418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Halesz89
    #410
    Én ezt nem értem:D Ma láttam egy tigris a harcmezőn mondom oksa, de most egy király tigrissel az oldalamon harcoltam, hogy a tökömbe szedett össze ennyit pénzt a király tigris 2 milla körül van ha jól emlékszek.
  • m1garand
    #409
    most köszöntem nem írtál vissza :D
  • Hurkans
    #408
    Egyetértek gyere fel hun channelre már vagyunk páran elegen egy leendő klánhoz:D
  • Adjunktus
    #407
    Akik a zárt bétán vannak,néha rámköszönhetnének!:)
    Lassacskán össze kellene verődni valamiféle csoportba,egy majdani klán magját adva.
    A játékban "Jeges" néven futok.
  • tttttom
    #406
    Jól van megvan a beta kulcs. :)

    Nagyon köszönöm. ;)
  • Forolto
    #405
    Konkrétan szombat este láttam egy tigrist...Én ha összeadom a dolgaim is max 600.000 pénzem lenne.A tigris 1.8 milka...hogy a francba csinálta?
  • XenHai
    #404
    őőő láttam már tigrist :D és nem telt el 1 hét :D
  • Forolto
    #403
    Figyu ez egy mmo,nem azt akarják,hogy 1 hét alatt mindenkinek tigrise legyen és megunja a játékot,igy azt se akarják,hogy a legfullosabb tankal járkálj a legjobb perkekben.Én még drágábbért adnám.Sőt mindent.Tier 3-ig legyen ez az ár de utána a többinek az árát nagyon felvinném.Igy is egy 2milliós tigrissel mászkáltak 2 nap után...milyen már!
  • tegla
    #402
    A gond az,hogy nem elég regelni mivel osztogatják a különböző mmo oldalak a kulcsokat ha kell ha nem.
    Most szereztünk még egy havernak is az mmoabc.com-ról ott van még vagy 700 free kulcs az angol closed bétára.
    Sok sikert!
  • XenHai
    #401
    250 e a legolcsóbb el mennek ezek a picsába azért ez durva még ha 30 e meg 70e között lenne meg is érén!
  • tttttom
    #400
    Helló!

    Én regiztem a zárt bétára kb. 2-3 napja. De egész idáig nem kaptam semmilyen beta kulcsot. :(

    Valaki elmondaná, hogy mi a gond? Vagy, ha nincs megoldás valaki linkelné a ruszki verziót? :D

  • Forolto
    #399
    Auto felfedezést nem tartom akkora gondnak,ha meglátod még ott pötyögj a mapon szerintem annyi időd nincs.:) Erre van a rádió...(mondjuk ha korhűek akarunk lenni akkor csak a német páncélosokban van ugye ilyen masina. :))

    Szerintem az lenne jó,ha az auto felfedezés akkor lépne be ha becélzod.Tehát mész, látod, zoom rááll a cső és mehet is a rádióüzenet.De igy,hogy rohansz a nagyvilágba és már jelzi is az ellent igy télleg könnyebb,de akkor meg a kis ovodások nem tudnának játszani. :)

    Autocélzás nekem is gond.Észreveszek valakit tudom nincs időm rendesen becélozni begurul elém egy saját tank és máris ő a célpont...igenis tanuljunk meg célozni.
  • Petko
    #398
    De van könynűpáncélos, épp ez a szerepe, hogy gyorsan mozog és le tudja szedni az artykat, illetve ő tud felderíteni. Ha megfelelő pontjutalomban részesül, akkor lesz kereslet a könnyűpáncélosra és lesz is a játékban, ettől változatos. Jó szar is lenne, ha csak egyfajta jármű lenne és mindenki azzal menne. Ez ilyen kő papír olló szerűség:
    A nagyobb tank leveri a könnyű tankokat -> a páncélosvadász leveri a nagyobb tankokat -> a páncélosvadászokat leveri az arty -> az artyt leveri a könnyűtank és itt bezárul a kör.

    A minimap tudom hogy nem mutat mindent, csak a felfedezés tök automatikus... úgy lenne jó ha nem lenne az, hanem ha valaki ellent vesz észre, akkor rámutat és megnyom egy gombot és akkor kerül fel csak a minimapra, illetve lesz vörös sziluett meg ikon 3d ben. Így több szerepe lenne a rejtőzködésnek is, nem a gép döntené el mikor fedeznek fel valakit, hanem megintcsak ügyességgel lehetne befolyásolni ezt is.

    Nekem mint már írtam ezt tartom a játék átkának, hogy elég korlátozott amit ügyességgel lehet befolyásolni.. van valami a world of tanks kifejezésben is, mert a tankos lövöldözés a jobb klikkes autócélzással tényleg olyan mint a macros monoton cselekvéssorozat egy mmorpgben. És épp ezért tetszik az arty mert ott igenis szerepe van az ügyességnek.

    Ezt a szar autofelfedezés autocélzást meg nyugodtan kiszedhetnék a picsába.
  • Forolto
    #397
    Mikor az alap képernyőn állsz,jobb also sarokhoz közel találsz két négyzetet,ha rákattintasz feljönnek a perkek.Kettőt lehet aktiválni egy páncéloshoz.

