8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • BoneDragon
    #1192
    Grindelős? Hát fél óra alatt lvl9. Szerintem az nem grindelős.. Na én játszottam pár kínai farmer mmo-val. Ott 2 nap volt 9 szint! De van egy olyan érzése, hogy te minden mmo-ra ezt mondod. Akkor milyen q kell egy játékba? Dugj meg 5 elfet? Fésüld meg a haját a humannak, mert túl emos? Nem értelek... Ha ennyire nem tetszik, menj wow-ni, nálad az az etalon. Nálam is, de nem hagyom magam beszopódni! (csak néha)
  • Fritz Von...
    #1191
    Hetente kb 10-20 alfa-béta állapotú játékot nézek meg a munkám során, így van mihez viszonyítani. Az alapkoncepció már el van rontva, többféle MMOból összeszedett elemeket próbáltak eggyé gyúrni, és emiatt kaotikus, széteső az egész. Arról nem is beszélve, hogy lassan az online világ is túllép a sablonos, sematikus "ölj meg 10 teknőst, szedj össze 8 virágot a mezőn" típusú questeken. Ezzel már nem lehet előfizetői bázist megalapozni, és fenntartani. Egyedül a karakterfejlődés az, amiben kicsit talán többet nyújt a szokványosnál, de ez még mindig szintalapú, hagyományos grindrendszerű megoldás.
    A fanboi-ok meg igázzanak, nem igazán foglalkozom ezzel. Vegyék meg, dobjanak ki az ablakon 50 USD-t, nyárra alig maradnak a játékban emberek, ezt most borítékolom.

  • RaSzTaH
    #1190
    nem, de itt jópár embert ismerek már különböző mmokból és nagyon jól tudom, hogy melyiknél mi volt beta- remegés - húdejóhúdefasza - eltelik 2 hónap már a tizede nem játszik vele, aztán a végén úgy kell összeszedni az embereket hogy akár egy csapat le tudjon menni instába vagy pvpzni és ez így megy már jó régóta... teljesen mindegy hogy most lvl5 vagy lvl30, belépsz és már leszűröd hogy teljesen optimalizálatlan a játék és még nem is a legszebb /igen láttam sokkal szebb mmot is/... lehet mondani hogy ez csak egy BETA ( ezt minden mmo-nál elmondták mégse változott nagy mértékben )- viszont ezeket az ún. "open"betakat már csak hypeolásnak használják, tesztelésre ott vannak az alpha closed teszterek... viszont én nem fogok 800*600-as felbontással játszani low-med beállításokkal mert úgy "jobban" fut... LoL van akit ez kielégít van akit nem, de ne akarja senki bemagyarázni hogy húdefasza ez a játék már most mint ahogy itt olvastam egy két kommentben... részemről off
  • BoneDragon
    #1189
    Nem erről van szó. Csak szerintem elég hülyeség 5lvl után eldönteni milyen a játék. Bármelyik mmo-t megnézed akkor nem az első 5-10 szintbe fogsz beleszeretni, hanem a későbbi pvp-be vagy pve-be. Kár leírni így előre. Majd kiderül...:)
  • RaSzTaH
    #1188
    fölösleges ilyet leírnod IDE, mert a fanboiok hamar leigáznak
  • Eksz
    #1187
    Ismet csak a kedvenc tipusu hozzaszolasom, kitalalsz valamit, tenykent kezeled. Mi az egesznek az alapja? A te velemenyed? Hatakkor ennyit errol, nem?
  • Fritz Von...
    #1186
    Tegnap megnéztem. Nem igazán értem, hogy miért van szükség még egy wow klónra, ami alulról súrolja a 2007-es év grafikai színvonalát. Ennek a játéknak nincs semmiféle jövője, ez már most látszik. Megveszi mondjuk 300-400k játékos, és az első hónap végén jó, ha 20-30k fog előfizetni. Nem is értem, hogy ha valaki szakítani akar egy szeletet a tortából, akkor miért egy ilyen szánalmasan gyenge produkcióval áll elő.
  • A4tech
    #1185
    35 mega update, csiga lassan jön le
  • Cat 02 #1184
    Miért DC-z 10 percenként?
  • Probatbicol
    #1183
    Az utolsó eventhez képest külalakban is sokat pofoztak rajta, a pyromancer néhány skillje jóval látványosabb lett pl.
  • BoneDragon
    #1182
    Így elsőre elég bejövős a game, csütörtökön folyt köv. :)
  • Me0w
    #1181
    FIRST! :D


