8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • e57
    #1312
    Nem a balansszal van nekem bajom. 2 nap után nem is láthatom, hogy milyen a balansz.
    Egyszerűen az én izlésemnek túl kevés a melee küzdelem. Túl sok a varázslat, és rengeteg a fényeffekt.

    Egy másik dolog, hogy Lv12-vel kb a vicc kategóriába estem a warfronton a 16+ karakterek mellett. Warhammerban ezt már megoldották azzal, hogy PvP-ben mindenki azonos szintű. Itt is éppen elég lenne a gear külömbség. Az is elég nagy.
    Azért összeszedtem több száz... asszem favor pontot, de semmit nem tudtam rajta venni, mert csak Lv25-től lehet viselni. De a tárgyak 90%-a Lv50.
    Ezek alapján egyértelmű, hogy Lv50-ig vagy leszek az NPC-ék csicskása, vagy szétriftelem az agyamat => Kocogjunk Online

    Még egy észrevétel... Nagyon sok skill van, ami nem baj, csak azért sokan vannak akik nem 24 ujjú mutánsok, és ezért nem tudják teljesen kihasználni a karakterük lehetőségeit. Csinálhattak volna valami makrózható gombokat, vagy pl. az AION-os skill chain rendszert átvehették volna.

    Nem lehúzni akarom a RIFT-et, mert azt azért nem érdemli meg. Teljesen látszik, hogy sok sok munkát fektettek bele, és rengeetg pozitív dolog van benne. Egyszerűen csak nem ilyenre számítottam.

    Egy dologra nem jöttem rá: Hogy ,lehet gyorsan átváltani távolsági, és közelharci fegyver között. Le tudnám puffantani a 10% élettel menekülő varázslót.
  • [NST]Cifu
    #1311
    A WoW-ban 9x3 = 27 talentfa van.
    A Rift-ben 4x8 = 32 talentfa. A különbség az, hogy itt a talentfák párosításánál (bizonyos szintig) szabad keze van az embernek.

    Azért a különbség nem elementális. Hozzá kell tenni, hogy a WoW-ba se sikerült még soha normális PvP balance-ot összehozniuk. :)
  • Gyogyito
    #1310
    Elkövettem egy nagy hibát: tegnap éjjel magam is kipróbáltam a Priest kasztot Justicar-Sentinel-Shaman felállásban. Jobban bejött mint a paladin-Void Knight-Warlord kombináció. Mindenképp tank karakterrel szeretnék majd élesben játszani, és eddig a warrior volt a favorit, de most elbizonytalandotam :) Meglátjuk, magasabb szinten hogyan teljesít ez a priest kombó.
  • Forrest Tomee
    #1309
    Szerintem ennyi klassz(soul) lehetőséggel lehetetlen balance-olt pvp-t várni.
  • BoneDragon
    #1308
    PvP nekem sem tetszik eddig...
  • Bhalage
    #1307
    ehhh : (
  • Cat 02 #1306
    Igazából a darabjait akartam, mert van egy csomó feles, General Store-ban, meg bagóért lehet csak :D
  • [NST]Cifu
    #1305
    Ezt a havas részt mindenhol dícsérik, jó lenne látni még ebben a bétában. ^^
  • e57
    #1304
    hááát...
    PvP rész nekem azért csalódás volt. Valószínűleg csak én vártam mást.

    Ismét a távolsági támadó kasztok vannak túlsúlyban. A tényleges küzdelem nagyon kevés. Lövök, elfutok, lövök elfutok.... aki melee akar lenni az meg fut utánuk => Kocogjunk Online

    A rifteknél ismétcsak nem áll másból a dolog. Egyik helyről a másikra futunk.... => Kocogjunk Online

