418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #418739
    Hadugság !4! :D
    Most tudtam venni a lávás skin a MeinKampfunzer-re
  • Plata
    #418738
    Vagy amikor 4 killes csata után beadja a 4 killes küldit,na olyankor szoktam a wg mamáját szidni.
  • Angelus1991ster
    #418737
    Azért amikor a napi küldetéseknél az utolsó küldetésbe azt kell teljesíteni, hogy legyél Top 1 izé, meg csinálj 4 killt akkor ez egy elengedéses buddhista gyakorlat.
  • Plata
    #418736
    Bezár.
  • Angelus1991ster
    #418735
    Másik móricka kérdés, ha véget ér ez a szezon mód, akkor is tudok venni ha közben gyűjtők Bond-ot? vagy arra az időre bezárul.
  • Angelus1991ster
    #418734
    Köszi, így megtudtam venni.
  • Plata
    #418733
    Bugos,indítsd újra vagy válts szervert.
  • Angelus1991ster
    #418732
    Sziasztok!

    Eljutottam az Onslaught módban az Ezüst rangig. jelenleg 1010 pontom van. Miért nem engedi megvenni a Kpz 50t-t?
  • Plata
    #418731
    Dropraktárban kell igényelni.
  • suba53
    #418730
    Hogy működnek a Twitch dropok?
    Össze van kötve a WoT accountommal, már órák óta megy a gépemen Quick Baby élő közvetítése.
    Mikor és hol láthatom az ígért dropokat?
    Mert eddig még semmi.
  • Plata
    #418729
    Teljesen idegenek a játéktól.
    Kapcsold ki a nem történelemhű megjelenítést.
  • asolyom
    #418728
    Ezek az új Battle Pass 3D stílusok rém undorítóak.
  • Plata
    #418727
    Próbáld ki hogy tárassal lövöd.
    EBR ellen miért nem veszel egy Lt-432-t?
    De gyors med is jó ellene ha van rajta turbó vagy kisérleti gyorsító.
  • asolyom
    #418726
    Gondolkodom, hogy vissza kellene venni a T-54 lwt-t, EBR-eket rammolni. :)
  • asolyom
    #418725
    Nem csak gyullad ez a sz@r, hanem a lőszer rekesze is robban. :-)
  • Plata
    #418724
    Az biztos jó lett volna,grille szereti ha megtalálják HE-vel.
  • asolyom
    #418723
    Ma egészen jól adta a 60TP, jó néhány bamba 452K-t oldalba vertem vele. :-) A legutóbbi csatában sajnos a Grillére már nem értem oda, pedig be volt töltve a HE lőszer. :-D
  • Plata
    #418722
    Mindig ez szokott lenni.
    Az obj780-al is csupa hülye mászkált.
    Élvezet volt rájuk vadászni mert ingyen killek voltak.
    Ez a vacak úgynézem könnyen ég.
    Tárassal kétszer lőttem meg az oldalát kétszer kigyulladt.
    Kíváncsi leszek artyval milyen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.23. 21:56:04
  • asolyom
    #418721
    Hihetetlen, hogy megint mennyi barom játszik ezzel a 452K-val. A legtöbb egy lövés után meghal.
  • Plata
    #418720
    A japcsi heavy tank ágyúja nagyon jó,sniper ágyú,de akkorát sebez mint egy T7 heavy ágyúja,cserébe nagyon gyorsan tölt.
    De hiába a gyors töltés,ha lófingot sebez.
    Némelyik t10 ligth is többet sebez tőle. :D

    60TP-ben tarts He lőszert,sima tank ellen lópikulát sem ér,de papír td-kbe iszonyatosat sebez.
    Grille-t meglövöd vele azt nem köszöni meg.De ha t8-ak közé kerülsz akkor skorpió és hasonló nyitott papír verdákat oneshotolja kb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.20. 10:58:23
  • asolyom
    #418719
    Én ott csak a nyolcasig mentem.

    Ma reggel is mentem két csatát a 60TP-vel, elsőben lőttem 1500-at, mert szinte mindent elmisszelt az ágyú, utána Pearl Riveren lőttem 5000-et, ott meg mindent beadott. Ilyenkor reggelente még lehet normális csatákat is menni. De ennek a tanknak a páncélja is ilyen, vagy minden beüti, vagy pattintok vele 7000+ dmg-t.

