418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • garaib
    #770
    Sziasztok

    Szerintetek a KV-3 tankra érdemes kifejleszteni az utolsó két ágyúcső valamelyikét vagy maradjak a ZIS-6-os cső mellett.

    Köszi,
  • m1garand
    #769
    Venned kéne még egy kis ramot mert ami van túl kevés ehhez a játékhoz ill. a futtatásához!
  • Unreal1942
    #768
    Összefosta magát mára a játék. Lag, lag, kidob...
    Remélem élesbe nem lesz ilyen.
  • Me0w
    #767
    Jezusom, most esett le... hogy closed...
  • Torzonborz
    #766
    az closed beta test felirat Te tök :)
  • RoboKutya78
    #765
    vagy te hogy értelmezed a béta teszt closed feliratot?
  • RoboKutya78
    #764
    bocsi béta teszt off a mai nappal állítólag ha jól vettem észre
  • Me0w
    #763
    Nem tudom, vetted-e, hogy ez egy beta teszt. Hiaba irod, hogy loool441!! attol nem fogunk komolyabban venni.
  • Pusztító_78
    #762
    lool itt egy a múltkorihoz hasonló text hiba
  • RoboKutya78
    #761
    akkor viszont az érdekel hogy ezek után hogyan lehet majd csatizni?
  • RoboKutya78
    #760
    akkor megint mellé nyúltam első belépésnél közli hogy béta off és nem enged be aztán meg lekerül a bejelentkezőről a a béta off és felenged LOOL
  • RoboKutya78
    #759
    skacok bezárt a béta teszt hogyan tudok tovább játszani ezzel a szupi játékkal ötlete valakinek?
  • Kopiati
    #758
    Én a 7,5-t ajánlanám, mert ha talál átviszi a páncélt, míg a másik inkább csak sebzi a tankokat, nagyobb ellenfelek, (ferdi) ellen hasznosabb de a 7,5-ös tűzgyorsasága, átütőképessége jobb, nekem is olyanom van a pz3/4-emen, az utána következő tankomra is 8,8-ast raktam, a 10,5-ös nekem túl mázli kérdés, mert ha szerencséd van piszkosul nagyot sebez...
  • Cukii
    #757
    A 105milis ágyú használhatatlan, illetve jó ha panzer3-ra meg könnyű tankokra akarsz vadászni. Mást nem igen lő ki, ha a személyzeted alacsony szintű akkor lejátszhatsz egy sakk mecset két újratöltés között... igaz én nem próbáltam az ágyút de rám sokszor lőttek inkább kevesebb sikerrel.
  • lammaer
    #756
    Majd az első éles balance patch megoldja :)
  • XenHai
    #755
    Ez igaz inkább extráknak vannak bent de nem a legerősebbek!
  • martongl
    #754
    személyes tapasztalatra lennék kíváncsi hetzerre szerintetek 10,5 cm kis átütőerejű ágyút rakjak, vagy a fejlesztet 7,5-öst?
  • Jeffjohnson
    #753
    Jelenlegi premium tankok inkább csak különlegesek mintsem erősebbek.
  • lammaer
    #752
    Én is jobban szeretem a mindenki fizet havidijat MMO-kat annál, hogy free de aki fizet az übertáposállat tankokat kap :)

    Egyrészt kevesebb az idióta a játékban, másrészt a fejlesztők nem szállnak el úgy a prémium cuccok kiegyensúlyozásánál arra hajtva, hogy minél többen legyenek prémiumok :)
  • lammaer
    #751
    Closed beta, szóval ha szerzel egy kulcsot (kicsit lejjebb emlegetett vki helyet hol meg osztanak) akkor jöhetsz is.
  • Kopiati
    #750
    A személyzet is kéne a companyból, a tüzérségbe.
  • Kopiati
    #749
    Lehet igazad van, de pl. a World of Tanksnál nem azért fognak fizetni, hogy játszhassanak, hanem, hogy aranyért prémium tankokat tudj szerezni, és ebből a szempontból jó a rendszer...
  • Cukii
    #748
    Itt egy kis érdekesség, lehet a nyálat csorgatni!

    http://www.nast-sonderfahrzeuge.de/fotosammlung/thumbnails.php?album=25
  • Forolto
    #747
    Most nézem,*urvasok klán lesz!Annyi recruit van,el se hiszem...

    Itt olyan klánháborúk lesznek.Már alig várom a nagy csatákat.

