12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • mascarun
    #1142
    Azon agyaltam hogy Daryl ugyanazokkal a nyilakkal öli a zombikat amikkel állatokra is vadászik. Itt akkor fel sem merül senkiben a fertőzésveszély.
  • tutituti
    #1141
    humiariból:
  • tutituti
    #1140
    most gyorsan meg is lestem 9gag-en mik vannak.hát egy kettőn felröhögtem:
    johnny walking dead
    walking the dead
  • tutituti
    #1139
    hatalmas:DDD
  • Narxis
    #1138
    hehe :DDD
  • Neoncsoves
    #1137
    ha ha
  • precision
    #1136
    Breaking Bad komédia?! :)

    "az munka" :)
  • G_ArchAngel #1135
    Jah, a The Prisoner volt AMC, sry
  • Attila8805
    #1134
    Prison Break?
    Az foxos volt.
  • G_ArchAngel #1133
    PB is AMC volt, nem? Az vegig porgott szinte. BBad pedig nekem inkabb kevesbe tragedia, mint komedia.
  • vass17
    #1132
    Így van, tipikus AMC sorozat, mint pl a Breaking Bad.
    Ezért nem kell meglepődni, hogy kicsit lassabb és drámaibb, mint az átlag, egy idő után úgyis beindulnak az események:)
  • G_ArchAngel #1131
    Amerikai farmok mar evtizedek ota szeleromuvekre vannak kotve, de amugy lehet aggregator.

    Nem kell ezen kattogni, zombik sincsenek:D
  • Sir Quno Jedi
    #1130
    Naja, csak az energia-megmaradás törvénye rájuk is igaz kéne legyen, Ha nem vesz magához energiát előbb-utóbb "leáll" a szervezete. Végülis ez nem mágia, így idővel a zombiknak is ki kell purcanniuk. Mivel jól bírják az éhezést, ez persze lehet hetek, vagy hónapok műve is.
  • Herold
    #1129
    Lehet, hogy a pincében van az aggregátor.
  • Narxis
    #1128
    Állatokat esznek. Ez kimaradt. :D
  • Narxis
    #1127
    Esznek ők, amúgy meg itt kár logikát keresni, a fellógatott zombi mióta nem ehetett? Vagy az amelyik az első részben volt és deréktól lefele hiányzott a teste és még úgyis vonszolta magát?

    Az áramon én is gondolkodtam, elvileg jöhet a vezetékeken is, nem törvényszerű, hogy el legyen vágva vagy minden szét legyen cseszve, mintha az iskolánál lett volna világítás, de nem vagyok benne biztos. Agregátor a semmi közepén, egy nagy területen körülkerített farmon nem sok zombit vonz.
  • precision
    #1126
    szerintem semmi gond nincs a sorozattal
    egyértelmű, hogy nem a 'halivudi' feelingre mentek rá a készítők, hanem a drámára...

    hahó, ez egy AMC sorozat, nem kell meglepődni :)

    jó azért belátom, hogy a színészek nem túl jók, gondolok itt a prison break -es doktornénire, de azon túl lehet lépni...

    tényleg életszagú az egész, ha belegondolok, hogy "egyik napról a másikra" ez történne valójában, akkor ezt a fajta emberi viselkedést nagyon is elképzelhetőnek tartom... gondolok itt a sok lelki sérültre, de gondolok az 'embertelen' Shane -re is...
  • desigo
    #1125
    Ha nem esznek a zombik akkor miért nem pusztulnak idővel éhen?

    Unalmas volt a rész (e03) nagyrésze de a vége azért ütött.
    A farmon honnan van áram?
    Ha agregátorról menne akkor a zaj vonzaná a zombikat is.
  • Narxis
    #1124
    eztv.it
  • G_ArchAngel #1123
    angol is jo?
  • buhajla
    #1122
    egy magyar oldalon de ott csak az 1évad van, igen kerestem interneten is de ezek szerint nem vagyok elég ügyes...(nem lenne egyszerűbb ha linkelnéd és kész mint hogy elkezded ezeket?:))


    ui: tudtam h ez lesz a válasz, de gondoltam egy próbát megér.....szint;)
  • stargatelost
    #1121
    Internetországban.

    (az első évadot hol nézted?)
  • buhajla
    #1120
    valaki tudna segíteni abban hogy hol tudom megnézni a 2. évad már meglévő részeit?:)(előre is köszönöm)
  • Wlanseraf
    #1119
    Félre ne értsetek én nem állandó hentet akarok.. de ez kicsit kezd sok lenni.. ha megnézem az útólsó két rész történéseit hát harmat gyenge..

