2869
Shogun 2 Total War
  • zoltang
    #29
    Pár kép:




    http://www.gamestar.hu/shogun-2-total-war-befutottak-az-elso-kepek.html
  • zoltang
    #28


    http://www.totalwar.com/shogun2

    Innen "lelopva" lehetne csinálni egy fejlécet...
  • szabii98
    #27
  • zoltang
    #26
  • zoltang
    #25



    A többi itt...
  • Nuki
    #24
    Én imádom ezt a játékot, és nem mertem álmodni se arról, hogy lesz folytatása.

    Mióta XP-n, és aztán Windows 7-en nem hajlandó elindulni azóta siratom és porosodik a polcomon :(
    Na jó, elindul, de szeret kilépni, és órákat töltöttem mindenféle FAQ olvasgatással, codecec-ekkel, semmit se javult a helyzet :(

    'Hős' egységek voltak régen is (sima shogunban, úgy értem), csak ott egy darab szuperharcos, aki egymaga képes volt elbánni ilyen 60-120 fős seregekkel.
  • Pluskast
    #23
    Akkor lesz benne muskéta.
  • LasCar16
    #22
    16. században fog játszódni
  • Pluskast
    #21
    Attól függ milyen korszakban fog játszódni. Ha ugyanazt a korszakot fogják "lemodellezni" mint az első részben akkor muskétások biztos lesznek benne. Ostromgépek nem nagyon hiszem.
  • Warton
    #20
    Azt tudja valaki, hogy a korszakban milyen "tüzérség" volt, ha volt egyáltalán? Ballista, catapult meg ilyenek?
  • Prince23
    #19
    2011 március a megjelenés?
  • CamelX
    #18
    Ugyanakkor a japán kultúrában gyökeresen benne vannak az egyéni hősök, nyilván a játékban is igyekeznek ezt visszaadni azzal h az átlagnál nagyobb túlélési esélyük legyen. Ha ezt nem túlozzák el, akkor teljesen jó lesz.
  • Jakuza001
    #17
    Nem ertem en miert kell egybol sirni, mikor meg azt sem tudjuk, milyen attribokkal jonnek ki azok az egysegek, raadasul azt viszont tudjuk, hogy a modderek azonnal kibalanszoljak az ilyen hibakat.
    Az egyik legjobb resz volt a Shogun TW, raadasul azzal tarolt eloszor a CA.
    A legtobb amire egy rajongo vagyhatott, Shogun TW uj kontosben.
  • hollófernyiges
    #16
    Tulajdonképpen az elefánt meg a gyűrűkurás modban a troll is ilyen hero unit, szóval ettől még nem biztos hogy rossz.
  • KingPunisher
    #15
    Részemről örülök egy kis "fantasy" beütésnek, és azért azon a részen valóban voltak legendás harcművészek.. Persze a jo középutat meg kell tartani de egy 10-20 főt ha bever egy hero :) az szerintem jopofa lesz..
    Én külön örülök neki kicsit színesíti megfűszerezi a játékot..
    King Arthur meg szerintem szörnyű lett.. kiprobáltam de NTW mellé sem lehet tenni.. sajnos ..
    Persze azért érdekes lesz ahogy a hős nyílzáporban fog szaladni de azért volt pár ilyen film meg ez ugy illik a japánokhoz :)
  • CamelX
    #14
    2: *tökéletesen :)
  • CamelX
    #13
    1 tökéletes ötletű játék tökéletes "elbaltázva" :D
  • wednes
    #12
    A King Arthur végül is ilyesmi akar lenni, "fantasy totat war". Nem próbáltam azt a játékot, úgyhogy nem tudom milyen.
    Abban igazad van, hogy a Total War-ba ne keverjenek bele irreális dolgokat. Lehetnek ugyan spéci egységek, de ugyanúgy rendelkezzenek emberi korlátokkal.
  • SötétBarom
    #11
    Ez elvileg egy reális játék, így idiótaságnak érzem. Ettől függetlenül én örülnék egy fantasy totat warnak, ahol elsüthetnének egy csomó ilyen ötletet.
  • wednes
    #10
    Hát, csak nem viszik túlzásba a Hero egységeket. Szimbolikus és lélektani hatásuk mondjuk lehet, vagy ha megfelelően alkalmazzuk őket bizonyos szituációkban. De annak semmi értelme nem lenne, ha komplett seregeket vernének el, csak azért mert ők a "janik".
  • SötétBarom
    #9
    +fav

    Ez mondjuk szarul hangziK:

    "One particularly novel development is the introduction of hero units. These are warriors who have perfected a fighting art and can carve their way through enemy armies without much trouble at all. Based on mythologized historical figures like the warrior monk Benkei, hero units are a nearly unstoppable force on the battlefield, capable of holding bridge crossings against entire armies, or smashing through a battle line to engage the enemy general."
  • SötétBarom
    #8
    LoL.
  • CamelX
    #7
    Überalles trailer :)bár tényleg jobb lett volna a jó öreg Európa, de nem árt 1 kis ismeret terjesztés sem
  • spiczi91
    #6
    szerk.:nekem az Empire annyira nem tetszett.
  • spiczi91
    #5
    Érdekes, hogy megint egy régebbi játékot vesznek elő, mint a Medievalnél. Ott is tetszett a 2, hátha ez is jó lesz, nekem annyira az Empire nem tetszett.
  • Molnibalage
    #4
    Attól függ kinek. Bizonyos kor felett nagyon nehéz úgy összehangolni x embert, hogy mindeki ráérjen 1-2 óránál tovább online élvezkedni. Régen egyes cimbikkel simán összeröffentünk 5-6-an is repkedni. Van olyan ezek közül, akikkel nem repültem 2 éve egy percet sem. Én már nem vagyok egyetemiste, neki meg teljesen más időbeszotása van...
  • avatarolok
    #3
    Olyan furcs, hogy a Multi részt még mindig vannak olyanok akik elhanyagolják. amikor már minden multi.
  • wednes
    #2
    Majd a következő rész. Én is jobban örültem volna neki, de most már megbarátkoztam ez lesz és most már kíváncsian várom a játékot. :)
    Egyébként ha sikerül tényleg újdonságokat csempészni a játékmenetbe, tényleg egy kicsit fejlődik az Al is, rendesen összerakják a multi részt, akkor a következő TW-nek csak jót fog tenni.
  • haxoror
    #1
    info

    Személy szerint jobban örültem volna egy RTW2-nek de ez is hatalmas lesz!