2869
Shogun 2 Total War
  • grebber
    #589
    De még kicsomagolni sem lehet phoenix még nem tudja.
  • zoltang
    #588
    Bezzeg a CD Gala... csak szerdán hozza ki a L.E.-t. :(
  • zoltang
    #587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://the******bay.org/torrent/6236668/Shogun.2.2011.PC-%5Btracker.BTARENA.org%5D-CLONEDVD#filelistContainer


  • Hunor1
    #586
    Nekem már lejött, de egyelőre még installálni sem lehet a steam miatt.Ez csak egy másolat az egyébként már sokaknak kijöt /előrendelőknek pl már sokaknak-külföldön /lemezröl.
  • MaRee
    #585
    Na akkor be pofátlankodok már a szpojler áradatba :D Valaki nyomhatna majd egy linket a virágbolti verzióról, nem találom egyik megosztón se :D
  • zoltang
    #584
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sőt "csinálja" is. :D Most nemrég néztem.


  • Hunor1
    #583
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Daemontools lite olvassa a képfiléket
  • Hunor1
    #582
    nem tudom...majd meglátjuk ha lejön...
  • zoltang
    #581
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Méretes... 11.87 GiB. MDX milyen kiterjesztés? Már nem Alcohol klón mds/mdf a "divat"?


  • ratgab
    #580
    Én is várom már... remélem a teljesbe belejövök, mert demóban időnként nagyon elpic...ázott a gép!
  • unusual
    #579
    Köszi. Akkor várok még. :)
  • Hunor1
    #578
    köcce.






    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a CLONEDVD nevű virágboltban már kapható...igaz crack még nincs
  • zzeN
    #577
    [szpójlör]ide a szöveg[/szpójlör]

    Persze helyesen leírva. Amúgy a makrók menüpont alatt megtalálható.
  • sakkay
    #576
    Ha tudnám mi az, megmondanám!
  • Hunor1
    #575
    hogyan kell spoilerezni ? Volna egy hírem....
  • Hunor1
    #574
    okos...:)
  • AryanH
    #573
    Háromszor rendeltem a zavvitól eddig. Mindig olyan dolgot ami raktáron volt, ebből 1 valahogyan elveszett. Írtam nekik egy sablon levelet, válaszoltak rá úgy 3 hét múlva, hogy vagy újra küldik vagy visszautalják a pénzt. Az utóbbit kértem. A másik két játék egy hét a másik tíz nap alatt érkezett meg. Előrendelt játéknál lehet 2-3 nappal hamarabb érkezik meg. Én most a zavvitól megrendeltem a Collector's-t a cd galaxistól pedig a limited verziót. Mikor megérkezik a Collector abból meg eladom a játékot, ugyanolyan Limited van benne. Így bukok vagy 3 ezer forintot, de legalább minden meglesz elméletileg.
  • zzeN
    #572
    Zavvi talán a leglassabb bolt, előrendelt játék nem tudom mennyi idő míg ideér, de sima rendelésnél 2 hét is szokott lenni.
  • Edorn
    #571
    A http://www.zavvi.com szállítási idejével kapcsolatban van bárkinek tapasztalata? Mikorra érhet ide onnan?
    (amikor megrendeltem, akkor a magyar boltok még csak alap, nem limited ed-et árultak :( )
  • unusual
    #570
    Sziasztok. Virágbolti verzió megvan már valakinek? ;)
  • Hunor1
    #569
    uhhh..de hosszú lesz a hétvége..:( / valamelyik csapat kijöhetne vele már../
  • sakkay
    #568
    Igen lehet. Arra gondoltam , hogy esetleg a szövetséges vagy gép által irányított sereget mutatja. De a te verziót a valószínűbb.
  • Hunor1
    #567
    talán a terepen lévő 3 stratégiai pontot jelöli, úgy mint a demóban lévő várostromnál.
  • sakkay
    #566
    A téli várostromnál, a képernyő közepén tetején van három jel..tudja valaki mi lehet az?
  • sakkay
    #565
    Megnéztem a linkelt tengeri csatákat , marha jók!
  • sakkay
    #564
    Na erről beszéltem...
  • Jakuza001
    #563
    En meg remelem kihagyjak a Rome 2-t.

    A fejlesztok nem azert csinaltak ismet Shogun jatekotmert ugy szeretnek ismetelgeni, hanem mert ezzel futottak be es ezzel a jatekkal tisztelegnek ezelott. 2010-re akartak megcsinalni, a 10 eves jubileumra csak kicsit elcsusztak. Kb ennyi.
  • sakkay
    #562
    Én is, csak nem akarom kiakasztani azokat akik a Sógunt várták.
    Azért a sógunra is nagyon kíváncsi vagyok. Amikor kijött az 1. akkor született a fiam.
  • Prince23
    #561
    áá én a Rome II-őt nagyon várom vagy a Medieval III-at. Tűkön ülve.