    Valahogy nem áll össze nekem a kép, hogy hogyan is lesz ebből egy kerek egész játék. Quest+Craft, vagy Riftezés, vagy PvP, és még az insták...
    Érzem én, hogy rohadt sok munkát fektettek bele, de 2 nap alatt ráuntam. Ez van.
  • Pyotr
    #1303
    Megvolt ma az első instám :
    Realm of the Fae
    A party-t nem kell itt olyan szigorúan venni tank,dps,heal szempontból.Nálunk volt tank 2 healer a 3 clericet nem tudom milyen speccen volt de igazából 1 bárd vállalta magára a heal pengetését:)
    Pár bosson be kellett neki segiteni mert a tank 1-2* látta a fényt:)
    Maga az insta nem nehéz a bossokon főleg az öld meg az addokat először, állj ki ami megjelenik alattad és fáj taktikák vannak!
    És ime a képek:





    A havas rész hihetelen élmény volt sokszor a tank is eltünt előlünk olyan szinten nem lehetett semmit látni és hozzá a hangok eddig nagyon + csalódás volt!
  • Forrest Tomee
    #1302
    Most tesztelem a Cifu által említett (Justicar/Warden/Shaman) összeállítást. Főleg justicarra pakolva. Tényleg nagyon jó. Folyamatosan spawnoltak rám a velem 1 szintű mobok lvl7-8 és simán öltem őket és heaelgettem magam vissza.
    Hmmm... lehet ez lesz a befutó...
  • Me0w
    #1301
  • 0Fritz0
    #1300
    Két Székely favágó vágja a fát az erdőben. Egyszer csak az egyik fogja a baltáját és a másik hátába. Mire az:
    - Te, ez most vicc volt vagy komoly?
    Az első kihúzza magát:
    - Persze, hogy komoly.
    - Na azért, mert viccnek kicsit durva lett volna...
  • Me0w
    #1299
    Ez most komoly kerdes volt?
  • Cat 02 #1298
    Csak teljeset lehet igaz ? :/
  • Forrest Tomee
    #1297
    Akkor én bénáztam valamit, wardennel mentem, de rémesen unalmas volt.
  • Jockey
    #1296
    nekem van egy senitnel főágas karim, sentinel full talentelm, tökéletesen lehet vele haladni..sőt, gyak megölhetetlen,
    senti/shaman/warden spec
    szal full healer sem rossz sztem, tökéletesen játszható solóban meg pláne..
  • Me0w
    #1295
    Meg mindig emlekszem, hogy nem sokat theorycraftoltam anno WoWban es holy priestkent leveleztem kb. 40-ig. Attol megedzottem :P
  • Forrest Tomee
    #1294
    Ezeket próbáltam:
    Paladin/raever/warlord tank lvl11, ahhoz képest, hogy pajzs + 1kezes elég jól lehet haladni vele, nem gond a több ellenfél sem. Nekem ez tetszik a legjobban főleg ha eddigi mmo tapasztalatok alapján tankok mindig keresettek lesznek.
    Pyromancer-t is próbáltam és a Necrot, valahogy nem az én osztályaim, bár a necrónak jók a support élet/armor/erő + intell lopó spelljei. Necromancernek viszont a dotjai késöbb pvp-ben lehet okoznak némi meglepetést.
    Még a marksman/saboteur combót próbálgattam, nagyon kiteolós fajta a játék vele, ha nyakadba spawnol 2 mob akkor ciki van, de kétségtelen marksman erős dps.
    Ami nekem a legdurvább/legerősebb a marksman/ranger. Ranger csak a pet miatt utána főleg marksman skilleket használtam, erősebbek mint a ranger. A mobok iszonyat gyorsan halnak, mire a petemről lejönne a mob már halott. Hátránya, hogy minden 2. ember malaccal rohangál szóval később, ha valaki partit akar találni vele nehezebb lesz, hacsak nincs bevált guild mögötte. Pvp-ben szerintem a marksman ág nagyon erős lesz futás közben is lehet lőni és a sebesség buffal melee-k nem hiszem hogy elkapják.
    Wardent néztem még, de senki ne kövessen el olyan hibát hogy tiszta healer karival kezd mert elalszik a székében.
  • BoneDragon
    #1293
    Köszi!
  • Me0w
    #1292
    Igen, a varosban az artifact collectornal tudod leadni, kapsz erte lucky coint amit be lehet valtani.
  • BoneDragon
    #1291
    Találtam egy artifactot! Később használható lesz valamire ha összegyűjtöm mind a 4 dolgot, ami kell hozzá?
  • [NST]Cifu
    #1290
    Én 12-es szintig jutottam Cleric-el (Justicar/Warden/Shaman), elég korrekt, tetszik, igazi mindenes (tank, melee DPS, ranged DPS, healer), és elég jól elvagyok vele akkor is, ha 2-3 mobot húzok be véletlenül.

