2869
Shogun 2 Total War
  • sakkay
    #669
    Nem úgy értettem, hanem arra gondoltam , hogy valamelyik riportban kihangsúlyozták, az árulás (ok) nagy szerepét, és hasonló meglepetéseket.
  • Pluskast
    #668
    Full eredeti a játékom ma vettem meg a cd galaxisban 10 rongyért.
  • unusual
    #667
    Pfffff.....Ez durva!
  • sakkay
    #666
    Az nem lehet , hogy ez nem bug?!
  • Pluskast
    #665
    Háááát szerintem nem üti meg azt a magas pontszámot amit a sajtó adott neki. Nem rossz de játék közben nincs az az érzésem, hogy húúú de jóóó. Ráadásúl vannak benne nagyon komoly bugok. Egy példa. Fullos sereggel rátámadok az ellenség seregére. Behozza a szokásos csata elötti képernyőt, hogy én akarom lejátszani vagy a gép, és láss csodát a fullos seregem kétharmada eltünik a tábornokommal együtt és a hiányzó seregemet átdobja az ellenség oldalára. Azért ilyet nem kéne....
  • Szpecnyaz
    #664
    Van egy felesleges aktivációs kódom, a standard editionhoz, és szeretném eladni, természetesen olcsóbban valamennyivel mint ami a bolti ár. Ha érdekelne valakit, akkor az írjon priviben.
  • sakkay
    #663
    Egy kis segítség!
  • sakkay
    #662
    Az indításnál figyelni kell honnan installálod, a Napóleonnál én is ráb... először, nekem is a steamról kezdte lehozni, aztán következőre már nem. Viszont a végén(gondolom védelem) mindenképpen lehoz valamit a steamról is.
  • Pluskast
    #661
    Nekem nem ment de mondom a hivatalos total war oldalon leírták, hogy akinek ilyen hibája van az hogy oldja meg.
  • Djuree
    #660
    valamit elqrtál. lemezről kéne települnie, aztán a steamről csak a frissítést szedi. nekem kismillió steames játékom van, mindet sikerült lemezről telepíteni;)
  • unusual
    #659
    Én leszedtem az encorrol a virágbolti verziót,de nem sikerül elkezdeni csinálnia.....Bemountolom,de nem talál rajta semmi fájl-t.....Valami ötlet?
  • Pluskast
    #658
    A hivatalos oldalon leírják, hogy mit kell csinálni, de kész röhely, hogy már itt tartunk. A tököm ki van a steam minden játékra rátelepedő baromságaitól.
  • Edorn
    #657
    Biztos van valami kapcsoló ott, hogy nem netről akarod telepíteni, hanem DVD-ről (pl. ha kicsi a sávszélességet, vagy letöltési korlátod van). És akkor a netről csak a frissítéseket tölti...
  • Pluskast
    #656
    Na én most jöttem ha megvettem de azért az egy kissé meglep, hogy 2 dvd-s a játék és a steamről kezdi letölteni, mintha onnan vettem volna meg. Mi a francnak kell akkor boltban árúlni ha mindenáron steamről tölti le? Minek az a 2 nyamvat dvd??
  • unusual
    #655
  • ratgab
    #654
    Milyen magyaros bajusza van már ennek a páncélnak... hát igen a közismert magyar-japán barátság szimbóluma...
  • unusual
    #653
    Hm.....A páncél + a nindzsa jól nézz ki!!!!! :)
  • zoltang
    #652

