418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Unreal1942
    #810
    Lehet ingyen használni. Ilyen feltételekkel. Nincs evvel semmi baj.
    Az se lenne helyénvaló, hogy akik meg fizetnek érte azok ugyan azt kapják, mint akik free módban játszanak.
  • Me0w
    #809
    Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy kifejlesztenek egy jatekot x milliobol, te pedig ingyen es bermentve jatszol vele, amikor a kedved ugy tartja. Nem latom, miert olyan nagy baj az, hogy a nem fizeto jatekosok lassabban fejlodnek.
  • lammaer
    #808
    Nincs ingyenebéd, sajnos. Nyilván a fejlesztők pénzt akarnak csinálni, nem elítélhető módon.
  • Forolto
    #807
    Tegnap elment a kedvem az egésztől.
    Nem lehet pozitiv exp-t összehozni premium acc nélkül.Cselesek a fiúk.
    Ingyenes az egész,de premium acc nélkül te ugyan nem jössz ki barátom!
    Ha nem nyersz nagy bukás.Ha nyersz is épphogy kijön a javitás+lőszer.

    A lőszer valami iszonyat.Tier 4 es SPG lőszer ára 593 exp.Namost ebből viszel 20dbot.Volt ugy,hogy nem maradt lőszerem,de a legtöbbször 15 elfogy.
    Ezért megy a grindelés az afk ember...
    Nem kell sokat keresni,de a lőszer árát valahogy csökkenteni kell.

    A Vadászpárducot ugy hozom ki,hogy premium acc nélkül a kicsi löveg,premiummal nagy.De milyenezmár?
    A javitás ok,az legyen drága,ha kilónek és még veszít is a csapat,de a lőszerér miért köl fizetni?Be is b.szna ha Wittmann ott fizetett volna egy adagnyi skulóért...
  • LSSAHPAUL
    #806
    :p Akkor mi itt is 2 csapatot állítunk mint bf1942-ben..
  • Jeffjohnson
    #805
    2-3 fős csapatok lesznek
  • lammaer
    #804
    Nekem is tetszene, ha valamilyen formában meg lenne oldva hogz a haverok játszhassanak együtt random battle-ket. Ettől lenne MMO.

    Az egyetlen hátránya, hogy egy összetartó 4-5-6 fős csapat igen ütős lenne egy random publik brigáddal szemben (kb mint a Battlefieldben, egy összeszokott 5 fős squad iszonyatosan tud aratni public szervereken).

  • Barrett 50 Cal
    #803
    Akkor már nem is "closed beta" lesz hanem "open beta"
  • XenHai
    #802
  • Forolto
    #801
    Erről az orosz tankos mókáról mindig a vicc jut eszembe,mikor a magyar szaki kimegy dolgozni oroszhonba.Megmondják neki küldjön haza egy babakocsit.
    Hazaküldi de darabokban.
    Erre megkérdezi,sikerült összerakni?
    Sikerülni sikerül,de mindig tank lesz belöle.:)
  • Pluskast
    #800
    A mostani rendszerre (á lá random battle) gondoltam. Természetesen a tier dolog az más.
  • Forolto
    #799
    Ha jól olvastam 110.000
  • Forolto
    #798
    ez nem jó,mert gondolj bele egy oldalon csak nehéztank a másikon meg csak kicsik?
    Igy is néha tépem a fejem,hogyan tudja szétválogatni a gép a csapatokat.
    Legyen olyan,hogy max 5 fő small team egy csapatban és köré építik a többieket.
    Meg lehet ezt csinálni.
  • Me0w
    #797
    Gondolom annyian vannak, mint az oroszok
  • Forolto
    #796
    Global mapról tudsz már valamit?Kép vagy bármi?Azt csak a clan leader fogja látni vagy erről nem olvastál valamit?

    Ez az amerikai fa picit érdekes,a sima se került be az EU tesztbe.:P
    A technikai problémák nemrég jöttek elő,hogy folyamatos a 3000 feletti játékoslétszám.Mi lesz,ha rászakad az ég.Azt tudjátok,hogy mennyi orosz játékos van???Inkább nem írom le.
  • Pluskast
    #795
    Mondjuk nem értem miért nem lehet eleve olyan rendszerben megcsinálni mint a mount and blade-et. Ott is oldalak vannak amit ki tudsz választani, ráadásúl még azt is meg lehet oldani ha a haverod ruszki te meg német. egyszerüen kell egy team 1 és team 2 oldalt csinálni és te választhatod ki hogy melyikbe akarsz bemenni. így az is meg lenne oldva ha teszem azt 4-5 barátoddal akarsz bemenni. Túlbonyolítják.
  • XenHai
    #794
    Ennek már ideje volt!
  • Forolto
    #793
    - Joining battle in small teams. We are testing this option together with the new method of forming waiting list for battle. If we are satisfied, it will be included.

    Háhááááááááááááááááááááááááá
  • Jeffjohnson
    #792
    Nem tudom néztétek e már a következő patch changelogját ha nem akkor a hivatalos fórum EU closed beta-notifications Beta -0.5 patch coming soon-
    alatt az első hsz ben a spoiler gombra kattintva megtaláljátok. Néhány infót még találtam ,hogy min dolgoznak még a developerek (ami ebben a patchben több mint valószínű ,hogy nem lesz benne)

    -Most fejezik be az amerikai tank "fát" és kezdik el más nemzetekét
    -clan war modeon és a global mapen is dolgoznak
    -technikai problémákon is dolgoznak (game engine,memory video leak)
    -nemsokára plusz szervereket/clustereket indítanak
    -open beta és kiadás közben 2 hetente jön 1 új map

  • Forolto
    #791
    A lényeg a mozgásokon van,figyeljétek hogyan kell ezt csapatban csinálni...jóhogy lerendezték az IS7en 130mmes ágyú van.