    Meow!-al csináltunk mage párost (Chloromancer/Necromancer/Archon), és azt kell mondjam, hogy a group questelése példásan jól van megoldani. Sok esetben mindketten ki tudtuk lootolni a leölt mobokat, nincsenek időrabló, értelmetlen futkosások.

    Azt mondjuk megoldhatnák, hogy eventeknél a party becsatlakozhasson egybe az open group-ba, majd kilépésnél visszaálljon magától - annyi rift és event volt, hogy néha szinte questelni se tudtunk tőle. :D
  • Hamed
    #1289
    b+ pont ilyen chestet kap lvl10-en defiant is, pont egy kelari warrival szorakoztam most. Nincs content, szarazegesz
  • TDC Geronimo
    #1288
    Mi is toltuk ma, de inkább nézegettük csak classokat. Párszor elkövettem már azt a hibát, hogy elég sok mindent láttam a játékból tartalmat illetően megjelenés előtt és semmi újdonság jóformán nem maradt fullra. Most itt ezt nem követem el :)

    Más...lvl 10en milyen smasszer páncélt kap a törpe warr :D



    Clericnek is egész jó már armorja 10es szinten is. Kíváncsi leszek későbbiekre.
  • Kreeder44
    #1287
    Nekem meg nem oldódott meg a hibaüzis téma... mondjuk ki másnál lehetni ilyen?? csak is nálam :D töröljem le és telepítsem/updta-eljem újra?
  • Pyotr
    #1286
    Nah nekem mára elég 18 szint reggeltől nem egy speedhack ,de láttam egysmást:)
  • Cat 02 #1285
    Position in queue: 280
    Estimated time: 34 Minutes
  • Neutralpoint
    #1284
    Meg úgy általában akinek vannak jó dps kombói amik nem halnak túl könnyen lvl közben az megosztaná?
  • Neutralpoint
    #1283
    2kezes dps kombinációk warriorra?
  • Kreeder44
    #1282
    oké köszönöm
  • Pyotr
    #1281
    nézz körül ebben a fórumtopikban hátha ,de most én se tudok belemerülni:
    link
  • Cat 02 #1280
    Én azon filóztam, hogy miért tök más skillt használ a karakter, aztán leesett, hogy átrendeztem a skill sorrendet

    Kreeder: nekem W7 64 bit van, szóval gondolom nem
  • Kreeder44
    #1279
    "Rift - Error Handler

    Sending diagnostic information to trion worlds will help use improve the product."

    a x64 bites oprendszer probléma lehet?
  • Pyotr
    #1278
    Elöször is linkeld be a hibaüzenetet.
  • Kreeder44
    #1277
    Sziasztok!

    Mi lehet a gond? Karatker generálás meg van... tölt megáll majd kidob az asztalra hibaüzenettel. Valami ötlet? Előre is mindent köszi
  • TDC Geronimo
    #1276
    Rift render trailer
  • Gyogyito
    #1275
    Én paladin-void knight - warlord kombóval nyomom, ez is nagyon mókás :)
  • Vincentcloud
    #1274
    Reaver, Paladin Warlord, egész mókás kombináció
  • [NST]Cifu
    #1273
    Igen, ezzel én is bénáztam egy sort. Nem fért a fejembe, hogy miért nem jelenik meg, ha egyszer az edit layoutnál elhelyezem, acceptelem... :)