12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • sata75
    #2342
    oh.. ezt nem tudni:( szégyen
  • precision
    #2341
    Prison Break
  • sata75
    #2340
    buta vagyok és primitív, de mi az a PB?
  • precision
    #2339
    mert ott kis ex-drogos befeléfordulós volt, tizedennyit pofázott és tizedennyit volt a képernyőn, ráadásul még Scofieldnek is segített ugye, szal voltak értelmes cselekedetei, volt haszna a karakterének
  • Balázs 17
    #2338
    PB első évadjában én tökre bírtam, aztán utána már nem annyira:)
  • precision
    #2337
    ja meg ugye hogy nincs elmosogatva meg levasalva a ruha, abból is balhét kell rendezni :)

    amúgy régóta emlékszem ennyire idegesítő karakterre, nem csak sorozatban hanem mozifilmben is akár
  • precision
    #2336
    szerintem azért a Shane-Lori kapcsolat szempontjából volt jelentősége
    Rick ugye megint 'sehol', Shane menti meg, happy van, aztán hazudik neki, nincs happy, rájön, hogy mégis ez volt a helyes, megint happy van

    de amúgy Lori az egész két teljes évad alatt ezt csinálja, ide-oda vándorol a puncijával mert egy igazi ordas taplóképű ribanc :)
  • Prof William
    #2335
    Nem hiszem hogy ráfanyalodtak volna.
  • precision
    #2334
    nem csak 'már' hanem 'mindig' is voltak ilyen képességeik a zombiknak

    nem élnek, mégis mennek, az agyukon kívül akárhol lőheted őket, nem igazán érdekli őket... ezek után az hogy erősek meg kitartóak szerintem csak apróság
  • Herold
    #2333
    Pont ez jutott nekem is eszembe. Nem lehettek olyan messze a farmtól a végén, nem igaz, hogy Hershel családja nem tudott arról a létesítményről.
  • böröczk
    #2332
    +tegyük hozzá estére értek a (ha már kimondjuk :D) börtönhöz.
  • Herold
    #2331
    Mondom én, hogy ezeknek a zombiknak már szuperképességeik vannak. Sosem fáradnak el, képtelenség őket lefutni, erősebbek mint az élő ember, és még az éhezést is jól bírják.
  • RatBaG #2330
    10 km?
    hajnal volt mire kiverekedték magukat a farmról, kicsit később összeszedték egymást az autópályán, aztán kb amíg világos volt, mentek a kocsikkal. azért elég nagy távolságot megtehettek aznap.
  • Béka Benő
    #2329
    Az addig oké, hogy lett is zombie action, de maga az egész eset azért teljesen felesleges !
    Nem adott semmit a évad második feléhez.
    Már attól féltem, hogy Shopia után Lori is keresni kell majd.
    Talán, ha a rablóbanda megtalálta volna Lorit a felborult autóban, na akkor érdekesen alakultak volna a dolgok...
  • Kasadya
    #2328
    számolja meg valaki a lövéseket,mert aztmondjátok kamuztam az 51-el:D
  • kommersz
    #2327
    Amugy ezt is csak azert raktak bele,hogy legyen kis zombie action.
  • szucsy89
    #2326
    Ja, akkor ez az új stáb borította fel Lorit a tök egyenes úton, követte el a logikátlan Carl - mocsárzombi szálat, a Shane együgyű kicsalogatását, Hershell 50 lövését egyhuzamban, az epikusnak szánt de gagyin megvalósított farm-lerohanást... éééééértem :D

