12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Panzeradler #2382
    Azis lehet, hogy a zombikban van olyan anyag, ami feléleszti a vírust az elő emberben. Mondjuk annyi magyarázott lehetne kitalálni.
  • Kaplan
    #2381
    A Resident Evil sorozatban a T-vírus például arra szolgált, hogy a halál beállta után a sejteket regenerálja, a motorikus funkciókat újra beindítsa. Ott is terjedt a levegőben egy ideig. Szóval az élő emberre semmilyen hatása nincs amíg a vírus el nem kezdhet kibontakozni. Ez pedig akkor igaz csak ha valaki meghal, természetes halállal. A harapás az más dolog, szerintem ilyen esetben valaki vagy magába a harapásba hal bele, vagy a kórokozókba amik kedves zombitársaink szájában lakoznak. Talán ez lenne a legracionálisabb magyarázat.

    Viszont ezen kiakadni, hogy nem mondta el tényleg teljesen baromság. A gondolatmenetemet lekövetve semmilyen hatással nincsen rájuk.
  • hdmi
    #2380
    Mondjuk szerintem itt is van egy logikai bukfenc, mert hogy ha mindenkiben benne van, akkor miért kell megvárni, hogy egy walker megharapja, hogy walkerré változzon az illető.
  • Prof William
    #2379
    Ez éppenhogy fura-. Mert pl az első évadban kapott valami felületes harapást az eggyik pali és szépen el is kezdett egyre betegebb lenni. Akkor azt mi okozta ha nem kór? Simán vérfertőzést kapott? Ebben az esetben a zombulás kezdeti napjaiban lazán antibiotikummal meg lehet menteni a beteg embereket?

    Ezt nem hiszem...

    Mellesleg sztem a legelején nem volt ott az emberekben a kór de mivel most már full zombivilág van szépen elkaphatta mindenki, mondjuk belélegzés útján.
  • Deleter14
    #2378
    The Walking Dead Video Game. Első 13 perc a játékból.
  • Fenrir
    #2377
    Akkor lenne állat a sorozat ha az lett volna, hogy a kór szépen-lassan elemészti az embert és pár hónap után az egészséges is zombivá változik :)
  • WalkingBarney
    #2376
    Igen. És a kedvencem, hogy mennyire kiakadtak Rickre hogy nem mondta el. Miért bazzeg mit tudsz ellene tenni hogyha tudod?
  • Fenrir
    #2375
    A lényeg, hogy mindenkiben benne van ez a kór, ha természetes halállal halsz meg akkor is zombiként fogsz felkelni, nem kell hozzá, hogy megcsócsáljanak.
  • hdmi
    #2374
    Ezt az „everybody’s infected” szöveget hogy kell érteni? Mert addig világos, hogy ha meghal valaki, akkor a halála után walker lesz (ha nem volt fejsérülése). De ez hogyan befolyásolja az élő embert? Mert ha jól értem, csakúgy nem alakul át valaki walkerré, mert akkor már egyikük se lenne ember. Tehát olyan sok értelme nincs ennek a szálnak.
  • Fenrir
    #2373
    Lesz addig jópár ennél jobb sorozat is :)

    Game of Thrones, Homeland, The Closer, stb :)
  • torma1
    #2372
    Igen azt írták.
  • arsnl
    #2371
    úgy rémlik, h kétszer 8 részes lesz. de nem száz, csak így rémlik:D
  • Balázs 17
    #2370
    és mit tudni róla? full évad lesz vagy megint ilyen 13 részes?:S
  • böröczk
    #2369
    vagy mert simán "Carl is never in the fcknig house"

    hihetetlen, hogy csak szeptemberben lesz új évad
  • Kasadya
    #2368
    gyhááááááá:D:D:D
  • Prof William
    #2367
    Ezen besírtam.