    De ne nagyon gondolkozz rajta,mert méregdrága.:P
  • XenHai
    #396
    Hol és melyik perk ez??
  • Forolto
    #395
    A gond ott van,ha egy páncélvadásszal vagy, azzal hogy védekezel ellene?
    Mondjuk nincs könnyűpáncélos.Amint a két haderő összeér,írtani fogják a népet.
    Persze visszavonulsz,de a térkép is véges.:P

    Nem mutat minden ellenséget a minimap,csak amit felfedeznek.Sőt van egy perk,hogy nehezebben fedezzenek fel.
  • Petko
    #394
    nekem rendben, de "nerfelni" azért mert valakik nem eszmélnek fel, hogy simán lehet ellenük védekezni nagyon nagy kár lenne gyengíteni
    pont így jó, hogy aki ügyes az tud vele ölni olyanokat akik meg nem annyira ügyesek az ellene való védekezésben... és fordítva is igaz, akik pedig nem ügyesek az artyval azok nem tudják kilőni az ügyesen védekezőket
    Ha valamit változtatni kéne az maximum az ellenség detektálása illetve a minimap. Az nagy baromság hogy automatikusan mutat mindent. Kelljen spottolni minden egyes ellenséget, aki ezt megteszi az kapjon érte több pontot, és a többiek csak ezután lássák minimapon meg 3D-ben. Máris megoldódna minden artyval kapcsolaltos probléma is.
  • Forolto
    #393
    Láttam már német traktort puffogtatni egy jpzIV ellen.Az meg kiröhögte.:P

    Valszeg abban a pillanatban nem volt több várakozó játékos.
    Mondjuk meg is lepődtem,hogy a vb döntö idején 2000 játékos volt fent.
  • XenHai
    #392
    3 artim van és velem 1 szintű tankot rég nem szedek már ki 1 ből!
    De én szeretem de mellette van 1 tank d m is meg 1 német könnyű tankom!
    De az arti meg a tank d fav!
  • LSSAHPAUL
    #391
    Amúgy az a játék igazi baja hogy kb3.4. fejlesztési vonaltól rosszúl rakja össze a csapatokat. Nem lenne szabad Tigrist, T34-85-let Marder II-ekkel összeboronálni. Szal onnantól hogy kifejlesztetted a 3. vonalat csak szívsz, mindig tiéd a legszarabb jármű. Bár lehet ez a játékrendszer csak idéglenes és az igazi játékban teljesen más lesz.
    Szal most feltétlenül hagyjatok meg egy 2. vonalas tankot arra az esetre ha élvezni is akarjátok a játékot :D
  • Adjunktus
    #390
    Azzal hogy az arty 1 lövéssel kiszedi a tankot,nincs is baj.Elméletben!
    Nagy távolságból leadott lövés esetén a becsapódási szög meredek.A tankok páncélzata felül volt a leggyengébb.
    Az már más kérdés,hogy hogyan képesek ekkora távolságból ilyen pontos lövésekre?Ez közvetett irányzással nem megoldható még a mai műholdas számítógépes tűzvezető rendszerekkel sem.Mindenképpen lesz valamekkora szórás.
    Más.
    Ne kövessétek el az a hibát,hogy csak a löveg dmg-ét veszitek figyelembe.A penetration (páncéltörő képesség) legalább olyan fontos,ha nem fontosabb.
    Hiába sebez nagyot egy gránát ha át sem tud hatolni a páncélon.Csak lepattog róla.
    Akkor inkább sebezzen kissebbet,de azt be is tudja vinni.
  • Forolto
    #389
    Hetzerem már nincs,egy stugIII-ast próbálgatok.Hetzerrel inkább az volt a gond,hogy hamar sérült a motor,lassú is alig fordul azaz halál.Viszont távolra nagyon pontosan lőtt.

    Nekem a Pz4es okoz fejfájást.Nem olyan fürge és az első lánctalp amivel kapod a tankot valami borzalmas.Alig fordul.Végső elkeseredésemben a pz3as tankal kifarmoltam a pénzt,hogy a tankkezelőket okítsam,mert félelmetes milyen gyenge.Már nagyon várom a tigrist.:P


  • Forolto
    #388
    Mindenki szídja a hivatalos fórumon is az artykat hogy erős,de már van taktika ellene.Lassan már az összes mapon tudják hova bújnak.Egy pz3-bt-7-es 60-al száguld,mire feleszmélnek már rég ki is lövik őket.
    Namost amig ez nem történik meg,vagy épp nincs gyors tank akkor ez ugye bukik és akkor tényleg erős ez a fegyvernem.Én csak kipróbáltam,nekem ez a játékmenet nem jött be.

    Tehát vagy megtanulunk ezek ellen játszani és szívjuk a fogunkat ha nem ez történik,vagy nerfeljük le az ujratöltésüket vagy a lőszerüket.

