2869
Shogun 2 Total War
  • AryanH
    #429
    Hasonló véleményen vagyok én is. Igazából a demoból sok mindent nem lehet megítélni, de a hangulat az mesés. Persze a játék legjobb része még várat magára. Gyakorlatilag három hét van a megjelenésig, szerintem ennek már késznek kell lennie. Bár ahogy ismerem a TW pár az első patchen dolgoznak közben. Szinte minden játékának eddig kellett 2-3 patch, hogy igazán jó legyen. Az biztos, hogy sok DLC várható sok új egységgel.
  • TDantes
    #428
    Lehet én vagyok a béna, de a demo csatában simán agyon vert a gép. Persze annak is köszönhető, hogy az egységeket is összekevertem. Na mindegy, majd kialakul.
  • MaRee
    #427
    Na hát én lenyomtam, spoileres rész következik.

    Nem kell semmi nagyot várni a demótol, van benne egy sima land battle meg egy néhány körös campaign tutorial.

    High grafikán nyomtam(ez a választható legnagyobb), egyátalán nem izzasztotta meg a gépemet, pedig már 3-4 éve nemnagyon volt semmi frissítve benne, kb 8ezer egység volt egyszerre a képernyőn. Élsimítás még nincs benne, úgyhogy a grafika kicsit furcsa, de egyébként NTW szinten van.

    A harcról nem sok újat lehet elmondani, kb ugyan olyan mint a Medievalban, de kicsit dinamikusabb és több szerep jut a morálnak, és a szemét szövetségesem nem átallott elárulni a csata kellős közepén (2v2 battle van) . Négy fajta egységet lehet irányítani a demoban, lándzsás,kardos, íjász és lovas szamurájokat, a lovasság nekem így elsőre kicsit imba. Sík terepen egy rohammal kivégeztek szinte egy 200fős kardos szamuráj gyalogságot.

    A zene és a menü meg az egész megjelenítés profi, nagyon adják a japános hangulatot. Én kicsit gondba voltam először hogy mi micsoda mert furcsák ezek a japán hangzású nevek, de hozzá lehet szokni.
  • KondorKhan
    #426
    folyamatos 1,7 megával gyün, már alig várom, állítólag ezt nagyon jól optimalizálták, már egy medium grafnak is örülnék, ha szaggatás nélkül menne :)
  • Murder3
    #425
    már én is tudom tölteni 1 megával korábban túl elfoglalt volt a steam kliens..:D
  • Hentes75
    #424
    62Kb/s belassult
  • Hentes75
    #423
    A 25megás netem 0.5 megával szedi csak.Pár ezer ember biztos várta a demot.Most meg tölti egyszerre.
  • Prince23
    #422
    stabil 1.2 megával szedi nekem.

    én a dragon age-nél tököltem sokat, de végül a román linkről faján le is jött
  • Murder3
    #421
    steam is szar....:S
  • sith7
    #420
    Steam - es játék demo - ja a steam - en szokott lenni ...
  • GaBika6
    #419
    Majdnem 6 giga a demo! Az igen!
  • bajsz
    #418
    thx
  • MaRee
    #417
    Megvan! Steam-en be kell írni hogy shogun 2 és ott lesz a demo. Nekem most 2.1 MB/s-el jön, nemsokára lent is van :)
  • bajsz
    #416
    valaki linket adhatna!

    Konkrétan behalt minden féle oldal! Hivatalos Total War oldalról nem is beszélve!
  • Pluskast
    #415
    Jaja honnan? Mert a hivatalos oldal behalt... Mint a bioware...
  • MaRee
    #414
    Honnan? Én nem látom .
  • sith7
    #413
    Tölthető a demo
  • Pluskast
    #412
    Na most nincs demo?
  • Edorn
    #411
    sakkay: mármint melyiktől rendeltél a 4 felsorolt közül?
  • sakkay
    #410
    Én már rendeltem tőlük, 7 nap volt, ha jól emlékszem..valakinek 4, változó.
    Amúgy minden ok. velük.
  • sakkay
    #409
    Köszi..remélem nem lesz már raktáron aztán adnak jobbat.
    Meglepődnék ha így lenne.
  • ratgab
    #408
  • Prince23
    #407
    Uh mi lesz ma este. Shogun 2, Dragon Age 2, Bulletstorm :SSS
  • AryanH
    #406
    Engem is a gyűjtői kiadás érdekelne. A Total War honlapja 3 oldalt "javasol" ahonnan beszerezhető.
    Az Amazon-on 59 font plusz 10 font a standard postával( 25 font felett ingyenes a küldés, de pont Mo.-ra nem.)
    A Play.com-on 79 font ingyenes szállítással, de Magyarországra nem szállít szerintem.
    HMV.com-on 59 font plusz 2,5 font postaköltség.

    Most itt találkoztam a zavvi.com-mal. Ami tényleg a legjobb lenne elméletileg 54 font lenne, meg azt írják, hogy február végig ingyenes házhoz szállítás Európában.

    Van valakinek tippje, ötlete vagy tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban? Vagy lehetséges más megoldás is?
  • MaRee
    #405
    Ma este hattól demo emberek :)
  • KondorKhan
    #404
    gyerekek, bocsássatok meg, de ezt most muszálj:

    - Mit csinál az unatkozó hadvezér?
    - Elfoglalja magát.
  • ratgab
    #403
    Időeltolódást azt kalkuláljál bele szerintem a holnapba, mert nem hazai idő szerint adják ki akkor!

    Én olyan holnap este 18:00-ra tippelnék helyi idő szerint!
  • Hunor1
    #402
    A holnap elvileg 00:00 - kor kezdődik! vajon lehet-e töteni éjfél után?
  • Smokk
    #401
    Szegeny!
    Ez tenyleg nem szep,h pont most baszodik el!
  • sakkay
    #400
    Most megy gariba a vid.kártyám...állat.
    Majd meséltek.
  • Hentes75
    #399
    Holnap demo.Várjuk szeretettel.
  • grebber
    #398
    0.99Font a kiszállítás Magyarországra!
  • Smokk
    #397
    Nem hiszem.
  • KondorKhan
    #396
    a zavvi-ról komolyan tök ingyen van a postai? Még Magyarországra is?
  • sakkay
    #395

    Én is onnan rendelem.
  • Smokk
    #394
    Vszeg a www.zavvi.com-rol fogom megrendelni.Sztetek kihozzak marc. 15-en,vagy teljesen felejtos?
  • Hunor1
    #393
    az a multiplayerben a klámháború modusban használt térkép.Ha jól tudom nem csak sima csaták lesznek multiban, hanem belépve/vagy létrehozva/egy klánba más klánok ellen területekért folyik majd a harc.
  • Smokk
    #392
    2 kulonbozo strategia terkep lesz??...v mi lehet az a nezet(engem foleg az alap shogunnal hasznalt terkepre emlekeztet) a video vegefele?
  • Smokk
    #391
    Igazan hangulatos kis video!
  • obe
    #390
    ..a zene alatta fenomenális