418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #730
    Meg 1000 éves, a grafikájáról beszélek,a realisztikus dolgokról beszélhetünk.Játszottam vele.Open world amikor csak egy bizonyos területeken megy a harc.1 szerver, laggol mint a kutyafene.

    De ami jó azt át lehet venni.A klánháború pont ilyen lenne,a felosztása és a statégiai elemei nagyon jó a wwII online-nak.
  • Torzonborz
    #729
    de WWIIben szét van választva a két oldal + open world van + realisztikusabb mint ez.
  • Torzonborz
    #728
    hmm nna ez már így egész jól hangzik.

    azt már lehet tudni hogy a prémium account hogy lesz ?
  • Forolto
    #727
    WWII Online

    Plö itt van a mai napi frissitése annak a játéknak.Folyamatos a csata 1 védekező egy támadó csata és aki nyer az ugrik arra a területre.Ott mondjuk van gyalogos is.De ez nagyon kemény lenne ha igy működne.
    Reménykedem benne,hogy ez a csaták ideje nem délelött vagy hajnali órákban lesznek.
  • Forolto
    #726
    Ezért írtam a wwII onlie játékot,mert pont ezt szűrtem le a fórumról és amit most leírtál 1:1ben az a játék.

    Nagyon epic lesz igy gyerekek!Na ez lesz az igazi mmo.
    Ez az oldal besorolás tényleg furcsa lesz,talán nem lesz gond ha a sok európai nem fog német oldalra beszállni ha végre bekerül a játékba az angol-amerikai tankok is.

    S ha ez mind igaz akkor LF hungarian speaking clan. :)
  • XenHai
    #725
    Ja ingen az anti tank anti tank ellen gáz ez a nagy különbség hiába lövöm oldalba 3x meg se kottyan neki az meg rám fordul és már szét is lapított mint 1 bogarat!
  • Torzonborz
    #724
    borzasztó. :D

    én a nagyok között is jól elvagyok az elite leoval.
    szépen el lehet rohangászni közöttük.
    ha meg kilövik váltok pzIII-ra ha azt is pzIV-re.
  • XenHai
    #723
    Most is érezhető a német fölény rengeteg a német játékos!
  • Jeffjohnson
    #722
    Ez ügyben nekem sem világos minden hiába kérdeztem fejlesztői válasz ez ügyben nem érkezett ,hogy szét lesz e ilyen téren választva a 2-3 nemzet.

    Ami kb. lesz az egyenlőre Európa térképe provinciákra osztva ezekért lehet harcolni városok többet érnek majd lehet gyárakat építeni termelni sőt ha minden igaz aranyat is kapsz majd a fontosabb területekért. Egy klánnak minimum 15 fővel max 100al kell/lehet rendelkeznie a klántársakat asszem a leader mozgatja majd a stratégiai mapon (vagy ők mennek) egy területért napi 1 védekező/támadó csata lesz helyi idő szerint pár órányi idő lesz megadva amiből a védekező fél választ aki nyer értelem szerűen azé a terület. Új klánok a part mentén szállnak majd be a csatába különböző landing zoneokban és onnan terjeszkednek (gondolom le kell győzni a terület tulajdonosát. Értelem szerűen minél nagyobb egy klán annál nagyobb hadereje lesz annál több csatát tud megvívni stb.

    Ebböl nekem az derül ki ,hogy nem lesz kettéválasztva a két oldal (német,orosz) márcsak azért is így gondolom mert az egyik fejlesztő azt mondta ,hogy azért van jelenleg ilyen vegyes csata (német orosz keverten)
    ,hogy a ballancet jobban be tudják állítani. Meg logikusan is ez az egyszerübb akik játszottak Warhammert azok tudják mire gondolok. Ha túl sokan indítanak német oldali karit akkor nagyon egyoldalú lenne az egész. A fejlesztők azt várják ettől a klánwar tól ,hogy sok alliance lesz meg "hátbaszúrás" meg kettősügynökök meg ilyenek ,ez is arra enged következtetni ,hogy nem lesznek szembenálló "nemzetek" csak klánok,allianceok.

    Ja meg lesz offmap artillery ill. airstrike is amit majd a klánleader tud majd kérni 1csatában 1x egy bizonyos gridre.
  • XenHai
    #721
    Csak kb annyi ,hogy be mászok a su-85 el és 1 Ferdinánd jön az arcomba!
    Ezen kívül semmi..
  • Torzonborz
    #720
    mé' mi a gond a tierekkel ?
  • RatBaG #719
    a tigris perpill annyira sérülékeny, hogy szerintem bugos, vagy vmit nagyon elnéztek a sérülésmodellben. a panther megeszi reggelire, mindenben ugyanazt tudja, csak pluszban fürge is.
    ma végre eladhatom ezt a foshalmazt, bár attól tartok, a királytigris se lesz sokkal jobb...
  • XenHai
    #718
    óóó hogy az a !
  • Forolto
    #717
    Jeff,

    Tudnál mesélni erről a klánháborúról?Én már nem tudom követni ezt az egészet.
    Látom te is írtál a fórumba.

