418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • m1garand
    #1
    Harckocsis MMO, a játék ingyenes lesz és 2010 végén várható.
    http://www.worldoftanks.com/
  • trevorbácsi
    #2
    +fav.
    Remélem szimulátor jellegű lesz.
  • m1garand
    #3
    azt igérik,
    150 hiteles jármű, Amerikai, Német, Szovjet.
    Fejleszthető, modolható fegyverek és járművek.
    60 fős csaták.
  • m1garand
    #4
    Ingame video
    Fejlesztések:


  • Apus
    #5
    jónak tűnik, de nekem nagyon hiányoznak a brit vasak belőle, azok a kedvenceim:)
  • m1garand
    #6
    a videoban mintha láttam volna Churchill-t is.
  • shaba23 #7
    LF Tank to Kurks raid, last spot, good group!
  • Halesz89
    #8
    wow hát jónak néz ki mikor bejelentették akkor is már jónak tűnt, csak legyen kicsit realisztikus, a 65tonás tigris ne száguldozzon, legyen lassú de egy t34 pl legyen mozgékonyabb, persze a realitások határán de pl a tigrisnek jobb a páncélja meg a 88löveg miatt erősebb, csak lassabb legyen, ha nem megy el arcade-osba jó is lehet:) én várom..amit néztem a maus tank :D az durva lesz:D az már jóval súlyosabb 170-180 tonna körül mozgott :D
  • kastil
    #9
    150 hiteles jármű? már most kamu az egész. képtelenség, hogy hiteles lenne, max grafikailag.
  • HöfEE
    #10
    Hmm tetszetős!
  • Frayer
    #11
    tudod miaz a gémkapocs hadművelet?
  • [NST]Cifu
    #12
    Ami az ingyenességet illeti, ugyanúgy lesz ingyenes, mint a Navy Fields. Tehát alaphangon a játékkal játszhatsz ingyenesen, illetve pénzért vehetsz prémium előfizetést, ami több XP-t és pénzt jelent harconként, plusz lesznek megvásárolható prémium harckocsik.
  • bakvarnyu
    #13
    pont ezt akartam írni, hogy gyanús nekem ez az ingyenesség
  • bakvarnyu
    #14
    egyébként fasza lesz a évvége, mert elvileg akkor jön az új Red orchestra rész is
  • 0Fritz0
    #15
    Érdekes lesz az erőelosztás, hiszen tier öttől -a német oldalt kivéve- mindenki megkapja a nehéz játékszereket.
  • Molnibalage
    #16
    Ez kőkemény acrade játéknak tűnik nekem. Olyan, mint a H.A.W.X. csak harckocsiban.
  • Eagle16
    #17
    Nekem is arcade játéknak tűnik, de talán lesznek benne szimulátoros elemek. Egy próbát mindenképp megér majd, már csak azért is mert ingyenes lesz.
  • 0Fritz0
    #18
    Sok nem lesz:

    "Simulator. Authentic models and vehicle characteristics make you feel like a real tank commander taking part in a furious armored offensive.

    RPG. Your armored steed isn't just a tin can on tracks - it’s a living, evolving mechanism that should be treated accordingly. Research your available upgrades and modifications to enhance its performance on the battlefield.

    Action. Take part in joint operations to spot, track, and destroy enemy units and engage in head-to-head duels where your speed and reaction time is as important as in any co-op shooter.

    Strategy. There’s only one simple rule to follow - don't be a hero. Rally your comrades to devise a battle plan and assign roles, then move out and defeat your enemy on the field of honor."
  • m1garand
    #19
    azért az kiábrándító, hogy senki nem csinált még egy igazi harckocsi játékot/simulátort(kivéve a ruszkikat, amikkel senki más nem játszik) ahol számít a fegyver a páncél, stb.
  • Molnibalage
    #20
    M1 Tank Platoon II?
  • trevorbácsi
    #21
    Volt valami T-72 Balkans on Fire. Az elég szimulátoros téma volt. Keress rá. Nem lehet túl régi, szvsz.
  • m1garand
    #22
    szerintetek játszanak még ezzel ill játszottak ezekkel tömegek valaha is?
  • lammaer
    #23
    Ha már vki említette a NavyFieldet.... az EU Navyfieldes brigád újraélesztette a Blitz 1941 ingyenes MMO-t is.

    http://www.twowar.com/games/blitz_index.asp

    Tankos ez is, kicsit más perspektívával :)

    Ingyenesség: gondolom azt mindenki tudja, igy vagy úgy minden MMOért fizetni kell :)
  • SötétBarom
    #24
    Armored Fist
  • Eagle16
    #25
    Steel Beasts Pro. Az más kérdés hogy iszonyat drága, de biztos jó lehet.

    De amúgy tényleg, ilyen nehéz összehozni egy normális 2. világháborús, vagy akár hidegháborús tankszimulátort? Igaz, hogy kis rétegnek szólna, de ott van pl. a Silent Hunter széria, azzal se játszanak annyian, mint egy FPS-el, mégis megcsinálták és sikeres játék lett.
  • Molnibalage
    #26
    Volt egy Das Boot című film. A MoHAA is szerintem annak köszönheti sikerét, hogy volt a Ryan Közlegény.

    Hány harckocsis háborús filmet ismersz, ami komoly is?
  • trevorbácsi
    #27
    A halál 50 órájában volt egy pár lánctalpas. :)
  • Csirke4
    #28
    [url=www.wwiionline.hu]Ezzel mi a baj?^^[/url]
  • Csirke4
    #29
    Rossz a link, ez a fixed xD
  • Csirke4
    #30
    -.-
  • trevorbácsi
    #31
    fail
  • Molnibalage
    #32
    Az nem komoly film. A régi hollywoodi háborús filmeknek a háborúhoz sok köze nincs...
  • akyyy
    #33
    csirke vagy!!4
  • Eagle16
    #34
    Nem sokat. Ez jutott eszembe hirtelen, ez egy elég jó kis film: link
  • trevorbácsi
    #35
    nade akyyyyyy
  • Nohab
    #36
    Itt a Steel fury-ra gondolsz? Nem volt az olyan rosz.
  • Nohab
    #37
    rossz
  • XenHai
    #38
    Nekem a halál 50 órája az első ami be ugrik.
  • trevorbácsi
    #39
    na, nem vagyok egyedül.
  • m1garand
    #40
    mind hamisítvány egy német se volt benne, de még shermanok se!