    Igy már jó?
  • Petko
    #387
    Nem tiszteletlenségből, de nem érzem túl koherensnek az irásodat :
    "
    az arty gagyi,s nagyobb szinten már labdába se rúgnak.2-3 gyors pz3-bt7 darabokra szedi őket.A csata első 3 percében már feküdnek is,persze maptól függően,de mindig az a cél.Vasárnap estére már nem is nagyon láttam őket.

    Attól függetlenül az arty nagyon erős,ott nerfelni kellene.
    "
  • LSSAHPAUL
    #386
    Én német vonalon páncélvadászra, oroszon gyors tankra gyúrok.
    A Hetzerre nehogy feltedd azt az ágyút ami 300 felett sebez :D mert fél perc mig tölt és inkább lövök a gyengébbel 2őt és hátha enyém a kill mint ezzel egyet igaz ha talál az esetek 90%ban azonnal megöl egy kb pz4 tipusú tankot szemből :p. Én addig nem is tolom tovább Hetzerrel mig a haverok nem fejlődnek fel hozzám és vigyázzanak rám :D
    Addig meg marad a BT-2, megvehetném köv BT-ét, van rá pénz de fölösleges mert a legtöbb barátomnak hasoló tankja van és elég ha 3an már egy csapatban vagyunk hozzuk a gémet, ráadásul nagyon jó izgalmas játékkal. (rush, de nem állunk meg, talán hazáig is menekülünk aztán megint rush)
  • Forolto
    #385
    Most olvasom a fórumot,mégis bukjuk a beta teszten szerzett cuccot,de kapunk valami ajándékot,irja egy site admin.Nembaj,legalább tudom merre kell fejlesztenem.:P
  • Forolto
    #384
    Akkor ez esetben szerintem akinek magas a pingje azt ne engedje be csatába.Egy ilyen játéknál ahol fontos a jó netkapcsolat ezzel csináljanak valamit.Nekem rossz,mikor becélzom és a következő pillanatban már a mező túloldalán van...

  • Me0w
    #383
    Valoszinuleg meg nincs interpolacio benne, igy ja valakinek szar a pingje, az ugral.
  • Forolto
    #382
    Azért én is mesélek egy picit,kár hogy kevesen vagytok fent a huncsatin.:)

    Én nem bírom azt,hogy 1 ággal foglalkozzak.Nem elég a tank kell a tank destroyer is.:) az arty gagyi,s nagyobb szinten már labdába se rúgnak.2-3 gyors pz3-bt7 darabokra szedi őket.A csata első 3 percében már feküdnek is,persze maptól függően,de mindig az a cél.Vasárnap estére már nem is nagyon láttam őket.
    A destroyer jó,nehezebb vele játszani,ott a kihívás,a tank pedig könnyed szórakozás.A pz3 az isten,nem is kell jobb fegyver,csakhát a fegyvere gyenge egy tigrissel szemben.
    Nem is értem,hogy lehet valakinek szombat estére egy tigrise...
    Egyébként meg a nehézpáncélosok nem nagy falat.Egy scout felfedezi az arty elintézi.Nem egy KV-t lőttem ki Hetzer-rel.

    Attól függetlenül az arty nagyon erős,ott nerfelni kellene.

    Buggal nem nagyon találkoztam kivéve a laggot amivel azt látod hogy hirtelen a semmiből elötted egy tank,vagy épp egy meglátott tank a következő másodpercben 3 méterrel arrébb...na ezt kellene javítani.

  • Forolto
    #381
    Ez nem teljesen igaz,ugy tudom a tesztelők vihetik magukkal az accountjukat.
  • scherier
    #380
    Sziasztok!

    Azt lehet tudni hogy mikor jön a végleges játék? Mert tetszik, meg szívesen játszok vele, de nem túl jó, hogy a véglegesben majd előröl kell kezdeni mindent.
  • LSSAHPAUL
    #379
    Ez így van ha valaki nemtudná.
  • mrzoltan
    #378
    Pff,színvonal megvan egyeseknek.
  • bosco05 #377
    Magyarország, hol álmomban jártam...
  • Me0w
    #376
    Szanalmas vagy :))
  • Me0w
    #375
    Sajnos ez egy forum, mindenkinek van velemenye, ezt leirhatja ;) Sajnalom, de aki olyan hulye, hogy a beta kulcsat irogatja a password mezobe, az nem erdemel irgalmat :))
  • m1garand
    #374
    Hé, TDantes ezt pm-ben rendezd le vele!!!
    Me0w ha nem akarsz segíteni akkor ne reagálj a hsz-re, és ne baszogass senkit!!!!
  • TDantes
    #373
    Lehet, de jöttem rá mit írtam el. Mindegy az orosz verzió működik,vissza térek ahhoz.
  • Halesz89
    #372
    Nem jó email-címet vagy rossz kódot irtál be.
  • TDantes
    #371
    Kapd be faszszopó geci. Bazd meg a jó kurva anyád hülye bunkó fasz.

    Ki nem állhatom az ilyen köcsög kis buzikat. Mi bánatos szarért él az ilyen? Dögöltél volna meg a kurva anyáddal egyetemben te rohadt seggfej!