12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Kasadya
    #2302
    jaja a fejetlenség volt a rendezői elképzelés,de egy béna burleszk lett belőle.....sry tudom,hogy nagyon negativ vagyok,de ez az évad kiütött:S
  • Kexii
    #2301
    Öt: vannak mellékszereplők, akiket ki kell írni. És hát ez a Bobby gyerek nem volt egy túl fontos figura ezért nem is törték magukat a rendezők, hogy egy 1 órás csata után nyirják ki. Egyszerűen odadobták mint a csontot. ennyi.
  • böröczk
    #2300
    Amúgy honnan veszitek, hogy fejlövés volt? Bár a shotival nem nagyon kellett célozni, egy: egy repesz okozta fejsérüléstől is megpusztulhatott a walker
    kettő: nem biztos, hogy meghalt végleg, csak a nagy ütődéstől összeesett, akár mellkason is találhatta. Egy shoti lövés még egy bruszvilisznek se túl kellemes.
    Három: csak szőrszőlhasogattok.
    Négy: a fejetlenség meg pont hogy odaillő volt, és szükségszerű, reális, hihető.
  • Kasadya
    #2299
    nah végre jönnek a lehuzó kommentek is.....véleményem szerint is az "epikus" nak szánt farmos jelenet a sorozattörténelem legszánalmasabb jelenete volt......keringtek mint gólya*** a levegőben és minden össze-vissza leadott lövés headshot volt....a lakóautós rész is valami kegyetlen módon elbaszott volt....KINYITJA b+ az Ajtót úgy,hogy a kocsi körül sacc/kb 139 Zombi van.....szánalom,rákapaszkodnak a lakókocsi tetéjére és a sibedán keresztül bemásznak azt hali,de neeeeem kinyitja az ajtót az okos gyerek.....pocsék rendezés
  • tigeroo
    #2298
    ezzel a marketinggel tuti sikere lenne :)
  • Kexii
    #2297
    A játékban úgy lesz mint a Mátrixban: Morpheus tartja Lorit és Carlt és döntsd el melyiket nyírod ki. Persze utána a másikat is kinyírhatod...
  • mascarun
    #2296
    Egy másik Trailer + némi infó!

    Walking Dead Game

  • mascarun
    #2295
    Be is baszna hogyha ők is átváltoznának. Akkor gondolom ennyi esélyük se lenne.
    Bár ha belegondolsz mindenki ott sza*ná össze magát a röhögéstől ha botladozna neked egy zsiráf vagy valami miközben Lori sikoltozna.
    Emlékeztek a "Sivatagi Show " című természetfilmre? Abból lennének bevágások ahogy az állatok lerészegedtek az erjedt gyümölcstől és botladoznak össze-vissza. xD
  • Láma!
    #2294
    lehet hogy állatokra nem hat a virus :)
  • kommersz
    #2293


    masodikat linkben:D



    Egyebkent Resident Evil Outbreak.
  • böröczk
    #2292
    Ezt pont én írtam pár hozzászólással lejjebb, hogy nincsenek állatok.
  • Seth
    #2291
    Értem

    Amúgy csak én hiányolok egy pár zombi állatot vagy madarat ? :D
  • böröczk
    #2290
    Egyébként már abban a részben vígan vagdosták magukat ugyanazzal a késsel, amivel a walkereket ölték le előtte.
  • böröczk
    #2289
    Pontosan így mondta :D
    Nekem amúgy az nem fér össze, hogy a zombiharapás után lévő lázas, vérköpködős fever miképp függ össze a természetes halált követő bezombulással.
    Merthogy ugye mindkét végeredménye ugyanaz.
    Nyilván, ha egyik nem létezne, akkor nem lenne, miért tartsanak ennyire a walkerektől, már azon kívül, hogy darabokra tépik az élőket, legalább a harapástól-karcolástól nem kellene rettegniük ugyebár.
  • DeerHunter01
    #2288
    Persze vágom, hogy mind fertőzöttek, csak azt mondtam, hogy az is lehetett a kiváltó oka a dolognak :D
    A végeredmény ugyanaz.
  • Seth
    #2287
    Azért változott át,mert igazából már mind fertőzöttek. Csak hogy beüssön a zombulás,ahhoz előbb le kell állnia az agynak.A "visszatérés" meg 2-3 perctől 8 óráig bekövetkezhet, ha jól emlékszem ennyit mondott a doki az 1. évad végén.
  • DeerHunter01
    #2286
    Amúgy az is megfordult a fejemben még az előző résszel kapcsolatban, hogy Shane azért is változhatott át, mert Rick a "zombiölő" késsel szúrta le, azon meg gondolom volt egy kis trutyi :D
    Az azelőtti részben volt az asszem, mikor vitték Randallt arra a helyre és a kerítésnél álltak, hogy a zombikat leszúrták lőszerspórolás gyanánt.
  • kissssss
    #2285
    :-DDDDDD
  • Steve Downie
    #2284
    Az öregből azonnal mém lett :D
  • böröczk
    #2283
    Jól tudod.
  • sata75
    #2282
    úgy tudom már az utolsó néhány részt is ez az "új" író stáb követte el.
    de el kell ismerni azért felpörgették kicsit na...:)
  • szucsy89
    #2281
    Új író stáb lesz? Vagy ezt csak úgy mondtad?
  • Fenrir
    #2280
    A logikai hibák az egy dolog, de számomra egy csomó helyzet annyira hiteltelen, hogy az már fáj. Szerintem épeszű ember nem tenne ilyet az adott szereplő helyzetében, lásd #2201.
  • Béka Benő
    #2279

