12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • tutituti
    #982
    Egy kis érdekesség
  • tutituti
    #981
    azaz!!
  • mascarun
    #980
    Uaz még kevesebb! Pedig az úgy jön ki a szarból hogy csak na! xD
  • Wlanseraf
    #979
    Niva remek.. csak elég kevés van amcsiban:) meg kevés motyo fér bele:)
  • tutituti
    #978
    elakadást a városban értettem.
    ÉS ha ott elakadsz előbb utóbb beérnek.
    amúgy zombies topikban ezt jó hosszan kiveséztük.Ott is asszem a mobilitás győzött pedig voltak gépszörnyek amik ezer év nukleáris telet kibírnak:DD

    Amúgy lada niva:) az megy remekül terepen
  • Wlanseraf
    #977
    Ahamm remekül mennek terepen:)
    Én nem láttam hogy rettentő a zombik végsebessége:D
  • tutituti
    #976
    De azért kíváncsi vagyok,amikor a "csodás" HMMWV-vel kell manőverezni miközben lohol egy rakat zombi utánunk,ki mennyire bánná meg.
    Legyen gyors,és mozgékony fordulékony az autó.A legjobb ami a stake land-ben volt.Nem kell ide monstrum.De én pl egy transportert vagy valami dobozos autót vinnék.
  • Wlanseraf
    #975
    Több évig megmarad benne az üzemanyag...
    Érdekes a Hyundai is simán indult:D
    Érdekes mégis megállnak több mint egy napra.
    Hummel semmivel nem eszik többet mint egy ilyen amcsi lakó autó..

    De van egy előnye hogy van szembe veled 50 zombi kövér gáz és simán átmész rajtuk..

    Sajnos ezeket nem igazán lehet megmagyarázni.. ilyen és kész:)
  • tigeroo
    #974
    biztos hogy a rendező konzultált előtte valamiféle "világvége-szakértővel" és tuti hogy meg tudná válaszolni az összes miértet és hogyant amibe most itt belekötöttök. nem feltétlenül logikátlanság, azt sem tudjuk hogy mennyi időbe tellt míg a pánik végigsöpört az egész államban, a pilotból sem derült ki, kitudja mekkora fosztogatás volt, stb. azok az autók már hónapok óta állnak üresen a napnak/fagynak kitéve, kitudja hogy a kerekük hogy engedett le stb. meg ugye folyton mozgásban kell lenniük, hiszen körülöttük x méteres körzetben legalább 1 zombi állandóan van, ha zajt csapnak csak szépen lassan bezárják maguk körül a meneküléshez szükséges szabad utat. (folyamatosan kerítik őket körbe ha nagy hangot csapnak mint mondjuk a nagyvárosban)

    mondjuk azzal a rohadt lakókocsival állandóan baj volt azt lecserélhették volna simán. humvee? könyörgöm, adsz neki egy kövér gázt és 5litert felszlopázik rögtön... nemhiszem hogy azzal beljebb lennének ha naponta tankolni kellene
  • mascarun
    #973
    Ezeket nem fogjuk megtudni hogy milyen megfontolásból választották.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Képregény szerint csak a lakókocsival mennek és kézzel zúzzák le az útról a kocsikat!
  • berczely
    #972
    Nem hogy fognának egy frankó kisbuszt 9 személyest (beférnének mindannyian?) azt mennének azzal!
  • Wlanseraf
    #971
    Mindegy is, jó a sorozat de nem kéne agyon vágni ilyen lehetetlen baromságokkal...

    Amivel tologatják a roncsokat az a régi szar.. valszeg van benne egy 6-7 ezres motor, karbival... na az ennyit eszik mint egy tank:))))))) tényleg az a fasza választás..
  • berczely
    #970
    Amúgy a szamuráj kardos témára visszatekintve: Talált a gyerek egy szép adag bozótvágót, baltát amit remélem ügyesen fognak majd használni!
  • Wlanseraf
    #969
    Lehet ezt sikamikálni mindenfele de ez egy baromság benne....
  • berczely
    #968
    Hmm igazad van, de akkor szinte "minden" kocsinak fullos a tankja hisz alig jutottak el valameddig az otthonuktól vagy a benzinkúttól.(Lásd: Az autópályás dugó)
  • mascarun
    #967
    ha azt nézzük hogy kitör egy ilyen szar és te autóval akarsz menekülni/túlélni akkor lehet amíg tudsz elmész tankolni. És valószínűleg nem csak te vagy én fogunk így gondolkodni! És ezek a kutak nem kifogyhatatlanok.
  • Wlanseraf
    #966
    Igen több ezer elhagyott autó + több ezer benzinkút .. és nincs nyál:DDDD
  • berczely
    #965
    A benzinkutak meg gondolom kiapadtak, kiszáradtak? :D
  • mascarun
    #964
    Feltéve hogy van mit bele tankolni!
    Bár amennyi elhagyott autó volt szanaszét lehet honnan kiszívni az üzemanyagot.
  • Malakai
    #963
    A humvee-nak annyira nem rosszak az adatai papíron 17 liter durván százon, gyakorlatban viszont teljesen eltérő eredmények is kijönnek, ennek simán lehet a duplája, vagy mégtöbb. A tankja majdnem 95 lityós, tehát azért fér bele.
  • mascarun
    #962
    Humvee takarékosabb mint az elődje. Ha jól tudom ezért is hagyták abba a Hummer gyártását.
  • Narxis
    #961
    Katonai cuccok takarékosak, nem?
  • Punker
    #960
    biztos messzire jutnál vele a folyamatos üzemanyag hiány közepén :)
  • Wlanseraf
    #959
    Németeké romlott:) de javult a Citroen is:)
    Na hagyjuk mert mindenki máshogy érti:) Én maradnék egy katonai Humviban ha zombiznék:) más mehet tőlem Dacia Logan-al:D
  • G_ArchAngel #958
    A Citroen pont az, aminek a megbizhatosaga latvanyosan javult.

