418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #570
    Tegnap reggel néztem, 837 csatát játszottam.50% nyert.
    Ma meglesz a Tigris és talán 2-3 nap a Vadászpárduc.Nem nagy szám az.


  • Kopiati
    #569
    Ma találkoztam a Maus-t megelőző tankkal... verhetetlen még, nincs ami kiszedje, tényleg a tüzérség sebzi XD 3-4 %ot... semmi, akivel van az nyer...olyan idegesítő...
  • RatBaG #568
    basszus, mennyit játszol, hogy mindkét ágon ott tartasz?
  • LSSAHPAUL
    #567
    hehe pont tegnap volt egy gémben a t-46 és t-43 egyoldalt, számolt visszafele a game és valaki megkérdezte hogy mi a különbség a két tank között :D
  • Forolto
    #566
    Sajna ez van,de megnyugtatlak jobban jársz,hogy kicsivel csatázol,mert egy fürge spotter nagyobb kincs mint egy lomha vastömeg.S drága is.Minél nagyobb tankod van annál nehezebben jössz ki pénzel.Egy tigris javitatása 11K.Namost ha veszítesz ollan 6-7K jön.Számold ki.:P
    Nekem most a jgpz4 full javítása 5k+5k lőszer.S a vadászpárduc elérése 64K tapasztalati pont....nem beszélve a további ágaktól.Már bánom,hogy eladtam a kis pz3-ast.azzal volt élvezetes a csata,még egy nagy tank ellen is.Csak mindig hátsóját célozd.
  • XenHai
    #565
    Igen rá férne...
  • Savage85
    #564
    Hát az is igaz, hogy több hibásodott meg és fogyott ki az üzemanyagból még a csaták előtt, de visszatérve a játékra szerintem egy coop ot is simán elbírna had ne keljen már szembenézzek KV-k és Tigrisek hadával egy kis t-46al.
  • XenHai
    #563
    van valakinek ati x2 vgája ???csak nekem nem használja a 2 magot??
  • garaib
    #562
    Na meg az orosz mocsár a kemény tél és az IL-2 Sturmovik csatarepülő gép.
  • XenHai
    #561
    Egyébként azért ha 1 su 85 85 mm esel oldalba vagy hátba küld 1 tigrist azért nem pattan le szerintem a löveg! tapasztalat 85 mm 4 találat 2 hátba 1 lánctalp 1 oldalt! és 20% sérült..
  • Forolto
    #560
    Ma meglesz a Tigris.Érzem magamban az erőt. :) S akkor már csak a vadászpárduc hiányzik de az is 1.6 milka...
  • Forolto
    #559
    egy arcade játéknál ez nem számít.:P

    Egyébként is utálom ezt a tiger 2 elnevezést.Soha nem hívták igy a németek.
    Egy ellenfele volt annak a tanknak,az étvágya.
  • Savage85
    #558
    Az azért köztudott, hogy egy Tiger-2 höz legalább 6-7 T-34(85) es kellett mire egyáltalán harcképtelenné tették, egyetlen ellenfele volt a Britt Firefly amelyik tisztes távból tudott rá hatásosan tüzelni.
  • LSSAHPAUL
    #557
    Én a Tiger-2 nél láttam hasonlót, kb 20x találtam el igaz csak 75ös csővel, de mikor már 3om társamat kiszedte (1 lövés) inkább elhúztam a belem. Tanulság: nem pazarlom többet a lőszert/időt ilyen tankra.
  • Forolto
    #556
    Pénteken kaptam egy orosz nyelvű levelet a worldoftanks.com ról.Remélem nem tettem nagy hibát,hogy azonnal töröltem.Orosz tudásom a kinaival vetekszik. :)

    A hétvégén nagyon xar csaták voltak.S tier 5-6 on már nem kapsz pénzt,premium acc nélkül nem tudsz fejlődni.Tökre idegesítő,hogy noobokkal rak össze s egyedül hiába tarolok,ha közben bázist foglalnak.
    Viszont ez a VK4502 aufB-t ugy kivenném a játékból...5 tank lőtte egyszerre 10 centiről és nem tudtuk kilőni.S nem kis tankok voltak.A tigris one shot...
  • LSSAHPAUL
    #555
    Recruit az csak alap tank és köv. fejlesztésünek van, erős tank nem mehet let oda de viszont fordítva lehet szal alap tank ha standardat választ akkor meglátja a monstrumokat pár másodperc erejére.
    Több a szorzó meg az xp de csak ha tudsz sebezni bárkit is, szal nem éri meg mert egy 3% pz4et se lehet kiszedni alaptankal.. pénzben viszont ha szerencséd van és győztes oldalt dobod fel a tappancsot akkor lehet picivel többet kapsz mint recruiton, de ami biztos hogy nem a pénzt nehéz összeszedni hanem a tapasztalati pontokat.
  • szabii98
    #554
    Attól függ.
  • tenthrodil
    #553
    Standard Battle-ön játszatok? Ott nagyobb szorzó van xp-re és creditre, mint Rectruit Battle-ön?