    Kíváncsi leszek én erre az S. Conq. & Mino nerfre.
  • Plata
    #418718
    Én kedvelem.
    Az új japán heavy egy vicc.
    Szarabb a lövege mint egy mednek.
  • asolyom
    #418717
    Nagyon szeretném szeretni a 60TP-t, de komolyan néha az agyf@asz kerülget attól az ágyútól olyan homályokat tud lőni. Papíron 0.33 a pontossága, de néha azt érzem, hogy a T8-as Gonsalo a 0.4 pontosságával jobb "sniper". Most is Studziankin háromszor is mellé ment a teljesen becélzott lövés egy S. Conq. kupolájára, pedig nem is mozgott, és 150 méterre volt.
  • asolyom
    #418716
    Tényleg rettenetes. Hétköznap simán 55% körül van a WR, vasárnap 30%, de szinte ez hétről hétre így van.
  • Plata
    #418715
    Ma megint iszonyú sok a hülye,tele vannak a csaták toxikus játékosokkal akik a társaikat kilökdösik az ellenség elé.
    Vagy vízbe lökik.
  • asolyom
    #418714
    Nekem szerencsém volt, ma 10-ből 7-et nyertünk T8-ban. Viszont T10-ben a szokásos 5-ből 1-et. Még mindig nem megy a fejembe, amikor valaki egy IS-4-gyel, vagy VZ 55-tel beül a térkép sarkába egy bokorba. Nem zavar, ha valakinek ez a stílus jön be, de akkor miért nem játszik Grillével, vagy Strv-vel. :-)
  • Plata
    #418713
    Most T8 is tele van barommal.
  • Plata
    #418711
    Ez a tank becserélési akció tönkre vágta a játékot,tele a játék prém állatokkal.
  • asolyom
    #418711
    Hogy ezzel WZ-111 Csi-Linnel mennyi agyatlan barom rohangál. Nincs is az ilyennek más T10 tankja csak ez, meg a BZ-72-1. Félreértés ne essék, a WZ nem egy rossz tank, de magától ez sem játszik. :)
  • Plata
    #418710
    Két Cs-63 nagyon durva tud lenni együtt.
    Győzelem!
    Csata: El Halluf
    Járművek: CS-63
    Szerzett tapasztalat: 1 318
    Megszerzett kötvények: 210
    Értékelési pontok: +41
    Szerzett kredit: 173 519
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Leszerelő készlet (3x)
    Személyes tartalékok: A csatában szerzett extra szabad és legénységi XP (x3), További kredit csatánként (x1)
    Egyébként nincs prémem.És nem lőttem gold ammot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.28. 10:46:19
  • Plata
    #418709
    Mobilitásjavitó rendszer,túlélőképesség-növelő csomag,innovatív töltőrendszer.
  • Plata
    #418708
    Nekem is meg van még,de az Is-4 is.
  • Plata
    #418706
    Egyébként jönni fog egy T9-es rakétás cseh nehéz tank is.
  • asolyom
    #418706
    Olyan nekem nincs, de az IS-7 egy örök darab. Ahhoz képest, hogy az egyik legrégebbi tank a játékban, még ma is teljesen jól használható.
  • Plata
    #418705
    Rammolni akarsz?
    Bz-75.
    Amikor rakétával rástartolsz egy ellenségre az cseszett jó.
    Dombról rakétával bele az ellenségbe az állati.De folytottam már vízbe is T10-est rakétával. :D
  • asolyom
    #418704
    Én meg most az IS-7-et szereltem fel egy rammolós builddel, amillyenel Kajzoo is játszik, csak ebben a f@aszom kempelős random csatákban nagyon ritkán lehet használni. A csapattársakban szinte soha nem lehet bízni, hogy valami aktív játékot mutassanak, így meg nehéz támadóan játszani. Karélián is megpróbáltam a dombot elfoglalni, de persze a mi csapatunkból senki nem jött, míg az ellenféltől a fél csapat ott volt. Óriási mázli volt, hogy így is sikerült nyerni. Aztán Siegfried Line megint nem egy rammolós pálya, de azért egy E50M-be így is sikerült jól belecsattanni. :-)
  • Plata
    #418701
    Kisérleti gyorsító és páncél valamint jutalom töltésgyorsító.
  • asolyom
    #418702
    Milyen felszerelést használsz a CS-63-on?
  • asolyom
    #418701
    Reggel 7 és 8 között egész jól lehetett játszani, de délutánra megint az összes amőba leült wotozni. ;)
  • Plata
    #418700
    Én ma megint kaptam egy kupon-t,múlthéten 4 csatát nyertem arra kaptam kupon-t,most csináltam t9 csatában 7 kill-t és kaptam rá 40%-os kupont.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.24. 11:11:41