    A 3. évadot is ez a stáb fogja csinálni?
  • Kexii
    #2325
    A zombi haver megtett mindent... még a kocsi elé is ugrott. de Lori még ahhoz is hülye hogy meghaljon.
  • Béka Benő
    #2324
    Ja az akkora Epic Fail !
    Nyílegyenes úton térképet nézeget vezetés közben.
  • Prof William
    #2323
    Végül is jó útviszonyok alatt már 2-3 óra alatt is meg lehet tenni 2-300 kilométert szóval akár teljesen máshol is lehet a börtön.
  • sata75
    #2322
    ízlések és pofonok:)
  • Béka Benő
    #2321
    Felpörgettéééék ???
    Gyakorlatilag az évad második felében csak ott dekkoltak a farmon !
    ..és semmi értékelhető dolog nem történt.
  • Andr0
    #2320
    Lori... pff az akkora FATAL error volt... még most sem nagyon tudom felfogni:D
  • Béka Benő
    #2319
    Már a 2. évad második felét (8.-13. rész) ez a ötlettelen banda követte el !
    Olyan is lett...
  • Kexii
    #2318
    hihetetlen, hogy 0 tehetséggel is mekkora sztár lehet valakiből :D
  • Rowlend
    #2317
    :D:D
  • Kexii
    #2316
    Igaz ez előfordulhat. Mondjuk én hülye... nem hogy megköszönném, hogy nem csináltak egy részt ahol csak vezetnek és vezetnek és vezetnek. Aztán Lori felborul. ja igen. a második fele megtörtént.
  • Steve Downie
    #2315
    Hát itt tényleg úgy mutatták, hogy ott van a közelben, de a képregényben "few hours drive"-ot ír, szerintem csak az unalmas utazás átugrásáról van szó, pont mikor Hershel fater reloadjait nem mutatták 50 headshot között :)
  • szucsy89
    #2314
    És ha tudta volna akkor mi lett volna?
  • Kexii
    #2313
    Lehet, hogy ez megint szőrszálhasogatásnak tűnik majd de Herhsel komolyan nem vágta, hogy a farmjától kb 10km-re van egy k@rva nagy börtön? Mert ahogy én néztem a vége felé az utazásos jeleneteket az a főút nincs túl messze... de lehet tévedek
  • Steve Downie
    #2312
    Erre biztosan el fogok kocsikázni :D Micsoda látvány lehet, ahogy (remélhetőleg) több száz zombinak öltözött alak végigvonul Debrecen főutcáján :D

  • Prof William
    #2311
    Ha csak az a kiélt feje zavarna akkor meg sem mukkannék mert ha mellette olyan alakítást nyújtana, hogy beszabehu akkor ez semmit sem számítana. De hogy a tapló feje mellé a szinészi kvalitásai is enyhén a béka hátsó fele alatt vannak az már igazán baj.
  • Kasadya
    #2310
    "szegény" szinésznő annyi savat kap,hogy még:D arról nem tehet csóri,hogy 100 emberből 95-nek unszimpatikus ,de legalább lenne mellé kurvajó szinésznő,de nem b+ még az se!:D
  • Prof William
    #2309
    Lori csak engem emlékeztet valami kiégett útszéli kxxxvára?

    Tudom én hogy zombiapoklaipszis idején nem szokás sminkelni de pl Glen csaja smink nélkül is jól néz ki és még az exklislány anyjának is egész kellemes arca van.

    Olyan nehéz lett volna Lori szerepére is egy kissé természetesen jobban kinéző csajt keresni?
    Szegény Shane nagyon ki lehetett éhezve amikor ráfanyalodott.
  • Kasadya
    #2308
    a dráma az oké,de nagyon szar szereplőket találtak rá,hogy átéreztessék velünk ez a bibi......


    DIE LORI DIE!
  • böröczk
    #2307
    + nyilván hatásosabb lenne több tehetséges színésszel, akik alakítása szerintem így is kiemelkedő: Shane, Rick, Andrea, Daryll, talán még Carol, bár ő elég bárgyú, valamint Glenn, Maggie, Hershell, és még a kis szőke lány is, akinek sajnos nem jut eszembe a neve. -.-"
    Azt pedig tudjuk, kik rontanak a színvonalon.
    Egyébként érdemes újra megtekinteni az első évad azon epizódját és részét, amikor Rick megérkezik a táborba, és megfigyelni Lori azon tekintetét, amit a hallottnak hitt férje megpillantásakor produkál a zombiapokalipszis idején.
  • böröczk
    #2306
    Mert ennek a sorozatnak nem is az agyatlan zombihentelés a fő célja.
    Témája a posztapokaliptikus dráma, és azért is van benne ennyi, sokak által rühellt "duma", amit tény, hogy nem a legjobban kiviteleztek, képregényben jobb.
    Egyébként nekem épp ezért tetszik, bár én szeretem az agyatlan hentelést is, ez azért kedvemre valóbb.
    Hasonló kategória, és aki szereti, annak ajánlom Stephen King The Mist című novelláját, valamint az alapján készült filmet, amit szintén Frank Darabont rendezett. : ) 2007-es, készült több The Mist adaptáció is, nehogy keverjétek, mert azok rémesek, ja és szigorúan eredeti nyelven nézendő.
  • vixo
    #2305
  • Kexii
    #2304
    lehet tényleg kicsit összecsapták. De az évad nekem amúgy bejött. Nekem a zombifilmek a kedvenc műfajom és valahogy bejött, hogy végre nem csak a hentelés megy állandóan. Végig ott volt a történet mögött a zombi vonal de mégis kapunk egy olyan történetet és magyarázatot a zombulásra amit eddig én csak a Resindent Evil-ben láttam. Szerintem eltalálták.
  • Kasadya
    #2303
    jó,de "normálisan" is ki lehetett volna nyirni nem úgy ,hogy verem a fejem a falba a jelenet alatt....