    IS-3ast ugy szétvertem párduccal ahogy kellett.
    Az egér lassú mint a dög.Az IS-7 kimozogja.Ha elsőnek a lánctalpakra mennének ez nem igy végződött volna.

  • Cukii
    #790
    Nekem is a szívemhez nőtt a Pz3/4 jobban gyorsul mint egy Leopard és a sebességet a leg gyakatekertebb manővereknél sem veszti el. Szerintem jobb mint a pz4 bár igaz arra fel lehet rakni már a kwk42-est, szal valamit valamiért...de én csak ajánlani tudom. Utána vettem egy Vk3001p-t, na az nagy szenvedés a fürge tank után, nem igazán lopta be magát a szívembe. De a Vk3002db az űber. Mikor belendül repeszt 55-el, csak a párductól meg a t-44 ami felűlmúlja, no meg a heavyk de IS-3al még fel veszi a kesztyűt.
  • Torzonborz
    #789
    elég szar videó.
  • XenHai
    #788
    Jó vidi! faszán le rendezték a mausokat! Gondol IS-7 es volt az orosz tank.
  • Forolto
    #787
    Akkor egy kis csemege a tankfanoknak>

  • Kopiati
    #786
    A pz III tényleg jól használható, de csak úgy tud érvényesülni, ha leszedik róla a nagyobb tankokat... szerintem csirketartó se gyilkolta volna le a KV-t ha még van a kv mellett bármi más... Nekem eddig a leghasználhatóbb tanknak a Pz 3/4, volt amikor 7tankot sikerült egy meccsben kilőnöm vele, nagyon agilis, jól gyorsul, jól fordul tigrist meg tudja enni reggelire, a nagyobb közepes tankoknak a tigrist már nem csak manőverezéssel kell kiszedni... viva la Pz 3/4
  • Me0w
    #785
    En is sok tankot megtartottam, de ez nem lesz koztuk :)
  • csirketarkó
    #784
    Szerintem megfelelő a tűzereje ha az ember jól tudja használni. Pl egyszer volt alkalmam egy 70% lévő KV-t kigyilkolni 50db 50mm-eres AP-val kaptam is érte jópár xp-t Az egész manőver kérdése csak abba pedig jó a Pz III. Én is most egy Panther-re hajtok egyenlőre csak egy VK 3002P-m van mert elkúrtam a sok pénzt hogy kipróbáljak minden tankot... De szerintem a Pz3-at tartsátok meg kitűnő tank xp és credit farmolásra.
  • Unreal1942
    #783
    Versenyezni jó, de gyenge a páncélzat és a tűzerő is. Örülök, hogy már lassan túl vagyok rajta.
  • Me0w
    #782
    Nem tudom, en elegge csak tul akarok lenni rajta. Ellenszenves egy jarmu. Gyors, de a tuzereje az minimalis. Van egy elit leopardom, az sokkal hasznalhatobb, legalabbis szamomra. Igazabol Panthert szeretnek ,de az meg odebb van :)
  • csirketarkó
    #781
    Maradj az 50mm-esnél ha kisebb tankokra mész ha nagyobb prédára hajtasz akkor a 75-öst HE-vel használd. Amúgy PZ III rulez
  • TDantes
    #780
    Amelyiknek nagyobb a páncélátürő ereje
  • Me0w
    #779
    Sracok, a Pz III-ra melyik loveget erdemesebb felrakni? a 7.5 L/24-et, vagy az egyel elozot?
  • Kopiati
    #778
    Jobb-klikk a képén, retrain, beikszeled a megfelelő opciókat...
  • spiczi91
    #777
    A tankot irányító emberek átképzésére van lehetőség? Vagy egy pIII Ausf. A-s örökre olyan marad?
  • Forolto
    #776
    Nya nem félek én a balance-ról a klánok harcában.Rengeteg a francia,angol klán.Ezeket nem tudom elképzelni,hogy német oldalon kezdjék.
    Persze sok a német klán,furcsa nekem,hogy nem egy spanyol és tengerentúli lesz.Nem beszélve az oroszokról,akik ugye most még más szerveren vannak.

    Lesz itt csata kérem szépen!
    Mostmár tényleg kellene egy magyart csinálni.
  • Forolto
    #775


    az új pályáról gameplay video.
  • Cukii
    #774
    Sérülészónákról tud valaki valamit? Ilyen pl egy adott tankon hol található a lőszerrekesz vagy a motor hol a legsebezhetőbb. Mert volt ma egy lövésem egy IS-3on 80% élete volt és egyből felrobbant, nem is gyullad ki...
  • Me0w
    #773
    Azert closed beta, mert tudjak, hogy a szervereik milyen maximalis terhelest birnak ki, ennek megfeleloen adtak ki kulcsokat. Ha siman mindenki letoltheti, akkor a mostani jatekosszam tizszerese lenne.
  • Torzonborz
    #772
    attól hogy nem korlátlan számú user tesztelheti ( cb kulcsot száma véges bár az tény hogy aki akart könnyen szerezhetet ).
  • lammaer
    #771
    Amúgy érdekes hogy mitől closed béta ez, ha bárki aki akart szerezhetett rá kulcsot. Tán még most is osztogatják :)