418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #610


    Ugye ezért kell a light tank...
  • LSSAHPAUL
    #609
    köszike!!!
    Amúgy neked mik is a terveid ha megjeleni a kész game?
  • Meteora4
    #608
    Paul!!! Majd nézd meg a freemail-edet mert oda küldtem.
  • Forolto
    #607
    Pont ezért akarom visszavásárolni a kis pzIII-ast.
    Bár a jgpzIV-esem is nagyon fürge.Nincs jobb pánzélvadász szerintem.Simán elmegyek spotternek is.
  • LSSAHPAUL
    #606
    Amúgy nehogy azt hidd hogy csak úgy csapatérdekből elkezd száguldozni az ellenséges tankok között :) kap minden egyes szpottingért experienszt. Amúgy valóban ezt gondolják a nagylövegesek :) meg azt hogy na gyere csak erre barátocskám neked koccolok és megtorpansz mint kisgyerek ha béka ül a küszöbön aztán csak nézel a birka szemeddel a csövembe, talán még várok is egy kicsit hátha azt hiszed nincs lőszer vagy sérült a cső.
  • Adjunktus
    #605
    Olvastam egy-két bejegyzésben,hogy panaszkodtak,mert a light tankkal nem lehet kilőni senkit,őket meg egyből kiszedik a nagyok.
    Mi ebben a meglepő?Light tankokról beszélünk.
    Egyébként szerintem a light tankoktól idegesítőbb egység nincs a játékban.Az Arty lehetne még,de az vakon ugye nem sokat ér.Viszont ha feltűnik egy kicsi,Massával a volánnál és össze vissza cikázva száguldozik,akkor számíthatunk az artyra is.
    A nagyobb 100mm fölötti löveggel rendelkező arcok nem szívesen lőnek rá light tankra mozgás közben.
    1.lassú az újratöltési idő. 2.Drága a gránát. 3.Kevés a gránát.
    Legtöbben úgy gondolkoznak,hogy "majd úgy is kilövi más!Majd valamelyik kissebb kaliberű.Én csak akkor lövök ha nagy a valószínűsége,hogy el is találom."
    Eközben ő rohangál és szépen nyomja a pozíciókat a friendly boyoknak.
    Ezért aztán jó kezekben,a light tank,aranyat ér.Különösen a nagy monstrumok között!
    Ez jó hosszú lett!:)Ha valaki nem ért egyet csak rajta!
  • LSSAHPAUL
    #604
    Hát persze hogy érdekel, tegnap 2 klántárs is egész este félóránként kérdezte hogy van e már key :p
    Amúgy ha belegondolok így még könnyebb szal ez így jobb mint egy sima key :)!!!
  • Kopiati
    #603
    Micsoda Leibstandarte-s logód van:) Egyébként meg kell hagyni, elég jól néznek ki a németeknél a páncélos hadosztályok megkülönböztető jelzései, az újak kicsit bonyolultak de ezek még éppen a dizájnos-egyszerű ideális ötvözetei...
  • Meteora4
    #602
    Paul!!! Olyat tudok adni ami már be van regisztrálva és csak a játékban az email-t és jelszót kell beírni. A 2 alap tank volt 1-1 csatán, annyi lett vele csinálva. Ha érdekel akkor írjál majd.
  • RatBaG #601
    az a-20 a leggyorsabb.
  • LSSAHPAUL
    #600
    Már megy!
    Viszont ha valaki tudna adni egy eu-béta kulcsot azt nagyon megköszönném!
  • Unreal1942
    #599
    Ugyan ez van nálam is.
  • Galan81
    #598
    Hali!Ti betudtok lépni?Engem levágott 20:00-körül és azóta semmi.
  • Kopiati
    #597
    Nem a méret a lényeg, hanem a technika...mondjuk ezt a németeknek is mondhatta volna valaki (maus, landkreuzer) XD Az orosz tankok között kevés a kísérleti, mint kb a német fa közepe szinte csak az...mondjuk a pzIII/IV nekem bejön...
  • XenHai
    #596
    Én sem vagyok orosz de valahogy az orosz tankok építése mindig is be jött ! Nem is beszélve ,hogy nagyobb skúlókat hordoznak (a páncél rovására)!
  • Hurkans
    #595
    Mivel mindenki utálja az oroszokat csak az oroszok mennek orosz tankokkal de mivel ez az angol béta itt nem sok orosz van :D
  • Kopiati
    #594
    Mert a német tankok cukik ;)

    Én abban reménykedem, hogy lesz a szürkén kívül más textúra a tankokon, mert annyira nem volt jellemző a szűrke festés...
  • Forolto
    #593
    Most olvasom a fórumot ez az elite battle elgondolás nem lenne rossz.Ez lenne a játék hardcore fokozata.

    Sajnos a reggeli problémámra is megtaláltam a választ...

