2869
Shogun 2 Total War
  • Edorn
    #509
    Itt páran fel is raktak bizonyítékot a very hard-on való teljesítésről:
    http://twonline.hu/forum/viewtopic.php?p=7154#p7154

    Ilyen formában pl.:
  • Scharnhorst
    #508
    A Dynasty Warriors-ból kizárt mert az a kínai történelemből merít, azonban a Samurai Warriors játékok annál inkább ismerősek lehetnek.
  • ratgab
    #507
    Valakinek sikerült egyébként megnyerni a Historical Battle-t?

    Azért kérdem, mert én azért nem tartom magam kezdő Total Warosnak, de bizony itt úgy elvertek, mint a lovat (mocsok áruló banda).

    Ha eredeti keretekkel (kezdeti támogató sereg) vihettem volna végig a csatát, akkor esélye sem lett volna az ellennek.

    Apropó, aki tolta a Dynasty Warriors 4-el vagy a Warriors Orochival, annak rengeteg ismerős név lesz a Shogunban (Historical Battleben a saját tábornok és az ellen tábornoka is ismerős név volt :-D ).
  • Nos
    #506
    Szadista :)

    Biztos lesz ilyen mod mindenféle halálhörgéssel
  • Edorn
    #505
    Ja, okés, olyat én is láttam... Azt hittem akadnak egész csata alatt a földön haldokló katonák itt-ott... Az nagyon tetszett volna!
  • sakkay
    #504
    Az egyik csávót' figyeltem, nyűglődött vagy 1 percig.
    Szegíny persze..
  • Edorn
    #503
    Mármint hogy hosszan haldokolnak még a csatatéren??? Én ilyennel nem találkoztam... Vagy csak annyi, hogy miután legyőzték őket (leszúrták/vágták/stb) összeesnek és szenvednek még egy rövid ideig? (mert ilyennel persze találkoztam)
  • sakkay
    #502
    Ami tetszik azt most nem írom le, úgy is írták már részben...a haldoklók nagyon hangulatosak".
  • sakkay
    #501
    Öcsémnél kipróbáltam,lejátszottam a tört. csatát is.
    Sajnos a mozgás sebességgel komoly problémák vannak, már az alap gyaloglás is túl gyors(nem betonon mennek basszus hanem terepen) a rohanás meg olyan , mintha fedett pályán nyomnák. A csapatok közös mozgása katasztrófa, úgy fordulnak mint a robotok.Egyenlőre rosszabb minden eddigi tw-hez képest is. A lovasság különösen gáz.
    Remélem ezek demó hibák.
    Az ai viszont tényleg elég jó, bár a scriptek' bezavarnak az optimális megítéléshez. Viszont eléggé hajlamos gombócba tömörülni, így ha van lovasság igen nagy mészárlást lehet csinálni.
    Szerintem..
  • BladeW
    #500
    Lázasan dolgoznak a bugok kiírtásán - ez is valami.
  • Tibikees007
    #499
    Demó csata
  • Tibikees007
    #498
    Itt megnézheti a demóban lévő történelmi csatát aki még nem szedte le a demót.
    http://www.youtube.com/watch?v=k8mccKuOUtg
  • MaRee
    #497
    Freeplay campaign update jött ma:

    Vicotry conditionok kiszedve, lehet játszani ameddig akarsz, nem lesz vége ha elfoglalsz bizonyos régiókat.

    Matsuda factionnal is lehet mostmár játszani, ezek a kék színűek fent északra, következő updateben lehetőleg az össze faction játszható lesz + custom battlek is lesznek :)

    Ki kell törölni az előző filet amit bemásoltatok (FreePlayCampaign.pack vagy valami ilyesmi) és az újat kell a helyére rakni, attól függően melyik factionnel szeretnétek játszani!

    Elleszünk még két hétig úgy látom :)

  • Tibikees007
    #496
    Csak reménykedem, hogy ennyi rész után csak megtanulnak már minimális hibával programozni
  • MaRee
    #495
    Ja azt néztem énis, hogy most mit akar ez letölteni már megint.

    Valami patch notes van?
  • BladeW
    #494
    "Hogyan lesz ez hibátlan játék március 15-re mint ahogyan ígérték?"

    És te elhitted...?
  • Tibikees007
    #493
    A steam-ről máris frissítette magát a demó. 400 MB. Hogyan lesz ez hibátlan játék március 15-re mint ahogyan ígérték?
  • Tibikees007
    #492
    Szerintem csak azért tűnik gyorsabbnak a közelharc, mert hamarabb lekaszabolják egymást a katonák. Nem kardozgatnak, védekeznek sokáig. A mozgás sebessége teljesen normális
  • sakkay
    #491
    Tehát akkor a többség nem látja gyorsabbnak? Mint tegnap említettem, 2 hétig nincsen videókarim' tehát rátok hagyatkozom.
  • Murder3
    #490
    nem csak az érdekes vélemények...
  • MaRee
    #489
    Én sem vettem észre, hogy gyorsabb lenne. Egyébként produkál még érdekes dolgokat a demó, pl engem támadnak meg siege-ben aztán a 3D térképen nekem kell megtámadni az ellenséget, mintha én ostromolnék
  • BladeW
    #488
    Látom benned is a lényeg ragadt meg
  • Murder3
    #487
    úristen komoylan mit gyors?
    nekem fel se tűnt és sokkal jobb ezen része mint pl a korábiakban.

