8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Torzonborz
    #1272
    settings - interface-ben lehet előcsalni a többit.
  • Tatyla
    #1271
    két másik actionbar hogy csalható elő?
  • BEAST #1270
    Kizárásos alapon. A legutóbbi témánál a játékkal kapcsolatos véleményekről volt szó.
    A valakit rész meg nem feltétlen személyes, de vannak elég nevetséges megnyilvánulások amik mellett nem tudok csöndben elmenni.
  • BoneDragon
    #1269
    Te miért csak akkor szólsz hozza ha lekell húzni valamit és valakit?
  • Pyotr
    #1268
    Micsoda véletlenek:)
  • BEAST #1267
    Najó. :DD
  • BoneDragon
    #1266
    Sanctum? Aionba is igy hívják, nem?
  • Probatbicol
    #1265
    elég ám a kö betűt megnyomni, ha warfrontba akarsz jelentkezni :)
  • BoneDragon
    #1264
    Cata óta tényleg gyorsabb fejlodni de elotte nem ment olyan gyorsan mint itt! 6 karaktert húztam fel wowba, szal...
  • Pyotr
    #1263
    Healerekén lvl 10 ig a warden nagyon gáz mint dps mint a kibaszott hot healjei kb szart se érnek Sentinel viszont nekem nagyon bejött! Van aoe heal shield buff minden ugyhogy egyenlőre ezt próbálom...
  • Cat 02 #1262
    10es vagyok, de mikor a városban kell rohangálni, meg valaki le ks-elte a mobomat amit én idéztem, akkor azt mondta, hogy picit pihentetjük :)
  • Pyotr
    #1261
    Megtaláltam Sanctumban a warfront bejelentőt, úgyhogy ennek örömére mondom szétgankeltetem magam healerként:)
    Ovatosan hátul maradtam meleek mentek elöre rendesen rangedek hátrébb ,hát az eredmény magáért beszél:)


    Gyakorlatilag a dombról nem tudtak lejönni:D
  • Me0w
    #1260
    Ez azert nem igaz, korulbelul egyenlo a ket jatek, legalabbis lv. 25-on eddig.
  • BoneDragon
    #1259
    Épp ezaz hogy szerintem egyáltalán nem grindelős! Tuti lvl10ig el se jutott! Még a wow is 3x grindelősebb ennél!
  • Me0w
    #1258
    Gloamwoodban van azert par ilyen gyujts ossze 8 spirit shardot, majd visszakuld, hogy olj meg 10 undeadet, stb., de nem haladja meg a normalis mennyisegu grindelest.
  • BoneDragon
    #1257
    Magyarázd el nekem kérlek mi ebben a grindelés? Kiváncsi vagyok!
  • Bhalage
    #1256
    ok megvan ;o
  • Murmur
    #1255
    A keleti MMO-kban megtalálható intelligens hörcsögök, macik, stb-k gyűjtőneve.
  • Bhalage
    #1254
    mi az a rudugro pocok?
    ;o
  • BEAST #1253
    Ne is mondd, én leszek a legnagyobb rúdugró pocok!
  • Murmur
    #1252
    Gondolom a főnököd is azt mondaná, ha ingyen dolgoznál, hogy korrekt. :D
  • TDC Geronimo
    #1251
    ha fizetnének, hogy játsszak az még korrektebb lenne szerintem.
  • Cat 02 #1250
    Ha ingyenes lenne azt mondanám teljesen korrekt, de engem nem ragadott meg. Főleg ez a rohangálj a városban össze vissza stílus, a sok grind viszont tetszik benne :)

