8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • tescodr
    #1152
    én bejutottam és játszottam elég szépen lvl 7
    játékról:marha igényes maga a playfield a questek és a mobok például mikor bizonyos démoni oszlopok fogva tartják a polgárokat és ki kell szabadítani vagy vissza lopni a lovakat a démonoktól (picit ismerős a szitu wow dk kezdő)hangok alapjában véve jók de a kezdőn megszólaló dallam hallatán elkezdett tikkelni a szemem, utána viszont felváltotta a szimfónikus darkos igazi fantasy zene ami nagyon bejött,2 talentfát eddig felvettem main: ranger second:marksman eddig marha jó,és az is ötletes hogy a talentek összepakolásából jönnek a spellek,trainereknél csak fejleszteni lehet a már meglévő spelleket.
    Eddigi rövid véleményem az hogy ha így folytatódik egy nagyon klassz kis mmo lehet belőle igényesség szempontjából felveszi a versenyt a nagy testvérrel viszont e mögött nem áll akkora lore mint a nagytesónál,további tesztelések holnap.
  • Pyotr
    #1151
    A tetszik erősen túlzás, de eddig free mmo-nak megállja a helyét:P
  • teb
    #1150
    10 perc múlva fél órára lenyomják a szervert állítólag. Engem kivágott, aztán kitalálta most hogy frissíti a Patchert. 20 perc alatt lejött 3 csík a kb 20ból. Szóval ez mára nekem is felejtős. Jó jel, hogy sokaknak tetszik a játék, de legalábbis sokakat érdekel.
  • Me0w
    #1149
    10 perc mulva update, 30 perc downtime.
  • Me0w
    #1148
    Icewatchon vagyok, Tearna 24 Necromancer/Warlock, meg par apro.
  • [NST]Cifu
    #1147
    @e57: Hehe, jó kis beszámoló. :D

    Tvelve: Munkaszerveren. :D
    Majd holnap csatlakozom a játékosok vidám kis csapatához, addig csak hátradőlök és olvasgatom a posztokat. :)

    Egyébként kérdezd Meow!-ot, az én taktikám most az, hogy bedobtamt szegény macsekot a mélyvízbe, és ahol életben marad, ott próbálok én is szerencsét. :)
  • BoneDragon
    #1146


    1perce néztem, akkor még dc, fél percre rá már beengedett, de az összes szerver full és 200-300fős sorok..
  • TVelvet
    #1145
    Cifu melyik szerveren vagy? :)
  • e57
    #1144
    Első pillantásra (én most először láttam ezt a játékot)....

    A szerver választó ablakban a szerverek össze vissza ugrálnak, még követni is nehéz hogy mi a választék.
    Törpe férfi.... Úristen! 7db súlyos alkoholista öregember arc a választék!
    És torztükörrel kell finomítani! 5 perc kemény munka után sikerült egy Putyin-Gollam keveréket kiszenvednem. Disconnect... Ok, nem gáz, bétateszt.
    Névválasztás... ötlet híjján random.... Makgenya. Telarán biztos nem azt jelenti, mint kishazánkban, inkább mégis én választok. Péklapát (biztos ti is láttátok a kéz-test arányokat). Ékezet nincs... ok, Peklapat.
    Kezdőhely fényeffektjei.. 80-as évek disco :) Szárnyas angyal valaki küldetést ad, inkább gyerünk ki a szabadba. Végre hangulatos hely. ágyútűz, rázkódik, már már WAR-ban érzem magam, szuper. Lejjebb megyek... vihogó sötét lovagok. Lecsapom, odajön egy civil nő, és megsiratja. Hűha, talán nem kellett volna? Disconnect... talán késöbb kiderül.
  • Me0w
    #1143
    Azzal en is egyetertek, hogy meg kell oldjak a startnal a dolgokat, most viszont nem izgat, nekik is kellemetlen, nem direkt csinaljak, es remeljuk, hogy tanulnak belole :)
  • [NST]Cifu
    #1142
    No offense, de ezen a téren nem értek egyett. Oldja meg az üzemeltető, hogy normálisan lehessen játszani. Anno az MMORPG-n az AoC és az Aion kapcsán volt egy-egy nagyon jó cikk, és fel is hozták az iparban szokásos lehetőségeket (például extra szerverpark ideiglenes bérlete).

    Ha én azt látom, hogy az első időkben problémák vannak a becsatlakozással, hosszú sorok vannak, meg lagol a szerver, azt én az üzemeltető hibájának rovom fel.

