3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • killecske
    #2043
    Hát igen nagyon "más" az eredetihez képest!
    1-2 oldalon fent van a 4. rész!
  • stargatelost
    #2042
    Én azzal már megbékéltem, de ez az új Naevia?
  • vixo
    #2041
    Nah,most kezd bemelegedni az évad. :D Az első 2rész is jó volt,de ez a 3.rész már igen epicre sikeredett! :)
  • gabo91
    #2040
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pörög a történet nagyon. Remélem, hogy Crixus-t nem akarják kiírni a sorozatból, ő még "eredeti" gladiátor kezdetektől van a sorozatba. imdb-n néztem, negyedik részben még benne lesz többit még nem látni. Ilithyia nyami nyami
  • killecske
    #2039
    Ááá kurva j ez a sorozat!
    Most meg öl a kíváncsiság jövőhétig!
    (Bár az új Spartacussal nem vagyok megbékélve!)
  • toysoldier
    #2038
    felirat
  • PetruZ
    #2037
  • kaposi1
    #2036
    Köszönöm srácok a Blog címet.
  • kommersz
    #2035
  • toysoldier
    #2034
    tessék
  • kaposi1
    #2033
    ..."A felirat a blogon lesz elérhető."
    Meg tudná adni valaki a blog címét.
  • Sir Quno Jedi
    #2032
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ezeken beszarok, most aztán majd mehetnek kiszabadítani Crixus-t is. :D
  • Prof William
    #2031
    Lehet tudni valamit arról hogy a HBO mikor tűzi a műsorára? Még nem sokat találtam erről.
  • Sir Quno Jedi
    #2030
    hős-e vagy! :D (not)
  • stargatelost
    #2029
    LOL, ahhoz sok sikert :D gondolom angol feliratra gondoltál, nem nuku feliratra :D
    Egyébként ez tipikus house sorozat (orvosi duma), tehát olyan nehéz nyelvi dolgok vannak benne (régi szavak, választékos, összetett beszéd), amihez azért elkél a magyar felirat. Én türelmesen várok :)
  • Kongy
    #2028
    Nekem már nincs türelmem, megnézem felirat nélkül :DD
  • Cucmey
    #2027
    Fantasztikus!! :)
  • szucsy89
    #2026
    "Mindenekelőtt szeretném megköszönni a sok kedves üzenetet, levelet. Elképesztő látni, mennyien, és mennyire szeretik a fordításaimat. Elnézést, hogy nem válaszolok minden egyes levélre, de nagyon sok van. (Láttam a Facebook eseményt is, szóhoz sem jutok...)
    Ahogy sokan javasolták, aludtam egyet a dologra.

    Egy biztos: hivatalos (tehát a nagy feliratos oldalakon bejelentett) feliratot már nem láttok tőlem. Rengeteg kritikát kaptam, hogy ha pofátlanul két-három (!) napig váratom az embereket, miért "ülök" a foglalt fordítás jogán. Nosza, most szabad a pálya, várom a hős partizánokat. Ha nem lesz bátor vállalkozó, oda is fel fog kerülni a felirat.
    Mostantól nem fogok becsült időpontot mondani. A százalékjelző továbbra is működni fog, a saját tempómban fogok haladni. A felirat a blogon lesz elérhető.Remélem, hogy annak, aki tényleg szereti a felirataimat olvasni, ez a rendszer megfelelő lesz."
  • MeoH #2025
    Igy van. Megertem vmilyen szinten, de ha mar elvallalta, akkor legalabb ezt a reszt befejezhette volna. Es jelezni, hogy ennyi volt, kovetkezo hetit mar nem forditom. Amugy sajnalom, mert jok voltak a feliratok.
  • tigeroo
    #2024
    igazad van, illett volna neki máskor besokallni

    mi a franc bajotok van emberek? teljesen megértem mostmár a döntését...
  • Hoz_Hun
    #2023
    Azzal együtt, hogy megértem a fordító döntését ezt a rész még illett volna lefordítani. Ugyan is beválalta és más azért nem fordítja mert ő igen. Ha abbahagyja a fordítást azért kellett volna pár napot hagyni a következő fordító kiválasztására nem pedig a fordítás napján besokalni.
  • Jim Morrison
    #2022
    Néztem már angolul subbal is, de a magyar mindig tök jól sikerült (szerintem). Kár hogy abbahagyta.
    #2013: ...
  • hapi
    #2021
    Erre csak annyi a válaszom hogy,
    a, a srác igényesen fordította ha lesz új fordító nem biztos hogy olyan jó lesz
    b, a legtöbbször már másnap volt felirat
    c, ingyen végzett igényes munkáért semennyi magyar parasztot nem köteles elviselni az ember
    d, kapja be mindenki aki miatt most pár napig nem lesz felirat mert fordító csere lesz, és az idő
  • Prof William
    #2020
    Nem tudjátok a HBO mikor tűzi műsorára Magyarországon?
  • Sir Quno Jedi
    #2019
    Trollkodás, vagy sem, de ez a szilárd véleményem. :D
  • KaBuTo666
    #2018
    Ne trollkodj. :D
  • Cucmey
    #2017
    Kibaszottul nem szeretem mikor elrontják a szórakozásom.
  • Sir Quno Jedi
    #2016
    minek ehhez fordítás??? aki feliratért rinyál mindig, az kissé már a szánalom kategória nemde?
  • vixo
    #2015
    oh my gosh,such a drama! :O
    valahogy nem hat meg a dolog, van olyan sikeres ez a sorozat, hogy ne maradjon sokáig fordító nélkül...személy szerint én türelmes ember vagyok,szóval meg tudom várni.
    persze szomorú,h vannak ilyen retard emberek,akiknek nincs jobb dolguk,mint ezzel trollkodni,h mikor lesz már felirat,stb.
    de én is úgy látom,h elsősorban nem nekik készíti a fordító a feliratot,hanem 1xrészt mert rajongója az adott sorozatnak és munkájával a többi normális fan-nak kedvez. am ennyi erővel minden sorozat fordító nélkül maradna, nem hiszem,h csak Spartacus-nál volt ez a jelenség...
    that's all! :)
  • davidka003
    #2014
    Legalább lesz hely olyan fordítóknak akik komolyan tudnak vele foglalkozni.
  • kommersz
    #2013
    normalis?

    vamosRObi RObi
    @mczolly_sub gondolom ha a főnököd is sietted hogy készítsd el a MUNKÁD, akkor is picsogsz. szánalmas vagy.
  • Kasadya
    #2012
    a retkeket ignorolni kell ;s nem 12 éves kislány módjára besértődni....
  • desigo
    #2011
    twitteren,torrent oldalakon mindig megy a rinyálás,hogy
    "miért nincs még kész"
  • szucsy89
    #2010
    De mit? Hol lehetett ezt olvasni? Mert pl. ott a blogon én nem láttam semmit.
  • desigo
    #2009
    megértem,hogy abbahagyta
    undorító amit a sok retek leművelt...
  • hapi
    #2008
    Köszi sok tahó köcsög, most biztosan jobb hogy nem lesz felirat bammeg.
  • kommersz
    #2007
    Mondjuk velunk baszik ki aki mindig megvarta az o feliratat.Megertem foleg ha dolgozik ezernyi dolga van es kozbe forditja.
  • toysoldier
    #2006
  • KaBuTo666
    #2005
    A sok tahó most remélem örül.
  • kommersz
    #2004
    nesztek

    http://spartacushun.blogspot.com/2012/02/abbahagyom-spartacus-forditasat.html