    Starcraftosítás?
    atya ég.....
  • sakkay
    #486
    Mondjuk addig nem is szólok amíg nem próbáltam..ez meg csak demó.. a remény hal meg utoljára.
  • sakkay
    #485
    Óriási...
    Még jó , hogy starcraft szerű game ezer van, tw meg egy, de azért örülünk, hogy beállnak a sorba...Úristen!
  • SötétBarom
    #484
    Az hogy kicsit pörgősebb, még nem jelenti azt, hogy 10 perc lesz egy csata. ^^
  • Hunor1
    #483
    és...? Miért jó ha egy nagy csatát 10 perc alatt lezavarunk? de ízlés kérdése.
  • SötétBarom
    #482
    Nem is baj. Pont tegnap nyomtam egy kurva nagy csatát a napoleonban. Én védekeztem, az ellen kb 4-5 perc alatt ért oda a vonalamhoz :DDD
  • BladeW
    #481
    Szinte biztos vagyok benne, hogy üzleti döntés áll emögött. Pörgősebbé tették, hogy úgy mondjam "starcraftosították" a csatákat.
  • Edorn
    #480
    Én szeretek gyönyörködni a csat alatt a katonák közti "párbajokban"... Ami itt lehetetlen, mert olyan gyorsan kapkodnak... A demo-t szinte végig fele sebességen játszottam...

    Multi miatt miért kellene gyorsítás??? Egy lag és a még távol lévő egységek már az arcomban is vannak...
  • BladeW
    #479
    A demo alapján az AI-val kapcsolatos aggodalmad egyelőre korainak tűnik nekem. A többi meg sztem ízlés kérdése. A csata "gyorsítása" gondolom a multi miatt kellett, de bármikor leállítható single-ben, szóval nem olyan vészes szerintem.
  • Scottt
    #478
    7750 BE,még 1 darabig ez lesz,tudtommal kihajtva a VGA-t.De megyek megnézem FRAPS-el,milyen FPS-eket kapok.
  • Pluskast
    #477
    A budhista papomat én is de mondjuk az egyik város lázításánál az is beragadt se jobra se balra nem tudott menni.
  • Djuree
    #476
    alul a kis fehér zászlót ki kell kapcsolni, hogy külön irányíthatók legyenek;)

  • Edorn
    #475
    Animációk szerintem is gyorsak... Nem lehet kiélvezni a harcot, mert olyan gyorsan mozognak az egységek, illetve nem csak a haladásuk gyors, hanem ami problémásabb: a mozdulataik is...
  • Hunor1
    #474
    nem tudom... mindenesetre én pl a ninját illetve a "ügynököt" ki tudt6am tenni hogy felderítsenek. Más eddig nem panaszkodott erre...
  • MaRee
    #473
    A grafika nem így fog kinézni, még anti aliasing nincs is berakva.

    Egyébként elég sok furcsa dolog van, pl kettőnél több egységet nem tudok normálisan irányítani mert hiába húzom jobb gombbal ki a csíkot hogy pl sorakozzanak fel oda, vagy el sem indulnak vagy teljesen másfele. Siegeknél ha a falra iránítom őket hogy másszanak fel, csak állnak egy helyben, stb. Sok ilyen idegesítő dolog van még, remélem a teljes verzióban ezek már nem lesznek benne.
  • Hunor1
    #472
    hmm, akkor röviden:

    a játék és az animáció nagyon gyors.
    grafikai javítások: most a skinek qrvára plasztik hatásúak és furcsán fénylenek. A lovak modellje gáz! Pl egy MTW2-ben a rushichi módban használtak 100X jobbak.Biztosan kell unit balance.
    Tutira lesz/kell AI javítás is mert NEM HISZEK a marketingnek!(Darth mod mond valamit neked?)
  • Pluskast
    #471
    Azért annyira nem kóser a dolog ugyanis ha elfoglaltad a szigetet utánna nem tudod partra rakni az egységeidet. Hiába akarod kirakni a gép nem teszi és ráadásúl be is bugzik mert ott marad a hajón és se jobra se balra nem tudsz menni vele.
  • MaRee
    #470
    Mindenki rakja fel a freeplay kampány modot, összehasonlíthatatlanul élvezetesebb így a játék!! :)