2853
Shogun 2 Total War
  • sith7
    Tölthető a demo
  • Pluskast
    Na most nincs demo?
  • Edorn
    sakkay: mármint melyiktől rendeltél a 4 felsorolt közül?
  • sakkay
    Én már rendeltem tőlük, 7 nap volt, ha jól emlékszem..valakinek 4, változó.
    Amúgy minden ok. velük.
  • sakkay
    Köszi..remélem nem lesz már raktáron aztán adnak jobbat.
    Meglepődnék ha így lenne.
  • ratgab
  • Prince23
    Uh mi lesz ma este. Shogun 2, Dragon Age 2, Bulletstorm :SSS
  • AryanH
    Engem is a gyűjtői kiadás érdekelne. A Total War honlapja 3 oldalt "javasol" ahonnan beszerezhető.
    Az Amazon-on 59 font plusz 10 font a standard postával( 25 font felett ingyenes a küldés, de pont Mo.-ra nem.)
    A Play.com-on 79 font ingyenes szállítással, de Magyarországra nem szállít szerintem.
    HMV.com-on 59 font plusz 2,5 font postaköltség.

Most itt találkoztam a zavvi.com-mal. Ami tényleg a legjobb lenne elméletileg 54 font lenne, meg azt írják, hogy február végig ingyenes házhoz szállítás Európában.

Van valakinek tippje, ötlete vagy tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban? Vagy lehetséges más megoldás is?
  • MaRee
    Ma este hattól demo emberek :)
  • KondorKhan
    gyerekek, bocsássatok meg, de ezt most muszálj:

- Mit csinál az unatkozó hadvezér?
    - Elfoglalja magát.
  • ratgab
    Időeltolódást azt kalkuláljál bele szerintem a holnapba, mert nem hazai idő szerint adják ki akkor!

Én olyan holnap este 18:00-ra tippelnék helyi idő szerint!
  • Hunor1
    A holnap elvileg 00:00 - kor kezdődik! vajon lehet-e töteni éjfél után?
  • Smokk
    Szegeny!
    Ez tenyleg nem szep,h pont most baszodik el!
  • sakkay
    Most megy gariba a vid.kártyám...állat.
    Majd meséltek.
  • Hentes75
    Holnap demo.Várjuk szeretettel.
  • grebber
    0.99Font a kiszállítás Magyarországra!
  • Smokk
    Nem hiszem.
  • KondorKhan
    a zavvi-ról komolyan tök ingyen van a postai? Még Magyarországra is?
  • sakkay

Én is onnan rendelem.
  • Smokk
    Vszeg a www.zavvi.com-rol fogom megrendelni.Sztetek kihozzak marc. 15-en,vagy teljesen felejtos?
  • Hunor1
    az a multiplayerben a klámháború modusban használt térkép.Ha jól tudom nem csak sima csaták lesznek multiban, hanem belépve/vagy létrehozva/egy klánba más klánok ellen területekért folyik majd a harc.
  • Smokk
    2 kulonbozo strategia terkep lesz??...v mi lehet az a nezet(engem foleg az alap shogunnal hasznalt terkepre emlekeztet) a video vegefele?
  • Smokk
    Igazan hangulatos kis video!
  • obe
    ..a zene alatta fenomenális
  • KingPunisher
    Shogun 2 Multi Video
    Igen komoly...
    Video
  • KingPunisher
    Sajnos akár 7-8x túlerőt is meg lehet verni olyan szinten szarul játszik az AI.
  • ratgab
    Nem fog megtörténni (emlékszem még a Rómában egyszer 2x-ex túlerő ellen nyertem, de úgy hogy nem gyengébb egységekből tevődött össze az ellenfél, hanem egy szintűekből: előlről és a hátam mögül támadtak! Biztos voltam benne, hogy bukó,de a jó kis pretóriánok megnyerték nekem... irtózat nagy csata volt és hihetetlen jó volt amikor megnyertem!)
  • wednes
    Nálam az dobná meg a hangulatot, ha gépnek lenne esélye megnyerni egy ütközetet ellenem ugyanazon feltételek mellett (létszám, morál, csapatok).
  • ratgab
    Hát majd kiderül! Én igazából némi "fűszerre" lettem volna kíváncsi, amivel feldobják az eddigi receptet (pl.: 1v1-ben jó kis közelharci mozdulatok: 2 szamuráj párharca amikor összekerülnek a csatattéren vagy a hősök megjelenése mit takar)! Magyarán lesznek-e ilyen kis apró elemek, amik megbolondítják a dolgokat?
  • SötétBarom
    Hál isten. Nagyon hozzányúlnának még elbasznák a végén. :D
  • ratgab
    Nem lettem okosabb! Apróbb változások itt-ott, de ennyi! Marad a jól bevált módszer a kipróbálás!
  • MaRee
    Olvass vissza a topicban.
  • SötétBarom
    Semmi, nyilván.
  • obe
    jogos, én a rome demoját futtattam napi 6 8 orákat:)..a teljes meg 5 évig volt fenn a gépemen..ma már türelmesebb vagyok, megvárom
  • ratgab
    Most lehet egy hülye kérdésem???

Mitől tud ez a játék majd többet, mint a Medieval 2 Total war, vagy az Empire Total war???

Most tegyük félre érvként a grafikát, meg tegyük félre azt, hogy Japánban játszódik! Mitől lesz ez jobb, mint az előző részek (egyáltalán nem flamet akarok kelteni, egyszerűen érdekelne, hogy mi a különbség)?
  • Hunor1
    én meg rongyosra fogom játszani! gyáltalában nem fog csökkenni a teljes élvezhetősége(számomra)Emlékszem az mtw2 demót is sokat nyúztam és mégsem volt kissebb élmény a fukk.Ráadásul pár napon belül mindig kitalálnak valami újdonságot a modderek...:)
  • obe
    márminthogy megvárom a teljes kiadást, nem nézek bele a demóba:)
  • zoltang
    Bővebben...

Total War: Shogun 2 - jön a demó!
    http://www.gamestar.hu/

• obe
    én nem rontom el türelmetlenség miatt az első találkozást a játékkal, annak kérem meg kell adni a módját:)..kanna finom tea, telefon kikapcs, tekerek egy hadvezéri cigit, füles fel, roló lehúz..

ez persze én vagyok
  • Smokk
    Akkor vhogy el kell utni az idot 1 hetig...!