2869
Shogun 2 Total War
  • Hunor1
    #629
    uhh bocsi a sok melléütésért...
  • MaRee
    #628
    Az a verzió van fenn ami mindenhol, crack még nincs, de én nézegetem napi 2-3* úgyhogy úgyis írok ha van valami.
  • Hunor1
    #627
    már mi van fenn? Nekem csak a crak kéne mert a clonedvd-s lemezmásolat már meg van.Esetleg ha valaki talál csacket akkor linkelje is.Vagy olyan forumokat ahol ilyen témákban lehet infohoz jutni.Sajnos ide kevesen írogatunk.Emlékszem a Mafia 2 topuicban qrva gyorsan jöttek az infók és a különböző leírások hohy mit hol találtak , külön off topicja is nyílt a warezzos témában emiatt...
  • MaRee
    #626
    Egy két nap és lesz már tuti, addig mehet a kardozás egy kicsit a szobában a seprűnyéllel :D

    Update:

    enkóron is fenn van, aki esetleg gyors letöltésre vágyna.
  • unusual
    #625
    Én még le sem szedtem,mert még nincs hozzá crack aszem.....Majd ha játszható lesz akkor majd.
  • Hunor1
    #624
    na játszik már valaki vele??? Tényleg nem javult a graf a demóhoz képest?
  • Jakuza001
    #623
    Pedig az a fos se. :D
  • DaemoonHunter
    #622
    minden 2. topikban ez a fos lett "véletlenül" belinkelve...

    #621 ez már azért jobban ideillik:)
  • Pluskast
    #621
    Akkor már inkább ezt!! Ez illik is a témához!

  • Szpecnyaz
    #620
    Van egy felesleges aktivációs kódom, a standard editionhoz, és szeretném eladni, természetesen olcsóbban valamennyivel mint ami a bolti ár. Ha érdekel valakit, akkor az írjon priviben.
  • zzeN
    #619
    Gondolom kivettek belőle pár nyelvet.
  • unusual
    #618
    12GB máshol.....Hm.....Érdekes.....
  • Frekazoid
    #617
    Köszi Kurfürst, régóta kerestem már ezt a "filmet". Csak a csata részét láttam párszor, az előzményeket még soha. Valahogy nem sikerült kideríteni a címét sose ;]
  • zzeN
    #616
    Na a Steam tölti is...15 gb ha jól emlékszek.
  • Kurfürst
    #615
    http://www.youtube.com/watch?v=YxAQXTNrnMA
  • Kurfürst
    #614
    Hogy legyen mivel tölteni az időt holnapig.. :)

  • zoltang
    #613
    Ahhoz még törés is kellene... :)
  • unusual
    #612
    És megy a game?
  • obe
    #611
    jó neked, én csak csütörtökön tudom megrendelni az enyémet..pár képet feldobhatnál a kicsomagolt CE-ről, láttam képeken, de kíváncsi vagyok a hadúr és az art book méretére, nomeg persze valami meszeteket/képeket is említ a tartalom leírása
  • zoltang
    #610
    Phoenix toolkit már tud kicsomagolni.
  • ratgab
    #609
    Holnap/ Holnapután lesz tuti!
  • Hunor1
    #608
    nekem már csak a tört setup kell+a crack, a többi itt figyel installálásra várva.Nem hinném hogy hetekig tartana a törés/lásd a mafia 2 -őt/
  • AryanH
    #607
    A Zavvi már feladta a Collector's Edition, remélem tíz nap alatt megérkezik hozzám. A Limited pedig péntekre érkezik hozzám. Addig kibírom a virágboltos verzió nélkül.
  • ozzz
    #606
    Hát szerintem mire lesz rendes letölthető warezos verzió az több hét is lehet...
    Én előrendeltem G2 Playről 8900ért, és ma éjféltől kapom a steam kódot aztán tölthetem is. Plusz a frissítéseket is egyből kapom majd (meg valami bónuszt) és a multi része miatt se mindegy, hogy eredeti e. Arról nem is beszélve hogy torrentről 12 gigát letölteni sok idő, szal én nem szenvedek vele.
    Már demo alapján tetszik a játék úgyhogy nekem nem látom értelmét tesztelni előtte valami bugos verzióval...

    Majd a Crysis 2 őt fogom letölteni torrentről, annál úgyis mindegy. :D
  • Hunor1
    #605
    a SKIDROW crack only-t le ne töltsétek mert fake. Lejött a .rar, benne is van minden látszólag, de amikor ki akarom bontani akkor jelszót kér! Aztán van ott egy kis szöveg hogy ha a jelszót meg akarjuk kapni akkor menjünk el valami oldalra.De ahoz hogy letöltsük a jelszót ahoz el kéne menni valami fizetős oldalra/iPod megrendelés csengőhangra és küldenek egy rahedli hangot 500huf-ért/dallam- és gondolom ha elfogadod akkor mindenképpen fogadnod kell 6 héten keresztül/ , vagy valami hülye IQ-tesztet kell kitölteni és visszaküldeni...áááhhh szivatás
  • BladeW
    #604
    ÓÓ bameg azt hittem ez már a teljes játékból van.
  • Hunor1
    #603
    sorry de ez már nem nagyon hoz lázba, mivel ez csak egy DEMÓRÓL készült vidi, amit már itt sokan kijátszottak....
  • unusual
    #602
    Ha esetleg valaki nem láta még. :)
  • zoltang
    #601
    A teljes cikket nem olvastam még, csak a végét. :) Nem vagyok műfordító. :)


    Egyszemélyes játékidő: 100 óra



    Grafika: 10/10
    + tetszetősen megtervezett hadjárat
    + részletesen kidolgozott katonák, hajók
    + jó animációk
    + látványos effektek
    + szép csataterek

    Hang: 8/10
    + ideillő zene
    + hangulatos beszédek
    + japánul beszélő egységek
    + hatalmas Surround-"háttérzaj" :)
    - szakadozott hangok ???