    Ez az évadzáró finálé elég hitvány volt !
    A Hersel-farmos támadásnak nem volt egyetlen értékelhető momentuma sem ! Teljes katasztrófa ! Remélem az új írócsapat/stáb összekapja magát őszre !
    ...és miért kell minden részben (méretes) logikai hibákat elkövetni ?
  • Prof William
    #2278
    Az a kövel verés sztem nem lehetett több, mint valami ösztönös cselekedet. Esetleg éppen a kezében maradt stb...

    Nem tudom miért amúgy de a katanás csóka/csaj ? a két megláncolt zobbancsal nekem eléggé zs-kategóriás érzést keltett. Kicsit mintha valami Asylium filmbe csöppentem volna.
  • böröczk
    #2277
    A képregény szerint, nem én találtam ki.
    Persze, hogy nincs eszük, bár ha kővel verik be a kirakatablakokat..
    Meg nem tudom mennyire érdekli őket, ha társaikat kínozzák.
  • Prof William
    #2276
    "és mint elrettentő példa a többi walker számára, hordozza magával őket. "

    Nem hiszem hogy lenne a Walkereknek annyi eszük hogy ezt felfogják.
  • kissssss
    #2275
    álmodj királylány.
  • JethroHUN
    #2274
    Jaja, és az lesz a feladat, hogy a többieket minél veszélyesebb helyzetbe sodort
  • böröczk
    #2273
    Szerintem kizárólag őket irányíthatod majd tps nézetben.
  • Steve Downie
    #2272
  • precision
    #2271
    remélem fejbe lehet benne lőni Lorit és Carlt...
  • RatBaG #2270
  • Kaplan
    #2269
    Nekem hiányérzetem van. Eddig védtem a sorozatot, mert tetszett a drámázás. Úgy érzem egy kicsit elkapkodták ezt az epikus harcot. Az, hogy mindenki össze-vissza rohangált autóval körbe-körbe majd tényleg boldog-boldogtalan 100%-os pontossággal osztotta a headshotokat. Szerintem bántóan nagy pofátlanság volt. Viszont Rick karakterfejlődése nagyon tetszik, a családot pedig tényleg jó lenne ha már megcsócsálná valami baszott zombi, de tőlem elmehetnek a félelemtől álmukban is. (Ahogy a World War Z-ben le van írva, hogy rengeteg ember feladta a küzdelmet álmában.) Én már régóta tervezem, hogy elkezdem a képregényeket és az első három kötet már elérhető magyarul is!

    Minden esetre talán egy kicsit hatásosabb és összeszedettebb részt vártam így szezonzárónak. Egy picit katyvasz volt, nálam a múltkori rész volt az évad csúcspontja. Sajnos a sorozat különböző események megmagyarázásban vagy az okok felkutatásában tényleg nem brillírozik. Viszont a karakterfejlődés rendben van majdnem minden téren! :)
  • Steve Downie
    #2268
    lol
  • w77d
    #2267
    megtettem... nem kellett volna, bár így is elég ütős karakter lesz :D
  • Fenrir
    #2266
    :D
  • böröczk
    #2265
    Vissza ne olvass
  • w77d
    #2264
    most fejeztem be a szezonzárót.. háát gyerekek ez baszott nagyot ütött! Ha a rendező tud ilyet is, akkor eddig hol volt, vagy mit csinált? Magasan az eddigi legjobb rész volt mindkét évadot figyelembe véve. Arra leszek kíváncsi, hogy a csukjás az kicsoda, na meg miért hord pórázon magával két zombit :D
  • böröczk
    #2263
    +1

    zárjuk már le ezt, tényleg nem kellett volna írni itt pár hozzászólásban, hogy börtön, én amúgy a szögesdrótot észre se vettem, sőt, baromi sötét volt a kép, és a minőség se volt top.