    De a remény hal meg útóljára:) csak nem mennek le FS/TN szintre:)
  • hapi
    #1118
    sztem is egyre gyengébb!
  • Sir Quno Jedi
    #1117
    Nem is volt rossz kezdés, még ha kissé lagymatag is, a végére azért hozták a szokásost, remélhetőleg így megy felfelé.
  • Wlanseraf
    #1116
    Pff ez jó szar volt:((((( egyre gyengébb... sajnos.. max majd egyben megnézem.
  • Higany
    #1115
    Az a baj ezzel a sorozattal, hogy rövidek a részek. Tegnap megnéztem a második évad első három részét. Elég jók voltak, de már nagyon várom a folytatást...
  • artschi
    #1114
    "...s honnan látják, hogy valaki nem zombi?"

    Lásd e01s02 - Guts.
  • G_ArchAngel #1113
    Sajnos igen, tul sok sorozatot nezek es ez lehet kaszalva lesz nalam. Vagy majd a vegen ledaralom kis kepernyon.
  • zotja22
    #1112
    ez az évad eddig gyengus
  • sublimaze
    #1111
    Nekem kábé pont ezért tetszik igazán. Ettől olyan "életszerű"(hülye kifejezés ez egy zombis sztoriban :D) az egész. Egyébként a cselekmény szerintem épp elég eseménydús, ha úgy nézi az ember, hogy egy pillanat mennyi bonyodalmat szül meg, hogy hogyan fonódik össze a szereplők "sorsa".
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl. a kiscsaj eltűnése...
  • sublimaze
    #1110
    Ha lövésed sincs az egészről akkor mi alapján állapítod meg, hogy logikátlan? :D
  • Prof William
    #1109
    Lehet hogy felismerik a fajtársaikat és ha valaki már átváltozott akkor nem eszik. Ezzel az erővel a saját kezüket/lábukat is zabálhatnák.
  • Narxis
    #1108
    Szag alapján. Rothadó húst nem esznek.
  • Herold
    #1107
    Eleve baromság, hogy a zombik csak az egészségesek húsára vágynak. Miért nem egymást eszik? És honnan látják, hogy valaki nem zombi? Logikátlan az egész.
  • Freddycom
    #1106
    Azér' az fasza volt, h felakasztotta magát a fazon, nyilván bele is halt, de feléledt a gecije... :D

    Zombik egymást nem rágják ugye? Még emberi állapotában csócsálták meg a lábát.
  • tutituti
    #1105
    Telet várom én is benne,meg a képregényben már olyan szakállasak mint egy ősember,az remélem benne lesz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kislány dolog az engem is "idegesít".Otis-ért kár.Shane egy mocsokláda,de azért csípem a karakterét.Remélem a kinai srác most már több szerephez jut,gondolom lesz dugimugi ezzel az új csajjal,mert az meg kerülgeti mint rosseb
  • MagyaR
    #1104
    Még valami. Volt egy teaser még a 2. évad elkezdése előtt, ahol Shane futott nappal valami városos részen, s megbotlott, majd futott tovább. Kicsit később egy rakat zombi is megjelent, ahogy futnak utána :D.

    Vajon mikor lesz ez a rész? - mert a többi már mind volt!
  • MagyaR
    #1103
    Szntem is fasza rész volt. A gyerek meglövésével nincs semmi baj. A képregénybe is így volt, mondjuk más környezetben, de az mind1. A Shanes részekre meg, azért nem lehet azt mondani, hogy nem volt izgalmas most, mert én partam. Sejtettem, hogy az ablakból kiugrós résznél nem lesz könnyű dolga :D.

    Nekem inkább a kislány eltűnése b...a már az agyam. Azzal haladhatnának már végre. Ijj, amikor sétáltak éjjel az erdőben belegondoltam, hogy én hogy szarnék egy ilyen helyzetben :D. Eleve parás éjjel az erdőben sétálni, de egy zombi apokalipszis idején pláne az lehet :D.

    Az tetszik még ebben a sorozatban, hogy bár vannak kiszámítható részek benne, mint pl. az első részben, amikor a lakókocsiba a csaj után bement egy zombi és már ment kifele, tudtam, hogy a csaj leejt valamit :D. De amikor a gyerek abból a halott kezéből kivette a fejszét, ott viszont meglepett, hogy nem volt gebasz.

    Mostani részben is volt egy-két helyzet ahol lehetett volna valami, de mégsem lett. Ezért is tetszik ez a sorozat, mert nem lehet mindig tudni, hogy lesz-e valami para vagy sem.


    Amúgy azt várom, hogy tél legyen, mint a képregénybe. Az tök hangulatos lenne :).