3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Dean Winchester
    #2083
    megnéztem... film közben írtam, hogy mit várok az más kérdés, hogy végül kiderült..
  • Kongy
    #2082
    De most őszintén...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crixusnak így se sok oka van az örömre, ismét a Batiatus házban... halálra ítélve...
  • stargatelost
    #2081
    Basszus jó rész volt, de mégis felidegesített.
    Ezért kellett visszahozni Naevia-t???
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy össze-vissza sikonyáljon, botladozzon, jó hosszakat nézzen előre ostobán és legyen egy sor szövege? Oké, nagy traumán ment keresztül, én megértem, de ez így akkor is gáz volt, mert 1. nem tudtak mit kezdeni a karakterrel (legalábbis eddig), 2. ez az új színésznő kurva béna. Ezért semmi értelme nem volt visszahozni, simán történhetett volna úgy, hogy a bányában holtan találják vagy a haláláról értesülnek. Kb. ugyanígy mehetett volna a sztori tovább, csak Crixus lett volna szomorúbb.
    Na, tudom én, hogy milyen hülye dolgon problémázok, de Lesley-Ann Brandt nagyon bejövős volt :) Vagy ő legyen Naevia, vagy senki :D
  • Csacsi
    #2080
    Ha megnezted volna teljesen a 3. reszt nem irtad volna amit irtal.
  • KaBuTo666
    #2079
    Ez krvjó rész volt.
  • Kongy
    #2078
    Spoilerbe mondjuk belefért volna

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy jól gondolod. naevia él, csak sajnos más színésznő játssza, de nem annyira rossz azért.
  • Dean Winchester
    #2077
    3.résznél járok!
    Azt mondja a két srác, hogy Naevia meghalt! Szerintem csak azért mondták, hogy crixus mondjon le a nőről és akkor végre nem a nő miatt és nem a nőért kell csatákaz megvívniuk :D de lehet rosszul gondolom...
  • PetruZ
    #2076
    Hmm, a frissen kirakott képek alapján Gannicus részben tér vissza. :)
  • Kongy
    #2075
    Jó... ma tudtam meg :P Meg totál megfeledkeztem a 2. évadról, és csak nemrég kapcsolódtam be :D
  • vixo
    #2074

    feb.15.-től már elérhető a 4.rész,ahogy azt pár hozzászólással lentebb írtuk.
  • Kongy
    #2073
    4. rész beszerezve :)) Nem fake, valamelyik adón 1 héttel a premier előtt adják, csak valami plusz díjat kell érte fizetni.
  • Kongy
    #2072
    Alig várom a holnapot! :)
  • Dynamic
    #2071
  • Kongy
    #2070
    Igaz.ettol fuggetlenul Tiberiusnak a szeme se all jol... ezek a szirek... :))
  • Sir Quno Jedi
    #2069
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nana, a nagydarab buzgár hazudott, pedig benne Spartacus már feltétel nélkül bízott. Tiberius nyilván nem mert neki ellentmondani. ÁMDE mikor a neki bazira ellenszenves Crixus békülősre vette a figurát és elmondta, hogy azé nem komálja, mert egy szír már 1x elárulta, na akkor elszégyellte magát és köpött, mint a TV maci!
  • Kongy
    #2068
    Ja enis kicsit mar tulzasnak erzem.... raadasul Tiberius Spartacus eletere is tort akkor kellett volna megolni... ja meg hazudott is...utana
  • Prof William
    #2067
    Már éppen kezdtem örülni hogy minden meleget kinyírtak erre itt ez a bimbózó romatikus kapcsolat?

    A készítők már nem is képesek úgy elképzelni egy normál részt hogy nincs benne legalább egy kis buzulás?
  • gabo91
    #2066
    Hát igen crixus vagy kétszer akkora mint spartacus
  • Kongy
    #2065
    Agron amúgy nem tűnt hominak... de sosem volt szimpatikus. Kár, pedig a tesója jobb arcnak tűnt. Amúgy nagyon értenek ezek a melegek kiválasztásában, Tiberius meg Pietros is elég szexi lehet meleg szemmel, szerintem :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #2064
    vagy ha élne, összeverekedtek volna a szíren... :D
  • vixo
    #2063
    Amúgy ez most komoly,h Agron és a szír veszik át a helyet Barca&Auctus,Barca&Pietros után a melegfronton? :D :D :D Úgy látszik vmiért kötelező lesz az ilyen "szerelmi" szál jelenléte is az évadokban. :D Még jó,h Agron testvére ezt már nem élte meg,lehet nem tetszett volna neki. XD
  • Sir Quno Jedi
    #2062
    Azé jól jöhet az az angol felirat hozzá néha. Persze anélkül is jó.
  • Kongy
    #2061
    Igazából lusta voltam keresni, így legalább van benne valami kihívás is :DD Meg azért nem lenne jó elfelejteni az angolt, mert már nincsenek angolóráim gimiben, mivel már túlestem a felsőfokún tavaly :)
  • Sir Quno Jedi
    #2060
    Mindig van hozzá angol felirat több helyen is.
  • Kongy
    #2059
    Végül megnéztem a harmadik részt is, felirat nélkül. Nagyjából mindent értettem, persze azért volt pár szó, amit elharaptak, de angol felirattal tuti tényleg minden világos lett volna :D Most meg már van magyar is, de azért nem fogom megnézni mégegyszer, hogy 2 szót megértsek, amit nem értettem XD