    Mibe fogadunk hogy a 3-ik évad a börtönben? játszódik és majd azért kell továbbmenniük mert Carl kinyit egy ajtót a zombiknak, mert levegőzni szeretne. :)
  • Steve Downie
    #2366
  • precision
    #2365
    lol

  • precision
    #2364
    egy-két jó kép :D











  • sata75
    #2363
    ez meg egy igaz történet...:)
  • G_ArchAngel #2362


    A bowgun egy fantasy fegyver, ez crossbow.
  • polluxware
    #2361
    AZ!! ;)
  • böröczk
    #2360
    http://getoutofherecarl.tumblr.com/
  • sparrow35
    #2359
    Sajna ez a 2. évad tényleg alulmúlta még az elsőt is, nagy kár. :(
  • Amiga
    #2358
    Én imádtam az első évadot, minden perce aranyat ért, rendkívüli történet, rendezés, minden a helyén volt és a dráma is nagyon tetszett.

    De a második évad sok szempontból csalódást okozott. Beragadtak a farmra, a feszültség szintje az első évad negyedére esett. Ha nincs Daryl és Shane, szerintem az egész be is döglött volna. Így még kijöhet valami, bár elég sok szereplő meghalt, ami nem túl bíztató. És akkor ott van még a nő a láncravert zombikkal - ő a képregényben is megjelenik, de nekem kicsit ijesztő volt a színrelépése. Vagy nagyon ütős lesz a harmadik évadban, vagy ZS-kategória...
  • kommersz
    #2357
  • kommersz
    #2356
  • sata75
    #2355
    tetszetős, de vazz ilyen béna pasit:) bilincsbe verve viszi a rendőr de 2x elcsúszik ugyanabban a vértócsában:) legyen már kőarc na:)
  • Kexii
    #2354
    Csak nehogy a végén egy béna adaptáció legyen mint ami az esetek 95%-ban történik. A sikert meglovagolva gyorsan kidobnak egy silány minőségű játékot amit mindenki megvesz lesz egy közepes profituk aztán meg 2 hét múlva senki nem emlékszik a játékra. Csak ne legyen igazam.
  • Evoluti0N
    #2353
    Kicsit a Heavy Rain-re és a Fahrenheit-ra hajaz a játékmenet, ami csakis jót jelent :)
  • vixo
    #2352
    "kiszivárgott" egy 13 perces gameplay a játékból. Sztem nem rossz! :)
  • vixo
    #2351
    nah,ezen besírtam :D
  • vixo
    #2350
  • tigeroo
    #2349
    viktor vendetta?
  • hdmi
    #2348
    V-re gondoltál? A mostani remake az szar volt, de az eredeti 83-as az jó.
  • polluxware
    #2347
    pár résszel ezelőtt aszondja a Lóóri, hogy Shén veszélyes és lekéne állítani

    Rikk kinyíírja, erre meg a csipogás.... azt már meg se említem hogy a kiccsávó miután fejbe lőtte a Shéén-t, utána kezd el kattogni később hogy az apja is ludas lehet..

    kezd ez is elmenni annak a jufóóós sorozatnak az irányába aminek totál nem jut szembe most a neve:))))))) szőke csajszi a lostból, meg az a hóótt setét kölke

    amúgy jó volt:)

    én kíváncsi vagyok a folytatásra

    főleg hogy most Rick bekeményített, furán liheg, és kikiáltotta a nemzeti 2/3-ot magának:))) tiszta ov, csak éppen a "sajátjai" ellen küzd

  • precision
    #2346
    egyetértek
  • kommersz
    #2345
    Nekem a masodik is tetszett.Az utana levo dolgok voltak szarok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    borton[fasza]-->menekules[fasza]--->borton[nevetseges]--->menekules[nevetseges--->noi borton:D
  • Prof William
    #2344
    Más néven: A Sorozat amit az első évad végén abba kellett volna hagyni.
  • Fenrir
    #2343
    Nem vesztettél sokat :D