2851
Shogun 2 Total War
  • SötétBarom
    Ez elvileg egy reális játék, így idiótaságnak érzem. Ettől függetlenül én örülnék egy fantasy totat warnak, ahol elsüthetnének egy csomó ilyen ötletet.
  • wednes
    Hát, csak nem viszik túlzásba a Hero egységeket. Szimbolikus és lélektani hatásuk mondjuk lehet, vagy ha megfelelően alkalmazzuk őket bizonyos szituációkban. De annak semmi értelme nem lenne, ha komplett seregeket vernének el, csak azért mert ők a "janik".
  • SötétBarom
    +fav

Ez mondjuk szarul hangziK:

"One particularly novel development is the introduction of hero units. These are warriors who have perfected a fighting art and can carve their way through enemy armies without much trouble at all. Based on mythologized historical figures like the warrior monk Benkei, hero units are a nearly unstoppable force on the battlefield, capable of holding bridge crossings against entire armies, or smashing through a battle line to engage the enemy general."
  • SötétBarom
    LoL.
  • CamelX
    Überalles trailer :)bár tényleg jobb lett volna a jó öreg Európa, de nem árt 1 kis ismeret terjesztés sem
  • spiczi91
    szerk.:nekem az Empire annyira nem tetszett.
  • spiczi91
    Érdekes, hogy megint egy régebbi játékot vesznek elő, mint a Medievalnél. Ott is tetszett a 2, hátha ez is jó lesz, nekem annyira az Empire nem tetszett.
  • Molnibalage
    Attól függ kinek. Bizonyos kor felett nagyon nehéz úgy összehangolni x embert, hogy mindeki ráérjen 1-2 óránál tovább online élvezkedni. Régen egyes cimbikkel simán összeröffentünk 5-6-an is repkedni. Van olyan ezek közül, akikkel nem repültem 2 éve egy percet sem. Én már nem vagyok egyetemiste, neki meg teljesen más időbeszotása van...
    Olyan furcs, hogy a Multi részt még mindig vannak olyanok akik elhanyagolják. amikor már minden multi.
  • wednes
    Majd a következő rész. Én is jobban örültem volna neki, de most már megbarátkoztam ez lesz és most már kíváncsian várom a játékot. :)
    Egyébként ha sikerül tényleg újdonságokat csempészni a játékmenetbe, tényleg egy kicsit fejlődik az Al is, rendesen összerakják a multi részt, akkor a következő TW-nek csak jót fog tenni.
  • haxoror
    info

Személy szerint jobban örültem volna egy RTW2-nek de ez is hatalmas lesz!