    Alig várom a pénteket, most kezd igazán beindulni a sorozat :) Eddig a Vengeance is hozza a szokásos színvonalat. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy Gannicus visszatér-e és ha igen mikor :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crixus helyzete kétséges, szerintem mivel megsebesítették, így el is fogták, szóval Spartacus mellé kell egy másik jelentős karakter, ha Crixus nem lehet vele, és ez lenne szerintem Gannicus


    Doctore-t vagyis Oenomaos-t sajnálom viszont... szerintem több tiszteletet érdemelne ennél, elvégre nem ő végzett a dominusékkal.
  • bcrics
    #2058
    Vki nézte már a 4.részt?
    Én még várok feliratra, de aki látta nagy vonalakban leírhatná mégis, hogy folytatja e a 3. rész tempóját?
  • Wootan
    #2057
    Andy-hez képest azért elég csenevész izomzatra, egyébként nem rossz.
  • ForzaInter
    #2056
    nagyon hasonlítanak:D

    szerintem mindkét csere jó lett.. andyt nem lehet pótolni, de jól nyomja az új srác szerintem.
  • JackMeadow
    #2055
    elég hasomnlóak a naeviak :D
  • stargatelost
    #2054
    Pedig Lesley-Ann Brandt baromi szép nő, én nagyon megkedveltem.
  • vixo
    #2053
    Jaja,ha jól emlékszem,akkor kevesellte a pénzt,amit a meztelenkedésért kapott volna. :D
  • Prof William
    #2052
    A régi Naeviát miért cserélték le az újra? Kilépett a sorozatból?
  • vixo
    #2051
    Akkor ezek szerint még sem volt annyira rossz az új Nevia castingja,ha már 1embert is képesek voltak vele megtéveszteni! :D Am Cynthia Addai-Robinsonkapta meg Nevia szerepét.
  • vixo
    #2050
    tényleg kint van a 4.rész! :O Én ugyan nem isohunt-ról szedem,hanem itthoni megbízható oldalról,nem reklámoznék,lényeg a lényeg,h vmilyen módon tényleg kikerült a Web-Dl-720p-Eng-NDL verzsön :) fura,pedig csak tegnap néztem meg a 3.részt és még mindig annak a hatása alatt vagyok,erre itt a következő! :D
  • RatBaG #2049
    új naevia? én direkt belenéztem az első szezonba, mert nekem is furcsa volt első pillantásra, de úgy tűnt, hogy ugyanaz játssza. a szája ugyanannak nézett ki pl, gondoltam a sok kosz meg a levágott haj miatt nem ismertem fel...
  • Csacsi
    #2048
    Isohunton azt írják, hogy fake.
  • gabo91
    #2047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például a piacnál 2-3 galdiátor volt, meg egy csapat testőr, és megmenekültek fényes nappal, itt a sötétbe meg futnak. Egyébként crixus nagyon keményen harcolt velük, talán ha spartacus is beszállt volna. Ha kint leölték azt a pár őrt, akkor legalább a kardokat magukkal vihették volna, fegyvertelenül lemenni... Meg érdekes volt, hogy a beteg lábú bicegő ashur hogy félrevágta a római katonákat kiugrott mögülük és levágta a két gladiátort... pedig annyira nem lehettek kezdők, ha már a karjukon volt a testvériség jele.
  • Sir Quno Jedi
    #2046
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azé ez a bányában szenvedős vége ez gáz volt. Maroknyi római katona elől menekülnek, ahelyett hogy lezúznák őket a picsmagba?! Ők a legnagyobb még élő gladiátorok, azok meg csak reguláris haderő. Ráadásul a járatokban előnyben vannak, mert nem tudják egyszerre lerohanni őket pl.

    Máskor sokkal rosszabb esélyekkel is kiállnak harcolni és győznek pár karcolással.

    Én megértem, hogy náha bénázniuk kell, hogy legyen sztori, de lehetne ezt ésszel is.
  • szucsy89
    #2045
    Kint a 4. rész, nem tudom hogy kamu-e, szegény Zolly tegnap fejezte be erre nekiállhat megint :P
  • hapi
    #2044
    Új arcok vagy nem, ez a sorozat odabasz és még csak most kezdődik... imádom!