12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Prof William
    #1222
    Shanunnál a "Shaun of the dead" -film re gondoltam. Ott tudna Szárá nagyon elvegyülni a holtak között. Ott volt egy hasonló jelenet...
  • mascarun
    #1221
    Ne baszogasd! Lehet ő egy alternatív dimenzióban nézi! xD
  • Fenrir
    #1220
    Nem kötözködésképpen, de:

    Angela - Andrea
    Shaun - Shane
  • mascarun
    #1219
    Kb az egyetlen. :)
  • Malakai
    #1218
    Daryl mondjuk kimondottan jó adalék lett. :)
  • mascarun
    #1217
    Az a baj hogy még csak azt sem mondhatom hogy nem fog mert nagyon nem követik már a képregény vonalát. Sok minden egész másképp alakul mint ott.
    Van aki meghal van aki épp hogy tovább él van aki nem szerepel benne vagy pont hogy a fene se tudja honnét húzták elő...
    Nem tudom a képregényírónak van e beleszólása az eseményekbe.
  • Prof William
    #1216
    Sztem hamarosan úgyis meghal és élőhalott lesz és most arra gyúr. :)

    A Shaun féle "vegyüljünk el a zombik között" tervben tuti helye lenne.
  • mascarun
    #1215
    Mert van neki? :O
  • Prof William
    #1214
    Miközben teljes színészi repertoárját megcsillogtatná. :)
  • Jim Morrison
    #1213
    hallod az izgi lenne
  • Kaplan
    #1212
    :DDDDDDDD

    Komolyan már olyan dolgokon tudtok fennakadni, hogy az hihetetlen. Így is vontatott a sorozat, most nézzük négy percig amíg prájzonbrékszárá ül és nézi a teszet, hogy pozitív lett-e? :D
  • Narxis
    #1211
    Jó hát most nem fognak egy hugyos terhességi tesztet mutogatni. :DD
  • mascarun
    #1210
    Én egyébként azt nem értettem a terhességi tesztnél hogy ugye álánátúr rápisil és hogy utána nem kellett volna húgytól fényesnek lennie vagy csillognia? A másik meg hogy ezeknek a cuccoknak is kell pár perc vagy egyből kinyomja hogy mi az ábra?
  • Narxis
    #1209
    Simán el tudom képzelni. :D Ugye ő azt is mondta, hogy szentül hiszi, hogy ez a zombiapokalipszis csak átmeneti és a természet csak "kiegyenlíti" a viszonyokat, túl fogja élni az emberiség ahogy a pestist vagy a spanyol náthát is.
  • Prof William
    #1208
    Az öreg valszeg még zombiapokalipszis idején is fehér, tiszta életű és katolikus férjet akar majd az párjának.
  • Narxis
    #1207
    Úgy emlékszem azt mondta a csaj, hogy 5 kút van a farmon, ebből 2-ből jön a házba víz, másik 3-ból az állatokat itatják, de embereknek is jó az a víz. A zombi szerintem abba esett bele amelyikből az állatokat itatták. De még így is maradt 4 kút.
  • Herold
    #1206
    Fúrt kutakból.
  • G_ArchAngel #1205
    Vizuk most honnan lesz/van a hazban eloknek?
  • Narxis
    #1204
    Nagyon vallásos a fickó + mikor visszajöttek a lányával akkor mondta egyből a csaj, hogy nem történt semmi. Persze ezt érthette a zombikra is, de nekem nagyon gyanús volt, hogy nem-e az atyai szigor miatt mondta.

    Amúgy meg úgyse maradhatnak egy helyen mert akkor be is lehetne fejezni a sorozatot. Tuti továbbállnak, így vagy úgy...csak idő kérdése.
  • DeerHunter01
    #1203
    miért mi van abba, hogy meghúzta? :D
  • Narxis
    #1202
    Igen, de lehet, hogy hajlandó lenne befogadni őket, csak aztán majd megtudja ezt a patika kufirc dolgot.
  • precision
    #1201
    már eddig is el akarta őket küldeni... csak a sheriff kikunyizta, hogy gondolja át a dolgot
  • Narxis
    #1200
    Lehet írtam már de szerintem nemsokára elküldi őket az öreg és azért mert megtudja, hogy az ázsia megfarkalta a fogadott(?) lányát.