    Vagy a nemet autoke romlott sokat?:)
  • Prof William
    #957
    Ha szamurájkardos akciózást akartok akkor ajánlom a Highschool of the Dead c. sorozatot.

    http://zombiebuzi.freeblog.hu/archives/2010/07/28/High_School_of_the_Dead_2010/

    A Walkingban tényleg nem használják ki az "elhagyatott világ" nyújtotta lehetőségeket. Elég lenne csak 1 nagyobb boltot kipakolunk és akkor nem kellene hónapszámra halat enniük hanem lenne kaja. Még ha csak konzerv is.
  • Wlanseraf
    #956
    Bazze Crassus:) nem azt mondtam hogy egy Citroent vigyenek magukkal:))
  • [HUN]Crassus
    #955
    ha autójavítással foglalkozol akkor azzal is tisztában lehetsz,hogy míg egy 1973-as lakóautót egy kalapáccsal meg egy rollni szigetelő szalaggal is megjavítassz addig pl. egy 2010-es Audihoz-hoz egy 6 db számítógépből álló szerverpark meg steril mikroszkópos laboratórium kell:P:D
  • polluxware
    #954
    de nem minden 5.ik autó humvíí volt ...

    fegyver egy dolog.. ha eddig nézted, gondlom lejött hogy a "csendben" operálás hasznosabb

    szamurájkard az tényleg jól jönne nekik

  • Wlanseraf
    #953
    Autójavítással foglalkozom valamit értek hozzá:)

    Nekem pl egy Hummmer vs 1973-as lakóautó versenyből a humvi nyerne:D
  • Wlanseraf
    #952
    Sokkal!!! nem kell szerelni:) pl Humvi:)

    Tök jó hogy szétmegy a hűtő mikor jön 57 zombi:D

    Értem ha nincs hangtompító akkor inkább nem kell rendes fegyver:D

    khmm jó sok idő kell egy műanyag tankból kiszedni a nyálat, nem kell azt fúrni:)

    Nekem az egész rész alatt az járt a fejembe mekkora isten lenne egy szamurájkard:)
  • polluxware
    #951
    ezzel nem menteni akarom a story-t csak háááát...

    azért nem minden úgy műkszik a világban, mint a GTA4-ben
  • polluxware
    #950
    az úton elhagyott (fene tudja mikor elindított) shájni új autó mennyivel megbízhatóbb?

    láttál már új autót 50km után "szervíz hibát" kiírni?

    szted melyik megbízhatóbb? egy régi szar, amit tudsz szerelni, nem mellesleg a régi szarokkal (amcsi) 6x összevered az újabb autókat üzemórában

    -m16/m4
    és? inkább keresnének hangtompítós cuccot -> black market -> ergó halott ötlet

    hangos.. és egyébként se tudnák hasznosítani

    -1545564854 autó
    láttál már modernebb kocsi üzemenyag betöltő csövét? általában van bennük egy fémháló ami pont megakadályozza hogy kilopd belőle a benzint..

    fúrni... háááát

    idő van rá bőven;)



  • Prof William
    #949
    De legalább a dugóhoz érve eszükbe jut hogy feltöltsék a dolgaikat egy kicsit.
    Az öreg fogalmazott jól.

    -Itt vagyunk a semmi közepén...
    - Na jó ezt visszavonom...
  • Wlanseraf
    #948
    Nekem nagyon bejött az első évad.. meg szó szó ez is..
    De a logikai bukfencek agyon basszák.. amit már más is említett..

    Régi fostalicska verdákkal mennek..nálunk is elég sok kereskedés van szerintem amcsiban még több:) inkább használnék egy megbízható autót mint egy régi szart...

    Tankok állnak mindenhol az út szélén nekik meg van egy shoti+puska lol:) biztos a zombik összegyűjtötték az M16/M4 fegyvereket:)

    Nincs benzin:DDDDDD amikor az elején jönek ki a városból mennyi autó mellett jönnek el 12345 vagy 465756??? tudom nem ezt kell nézni de kurva zavaró...

    stb stb
  • csubakkamuki
    #947
    Én imádom ezt a sorozatot, de még nem tudtam magam rávenni, hogy megnézzem az első két részt.. :D :S
  • mascarun
    #946
    Nem nekem kell cimbi...
    Olvass vissza rendesen.
  • Jim Morrison
    #945
    Olyan kell amit nem tudsz simán leszedni? :-D
  • mascarun
    #944
    Azt simán le bírom szedni ha van HL2 vagy valamelyik episode-om Steam-en.
    Sőt nagyon sok mod van hozzá.
  • kissssss
    #943
    mindenféleképpen próbáld ki a zombie panic: source hl2 modot :-DD ebben a modban tényleg a túlélésért kell küzdeni.