  • BoneDragon
    #1180
    Sajnos arról nem készítettem folyamatos pillanatképet :)
  • BoneDragon
    #1179
  • Frosty01
    #1178
    képet?
  • Gyogyito
    #1177
    Valaki Blightweald szerver guardian oldalon?
  • BoneDragon
    #1176
    Basszus, nagyon komolyan néz ki ha megnyílik a rift!
  • Prody
    #1175
    Nekem a patcher állandóan failed...
  • TDC Geronimo
    #1174
    Felkapcsolta még 8 új szervert EUba, meg megnyitották az összeset.
  • TDC Geronimo
    #1173
    picsába egyet kell értenem veled valamiben... :d
  • BoneDragon
    #1172
    Sőt, már meg is nyitották az újakat!
  • BoneDragon
    #1171
    Be lehet lépni a szerver választó képernyőre és folyamatosan új szervereket izzítanak be!
  • gatyo
    #1170
    A baj nem az objektiv értékeléssel van, hanem azzal, hogy ráengednek sok "nagy" MMOs szerencsétlent egy BETA TEST-re ami jelenleg stressz tesztként funkcionál. Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy mar csak azzal ha sorban áll is segitik a fejlesztők munkáját, hiszen lehet hangolni, hogy mennyi embert is bir el a server/engine. DE NEEEEEEM ÉN AZONNAL INGYEN JÁTSZANI AKAROK JUJJ DE FOS EZ 500AS SORVAN!!!4 ÉN MEG NEM VESZEM EZT A SZART. Ha meg be is jut akkor HUDE LAGGOLOK, JAJ FELTLTAM ULTRÁRA ÉS 3 FPS ahelyett, hogy leirná a deveknek a forumon, hogy mit tapasztalt és itt-ott lenne még vele munka. Szánalom... Régen nem volt ilyen. Nem hitte azt senki egy BETA tesztre, hogy az egy demo vagy trial lehetőség.

    Hozzáteszem, a beta alapán jópár év óta eddig ez a legjobban elkészült játék a release-hez közeledve. Van 1 hónap, hogy rendbetegyék a servereket, felkészitsék a start terhelésre.
  • Me0w
    #1169
    Kb. 2 hete fizettem ki, gratulalhatsz :)
  • TDC Geronimo
    #1168




  • TDC Geronimo
    #1167
    We've also pushed a new patcher to improve load-balancing on login. We recommend updating. :) More info here: http://cot.ag/i4p5CM ^Zann
  • BEAST #1166
    Majd azért szólj ha találtál akár egyetlen olyan embert is aki tud objektíven értékelni. :p
  • Pyotr
    #1165
    Majd azért tedd fel a kezed amikor fizettél is érte, had gratuláljak az objektivet meg magyarázd már meg honnan veszed nálam.
  • Gyogyito
    #1164
    Én a blogomon írtam le az első pár szint tapasztalatait...
  • BoneDragon
    #1163
    Ezt hamar eldöntötted :)
  • TDC Geronimo
    #1162
    Nem hurrogok, te véleményed.
  • Frosty01
    #1161
    aion free? kizárt ^^

    viszont sokkal kényelmesebb, hiányzik is innen....
  • RaSzTaH
    #1160
    nem írok véleményt mert hurrogás lenne belőle, de részemről erősen hanyagolható a játék:P
  • BoneDragon
    #1159
    Akkor már inkább lotro.
  • Pyotr
    #1158
    Kb a warhammer is ki van dolgozva és már free,hamarosan Aion is:)

  • TDC Geronimo
    #1157
  • radical
    #1156
    nah karbantartás
  • tescodr
    #1155
    sztem irdatlan marhaságot mondtál,free mmo negyed ennyire nincs kidolgozvam int ez..
  • Me0w
    #1154
    Jolvan fiam, majd szolj, ha objektivan tudsz ertekelni.
  • BoneDragon
    #1153
    Legalább ti tudtok picit játszani. Én fél órája várok, hogy bejussak és még 4 perc :/