    Is there a Method to play togehter with friends?
    válasz:No method right now. It will be implemented in the near feature.
  • XenHai
    #592
    épp azt néztem ,hogy nagyon kevesen mennek orosz tankokkal ... 3 x annyi a német mindig a mapon ha nem több....
  • XenHai
    #591
    Szerintem a bt 7..
  • Forolto
    #590
    Ez igaz! :)

    Télleg melyik gyorsabb?A BT 7 vagy a PzIII?
  • RatBaG #589
    azért egy kiképzett driver nem kis előny, nem recsegteti a váltót fél percig, mire felgyorsul
  • Forolto
    #588
    A pzIII-asnál nem a legénység lesz a döntő.Felfedezed és spuri.:P
  • XenHai
    #587
    Ja tök jó hogy fejlődni szeretnél de nem tudsz mert bárkire lősz is rá erra nem hat tényleg!Ösztönző ,hogy 50 xp fejlődsz....
  • LSSAHPAUL
    #586
    Már T34/85-nél 10db alaplőszer kb 1500 credit, a sebesülés ~1000-5500 credit.. ha kiakapsz akár -5000 deficittel is zárhatod a kört. Nekem tegnap volt zsinorban 4 ilyen :D és igencsak elgondolkoztam hogy lesz ez ha már élesben megy a játék??!! Premium accountot akarnak az embertől kierőszakolni (szal hogy fizess mint a katonatiszt) vagy megmaradsz kb tier4 nél. :p
  • RatBaG #585
    én azt meghagytam, már akkor :D csak a legénység kezdő benne megint..
    bár egy leopard lenne igazán jó száguldozni.
  • Forolto
    #584
    Nekem ez a partyzásos dolog hiányzik!Ezt legalább berakhatták volna bétába.Nem a klános részt,hanem azt,hogy 4-5 ember partyban egy csatában legyen.

    Nem tudom,de nekem viszont a kis tankok hiányoznak.A tigris jó,de amig felfejleszted rámegy a gatyád és egyedül nem tudod megváltani a világot.

    Következő project visszavenni a pzIII-at.:)
  • RatBaG #583
    5-6 másodperc kurvára sok. eleve egyből villany lekapcs kéne, hisz kilőtték azt aki az infot szolgáltatta. fejlesztett panzer IVtől felfelé egy enyhe emelkedőn is csak vánszorognak a tankok, és akkor így kéne cikk-cakkban elhúzni a kilőtt scout körül, hisz mindjárt jönnek a sniperek, csak itt ágyút kaptak távcsöves puska helyett...
  • Hurkans
    #582
    5-6 másodperc nem sok mivel általába ha utána amint kilövöd elkezdesz mozogni nem tudnak kilőni
  • Kopiati
    #581
    Szerintem jó az, hogy van ömlesztve mindenki-mindenki ellen, mert motiválja az embert a tök jól néz, ki meg ha nekem olyanom leszXD, de egy-két ürge miatt akik nem tudom, mennyit nyomták de már a csúcs maushoz vannak közel.... IMBA teamek lesznek... pl oroszoknak legjobb tankjuk össz életerőben kb 500al kevesebb maussal vagy az előtte lévő maus kezdeménnyel szinte verhetetlen a csapat, oké lehet 5-6 ember kicsinálja, de mikkel? és általában nem teljesen lámákkal rakja egybe az ilyen-olyan full tankokatXD tehát jó ha 3-4 ember marad a végső leszámolásra, aztán az ellen sarokba be, és bummm, bummm,
  • Meteora4
    #580
    aki orosz bétában van az írjon a [email protected] és elküldöm neki az angol fájlokat és angol lesz.
  • RatBaG #579
    szét lesznek választva, ez még csak béta, sokan elfelejtik...
    az artilleryt én is remélem, hogy lenerfelik a picsába, mert ez ami most megy, full röhej. összetalálkozol egy light tankkal, ha épp álló helyzetben vagy, már keresztet is vethetsz, kapod a nyakadba az áldást HALÁLPONTOSAN!!! ha ez lett volna a valóság, a 2. vh is állóháború lett volna.
    valaki, aki artyzik! miután kilövik a scoutot, a körülötte lévő területet még mennyi ideig látható? imádom mikor már rég halott a kis tetű, de még mindig leköveti a mozgásom a tüzérség...
  • XenHai
    #578
    Inkább a tiereket válaszák szét!!
    Elegem van hogy mindig tigris meg hasonlók jönnek szembe miközben gyenge szarom van!
  • Savage85
    #577
    Hát az artyra nagyon sokan panaszkodnak a hivatalos fórumokon is, ugyhogy biztos csinálnak még vele valamit. Azért még közel sincs kész ez a játék hiszen csak beta.
  • Me0w
    #576
    Nem az a baj, kiprobaltam majd' mindegyik konnyu jarmuvet, most ugy nez ki egy tier2-es kor hogy:

    - Kicsit bujkalsz, hopp, ellenfel. Lo, lo, strchchch, egy arty a fasz vilag masik vegebol egyet puttyantott a fosaval, semmi skill vagy tudas nelkul. Ennek 0 ertelme van, sajnalom.
  • LSSAHPAUL
    #575
    hát pedig csak tier2-őt kellene addig toljad mig nem tudsz egy t-34 et megvenni, előtte valóban nehéz :)
  • Me0w
    #574
    Most jött el az uninstall ideje, tier2-ben a sok majomfasz arty, tier3-tol meg teljesen jatszhatatlan konnyu jarmuvekkel. Sajnalom, mert egesz jo is lehetett volna, ha picit odafigyelnek ra. Hf a tobbieknek.
  • LSSAHPAUL
    #573
    nekem 645, 51% de hétköznap csak este tudom nyomni :D
  • RatBaG #572
    nekem délben lett meg a panzer IV utáni "kistigris". a páncélvadászok is nagyon tetszenek, de nincs túl sok kedvem hetzerrel szívni most, hogy mindenki egyre táposabb...

    egy Vk4502-vel már tegnap előtt is találkoztunk. 5-6v1 felállásban vagy 7 percig birkóztunk vele, páran elvéreztek, de meglett!
  • Forolto
    #571
    Vk4502 volt az,lehetettlen kilőni.