    Egyensúly: 7/10
    + könnyű bevezető hadjárat
    + beépített lexikon
    + jól kiegyensúlyozott egységek...
    - ..., de túl erős íjászok (fordítói megjegyzés: Japánban miért ne?)
    - túl könnyű pénzkereset

    Atmoszféra: 9/10
    + ideillő japán "forgatókönyv"
    + számos kis frakció
    + történelmi események
    + llsereignisse bringen Belohnungen (Jutalmakat hoz valami? :) )
    + merénylet-videók
    - sok szöveges ablak

    Használat: 7/10
    + világos menü felépítés
    + részletes tippek
    + sok kényelmi funkció
    - megszokást igénylő valósidejű kamera
    - hosszú töltésidő
    - sűrű számolás

    Terjedelem: 10/10
    + a teljes régi Japán
    + 9 játszható nép
    + 37 kisebb frakció
    + sok egységbónusz, kutatási cél
    + 5 történelmi csata mint ráadás

    Indulás: 10/10
    + minden Klánnak egyéni előnye
    + különböző kihívás
    + nyersanyagokért való küzdelem
    + vallási konfliktusok (Buddhista vs Keresztény)

    MI: 6/10
    + okos manőverek a csatatéren
    - immer wieder schlimme Aussetzer, folyton rossz ...
    - védtelenül hagyott városok

    Egységek: 10/10
    + teljes gyalogosarzenálja a régi Japánnak
    + egyénre szabhatóság
    + értelmes szerepjáték elemek
    + európai "lőporos" egységek

    Újrajátszás: 10/10
    + sok stratégiai lehetőség
    + kutatás
    + dinamikus háborúk, a városon kívüli építészetnek köszönthetően ??? :)
    + végtelen újrajátszhatóság

    A MULTIT MÉG NEM ÉRTÉKELTÉK.



  • sakkay
    #600
    Én már megrendeltem. Ha netán nem is tökéletes, majd az lesz.
  • MaRee
    #599
    Azt, hogy fasza

    Én is megveszem midnenképp, rajongó lévén megvan az összes TW eredetiben, de mielőtt megveszek egy játékot mindig letöltöm előtte, hogy azért lássam mire adom ki azt a 10k-t.
  • sakkay
    #598
    Ühüm....mit is írnak?
    Nem igazán vagyok ott eme nyelvben.
  • Hunor1
    #597
    spoilereztem pedig hogy van CloneDvd verzió.Az 2 db /cd1, cd2 / KÉPFÁJLT tartalmaz amit simán bemountol a daemon tools lite és kész.Pl. el is kezdené telepíteni csak ugye feljön a steames ablak és naivul rákérdez az aktiváló kódra... Ügyhogy kell majd nyílván valami törés a telepítéshez is / úgy mint a mafia 2 -nél/

    Szinte 100% hogy meg fogom venni a multi miatt is, csak már annyira ki akarom próbálni hogy ha 2 nappal előtte is de kipróbálnám a törttel ...
  • wednes
    #596
    Csak akkor lenne magyar, ha valakik csinálnának hozzá. Az meg esélytelen. Pláne friss részhez, amihez majd jönnek a patchek sorjában.
  • grebber
    #595
    Kár hogy az új részek nem magyarul jönnek :(

    Anno a Rome Total War is nagyon tetszett angolul nyomtam mondván úgy is tudom.És amikor már szinte majdnem enyém volt az összes terület Roma szépen betámadott.Az elejétől kezdve azt hittem velem van és hát nem :(
  • zoltang
    #594
    Total War: Shogun 2 im Test

    http://www.gamestar.de/

    100/87 %

    "GRAFIK
    10/10

    SOUND
    8/10

    Sound-Aussetzer
    BALANCE
    7/10

    ATMOSPHÄRE
    9/10

    viele Textfenster
    BEDIENUNG
    7/10

    UMFANG
    10/10

    STARTPOSITIONEN
    10/10

    KI
    6/10

    EINHEITEN
    10/10

    ENDLOSSPIEL
    10/10"
  • TDantes
    #593
    Egyrészt ne szenvedjetek mindenféle vacak tört verzióval, mert úgy is lesz rendes törés.

    Másrészt ha tehetitek vegyétek meg. Remélem pár hét és én is megvehetem, már ha jól sikerült.
  • zoltang
    #592
    Igen nem tudja a Phoenix toolkit 1.5 beta 3 [11 MAR 2011] sem kicsomagolni (frissítés után sem). Elkezdi, de megáll egy idő után.
  • grebber
    #591
    Steam fájlok vannak benne azt meg ki kell csomagolni de nem lehet mert a phoenix nem tudja.
  • Hunor1
    #590
    A daemon tools lite ami olvassa ezeket a filékat, azt használt a főnix helyett