    Egy biztos,hogy klánon belül már fontos lesz,hogy valaki német amerikai vagy orosz tankokat fejleszt.

    Mondjuk egy WWII online tipusú csaták nagyon epic lenne.1 térkép és megadva ki hol csatázik.
  • Kopiati
    #716
    A teljes fa az messze van, először ezzel a fával megjelenik a játék ősszel, aztán lassacskán teljes lesz...
  • XenHai
    #715
    Csak a rohadt tireket válasszák szét! Meg nem ártana 1 teljes tank fa sem !
  • Forolto
    #714
    Olvasom,hogy nemsokára itt az Open Beta...Nem találtam meg még,de remélem nem veszítem el azt amit eddig összekapartam...
  • Pluskast
    #713
    Elvileg végleges. Az E 50 nem néztem de tulajdonképpen most is játszhatsz a panther 2-vel, ugyanis ha kimaxolod a panthert akkor megkapod a panther 2-t.
  • Cukii
    #712
    Üdv mindenkinek! Még új vagyok a forumon, lehet már volt kérdés de a tankcsaládfa véglegesnek tekinthető a WoT főoldalán mert a németnél van egy-két hülyeség: pl.: a Panther II és a E.50 az a valóságban egy és ugyanaz volt! Itt meg külön ágra írja...
    A másik, hogy van valami TS ip amin esténként többen fenn szoktatok lenni mert ez így elég unalas...
  • Torzonborz
    #711
    pz 38nál nekem is volt ilyen , más tanknál még nem. bár ez legyen a legnagyobb hiba :D
  • Forolto
    #710
    Hétvégén beszereztem a tigrincs mellé a vadászpárducot is.Az valami brutális.Minden golyó lepattan és nagyon pontosan lő.Az biztos,hogy ha kijön a játék a párducokat fejlesztem ki.

    A Tigris nagyon sérülékeny és a sebzése se valami nagy szám.Aki nem akar szenvedni vele az menjen a párducokra.Akinek kell az egér az szenvedje gyorsan át a KirályTigrisre.
  • Forolto
    #709
    Elmondom neked,ilyen nekem sose volt.Szerintem ez csak ezzel a tankal van.Jelezni kell a fórumon és kijavítják.
  • Eagle16
    #708
    Már többen is jelezték a fórumban ezt a hibát, azért béta hogy az ilyenek kiderüljenek :)
  • Kopiati
    #707
    Ma láttam Maus-t:D De undorítóan brutálisan néz ki:)
  • Kopiati
    #706
    Pimp my Tank:D
  • Pusztító_78
    #705

    srácok itt valami még nagyon béta cipőben jár:)



  • Me0w
    #704
    Az mmohut nevu siteon meg van elvileg beta giveaway, ha valakit erdekel.
  • Kopiati
    #703
    Hát mindenesetre ha amcsikat kezdéskor így rakják bele ott kitör a népharag...mert kb csak egy oszlop az egész... inkább ha teljes akkor tegyék bele...
  • XenHai
    #702
    Naponta 1 x er.
  • RoboKutya78
    #701
    egy kérdés
    mikor osztogatja a szerver az aranyat?
    mert azt látom hogy alkalmanként ad 150 darabot
  • XenHai
    #700
    Ne már amcsinál nem lesz kezdésnél tank d ! Ez szopatás!
  • Kopiati
    #699
    Egyébként én azt remélem, hogy hosszútávon bele kerülnek a játékba modernebb 50-60-70-es évekbeli tankok...
  • Kopiati
    #698
    Katt ide és a 3 nemzet fája mögött van 2-2 fa...
  • Me0w
    #697
    Ha valakinek lenne egy kulcsa/accountja azt megkoszonnem.
  • XenHai
    #696
    Link mert nem találom!
  • Kopiati
    #695
    A megjelenéskor körülbelül annyi tank lesz, mint most, a többit később rakják bele, akár az amerikaiakat. A hivatalos oldalon van egy megjelenési, és egy teljes tank-családfa.
  • Jeffjohnson
    #694
    A játék ingyenes lesz de lesznek előfizetői csomagok is ill. gondolom aranyat is lehet majd venni
  • RoboKutya78
    #693
    szóval aszt akarod mondani hogy tesztelés után a teljes verzió elérhető lesz kivéve néhány extra kiegészítő?
    mert akkor ez egy jó játéknak ígérkezik:)
  • Me0w
    #692
    Free to play, az aranyat veheted meg valos penzert.
  • RoboKutya78
    #691
    ja
    amúgy mit lehet tudni milyen lesz az eredeti fizetős vagy csak elég lesz az eredeti játék?