    Kellene nekünk is egy klán.Nem szervez valaki magyart?
    Gondolom kell valami dumaprogi ventri ts3 egy honlap.
  • Barrett 50 Cal
    #746
    Hi!
    Az lenne a kérdésem,h ez még csak privát béta?
  • XenHai
    #745
    Nem is rossz!
  • Forolto
    #744


    hiiiijjjnye....Ezek a festések need.
  • Me0w
    #743
    "Hát inkább ne is legyen wow... nem szeretem az mmo-kat, mert fizess hogy játssz"

    En inkabb kifizetem a havi 10-15 dollart, de legyen rendes CS, legyen fejlesztve a jatek, stb. Az olyan jatekok, amiknel kifizeted az elejen a vetelarat, nagy szazalekban szarnak utana mar rad. Lasd Bf2, bfbc2, stb.
  • Jeffjohnson
    #742
    Ez egy félig-meddig belső infó nem hivatalos. Az árak mint minden a játékban kiadásig változhat :) mérget ne vegyetek rá de remélem emelkedni nem fog.
  • Kopiati
    #741
    Hát inkább ne is legyen wow... nem szeretem az mmo-kat, mert fizess hogy játssz, meg főleg a többség rpg az egyedi rpg élmény azzal, hogy közösségivé tették elvették, míg a WoT szerintem az amúgy is közösségi tankcsatákat tette közösségivé:) vivát, az ötletem úgy kellett volna értelmezni, hogy kéne egy olyan játék ami olyan mintha az ARMA 2 találkozott volna a Battlefielddel... tehát a harctér minden szegmensében igazi emberek vannak, de nemolyan bonyolult mint az arma, pl te mész a tankkal, mások meg gyalogossal rohangálnak körülötted...ezt ilyen mmo formában... mind1 ennyire nem szerettem volna elszakadni a témától:D
  • Forolto
    #740
    ez nagyon jó.10 dodo nem is olyan drága.Nincs linked erre a csomagokra?

    Az mondjuk jó lenne,ha exp-t is lehet majd visszaváltani goldra.
  • Forolto
    #739
    ez mondjuk nagy hülyeség lenne.
    Legyen mondjuk egy fix idő.Este 7 CET és egy 8 CET.15 perces csata,annyi ideig félre tudja tenni bárki bármit.
    Vagy mondjuk meg kell adni a klánnak milyen időzónában van,mikor lenne neki jó és azokat összeválogatva lenne a csaták.
    Igy az amcsik csatáznak délelött éjszaka az európaiak meg normál délután.Meg lehet ezt oldani.
  • Torzonborz
    #738
    köszi
    az a 10$ nem is rossz , occsóbb mint átlag havidíjak bár azok sem vészesek.
    asszem erre beruházok majd .
  • Jeffjohnson
    #737
    Amit én olvastam az a csomagok árazása. Alap csomag 10$ amihez jár 1 hónap prémium account (ami azt jelenti ,hogy +50%XP és credit) meg 250 gold. Lesznek drágább csomagok is amihez bonusz tank jár ill. ha minden igaz lesz lifetime is komolyabb összegért de erre nem mernék megesküdni.
  • Forolto
    #736
    Jogos.

    Company heroes-ban is lehetett.
  • Jeffjohnson
    #735
    Ha mondjuk Berlinért folyik a harc akkor a csatára kijelölt időpont berlini idő szerint lesz asszem valamikor estefelé egy kb. 16-19 ig terjedő idő amiből választani lehet majd a védekező csapatnak és akkor lesz a csata.
  • Forolto
    #734
    Bocsi de ez nem a world of warcraft...maradjuk az acélnál.

    Egy kérdés:A legénység másodlagos képességét nem lehet megváltoztatni ha átúl egy másik tankba?

    Gondolok itt a JGpPZIV 4 fős,a panther 5,s jó lenne kicsit változtatni rajta.
    A másik:A repair rész mit jelent?Javitja az armort?
  • Torzonborz
    #733
    inkább a tankokon lévő ködgránát vetőket kéne aktívvá tenni.
  • Kopiati
    #732
    Lehetne mondjuk még pet is a játékban, egy szakasz gyalogos a tankon:) vagy rohannak utána...nagyon fless lenne velük akciózni...
  • Forolto
    #731
    Sajna eljárt felette az idő,a grafikájáról beszélek,a realisztikus dolgokról beszélhetünk.Játszottam vele.Open world amikor csak egy bizonyos területeken megy a harc.1 szerver, laggol mint a kutyafene.

    De ami jó azt át lehet venni.A klánháború pont ilyen lenne itt,a felosztása és a statégiai elemei nagyon jó a wwII online-nak.