    http://wallpaperstock.net/shogun-2_wallpapers_22476_1600x1200_1.html

  • unusual
    #651
    Mindegy melyik Phoenix progival csomagoljuk ki? Nekem 15beta3 van az jó hozzá? Vagy szedjek le másikat?
  • Djuree
    #650
    nekem meg pont az tetszett a legjobban:) talán majd jön még egy medieval3, de jó is lenne...
  • Nos
    #649
    a medieval 2 azért kicsit lapos lett, szerintem, pedig talán a legjobb téma
  • Djuree
    #648
    ebben kételkedett valaki? eddig mindegyik TW zseniális volt...
  • DemonHunterW
    #647
    Nagyon jó értékeléseket kapott a Shogun 2!
  • Kurfürst
    #646
    Hála és imádság! :)
  • zoltang
    #645
    Köszi. Akkor pl. ha már 2.-szor feltelepítem egy "új gépre" automatikusan fog jönni az add-on is?
  • BladeW
    #644
    Egyszer aktiválod, és hozzácsapja a Steam acc-odhoz. Onnantól kezdve tökmind1 hányszor telepíted újra.
  • zoltang
    #643
    Megjött a LE verzió a CD Galaxis-tól. A plusz füzetben szereplő add-on kódra azt írják, hogy egyszer lehet felhasználni. Ha pl.: egy új gépre akarom felrakni (már 2.-szor) akkor azt már nem tudom megtenni?
    Ha most ha telepítem a játékot és az extra tartalmat is aktiválom/letöltöm ki lehet "guberálni"/ lemezre kiírni, hogy később egy újratelepítés után használni tudjam (gondolom újra aktiválás után lehetne, ha engedné)?
    Még Steam-es DLC-vel (gondolom ez is az) nem volt dolgom.
  • Jakuza001
    #642
    Szerintem nem orul, mert azt irjak az nem mukodik. :D
  • BladeW
    #641
    Örülünk Vincent?
  • a.carkey
    #640
    Ma már mehet élesben. Szerintem nem egy hatalmas valami, de aki eddig is nyomta TW játékokkal, az úgyis megveszi. Én is meg fogom venni.
  • Hunor1
    #639
    MEGVAN A CRACK ! /bocsi de nincs időm lefordítani, különben sem tudok jól angolul, de azért én is követni tudom az instrukciókat../

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Here's instructions posted by someone above:

    I can confirm that the Chinese crack works 100%.
    How to install:
    1)In Pheonix, go to Instruments->Update Content Description Record->Internet
    2)Mount the first disc with (preferably Daemon Tools)
    3)Go to Instruments->SID Unpacker
    4)Click Scan a SIM File
    5)Navigate to the disk you just mounted and click the SIM file (should be only one)
    6)Select the stuff on top and your language) and click unpack and choose where to install it
    7)A white window with some text should pop up, let it do it's thing and eventually it will ask for the next disc
    8)Mount the other disc and point it to the SIM file as you did with the first one
    9)Download th Chinese crack at BakaBaka's link and run the program. It's kinda hard to understand since its in Chinese but just keep clicking the button second from the right (and make sure you point it to your installation directory)
    10)ENJOY!!!

    and this is the torrent for the crack

    http://bt.ali213.net/down.php?date=1300199568&hash=dec078f9d8a0bdf0519cebd5bbd41426501e4c82
  • unusual
    #638
    Gondolkozom rajta,de max a multi miatt venném meg.
  • Hunor1
    #637
    igazad van ...
  • Djuree
    #636
    ott a demó, ha próbálni akarod:)
  • Hunor1
    #635
    köszi...csak a jövő hétre jön össze a pénzem azééééé....de addig is jó lenne kipróbálni.
  • Djuree
    #634
    miért nem veszed meg, már tolhatnád is;) 26 font game-en...nem olyan vészes...
  • unusual
    #633
    Semmi extra nincs még,csak sok fake.....Én még a game-t sem szedtem le amíg nincs valami ami már jászható. Pedig nagyon várom már,mert az 1-el iszonyat sokat nyomtam annó. ;)
  • Hunor1
    #632
    skacok akik crackra várnak még -mint én is - legalább tudnátok olyan helyeket ajánlani / forumokat, vagy valamilyen infó helyeket / ahol lehetne keresgélni hogy megjelent-e már valami használható crack??
    Vagy ti is csak a gúgliban keresgéltek? /sajnos ott még mindig csak a SKIDROW crack_only nevű fake található.../
  • Djuree
    #631
    na már töltöm is, peppet túl van terhelve a steam, alig jön:(
  • Tikal #630


    kösz.. jó történet, nem ismertem.