    remélem CA-nál tervben vannak ezek a részek...
  • sakkay
    #560
    Teljesen egyetértek. Ezért volt amúgy a keretek között a legjobb választás a kora középkor, mert ott tényleg sok csata belefért a TW. keretbe. Olyan döntő csaták , mint mondjuk Hastings. Majdnem.
    A többi már bajos, főleg a Napóleon, és a Róma2 is ilyen lenne, remélem orvosolják.
    Pont ezért rettentően kíváncsi vagyok a Sógunra.
  • Hunor1
    #559
    OK, elismerem ha töri mániás vagy. De sajnos egy játék kereteit szétfeszítené egy szimulátor szerű megoldás. Én el tudok vonatkoztatni ettől és kifejezetten tudom élvezni a kis csatákat is ahol pl csak 4-5 egység küzd egymás ellen.
    Biztosan tudsz Te is olyan történelmi csatákról ahol csak 4-5 ezer volt a valós hadseregnek a létszáma.Persze sok volt ahol több tízezer, akár 100 ezer is megjelent.
    De mindegy is azt hiszem mindannyian nagyon várjuk már ezt a darabot is!
    Ahh igen, terveztek a twonline.hu-n hogy multis klánt alapítunk?/majd ott is megkérdezem/
  • sakkay
    #558
    Természetesen elfogadom ha valakinek így tetszik, (hiszen ez csak játék) de én inkább történelmi szimulátorként szeretném látni. Azért tisztelem nagyon a módereket. Mert sokkal reálisabb módok vannak később, mint az alap.
  • sakkay
    #557
    Sajnos a kampánykérdésben nem tudok sokat hozzátenni, öcsémnél megcsináltam a demót(aranycsillag) aztán végignyomtam a kampányt,és kész. Nem tudtam(sajna)módokat próbálni.
  • sakkay
    #556
    Történelem mániás vagyok. Mindenem a realitás.(pont ezért sokkal több problémám is van az alapokkal is, de nem vagyok telhetetlen)
    Sajnos a legtöbb csatában sokkal!!többen vettek részt eredetileg, ami a játék vezénylést illeti , nagyon lelassulna a csapatok mozgatása..mint ahogy igazából is, a csapdáknak , meglepetéseknek, hibáknak sokkal nagyobb hatása lenne.
  • Hunor1
    #555
    nem tudom, neked is igazad van, ki hogy érzi.Te ezek szerint azt preferálod ha a képernyő tele van kavargó embertömegekkel. Nem tudom egy nagy erődben miért kéne úgy harcolni mint egy heringes konzervben.Olyan nem lehet hogy csak 4-5 egység védi? A középkorban szerintem nem védtek ilyen erődöket 20-30 ezren.Legtöbbször csak pár százan-ezren védték ezeket.Ha több a tér akkor evidens hogy több a lehetőség a taktikai manőverekre.Ha tele a képernyő a 40K-s seregekkel akkor max 4-5 egység kijelől és rázúdítom egy gyenge pontra. Na mindegy mindenki máshogy érzi, ki hogyan szereti játszani. Szerintem mindketten fogunk benne élvezhető részeket/csatákat játszani bennne!

    De volna egy másik kérdésem a kampány részhez:

    Mi van akkor ha egy másik klán előbb foglalja el Kiotót és lesz Shogun, akkor vége a játéknak, vagy megy minden tovább addig amíg MAGUNK nem teljesítettük a feltételeket ?
  • sakkay
    #554
    Arról nem beszélve , hogy ugyanolyan idétlennek tűnnek az óriás várcsaták(mint ahogy a Medi2-ben is) ahogy eltűnnek benne az egységek. Egyszerűen kilóg a lóláb. A várméret eredeti, az egységlétszám töredék. Miért jó ez?
  • sakkay
    #553
    Figyelj. A Napoleon Order of war módban az orosz fél(nem kamu)12-15 teljes
    hadsereget küldött ellenem(egy képernyőn ), nem kell magyaráznom létszámilag korrekt, játék felépítés szempontjából végeláthatatlan csaták sorozata FULL irrealitás(plusz számítsad bele az idióta erősítés egyenként dolgot) . Ha végre! lehetne mondjuk 20000 fős csatákat játszani(mármint egy oldalon,és ne mondjad hogy nem lehetne levezényelni) 2-3 csatában le lehetne nyomni. Na az , epic csata. És totálisan megváltoztatná a fősereg! értelmét. Arról nem beszélve mennyire nem lenne mindegy , hogyan veszted! el az adott csatát. Mert ha nagyon, akár a játékot is elbukhatod. Végre lenne döntő! csata. Végre.
  • Hunor1
    #552
    Hoppá mit találtam!

    Új videjó! Tengeri csata DE ITT látható a portugál Karack. "The Black Ship " rendesen felgyújtják!
    Naval -Black Ship

    ez egy másik vidi, itt pedig egy FAERŐD elleni "siege" csata látható /mások mellett, őssze van vágva/

    várostrom
  • Hunor1
    #551
    Epic csatát szerintem lehet játszani a 20 as egységszámnál is./hiszen ekkor is lehet 2X 4000 fő/ Inkább az a fontos hogy az AI is jól taktikázzon és hosszú véres csatában győzheted csak le. /esetleg játszd le a modomat amit linkeltem mert ott adtam szöviket is hozzá ,így 2v2 van egyszerre a terepen/

    spoilerezni hogy kell itt?
    /nem lenne rossz ha valamék csapat előbb kijönne vele, mármint a kipróbálás miatt.../
  • sakkay
    #550
    Hát pont ez az. Ha nem lenne megalkotva mint lehetőség, a moder nem is tudta volna megcsinálni. Különben már az összes régi TW is alkalmazta volna. Bár lehet az egész csak valami urban legend', csak képen láttam. Amíg 20 egység van, az epic' csata csak duma.