    Amúgy nem tudja valaki miért kell 3 soul-t kiosztani lvl 8ig, mikor kb 3 skillt használva simán el lehet jutni addig ? :/
  • Murmur
    #1249
    Sebaj, ott lesznek neked a rúdugró pockok... az legalább eredeti.
  • BEAST #1248
    Amikor egyre sűrűbben adják ki ugyan azt újra és újra csak új körítéssel és az elődök addigi foltozgatásait felhasználva, nos azt én mindennek nevezném csak nem kényeztetésnek. Bár ki hogy érzi.
  • Bhalage
    #1247
    az az igazsag, hogy a TORnal senki velemenye nem fog erdekelni, mert arra nagoyn ra vagyok kattanva, megha 99% full single tortenetbeszelos cucc lesz akkor is nyomni fogom, annyira bejon a regi SW vilag, meg a bioware/obsidian kotor megkozzelitese a dolgoknak (tehat abban nem csalodhatok, mert nem megvaltaskent varom, hanem egy gecinagy kalandnak)
  • TDC Geronimo
    #1246
    Én nem szaroztam, mondjuk én fanboi vagyok!
  • TDC Geronimo
    #1245
    Pontosan. Túl el vagytok kényeztetve MMOkal az a baj. Lassan havonta jön ki egy, így könnyű továbblépni egyikről a másikra. Előre látom már mi lesz swtornál is.
  • Bhalage
    #1244
    annyira erdekel, hogy tegnap nagy svunggal bejutott mindenki, elindult, aztan 10 bol 8 ember megirja hogy blablabla szar, blablabla wow, blablabla
    fasz kivan mar
  • Murmur
    #1243
    Mindenki kényeskedik, az van. Valami megváltásfélét várnak, 100%-ban újat. :P
    Pedig ha jön a Tera, vagy az SWTOR tesztelése, akkor is ugyanez fog menni: olyan mint a WoW, ezt innen lopták, azt onnan, szaggat a gépemen, nem tetszik a grafikája, blabla... :)
  • TDC Geronimo
    #1242
    Téged az érdekel, hogy másnak tetszik-e? Nem nézted meg vagy mivan? Miért nem nézed meg és döntöd el te.
  • Bhalage
    #1241
    vazze akkro elo se rendeljem?
    visszaolvastam, senkinek sem tetszik : (((( vazz akkor osst mi van,
    najo dead space2 lesz egyelore (+befejeztem a kotor2t full dark jedivel), aztan meglatjuk :G lehet megveszem a cataklysmát
  • Me0w
    #1240
    En az elso 4 honapban biztosan leszek, engem elbuvolt a vilag.
  • BEAST #1239
    Igen általában ez a legnagyobb probléma a véleménnyel, hogy személyes ízlésből fakad. Eleve a legtöbben a hangulatról, élményekről, látványról beszéltek és ezek mind mind ízlésfüggőek. Azért mert 100+ kommentben x embernek nem tetszett még lehet jó játék, csak nem nekik.

    Nekem is ki fog maradni ez a játék egyszerűen csak azért mert én valami mást keresek, de azért kíváncsian követem majd a topicot és hogy vajon meddig marad meg ez a lelkesedés egyesek részéről.
  • Neutralpoint
    #1238
    Okés és melyik a dps soul és hol tudom "re-equippelni"?
  • Hamed
    #1237
    A lenti orulethez kapcsolodan meg: oszinten szolva eddig egy olyan ellenervet nem olvastam az elmult 100+ komment soran ami nem szemelyes izlesbol fakad. Pedig nem erzem magamon a fanboy szemuveget mivel egy honapja meg a jatekrol se tudtam.

    Talan a teljesitmeny az amire azt mondom jogos, bar sztem tuti hogy valami driver gond lesz, mert kb. 10 fps kulonbseg volt min es max beallitasokkal es tobb helyen is olvastam errol a problemarol.
  • Hamed
    #1236
    Levelingre sztem legalabb egy dps soul legyen bent a 3 tank helyett. Kis szintu instakhoz eleg egy tank soul amire attolod elotte a pontokat.
  • Neutralpoint
    #1235
    hát egyenlőre még csak lvling meg majd talán insta a pvp sose volt az erősségem, kivéve wowban, de ott se mindig:D
  • Jockey
    #1234
    itt minden életképes...max nem minden részére a játéknak? mire akarod használni? insta király? pvp isten? vagy vegyítve mind2?
  • Neutralpoint
    #1233
    Reaver,Warlord, Viodknight szerintetek mekkora ballövés? vagy életépes?