    A körök 95% nekem abból áll, hogy várok egy-másfél percet kezdésig, megyek 200métert majd egyetlen lövéssel szétszednek. Ez normálisnak mondható?:)
  • LSSAHPAUL
    #552
    Tegnap óriási mákja lett egy ms-1-esnek és egy traktornak: besorolódtak a mi gémünkbe, persze egymás ellen és mielőtt a gém kezdődött volna megkértük a jelenlevőket hogy senki nem lője ezt a két tankot, ellenben viszont menjenek be középre és vívjanak meg egymással mindenki szeme láttára :D (pár tipus felsorolok a közönség tagjaiból: Tiger1,2; Jagdpanther, egy rakás "V3" , Pz4, szal a T-34/85-mmel csak kb középmezőnybe rangosolt a gép)
  • nagypite
    #551
    Jelenlegi tier helyzet ez egy kicsit arra hasonlatos mintha egy mmoban lvl 30-as játékost összeresztenek lvl 80-asokkal. A kicsi össze vissza rohangál mert úgy talán kicsit tovább húzza, a nagyok meg céllövészetet gyakorolnak rajta.
  • Hurkans
    #550
    értem köszi most már ezt is tudom:S
  • szabii98
    #549
    nem, akkor kapsz goldot, ha a napon 1 játékban részt veszel.Tehát pl. reggel bejelentkezel, elmész 1 csatára és kapsz goldot.
  • Hurkans
    #548
    Csak akkor kapod a napi goldot ha aznap belépsz?
  • XenHai
    #547
    Zsír sajnos ez a prémium cucc nem a játékban töltött időt veszi alapul
  • Jeffjohnson
    #546
    Mi nem kapjuk meg azt a 700kb os ballace patchet 1 hónapon belül fogunk majd egy nagy patchet kapni amiben azt ígérik sokminden változik.
  • tenthrodil
    #545
    A kód jó az európai oldalra is. katt
  • Meteora4
    #544
    csá

    Kértem egy béta kódot a worldoftanks.com-on és a worldoftanks.ru-ra van ott link hogy be tudok vele jelentkezni. Ez nektek is így volt?
  • Kferro
    #543
    Én tegnap innen szedtem, s minden gond nélkül működik:

    http://www.gamershell.com/download_61052.shtml
  • tenthrodil
    #542
    Nem hiszem el, a felsoroltak közül egyik helyről sem engedi leszedni a klienst, 100%-nál megáll és hibát jelez. argh!
  • csabiz
    #541
    az orosz nyílt bétára megérkezett a 0.4.6-os patch és számos bug javítva lett
  • Kopiati
    #540
    Én is benne lennék egy ilyen klános buliban, mivel idő szerintem lesz, erre:)

    Ajándék goldot ti mire költitek, mostanság űrméret alatti páncéltörő lőszert veszek rajta, elég hatásos, csak drága, de lehet vele aratni...

    Amit hiányolok a nyitott járművekből a személyzetet, jó lenne ha beletennék, nem a semmi díszelegne, pl a company of heroesban is van személyzet legyen itt is, ciki lenne ha egy "tankszimulátorban" ne lenne személyzet, mmint látható személyzet...

    Egyébként nekem a pz 3-al az 5cm-es löveg erősebbnek tűnik a 7,5-nél

    Az előzetesen kiadott tank fát összehasonlítva a mostanival arra jutottam, hogy rohadt sok tankot kiszedtek (bizti prémium lesz) meg átrendezték a fát...
  • Kferro
    #539
    Én úgy láttam, hogy 0 aranyat kértek érte...
  • Jeffjohnson
    #538
    Stuart 850 aranyba kerül
  • XenHai
    #537

    Ha van olyan modulod a jelenlegi tankodon vagy már el adotton amit nem használsz vagy késöbliekben nem fogsz használni add el !potya 150k ....
  • Kferro
    #536
    Sziasztok!

    Tegnap kezdtem el a játékot eme nemes progival. Eddig felemás bennem a kép, s valamit nem értek. Gondoltam, veszek egy tankot, de nem sikerül. Ezt írja ki:

    "Failed to purchase tank 'М3 Stuart'. You may already own this tank."

    Creditem lenne rá, s ez a Stuart nem "kér" aranyat sem...
  • Supa
    #535
    Mivel eu beta indulasa elott rengeteg contest lezajlott(fejleckeszito verseny,versiro verseny stb stb)es ezeknek a dijazasa 1000-2500 goldig terjedt helyezestol fuggoen es mivel par ember tobb ilyenben is helyezest ert el ne csodalkozzatok hogy tiger,tiger 2,Is-3 jonnek szembeVan aki ugy kezdte a beta elso napjan hogy volt 5-6000 goldja
  • XenHai
    #534
    Én tudok jönni bár nem mindig asszony miatt!
  • Jeffjohnson
    #533
    Jelenleg mi kb. 8 emberrel rendelkezünk de ,hogy ebből ki lesz olyan akire a napi 1 kláncsatán lehet számolni azt nem tudom.
  • LSSAHPAUL
    #532
    Mi mindenképpen klánszinten gondolkozunk, de 15 fő minden nap az kizárt hogy mindig rendelkezésre álljon, mert most aktiv tagok csak: Paul,Wittmann,Jani,Q,Leonid,Spiti = 6
    Biztos hogy nemsokára bekapcsolódik és aktiv tagok lesznek: Feldi, Pepe, Hunzi, Imperator, Raptor = 5
    Nem biztos hogy jön de ha jön akkor aktív lesz: Bencsi
    A többiek ha jönnek is nem biztos hogy minden nap lesznek, szal max 15 fölé "tarcsinak" lesznek csak jók.
    4 KOMOLY ember mindenképpen kellene még nekünk.
  • Jeffjohnson
    #531
    Ha a játék kijön majd ősszel valami kooperációt kitalálhatnánk közösen vagy szövetségben, mondjuk 15 fő lesz a minimum létszám a clanwarfare ben úgyhogy valószínűleg közösen.