    De ez csak az én elméletem, elvileg mindenképp tovább állnak még a szünet előtt...
  • Jim Morrison
    #1199
  • kissssss
    #1198
    XD
  • precision
    #1197
    True story! :) Shane is for president!
  • Narxis
    #1196
    :DDD
  • tigeroo
    #1195
  • tigeroo
    #1194
    jó ez, most menedékben vannak, mi történjen könyörgöm? örülök neki hogy legalább mostmár kezd mélyülni ez a rilésönsip dolog a szereplők között, nem az a klikkesedés van mint az első részben.

    az a daryl gyerek ér valamit, a többi tajgetosz pozitív.

    a kutas résznél meg majdnem kikapcsoltam, oké hogy kell valami izgulós jelenet, de ne ilyen logikátlanságra épüljön már omg (10 emberből szerintem 8 valami hurok ledobására gondolt volna mint problémamegoldás), kár átmenni jackassbe a zombiapokalipszis idején...

    végén az egyarcú nőcikénken meg komolyan beszartam, hát még pisilés közben is UGYAN AZT a kurva értetlen fejet vágja!!!!!
  • Frosty01
    #1193
    sajna igazad van. én a seriff helyében őt lőném le elsőnek, annyira idegesítő. és még idegesítőbb hogy folyton azt hallani hogy ő mennyire szereti őket meg blablabla
  • G_ArchAngel #1192
    Ellenben a The Death Valley-bol mindket rendornot barmikor, akarhanyszor. Zombit is nagyobb hatasfokkal irtanak:)
  • Hoz_Hun
    #1191
    Prizonbrékszárá csúnya is játszani sem tud, ebben asszem mind egyetértünk.

    Remélem megrágják a zombik. Bár egy lefejezést már túlélt az ominózus PB sorozatban, miért itt halna meg.
  • Kosadzk1
    #1190
    lori = prizonbrékszárá és kb egy anorexiás ribanc, ami illik is a szerepéhez de nem jó nő.
    andera meg nem rossz de már elég öreg, az új csaj asszem meggie, egész jó
  • Prof William
    #1189
    Angela tényleg nem rossz csak a szerepe szerinti megkeseredett elgyötört stílusa miatt nem kezdenék vele. Bár ha már éppen ránk törnék az ajtót a zombik akkor szóba jöhet egy búcsúszex.

    Prizonbrékszárá-hoz meg annyit hogy nem csúnya csak csak mint ahogy lentebb leírták van valami játékában amitől kinylík az ember zsebében a bicska. Más meg nem. :)

    A magas homlok nem baj mert az pl engem nem zavarna + ha megzombul még célozni sem kelne annyira a fejlövéshez szóval tiszta haszon.
  • Narxis
    #1188
    Az szép, nem néztem annyinak. 35-nek max.
  • mascarun
    #1187
    Azért Andrea se rossz nő. (Az őt alakító szinésznő már 42 éves. )
  • [HUN]Crassus
    #1186
    a tenyérbemászó nem azért van,mert csúnya lenne:P pusztán a grimaszai a mimikája teszi....ha mosolyogni tudna megtuknám:D
  • ffxi
    #1185
    Én a hatalmas homlokától félek. Az egy leszállópálya.
  • kissssss
    #1184
    tehát akkor mégis csak csúnya. :-D
  • Prof William
    #1183
    Látszik hogy ZombiApokalipszis van mert a jócsajok is mind oda...

    Ott van Lori aki max egy alapos sminkelés után tűnhet közepes csajnak.

    Angela vagy ki aki inkább kemény nők táborát erősíti.

    Az új prizonbrékszáráról meg már nem is beszélve...

    Nem azért de jó pár lányt/nőt ismerek aki smink nélkül is nagyon csinosan néznek ki akár még a világvége közben is.