szünet előtt
  • mascarun
    #1350
    MIndig PbSarah-t fikázzátok az arckifejezése miatt pedig ha megnézitek Dale-t neki sincs több! Van neki az eltátott szájú nézése meg a csukott szájú nézéseazt annyi!

    Szerintem annyira rossz rész nem volt. Bár én nem ilyet basztam volna be a félidei szünet előtt!
  • [HUN]Crassus
    #1349
    ennyi jól megmondtad...tényleg csak becsületből nézem már én is...pörgetve! szégyen
  • Lantee
    #1348
    Nézzetek a bannerra! Most nézzetek rá a sorozatra! Most megint a bannerra...és megint a sorozatra! Nem láttok valami gyanúsat? ;)

    Elvileg egy zombis-horror-poszt-apokaliptikus-túlélő sorozat ígéretével kecsegtettek, de most már tényleg ott tartunk, hogy a Rózsa Bisztró szereplői kiköltöztek egy farmra piknikezni, és megy a szenvedés (sajnos nem harapás általi) ezerrel.

    Én is már csak becsületből, no meg persze kíváncsiságból nézem, de nem érzik a készítők, hogy ez így kevés?
  • [HUN]Crassus
    #1347
    énisénis akarom meghúzni a ravaszt! meglátom azt a nőt b+ ökölbe szorul a kezem!:D
  • Narxis
    #1346
    Nem volt ez annyira rossz rész, szegény tyúkok az elején. :(
  • Wlanseraf
    #1345
    Azért remélem a kisjány rózsaszín hajgumiját megtalálják meg az évad felére:DDDDDDDDDDDDDD
  • Wlanseraf
    #1344
    Sokkot kaptam annyira jó volt:D

    prisonbrakeezerarcúsarát meg egy dupla csövűvel agyonlőném.. de tutira mennék, egyszerre a két csövet lőném a burájába... de sorolhatnám még.. kisgyerek hihetetlen gyógyulása kb 1 nap alatt:D na 1 rész és szerencsére egy időre vége..

    Darabont nem véletlenül lépett le...
  • Wlanseraf
    #1343
    jah mert nem az ASAP-hoz van hanem jött belőle egy PROPER FQM.... én is örülök:)