    Ha szerinted nem lehet elvárni, hogy felkészüljenek a rohamra, akkor azt meg mért várja el bárki, hogy a játékosok ehhez jó képet vágjanak?
  • TDC Geronimo
    #1141
    ahogy látom a nameplatek méretét is hála égnek lecsökkentették. Hülyén nézett ki mikor olyan nagyok voltak.
  • TDC Geronimo
    #1140
    Én most jutottam be 10 perce, de <3
  • titani
    #1139
    Lehet mégis a Tera online lessz a nyerő ?
  • Probatbicol
    #1138
    Figyelj, te egy zárt bétatesztre jelentkeztél. Egyelőre ez nem egy szolgáltatás, amit igénybe veszel, hanem egy munkafolyamatnak vagy része. Ennyien még nem szabadultak rá egyszerre ezekre a szerverekre, most próbálják ki először. Ez a célja az egésznek. Nincsenek felkészülve? Épp most készülnek fel.Amennyire lehet.

    De valószínű az éles induláskor is lesznek hasonló problémák, mert egy cég sem vállalja fel, hogy az első pár óra kedvéért 2x, 3x akkor a gépparkot állítson fel.

  • Pyotr
    #1137
    Nem tudom eddig kinek hogy tetszett de nálam a játék hangjai elérték a 10es skálán a 1.5-et elég sok jóindulattal.
    A zene abszolút kilőve ,guardian kezdőn pedig már most fáj a fejem a sikotozásotól:(
  • Neutralpoint
    #1136
    Majd holnap reggel amikor a sok amerifag nem lesz onlány majd akkor kell megprószálni.
  • Me0w
    #1135
    Nekem is, en mar nem is eroltetem holnapig, legalabb nem terhelem meg a szervert, nekem mindegy, hogy holnap leszek 25 vagy ma este :)
  • Jeffjohnson
    #1134
    Nincs egy külön link arra az 52mb-os patchre ami kb. ma vagy tegnap este jött mert iszonyat lassan szedi le a launcher sokan szedhetik mert jön vagy 5kB/s el.
  • Jabar
    #1133
    Amíg nem voltak szerverek átjutott a mün, most nekem is 49%-nál dobja ki az üzenetet hogy unable to connect to server.
  • Lord Zax
    #1132
    Én ez alapján szerettem volna dönteni hogy megveszem e vagy nem de még egy képet nem láttam ingame-ból, csak a 49% ot meg a karaktergenerálot..
    De ha tényleg ennyire nincsenek felkészülve az rájuk nézve szégyen. 3 orával a start után.. Szerintem a rendes startnál ennél is többen lesznek.
  • Me0w
    #1131
    Kar volt ennyi kulcsot kiadniuk, az emberek sajnois ezt nem tesztnek, hanem previewnak fogjak fel, es ez most abbol a szempontbol szarul sikerult. Betanak meg jol :)
  • Me0w
    #1130
    Engem most dobott ki, pedig egy fire riftet pucoltam egyedul es mar stage 2-ben voltam :/
  • Lord Zax
    #1129
    hát beszarok. 1 orát vártam hogy átjussak a 49% on, bejutok ok van szerver mind full, ok que 640 en vannak elöttem 20 perc bejutok elkezdek karaktert csinálni, majdnem vége azt dcvel kidob... kezdödik ujra az egész
  • [NST]Cifu
    #1128
    Gyúrcsók féle táv-segély:

    Szvsz a géped lelkét vizsgáld meg. Az, hogy túlterhelt a szerver egy dolog, a főmenűbe, a Shard-választáshoz el kellene jutnod. Ha nem mennének a szerverek, akkor még mindig kb. egy üzenet/perc lenne a topic átlaga. Hogy nem így van azt jelenti, hogy a topiclakók többsége bizony bent van a játékban. :)
  • Neutralpoint
    #1127
    Failed to connect the server.

    49%-ig betölt a kis golyó és tovább nem... wtf túlterhelt a szerver vagy mi?
  • Gyogyito
    #1126
    Blightweald-en Guardians oldalon /join hun . Csak hogy magyarul tudjunk beszélgetni.
  • Frosty01
    #1125
    csak hirtelen kivert a víz amikor közölte velem egy kis ablak hogy majd 2 óra múlva talán játszhatok pár percet :)

    úgy éreztem magam mint aion headstartkor, ennyi :)
  • fejnelkuli
    #1124
    Vajon miert 6kb/s-el szedi a patchet?
  • BEAST #1123
    :DD
  • TDC Geronimo
    #1122
    szerintem wowból másolták!!4
  • BEAST #1121
    Nagyon mmo szagú, gondolom így értetted.
  • Frosty01
    #1120
    nagyon aion szagú ez az 1 órás queue
  • Murmur
    #1119
    Beengedett.
  • BoneDragon
    #1118
    Nálam már ez se megy.
  • Gyogyito
    #1117
    Tudom, ott nézem a híreket, mert a fórum a nem megy
  • Frosty01
    #1116
    aki nem ismerné: http://www.riftstatus.com/
  • Gyogyito
    #1115
    Lekapcsoltak minden EU szervert, ezért van azonnal DC
  • Murmur
    #1114
    Lehetséges, csak így látatlanban gondoltam. Selfheal miatt gondoltam, de a warlock/necro dothealjei is elégségesek lehetnek.
  • morvaigaben
    #1113
    ikszdé...eddig 89 és 49% error, most meg 95 és 79% dc